• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wieże (czwórnogi) wiertnicze

Wyniki dla

Wieże (czwórnogi) wiertnicze - Import eksport

 1. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Schwanberg, Austria.

 2. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Turcja

  Firma ACAR KARDEŞLER SONDAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. BEMTAS KULE VINC

  Turcja

  Firma BEMTAS KULE VINC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UZMANLAR PLATFORM

  Turcja

  Firma UZMANLAR PLATFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach platforma podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Turcja

  Firma CANBEY VINÇ KIRALAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach wynajem żurawi przejezdnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Turcja

  Firma RAYDEM%VINÇMAKSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. MARBEYAZ

  Turcja

  Firma MARBEYAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, dźwig wieżowy, Elektrownie wodne, i budowanie elektrowni wodnych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Turcja

  Firma COŞKUN VINÇ KIRALAMA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, wynajem żurawi przejezdnych, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Turcja

  Firma ILHANLAR VINC KIRALAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Turcja

  Firma CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. JOSEPH PARIS

  Francja

  Firma JOSEPH PARIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Budownictwo przemysłowe, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, dźwig, i suwnica mostowa. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 2. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Turcja

  Firma SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi samojezdny dla budownictwa, i cranes for vehicles. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Suwnice bramowe z podwieszonym żurawiem. Ma siedzibę w Istanbul/tuzla, Turcja.

 2. ANTEPLİ VİNÇ

  Turcja

  Firma ANTEPLİ VİNÇ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - magazyny, Pojazdy - magazyny, i transport. Ma siedzibę w İzmir, Turcja.

 3. DRILL SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma DRILL SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Mosciano Sant'angelo, Włochy.

 4. RIGSERV LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIGSERV LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 5. VARIS VINC

  Turcja

  Firma VARIS VINC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ADRIATECH S.R.L.

  Włochy

  Firma ADRIATECH S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 7. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.ME.TRI.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Adria, Włochy.

 8. GEOMARC S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOMARC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 1. MORI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Campofilone, Włochy.

 2. PETRIND S.R.L.

  Włochy

  Firma PETRIND S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w San Giovanni Teatino, Włochy.

 3. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  Włochy

  Firma SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 4. DRILLMEC S.P.A.

  Włochy

  Firma DRILLMEC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 5. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach żuraw z dwoma belkami, i wciągarka. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  Włochy

  Firma TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Paduli, Włochy.

 7. MACHINE BUILDING TECHNOLOGICAL ISTITUTION JSCOT

  Azerbejdżan

  Firma MACHINE BUILDING TECHNOLOGICAL ISTITUTION JSCOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Baku, Azerbejdżan.

 8. RAGOT CLAUDE

  Francja

  Firma RAGOT CLAUDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, Hamulce do pojazdów, Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Hamulce do pojazdów. Ma siedzibę w Arnas, Francja.

 9. BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BAYURSAN MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. C.F. NIELSEN A/S

  Dania

  Firma C.F. NIELSEN A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wieże (czwórnogi) wiertnicze, i Wieże (czwórnogi) wiertnicze. Ma siedzibę w Baelum, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo