• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże (czwórnogi) wiertnicze

Wyniki dla

Wieże (czwórnogi) wiertnicze - Import eksport

 1. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Schwanberg, Austria.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turcja

  Firma ACAR KARDEŞLER SONDAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. BEMTAS KULE VINC

  Turcja

  Firma BEMTAS KULE VINC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UZMANLAR PLATFORM

  Turcja

  Firma UZMANLAR PLATFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach platforma podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Turcja

  Firma COŞKUN VINÇ KIRALAMA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, wynajem żurawi przejezdnych, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Turcja

  Firma CANBEY VINÇ KIRALAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wynajem żurawi przejezdnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Turcja

  Firma RAYDEM%VINÇMAKSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. MARBEYAZ

  Turcja

  Firma MARBEYAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, dźwig wieżowy, Elektrownie wodne, i budowanie elektrowni wodnych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Turcja

  Firma ILHANLAR VINC KIRALAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem. Ma siedzibę w Istanbul/tuzla, Turcja.

 1. JOSEPH PARIS

  Francja

  Firma JOSEPH PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Budownictwo przemysłowe, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, dźwig, i suwnica mostowa. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 2. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Turcja

  Firma SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi samojezdny dla budownictwa, i cranes for vehicles. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Turcja

  Firma CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ANTEPLİ VİNÇ

  Turcja

  Firma ANTEPLİ VİNÇ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - magazyny, Pojazdy - magazyny, i transport. Ma siedzibę w İzmir, Turcja.

 3. MORI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Campofilone, Włochy.

 4. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.ME.TRI.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Adria, Włochy.

 5. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Włochy

  Firma SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 6. GEOMARC S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOMARC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 7. VARIS VINC

  Turcja

  Firma VARIS VINC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PETRIND S.R.L.

  Włochy

  Firma PETRIND S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w San Giovanni Teatino, Włochy.

 1. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach żuraw z dwoma belkami, i wciągarka. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Casalbordino, Włochy.

 3. RIGSERV LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIGSERV LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 4. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Włochy

  Firma TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Paduli, Włochy.

 5. DRILL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma DRILL SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Mosciano Sant'angelo, Włochy.

 6. NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O

  Polska

  Firma NATIONAL OILWELL POLAND SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Biura projektów inżynierii okrętowej, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Biura projektów inżynierii okrętowej. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 7. ADRIATECH S.R.L.

  Włochy

  Firma ADRIATECH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 8. DRILLMEC S.P.A.

  Włochy

  Firma DRILLMEC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 9. RAGOT CLAUDE

  Francja

  Firma RAGOT CLAUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Hamulce do pojazdów, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Hamulce do pojazdów. Ma siedzibę w Arnas, Francja.

 10. RAVON CRANE EQUIPMENT

  Turcja

  Firma RAVON CRANE EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo