• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże suche chłodnicze

Wyniki dla

Wieże suche chłodnicze - Import eksport

 1. GAETANO DE CARO

  Niemcy

 2. FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD

  Chiny

 3. SCAM TOWERS S.R.L.

  Włochy

 4. COTOR S.R.L.

  Włochy

 5. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dania

 2. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Włochy

 3. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Niemcy

 4. VENTILEX B.V.

  Holandia

 5. MARCOOL INDUSTRIES

  Arabia Saudyjska

 1. DECSA S.R.L.

  Włochy

 2. STADCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. BALTICARE S.R.L.

  Włochy

 2. NORDSON U V LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. EXPERTEK

  Turcja

 4. SILICAIR DRYERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. NERI S.R.L.

  Włochy

 6. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Włochy

 7. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Twoi doradcy w dziedzinie chłodzenia procesowego. Punktem wyjścia są Państwa wymagania dotyczące instalacji: oferujemy doradztwo we wszystkich fazach projektowania przy użyciu nowoczesnych przyrządów, 60 lat doświadczenia w zakresie chłodzenia i siłę międzynarodowej Grupy. Producenci chłodni kominowych, skraplaczy wyparnych, suchych chłodnic adiabatycznych, dochładzaczy, chillerów, suchych chłodnic. Analiza wydajności i wykorzystania zasobów za pomocą oprogramowania obliczeniowego. Wspieramy klientów w zakresie wstępnych analiz wydajności i wykorzystania zasobów, aby zawsze proponować najlepsze rozwiązania. 30 000 chłodnic zainstalowanych na całym świecie, 35 bezpośrednio obsługiwanych krajów. MITA Cooling Technologies jest częścią MITA Group - międzynarodowego zespołu liczącego 150 osób: projektantów, konstruktorów, a w szczególności doradców w zakresie technologii chłodzenia, schładzania i uzdatniania wody. Dla sektora przemysłowego i cywilnego. Taka sama misja: być zawsze u twojego boku, od fazy projektowania aż po obsługę posprzedażową.

 8. FRIGO FLUID

  Włochy

  Twój projekt chłodzenia przemysłowego wykonywany w całości przez jednego partnera. Potrzebujesz chłodnic płynów procesowych czy rozwiązań dry cooler? A może całej instalacji chłodniczej pod klucz z akcesoriami i dodatkowym wyposażeniem? Bazując na długoletnim doświadczeniu założycieli, od roku 1995 projektujemy i produkujemy: instalacje chłodnicze pod klucz, przemysłowe agregaty chłodnicze i schładzacze na zamówienie, przemysłowe urządzenia dry cooler i schładzacze adiabatyczne, termoregulatory. Wszystkie systemy Frigofluid są testowane i sprawdzane na poziomie poszczególnych komponentów. Jesteśmy częścią Grupy MITA Group, międzynarodowego zespołu ekspertów w branży chłodnictwa, schładzania i uzdatniania wody. Inne firmy w Grupie to: MITA Cooling Technologies: chłodnie kominowe, schładzacze adiabatyczne, chłodnie z technologią sub-cooling. TORRAVAL Cooling: chłodnie kominowe typu „field-erected”. MITA Water Technologies: rozwiązania do uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych.

 1. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

  Wszystkie wyroby na "wieże suche chłodnicze"

 2. GOHL-KTK GMBH

  Niemcy

 3. CLIMAVIV

  Francja

 4. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Turcja

 5. ESINDUS

  Hiszpania

 6. EWK ECHIPAMENTE DE RACIRE SRL

  Rumunia

 7. SPX TECHNOLOGERS IBERICA SL

  Hiszpania

 8. ILMED IMPIANTI SRL

  Włochy

 9. STEADY FOR TRADING AND CONTRACTING

  Egypt

 10. CASE GROUP

  Indie