• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieprzowina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Wieprzowina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 2. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

 4. PORC MERCATUS APS

  Dania

  Porc Mercatus eksportuje duńskie prosiaki na rynek europejski. Podstawą naszej działalności jest eksport 3 ras duńskich prosiąt i świń rzeźnych na rynek europejski. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące transport, certyfikaty weterynaryjne, rejestrację urzędową i przygotowanie niezbędnych dokumentów eksportowych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej kooperacji oraz doskonałych usługach i skupieniu się na długotrwałej współpracy, jesteśmy atrakcyjnym i niezawodnym, a także inspirującym partnerem dla naszych klientów. Porc Mercatus jest zatwierdzonym eksporterem żywca wieprzowego hodowanego w Danii. Jeśli chcesz kupić odstawione od matki lub świnie rzeźne, poproś nas o osobistą wycenę.

 5. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGARAS, UAB

  Litwa

  UAB Agaras skupuje inwentarz żywy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Polsce. Wydajność ubojni to 40 sztuk bydła na godzinę i 120 świń na godzinę. 40 ton tusz zwierzęcych jest oczyszczanych z kości w ciągu jednej zmiany w naszym dziale rozbiórki mięsa. W 2014 r. wyprodukowaliśmy 6300 ton tusz wołowych. Firma posiada certyfikat ISO 14001: 2004 BRC Global w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz spełnia kryteria zamieszczone w standardach dobrej praktyki zawodowej i wymagań McDonalda dot. rzeźni wołowych oraz zakładów oczyszczania z kości.

 2. INTEXUR

  Hiszpania

  Od początku swojej działalności w 1994 r. w dziedzinie przetwórstwa tłuszczów z wieprzowiny iberyjskiej, firma INTEXUR nadal w tym samym duchu proponuje najlepsze, co wieprzowina iberyjska może zaoferować naszym najbardziej wymagającym klientom. Produkty: smalec, skwarki wieprzowe, mączka mięsna, boczek iberyjski, słonina iberyjska, karkówka iberyjska itd.

 3. UBOJNIA ZWIERZAT RZEZNYCH "MIR-KAR"

  Polska

  Jesteśmy, firmą rodzinną, zajmującą się ubojem, obróbką pozyskanego surowca oraz sprzedażą gotowych produktów. Nasze mięso jest wysokiej jakości, ponieważ posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a także zaufanych hodowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Oferujemy świeże mięso z kością lub bez kości, a także bogaty asortyment elementów mrożonych. Posiadamy wdrożony system HACCP, GPP, GHP.

 4. FRISELVA SA

  Hiszpania

  Rzeźnia chłodzona i sala rozbioru trzody chlewnej. Sprzedajemy mięso wieprzowe na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Eksportujemy do wszystkich regionów świata.

 5. POL-EXPORT

  Polska

  Sprzedaż hurtowa mięsa mrożonego - export

 1. IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES

  Hiszpania

  Firma IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach szynki iberyjskie, i wędliny hiszpańskie. Ma siedzibę w Cumbres Mayores, Hiszpania.

 2. LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mięsa wieprzowego, boned meat, mięso, i Sklep rzeźniczy - mięso. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 1. CARNICAS GRAMEL, S.L.

  Hiszpania

  Firma CARNICAS GRAMEL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach pieczyste z rożna. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. GERU HANDELSGMBH

  Austria

  Firma GERU HANDELSGMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Martinsberg, Austria.

 3. DELAVI

  Belgia

  Firma DELAVI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Trzoda chlewna, Trzoda chlewna, carcasses, i mięso. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 4. SPEKINDUSTRIE VANMAELE

  Belgia

  Firma SPEKINDUSTRIE VANMAELE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach słonina, i skwarki. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 5. JOVA

  Belgia

  Firma JOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Wołowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 6. JSC BREST MEAT PACKING PLANT

  Białoruś

  Firma JSC BREST MEAT PACKING PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Szynka, rynki powszechne mięsa i wyrobów pochodnych, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Szynka. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

 7. FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA

  Portugalia

  Firma FRESBEIRA - INDÚSTRIA DE CARNES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach wędliny, i przetwórstwo mięsa. Ma siedzibę w Vila Nova De Poiares, Portugalia.

 8. LOCKS

  Belgia

  Firma LOCKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach szynka. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 1. BOUSQUET VIANDE

  Francja

  Firma BOUSQUET VIANDE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ćwiartowanie mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, Baranina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wędliny i mięso peklowane, mięso wołowe, i Baranina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Luc La Primaube, Francja.

 2. DUFRAIS

  Belgia

  Firma DUFRAIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Baranina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Baranina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i drób do uboju. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 3. DANIS

  Belgia

  Firma DANIS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty paszy dla krów, soja, Pasza dla bydła, i karma dla zwierząt. Ma siedzibę w Koolskamp, Belgia.

 4. BATY VIANDES

  Francja

  Firma BATY VIANDES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Niort, Francja.

 5. RYCKAERT M

  Belgia

  Firma RYCKAERT M, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach ubój wołowy, ubojnie trzody chlewnej, i mięso. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 6. PINCHITOS FRANJA

  Hiszpania

  Firma PINCHITOS FRANJA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach pieczyste z rożna. Ma siedzibę w Terrasa, Hiszpania.

 7. JP MARABOTTO (IBÉRICOS DE BELLOTA)

  Hiszpania

  Firma JP MARABOTTO (IBÉRICOS DE BELLOTA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. FOODMEAT

  Ukraina

  Firma FOODMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, produkty mięsne mrożone, i mięsa mrożone. Ma siedzibę w Chervonograd, Ukraina.

 9. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

  Firma FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Dobl-Zwaring, Austria.

 10. LA BOYAUDERIE SISTERONAISE

  Francja

  Firma LA BOYAUDERIE SISTERONAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Sisteron, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo