• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieprzowina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Wieprzowina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. MATTES KG

  Austria

  Verified by europages badge

  TRADING B.V. jest prywatną firmą handlową z Holandii z siedzibą w Rotterdamie. Naszym celem jest dostarczanie klientom globalnych rozwiązań biznesowych, markowych produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach hurtowych oraz najlepszych usług logistycznych. Należymy do wiodących europejskich sprzedawców detalicznych, hurtowych i dystrybutorów napojów bezalkoholowych i energetycznych, piw alkoholowych i bezalkoholowych, mleka i produktów mlecznych, w tym mleka dla niemowląt, czekolady i wyrobów cukierniczych, herbaty i kawy. Firmom z całego świata oferujemy wyroby wiodących producentów żywności, takich jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero. Dysponujemy rozbudowanym łańcuchem dostaw i doskonałymi relacjami z producentami. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych i niszowych kategorii produktów i marek, które są wyjątkowe i interesujące dla klientów. Wybieramy sprawdzonych dostawców, którzy posiadają w magazynie produkty dostępne w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Nie jesteśmy pierwsi, nie jesteśmy jedyni, ale jesteśmy najlepsi w dostarczaniu produktów marek FMCG, tak jakbyśmy byli częścią Twojej firmy. Stale poszukujemy nowych możliwości biznesowych i innowacyjnych rozwiązań, szczycąc się naszymi wartościami.

  Witryna www Open In New icon
 2. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

  Witryna www Open In New icon
 3. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. GERU HANDELSGMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. OPTIMEAT LTD.

  Rumunia

  Optimeat działa w sektorze mięsnym (wieprzowina, wołowina, baranina/jagnięcina i drób), dostarczając świeże mięso oraz porcje do sprzedaży detalicznej, świeże, chłodzone i mrożone. Większość sprzedaży Optimeat stanowią podstawowe mięsa surowe do przetwórni, zakładów mięsnych i zakładów konserw mięsnych, obejmujące pełny asortyment, w tym: tusza mięsna, mięso z kością i bez kości, skrawki, tłuszcze i podroby. Dostawy dla sektora sprzedaży hurtowej obejmują wysokiej jakości mięsa cięte i specjalne, w różnych opakowaniach i porcjach. Optimeat posiada zatwierdzony przez UE zakład, w którym mięso jest krojone i pakowane, tusze są oczyszczane z kości, porcjowane i pakowane z przeznaczeniem na rynek detaliczny, dla supermarketów, sklepów mięsnych, restauracji, hoteli i garmażerii. Grupa Optimeat posiada magazyn chłodniczy zatwierdzony przez UE znajdujący się w centrum Bukaresztu oraz system logistyczny do dystrybucji. Cel Optimeat – stać się Twoim źródłem OPTYMALNEGO MIĘSA – dzięki najświeższym produktom, spełnianiu specyficznych wymagań, zawsze po konkurencyjnych cenach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALTIC FOODS

  Francja

  UAB BALTIC FOODS jest międzynarodową hurtownią mięsa mrożonego a jej siedziba znajduje się w Wilnie, Litwa. Od niedawna BALTIC FOODS ma także biuro łącznikowe w Bordeaux, Francja. Mamy nasz własny magazyn chłodniczy na wyroby mrożone zlokalizowany w Wilnie. Nawiązaliśmy stosunki zaufania z naszymi partnerami europejskimi (producentami, rzeźniami, firmami handlowymi, przemysłem), aby dostarczać naszym klientom mięs, które spełniają ich oczekiwania tak pod względem ekonomicznym, jak jakościowym i zdrowotrnym. Sprzedajemy głównie wołowinę, wieprzowinę, indyka, cielęcinę i drób w postaci mrożonek. Nasze doświadczenie na rynku mięs i rygorystyczna dbałość naszych pracowników o jakość pozwoliły nam na stworzenie trwałych stosunków z naszymi partnerami. Każdego roku wzmacniamy naszą obecność w krajach bałtyckich jak również w pozostałych krajach Europy, a także w Afryce. Odpowiadamy na wasze zapytania o mrożone mięso drobiowe, wołowe, wieprzowe, indycze i cielęce.

 2. PORC MERCATUS APS

  Dania

  Porc Mercatus eksportuje duńskie prosiaki na rynek europejski. Podstawą naszej działalności jest eksport 3 ras duńskich prosiąt i świń rzeźnych na rynek europejski. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące transport, certyfikaty weterynaryjne, rejestrację urzędową i przygotowanie niezbędnych dokumentów eksportowych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej kooperacji oraz doskonałych usługach i skupieniu się na długotrwałej współpracy, jesteśmy atrakcyjnym i niezawodnym, a także inspirującym partnerem dla naszych klientów. Porc Mercatus jest zatwierdzonym eksporterem żywca wieprzowego hodowanego w Danii. Jeśli chcesz kupić odstawione od matki lub świnie rzeźne, poproś nas o osobistą wycenę.

 3. AGARAS, UAB

  Litwa

  UAB Agaras skupuje inwentarz żywy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Polsce. Wydajność ubojni to 40 sztuk bydła na godzinę i 120 świń na godzinę. 40 ton tusz zwierzęcych jest oczyszczanych z kości w ciągu jednej zmiany w naszym dziale rozbiórki mięsa. W 2014 r. wyprodukowaliśmy 6300 ton tusz wołowych. Firma posiada certyfikat ISO 14001: 2004 BRC Global w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz spełnia kryteria zamieszczone w standardach dobrej praktyki zawodowej i wymagań McDonalda dot. rzeźni wołowych oraz zakładów oczyszczania z kości.

 4. INTEXUR

  Hiszpania

  Od początku swojej działalności w 1994 r. w dziedzinie przetwórstwa tłuszczów z wieprzowiny iberyjskiej, firma INTEXUR nadal w tym samym duchu proponuje najlepsze, co wieprzowina iberyjska może zaoferować naszym najbardziej wymagającym klientom. Produkty: smalec, skwarki wieprzowe, mączka mięsna, boczek iberyjski, słonina iberyjska, karkówka iberyjska itd.

 5. TOP VIANDE

  Francja

  Francuska firma rolno-spożywcza specjalizująca się w mięsie, przeznaczonym dla zakładów zbiorowego żywienia: hotelarstwo, restauracje, kawiarnie… Nasze główne wyroby żeberka wołowe lub wieprzowe doskonałej jakości, wyselekcjonowane z wielką uwagą, przeznaczone dla restauratorów. Specjalista krojenia w porcjach i próżniowego pakowania mięsa i dziczyzny. Dostarczamy kucharzom produkty na miarę i do indywidualizowania.

 1. UBOJNIA ZWIERZAT RZEZNYCH "MIR-KAR"

  Polska

  Jesteśmy, firmą rodzinną, zajmującą się ubojem, obróbką pozyskanego surowca oraz sprzedażą gotowych produktów. Nasze mięso jest wysokiej jakości, ponieważ posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a także zaufanych hodowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Oferujemy świeże mięso z kością lub bez kości, a także bogaty asortyment elementów mrożonych. Posiadamy wdrożony system HACCP, GPP, GHP.

 2. FRISELVA SA

  Hiszpania

  Rzeźnia chłodzona i sala rozbioru trzody chlewnej. Sprzedajemy mięso wieprzowe na rynku hiszpańskim i międzynarodowym. Eksportujemy do wszystkich regionów świata.

 3. IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES

  Hiszpania

 4. EUROCOMMERCE LTD.

  Ukraina

 5. GV EUROPA BOYAUX

  Francja

 6. JEAN FLOC'H

  Francja

 7. XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

 8. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

 9. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

 10. DANIS

  Belgia

 1. PAMPAFOODS

  Brazylia

 2. JAMBONS OLIVERAS

  Francja

 3. MONTARAZ DE GARVÃO, LDA.

  Portugalia

 4. DUFRAIS

  Belgia

 5. KIRA TRADE GMBH

  Niemcy

 6. SPEKINDUSTRIE VANMAELE

  Belgia

 7. ALGO FOODS

  Francja

 8. DELAVI

  Belgia

 9. FOODMEAT

  Ukraina

 10. I.B. DEHESA LAS CUMBRES S.L.

  Hiszpania