• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże chłodnicze

Wyniki dla

Wieże chłodnicze - Import eksport

 1. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, że Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH był w stanie ugruntować tak dobrą reputację na całym świecie jako kompetentny i innowacyjny specjalista w zakresie wysokiej jakości technologii kontroli temperatury i chłodzenia opiera się na bogatym, ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniu. Każdy, kto polega na zaawansowanych technologicznie produktach, od układu chłodzenia po kontrolę temperatury i uzdatnianie wody, znajdzie w GWK dostawcę systemu, który opanuje cały proces termiczny, opracuje indywidualnie dostosowane koncepcje oraz dostarczy niezbędną inżynierię i wszystkie konieczne komponenty. GWK intensywnie i indywidualnie wspiera również swoich klientów w zakresie kontroli temperatury wnęk wkładek narzędziowych i czyszczenia narzędzi. Obecnie ponad 400 pracowników opracowuje kompleksowe rozwiązania procesowe dla klientów z branży tworzyw sztucznych, metalowej, spożywczej i chemicznej na wszystkich kontynentach.

 2. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

  Wszystkie wyroby na "wieże chłodnicze"

 3. LUDGER GIERSE INDUSTRIE MARKETING

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. RICHTER COOLING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. EWK KÜHLTURM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IKS INDUSTRIEKÜHLUNG SCHNEEBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ANNEN VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. WALUTECH UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. AGGREKO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. DER FREUNDLICHE EISBÄR... E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. AGGREKO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. AGGREKO NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge
 3. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. AGGREKO CANNOCK

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 5. BROTEP ECO S.A.

  Ukraina

  Chłodnie wentylatorowe, wieże chłodnicze firmy Brotep, to lider w zakresie produkcji chłodni wentylatorowych oraz wież chłodniczych na terenie Ukrainy, ma możliwość oraz chęć zaproponować różnego typu urządzeń chłodniczych za atrakcyjną ceną. Chłodnie wentylatorowe znaku firmowego Brotep są popularne pomiędzy przedsiębiorcami różnej wielkości na terenie Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Mołdawii. Jesteśmy pewni że nasze wieże chłodnicze we właściwy sposób zabezpieczą wasze wymogi. Nie będziemy wykorzystywać marketingowe standardy próbując podkreślić unikalność naszych wież chłodniczych. Zasadniczo ono niczym nie różni się od urządzenia polskich czy innych europejskich producentów. Produkcja chłodni wentylatorowych nie wymaga żadnych nanotechnologii. Wreszcie efektywność i niezawodność zależy na jakości elementów technologicznych którymi ukomplektowana wieża chłodnicza. Właśnie dlatego Brotep stosuje elementy technologiczne światowych firm dostawców: ♦ zraszalnik oraz eliminator - Brentwood Industries, GEA 2H Plast oraz inne europejski producentów ♦ wentylatory - Multiwing I Ilmed. ♦ silniki - ABB, Siemens ta innych nie mniej wiadomych europejskich firm W oparciu o 25 letnie doświadczenie strwierdzamy, że każdy projekt jest unikalnyi wymaga wiedzy procesu technologicznego dla doboru optymalnej chłodni wentylatorowej. Wiemy ze elementy technologiczne to nie zawsze gwarancja efektywnosci cieplnej oraz optymalnej ceny wieży chłodniczej.

  Wszystkie wyroby na "wieże chłodnicze"

 6. JACIR

  Francja

  Grupa francusko-niemiecka Jacir-Gohl produkuje jedną z pierwszych gam chłodni kominowych na świecie. Jacir posiada certyfikat ISO9001 i « Eurovent-CTI », gwarantujące sprawność. Jesteśmy bardzo aktywni w zakresie Badań i Rozwoju w wyniku czego proponujemy co roku nowe produkty oraz składamy liczne patenty, by wyprzedzać wzrost wymagań naszych klientów oraz reglamentacji. Gama proponowanych technologii jest pełna i obejmuje wieże otwarte, zamknięte, hybrydowe i adiabatyczne z opanowaniem technologii umożliwiającym optymalizację akustyczną, zużywania wody i energii oraz uniknięcie pióropuszu pary. Badane są liczne rozwiązania zgodnie z potrzebami. Pracujemy dla HVAC (data-centers, centrów handlowych, szpitali, itd.) i jesteśmy bardzo obecni w dziedzinie energii i przemysłu: cukrownie, huty, gorzelnie, zakłady chemiczne, rolnictwo, cementownie, papiernictwo, itd. Grupa Jacir-Gohl dostarczyła około 65000 wież do 95 krajów dla różnych użytkowników.

 7. PLOG ANLAGENBAU

  Niemcy

  Oferujemy wysokowydajne i przyjazne dla środowiska systemy do najnowocześniejszych technologii klimatyzacji i chłodzenia. Mamy duże doświadczenie i wiedzę fachową zwłaszcza w dziedzinie naturalnych chłodziw. Jako partner dystrybucyjny Secon GmbH, jesteśmy w stanie zaoferować wydajne i przyjazne środowisku systemy z naturalnymi środkami chłodzącymi z gamy dostępnej dla systemów domowych w Badenii-Wirtembergii. Produkujemy również urządzenia i komponenty według specjalnych wymagań klienta. Łączymy tu naszą wiedzę z zakresu techniki chłodniczej z doświadczeniem w dziedzinie budowy instalacji. Budowa urządzeń i instalacji, obsługa i konserwacja, po teoretyczą technikę chłodzenia. Dzieki naszemu szerokiemu zakresowi usług oraz sprzętowi operacyjnemu, jesteśmy w stanie realizować projekty, od fazy projektowania po wykonanie instalacji. Budujemy duże instalacje chłodnicze, które pracują głównie z naturalnymi chłodziwami, takimi jak propan i amoniak.

 8. MITA COOLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  Włochy

  MITA Cooling Technologies towarzyszy operatorom z branży we wstępnych analizach wydajności, proponując im najlepsze rozwiązania chłodnicze. Dostarcza technologie chłodnicze dla przemysłu przetwórczego, kogeneracji, sektora HVAC, chłodzenia komercyjnego i przemysłowego. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się chłodnie kominowe z obiegiem otwartym i zamkniętym, skraplacze wyparne, dry-coolery przemysłowe i adiabatyczne, dochładzacze, procesowe agregaty wody lodowej, chłodnie kominowe dla lodziarni rzemieślniczych, zintegrowane systemy do obsługi schładzaczy, zdalna obsługa przemysłu 4.0. MITA Cooling Technologies oferuje ponadto najlepszy wybór technologii, wstępną analizę wydajności i optymalizację, wsparcie w zakresie przedsprzedaży, pomoc na miejscu przy instalacji, obsługę klienta i doradztwo w obsłudze. Firma może pochwalić się ponad 30 000 zamontowanych maszyn, ponad 60 latami doświadczenia, ponad 35 obsługiwanymi krajami oraz stanowi część międzynarodowej grupy MITA Group.

 9. HAMON

  Belgia

  Grupa HAMON to gracz na skalę światową w dziedzinie inżynierii i kontraktacji (inżynieria, konstrukcje i zarządzanie projektami), obecny na pięciu kontynentach i notowany na brukselskiej giełdzie od 1997 r. Jej działalność obejmuje projektowanie, produkcję kluczowych elementów, instalacje i utrzymanie systemów chłodzenia, wymienników ciepła dla branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej dla sektora oczyszczania powietrza oraz kominów.

 10. ARACQUE SRL

  Włochy

  Firma Aracque, której siedziba znajduje się w Tolentino (prowincja Macerata) prowadzi działalność związaną z uzdatnianiem wód od 1985 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie i zarządzaniu systemami oczyszczania. Jest obecna głównie w sektorze przemysłowym, w którym zawsze spotykała się z uznaniem dla swoich kompetencji i profesjonalizmu. Instalujemy chłodnie kominowe, kondensatory lub chłodnice powietrza, zapewniając wytwarzanie chłodu lub gospodarowanie chłodem.

 1. ALUFER

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Alufer specjalizuje się w rozbiórce i demontażu obiektów przemysłowych, demontażu fabryk, a także w kupnie i sprzedaży sprzętu przemysłowego. Import-eksport maszyn: suwnica, hangar, beton, stal, silosy, kadzie. Sprzedaż sprzętu browarniczego, do mleczarni, ubojni, komory chłodnicze, zamrażarka, agregat prądotwórczy, kompresor powietrza. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail: Salvator Cutillo

 2. NORDICO-AVAC.CO COOLING TOWERS & HVAC EQUIPMENTS

  Portugalia

 3. KTK KÜHLTURM KARLSRUHE GMBH

  Niemcy

 4. ISISO REFRIGERATION HEATING AND AIR CONDITION SYSTEM

  Turcja

 5. BENNDORF UND HILDEBRAND GMBH

  Niemcy

 6. REHSLER KÜHLSYSTEME GMBH

  Niemcy

 7. REFRICA

  Hiszpania

 8. W-TECH SRL

  Włochy

 9. TOUT CLIMAT - TC SERVICES

  Francja

 10. LDL EQUIPMENT

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Wieże chłodnicze - Import eksport

Liczba wyników

155 przedsiębiorstwa