• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże suche chłodnicze

Wyniki dla

Wieże suche chłodnicze - Import eksport

 1. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. GAETANO DE CARO

  Niemcy

  Firma GAETANO DE CARO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Rheinstetten, Niemcy.

 3. MARCOOL INDUSTRIES

  Arabia Saudyjska

  Firma MARCOOL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, Kondensatory, Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, i Kondensatory. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

 4. FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD

  Chiny

  Firma FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 5. EXPERTEK

  Turcja

  Firma EXPERTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCAM TOWERS S.R.L.

  Włochy

  Firma SCAM TOWERS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, wieże chłodzące wodę, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Buttigliera Alta, Włochy.

 2. VENTILEX B.V.

  Holandia

  Firma VENTILEX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Wieże suche chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Heerde, Holandia.

 3. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wieże suche chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach wieże chłodnicze, i wieże chłodzące wodę. Ma siedzibę w Sittingbourne, Zjednoczone Królestwo.

 4. COTOR S.R.L.

  Włochy

  Firma COTOR S.R.L., roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, wieże chłodzące wodę, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Gattinara, Włochy.

 5. DECSA S.R.L.

  Włochy

  Firma DECSA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Wieże chłodnicze, Wieże suche chłodnicze, Wieże chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Voghera, Włochy.

 1. NERI S.R.L.

  Włochy

  Firma NERI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 2. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Włochy

  Firma EVAPCO EUROPE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Rho (mi), Włochy.

 1. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dania

  Firma BUUS KOELETEKNIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Nykoebing M, Dania.

 2. SILICAIR DRYERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SILICAIR DRYERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 3. STADCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STADCO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Shrewsbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Niemcy

 5. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Włochy

 6. BALTICARE S.R.L.

  Włochy

 7. NORDSON U V LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. FRIGOFLUID S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Twój projekt chłodzenia przemysłowego wykonywany w całości przez jednego partnera. Potrzebujesz chłodnic płynów procesowych czy rozwiązań dry cooler? A może całej instalacji chłodniczej pod klucz z akcesoriami i dodatkowym wyposażeniem? Bazując na długoletnim doświadczeniu założycieli, od roku 1995 projektujemy i produkujemy: instalacje chłodnicze pod klucz, przemysłowe agregaty chłodnicze i schładzacze na zamówienie, przemysłowe urządzenia dry cooler i schładzacze adiabatyczne, termoregulatory. Wszystkie systemy Frigofluid są testowane i sprawdzane na poziomie poszczególnych komponentów. Jesteśmy częścią Grupy MITA Group, międzynarodowego zespołu ekspertów w branży chłodnictwa, schładzania i uzdatniania wody. Inne firmy w Grupie to: MITA Cooling Technologies: chłodnie kominowe, schładzacze adiabatyczne, chłodnie z technologią sub-cooling. TORRAVAL Cooling: chłodnie kominowe typu „field-erected”. MITA Water Technologies: rozwiązania do uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych.

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WKelvion to globalny producent przemysłowych wymienników ciepła przeznaczonych dla wielu różnych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i wprowadza na wiele rynków swoje produkty, zaś od listopada 2015 roku czyni to pod nową marką Kelvion. Dzięki specjalistycznej wiedzy branżowej i gruntownemu przygotowaniu technicznemu, a także wielowymiarowemu portfolio i rozbudowanej sieci punktów obsługi klienta Kelvion stanowi najlepszego partnera w zakresie wymienników ciepła. Firma jest w stanie zaopatrywać przedsiębiorstwa z wielu globalnych sektorów przemysłu, takie jak producenci energii, centra danych, zakłady chemiczne i petrochemiczne, producenci systemów HVAC i chłodzenia, a także firmy z branży morskiej, ochrony środowiska, spożywczej i napojów. Dla tych klientów mamy w ofercie płytowe, płaszczowe, rurowe i żebrowane wymienniki ciepła, systemy modułowych chłodni kominowych i wymienniki ciepła do zastosowań chłodniczych. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do zapotrzebowania klientów, wspierając ich dzięki rozbudowanej globalnej sieci sprzedaży, usług i produkcji. Kelvion – Eksperci w zakresie wymiany ciepła.

 2. CLIMAVIV

  Francja

  Firma CLIMAVIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 3. GOHL-KTK GMBH

  Niemcy

  Firma GOHL-KTK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kondensatory, Chłodnice powietrza suche, Kondensatory, i Chłodnice powietrza suche. Ma siedzibę w Durmersheim, Niemcy.

 4. WUXI YUBING COOLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Firma WUXI YUBING COOLING EQUIPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zbiorniki chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Xibei Town, Chiny.

 5. EWK ECHIPAMENTE DE RACIRE SRL

  Rumunia

  Firma EWK ECHIPAMENTE DE RACIRE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 6. CASE GROUP

  Indie

  Firma CASE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach centrale do kontroli zanieczyszczeń atmosferycznych. Ma siedzibę w Faridabad, Indie.

 7. BROTEP ECO S.A.

  Ukraina

  Chłodnie wentylatorowe, wieże chłodnicze firmy Brotep, to lider w zakresie produkcji chłodni wentylatorowych oraz wież chłodniczych na terenie Ukrainy, ma możliwość oraz chęć zaproponować różnego typu urządzeń chłodniczych za atrakcyjną ceną. Chłodnie wentylatorowe znaku firmowego Brotep są popularne pomiędzy przedsiębiorcami różnej wielkości na terenie Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Mołdawii. Jesteśmy pewni że nasze wieże chłodnicze we właściwy sposób zabezpieczą wasze wymogi. Nie będziemy wykorzystywać marketingowe standardy próbując podkreślić unikalność naszych wież chłodniczych. Zasadniczo ono niczym nie różni się od urządzenia polskich czy innych europejskich producentów. Produkcja chłodni wentylatorowych nie wymaga żadnych nanotechnologii. Wreszcie efektywność i niezawodność zależy na jakości elementów technologicznych którymi ukomplektowana wieża chłodnicza. Właśnie dlatego Brotep stosuje elementy technologiczne światowych firm dostawców: ♦ zraszalnik oraz eliminator - Brentwood Industries, GEA 2H Plast oraz inne europejski producentów ♦ wentylatory - Multiwing I Ilmed. ♦ silniki - ABB, Siemens ta innych nie mniej wiadomych europejskich firm W oparciu o 25 letnie doświadczenie strwierdzamy, że każdy projekt jest unikalnyi wymaga wiedzy procesu technologicznego dla doboru optymalnej chłodni wentylatorowej. Wiemy ze elementy technologiczne to nie zawsze gwarancja efektywnosci cieplnej oraz optymalnej ceny wieży chłodniczej.

 8. ILMED IMPIANTI SRL

  Włochy

  Firma ILMED IMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach obróbka wody. Ma siedzibę w Avigliana, Włochy.

 9. BALCKE-DÜRR GMBH

  Niemcy

  Firma BALCKE-DÜRR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, urządzenia i instalacje chłodnicze przemysłowe, Wymienniki ciepła, filtry i systemy filtracyjne, i kotły. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 10. BARMATEC

  Hiszpania

  Firma BARMATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Sant Fruitos De Bages, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo