• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże chłodnicze

Wyniki dla

Wieże chłodnicze - Import eksport

 1. MITA COOLING TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, że Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH był w stanie ugruntować tak dobrą reputację na całym świecie jako kompetentny i innowacyjny specjalista w zakresie wysokiej jakości technologii kontroli temperatury i chłodzenia opiera się na bogatym, ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniu. Każdy, kto polega na zaawansowanych technologicznie produktach, od układu chłodzenia po kontrolę temperatury i uzdatnianie wody, znajdzie w GWK dostawcę systemu, który opanuje cały proces termiczny, opracuje indywidualnie dostosowane koncepcje oraz dostarczy niezbędną inżynierię i wszystkie konieczne komponenty. GWK intensywnie i indywidualnie wspiera również swoich klientów w zakresie kontroli temperatury wnęk wkładek narzędziowych i czyszczenia narzędzi. Obecnie ponad 400 pracowników opracowuje kompleksowe rozwiązania procesowe dla klientów z branży tworzyw sztucznych, metalowej, spożywczej i chemicznej na wszystkich kontynentach.

 3. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WKelvion to globalny producent przemysłowych wymienników ciepła przeznaczonych dla wielu różnych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i wprowadza na wiele rynków swoje produkty, zaś od listopada 2015 roku czyni to pod nową marką Kelvion. Dzięki specjalistycznej wiedzy branżowej i gruntownemu przygotowaniu technicznemu, a także wielowymiarowemu portfolio i rozbudowanej sieci punktów obsługi klienta Kelvion stanowi najlepszego partnera w zakresie wymienników ciepła. Firma jest w stanie zaopatrywać przedsiębiorstwa z wielu globalnych sektorów przemysłu, takie jak producenci energii, centra danych, zakłady chemiczne i petrochemiczne, producenci systemów HVAC i chłodzenia, a także firmy z branży morskiej, ochrony środowiska, spożywczej i napojów. Dla tych klientów mamy w ofercie płytowe, płaszczowe, rurowe i żebrowane wymienniki ciepła, systemy modułowych chłodni kominowych i wymienniki ciepła do zastosowań chłodniczych. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do zapotrzebowania klientów, wspierając ich dzięki rozbudowanej globalnej sieci sprzedaży, usług i produkcji. Kelvion – Eksperci w zakresie wymiany ciepła.

 4. LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Schneeberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EWK KÜHLTURM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EWK KÜHLTURM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Ochtrup, Niemcy.

 2. ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Wasserburg, Niemcy.

 3. WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Ochtrup, Niemcy.

 4. AGGREKO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach wytwornice prądu, generator, i transformator. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 5. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO IBERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, i wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. AGGREKO CANNOCK

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO CANNOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Wieże chłodnicze, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, Wieże chłodnicze, i generatory diesel. Ma siedzibę w Cannock, Zjednoczone Królestwo.

 2. AGGREKO NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach prądnice elektryczne, wieże chłodnicze, generator, i DC to AC Inverter. Ma siedzibę w Klundert, Holandia.

 1. AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach transformatory elektryczne, wytwornice prądu, generator, i transformator. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 2. BROTEP ECO S.A.

  Ukraina

  Chłodnie wentylatorowe, wieże chłodnicze firmy Brotep, to lider w zakresie produkcji chłodni wentylatorowych oraz wież chłodniczych na terenie Ukrainy, ma możliwość oraz chęć zaproponować różnego typu urządzeń chłodniczych za atrakcyjną ceną. Chłodnie wentylatorowe znaku firmowego Brotep są popularne pomiędzy przedsiębiorcami różnej wielkości na terenie Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Mołdawii. Jesteśmy pewni że nasze wieże chłodnicze we właściwy sposób zabezpieczą wasze wymogi. Nie będziemy wykorzystywać marketingowe standardy próbując podkreślić unikalność naszych wież chłodniczych. Zasadniczo ono niczym nie różni się od urządzenia polskich czy innych europejskich producentów. Produkcja chłodni wentylatorowych nie wymaga żadnych nanotechnologii. Wreszcie efektywność i niezawodność zależy na jakości elementów technologicznych którymi ukomplektowana wieża chłodnicza. Właśnie dlatego Brotep stosuje elementy technologiczne światowych firm dostawców: ♦ zraszalnik oraz eliminator - Brentwood Industries, GEA 2H Plast oraz inne europejski producentów ♦ wentylatory - Multiwing I Ilmed. ♦ silniki - ABB, Siemens ta innych nie mniej wiadomych europejskich firm W oparciu o 25 letnie doświadczenie strwierdzamy, że każdy projekt jest unikalnyi wymaga wiedzy procesu technologicznego dla doboru optymalnej chłodni wentylatorowej. Wiemy ze elementy technologiczne to nie zawsze gwarancja efektywnosci cieplnej oraz optymalnej ceny wieży chłodniczej.

 3. JACIR

  Francja

  Grupa francusko-niemiecka Jacir-Gohl produkuje jedną z pierwszych gam chłodni kominowych na świecie. Jacir posiada certyfikat ISO9001 i « Eurovent-CTI », gwarantujące sprawność. Jesteśmy bardzo aktywni w zakresie Badań i Rozwoju w wyniku czego proponujemy co roku nowe produkty oraz składamy liczne patenty, by wyprzedzać wzrost wymagań naszych klientów oraz reglamentacji. Gama proponowanych technologii jest pełna i obejmuje wieże otwarte, zamknięte, hybrydowe i adiabatyczne z opanowaniem technologii umożliwiającym optymalizację akustyczną, zużywania wody i energii oraz uniknięcie pióropuszu pary. Badane są liczne rozwiązania zgodnie z potrzebami. Pracujemy dla HVAC (data-centers, centrów handlowych, szpitali, itd.) i jesteśmy bardzo obecni w dziedzinie energii i przemysłu: cukrownie, huty, gorzelnie, zakłady chemiczne, rolnictwo, cementownie, papiernictwo, itd. Grupa Jacir-Gohl dostarczyła około 65000 wież do 95 krajów dla różnych użytkowników.

 4. PLOG ANLAGENBAU

  Niemcy

  Oferujemy wysokowydajne i przyjazne dla środowiska systemy do najnowocześniejszych technologii klimatyzacji i chłodzenia. Mamy duże doświadczenie i wiedzę fachową zwłaszcza w dziedzinie naturalnych chłodziw. Jako partner dystrybucyjny Secon GmbH, jesteśmy w stanie zaoferować wydajne i przyjazne środowisku systemy z naturalnymi środkami chłodzącymi z gamy dostępnej dla systemów domowych w Badenii-Wirtembergii. Produkujemy również urządzenia i komponenty według specjalnych wymagań klienta. Łączymy tu naszą wiedzę z zakresu techniki chłodniczej z doświadczeniem w dziedzinie budowy instalacji. Budowa urządzeń i instalacji, obsługa i konserwacja, po teoretyczą technikę chłodzenia. Dzieki naszemu szerokiemu zakresowi usług oraz sprzętowi operacyjnemu, jesteśmy w stanie realizować projekty, od fazy projektowania po wykonanie instalacji. Budujemy duże instalacje chłodnicze, które pracują głównie z naturalnymi chłodziwami, takimi jak propan i amoniak.

 5. HAMON

  Belgia

  Grupa HAMON to gracz na skalę światową w dziedzinie inżynierii i kontraktacji (inżynieria, konstrukcje i zarządzanie projektami), obecny na pięciu kontynentach i notowany na brukselskiej giełdzie od 1997 r. Jej działalność obejmuje projektowanie, produkcję kluczowych elementów, instalacje i utrzymanie systemów chłodzenia, wymienników ciepła dla branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej dla sektora oczyszczania powietrza oraz kominów.

 6. ARACQUE SRL

  Włochy

  Firma Aracque, której siedziba znajduje się w Tolentino (prowincja Macerata) prowadzi działalność związaną z uzdatnianiem wód od 1985 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie i zarządzaniu systemami oczyszczania. Jest obecna głównie w sektorze przemysłowym, w którym zawsze spotykała się z uznaniem dla swoich kompetencji i profesjonalizmu. Instalujemy chłodnie kominowe, kondensatory lub chłodnice powietrza, zapewniając wytwarzanie chłodu lub gospodarowanie chłodem.

 7. ALUFER

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Alufer specjalizuje się w rozbiórce i demontażu obiektów przemysłowych, demontażu fabryk, a także w kupnie i sprzedaży sprzętu przemysłowego. Import-eksport maszyn: suwnica, hangar, beton, stal, silosy, kadzie. Sprzedaż sprzętu browarniczego, do mleczarni, ubojni, komory chłodnicze, zamrażarka, agregat prądotwórczy, kompresor powietrza. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail: Salvator Cutillo

 8. EWK FRANCE

  Francja

  Firma EWK FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Neyron, Francja.

 1. NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS

  Portugalia

  Firma NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach klimatyzatory do użytku przemysłowego, i płyty z odkrytymi ogniwami słonecznymi. Ma siedzibę w Lx, Portugalia.

 2. REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Lindau, Niemcy.

 3. RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 4. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Turcja

  Firma ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, wentylacja przemysłowa, zbiorniki chłodnicze do przechowywania towarów, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i cold rooms, cooling systems. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH

  Niemcy

  Firma BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. REFRICA

  Hiszpania

  Firma REFRICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, suszarki, machines for the hotel trade, i industrial cooling. Ma siedzibę w Fornells De La Selva-Girona, Hiszpania.

 7. W-TECH SRL

  Włochy

  Firma W-TECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do chłodzenia wodą. Ma siedzibę w Sasso Marconi, Włochy.

 8. MARCOOL INDUSTRIES

  Arabia Saudyjska

  Firma MARCOOL INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, Kondensatory, Wieże suche chłodnicze, Wymienniki ciepła, i Kondensatory. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

 9. JIANGSU BAVI ENG.&TECH CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGSU BAVI ENG.&TECH CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnice wodno - rurkowe. Jest również obecna w dziedzinach wymienniki ciepła, wieże chłodnicze, i wymienniki powietrze woda. Ma siedzibę w Yangzhong, Chiny.

 10. CTP MÜHENDISLIK SU SOGUTMA KULELERI

  Turcja

  Firma CTP MÜHENDISLIK SU SOGUTMA KULELERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo