• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wideoprodukcja

Wyniki dla

Wideoprodukcja - Import eksport

 1. NECTART PRODUCTION

  Belgia

  Verified by Europages badge
 2. AÏZENKO EVÉNEMENTIEL

  Francja

  Verified by Europages badge
 3. TUBEFILM - ANIMIERTE ERKLÄRVIDEOS

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. MIMOMENTS VIDEO USŁUGI AGNIESZKA SZMIDT

  Polska

  Mimoments to realizacje filmowe na terenie Lubelszczyzny. Oferujemy szereg usług od reportażu ślubnego, przez spoty reklamowe do teledysków. Jesteśmy ukierunkowani na śluby i wesela. Posiadamy kamerę cyfrową Panasonic HC-X1. Urządzenie gwarantuje nie tylko doskonałą jakość nagrywanego obrazu, ale także znakomite parametry rejestracji dźwięku, spełniające najwyższe wymagania produkcyjne. Ponadto oferujemy filmy wykonane dronem Phantomem 3. Dodatkowo mamy możliwość ekranizacji wykonanych filmów już podczas wesela, jesteśmy bowiem zaopatrzeni w ekran i rzutnik i głośniki. To jest to, czym chcemy się odznaczać- szybkość. Krótki clip możemy pokazać gościom już na Twoim weselu, na przykład po oczepinach. Czwartą usługą są montaże, jakie możesz nam zlecić. Nagrywasz kursy, webinary czy też prowadzisz kanał na Youtube, jednak nie masz czasu na zabawę w kreatywny montaż, masz możliwość zlecenia go nam. Ok, fajnie. A jaka cena? Jesteśmy nową firmą na rynku video, więc nasze ceny nie są wygórowane. Kwota ta waha się między 1800 zł do 2500 jeśli chodzi o samo filmowanie. W zależności od lokalizacji, wybranego rozszerzenia usługi. Chcesz mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu, czy też wyjątkowy film, który przyciągnie klientów do zakupów w twoim sklepie, czy też wykorzystywania Twoich usług? Zwróć się z tym do nas, a przedstawimy nasz punkt widzenia w postaci wykonanego filmu.

 5. VDC-PROD

  Francja

  Firma VDC-Prod realizuje filmy korporacyjne w wysokiej rozdzielczości na terenie całej Francji. Firma specjalizuje się w ujęciach powietrznych wykonanych profesjonalnym dronem, oferując przy tym idealny stosunek jakości do ceny. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw pragnących zwiększyć swoją widoczność w celu zwiększenia sprzedaży. Nasza firma uczestniczy w całej realizacji projektu, aby zoptymalizować cele i sprawić, by Państwa firma stała się jeszcze bardziej wiarygodna w oczach przyszłych klientów, od czego zależy zakupienie przez nich oferowanych produktów. Gwarantowany zwrot z inwestycji poprzez podniesienie wartości firmy dzięki spektakularnym obrazom. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.vdc-prod.com, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące realizacji profesjonalnych filmów wideo, jak również nasz cennik. VDC-Prod to gwarancja Państwa satysfakcji z udanej realizacji wideo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. KOALA'S ANIMATIONS

  Polska

  W Koala's tworzymy animacje. Studio animacji zajmuje się przede wszystkim produkcją animowanych materiałów wideo dla biznesu oraz edukacji i rozrywki. Pomagamy firmom skutecznie przekazywać informacje, rozbawiać i angażować widzów z stosując nowoczesne narzędzia. Wykorzystujemy szeroki zakres technik animacji wliczając animację poklatkową, rysunkową, 3d, 2d oraz techniki mieszanych. Oferujemy prowadzenie pełnych kampanii reklamowych z wykorzystaniem animacji, od przygotowania strategii wideo marketingowej, poprzez dostarczenie materiałów wideo, a na końcu publikację w kanałach takich jak: youtube, social media, web, digital signage, kino, telewizja. Tylko niektóre korzyści z wprowadzenia formatu wideo to: zwiększenie sprzedaży, skrócenie czasu podejmowania decyzji, zwiększenie zasięgu reklamy, zmniejszenie kosztów reklamy i wyróżnienie na tle konkurencji. Wśród przygotowywanych przez nas materiałów można znaleźć animowane materiały edukacyjne i instruktażowe takie jak: video explainer, animowane instrukcje montażu / obsługi, animowane infografiki oraz prezentacje oraz pojedyńcze elementy na potrzeby dużych produkcji czyli gier, aplikacji i seriali / filmów animowanych.

 2. STUDIO VIDEO PIKSEL - WIDEOFILMOWANIE ŁÓDŹ

  Polska

  Wykonanie filmów na ślubach, powiązane jest z zatrudnieniem specjalisty. Amatorsko projekty może wykonywać każdy, bo ich poziom nie musi być wyjątkowo wysoki. Wobec tego wideofilmowanie Łódź, czy na inne okazje, niż śluby, stawia duże wymagania przed użytkownikami, którymi w tym momencie są zamawiający. Kamerzyści powinni posiadać własne sprzęty, którymi mogą nagrywać wszystko, co dzieje się na ślubie - muszą posiadać także własne studio, gdzie przygotują całkowity film z wesela. Zamawiając kamerzystę sami mamy możliwość ujrzeć, w jaki sposób wygląda jego portfolio i co można opcjonalnie opracować. Amatorsko filmy wykonywał każdy z nas. Drobnym potomkom, często podobają się kamery, a też ich możliwości upamiętnienia poszczególnych scen z życia. Często od takich drobiazgów, rozpoczyna się pasja, którą jest kamerowanie. Kiedy tak właściwie rozpoczyna się przygodę ze szkołą o tym kierunku, na obrazach uwiecznia się wszystko, żeby uczynić się w tym zawodzie. Znaczącym elementem umiejętności każdego fachowego kamerzysty, jest wykonywanie ujęć w plenerach oraz na świętach familijnych - przetestuj wideofilmowanie Łódź. Z nich najistotniejszym tematem jest uroczystość ślubna, w jakiej zawarte powinny być daty oraz najcenniejsze rytuały, takie jak złożenie przysięgi, czy nałożenie sobie obrączek.

 3. BLUE OKAPI

  Francja

  BlueOkapi.com jest agencją komunikacji wizualnej specjalizującą się w wideo cyfrowym. Agencja realizuje wasze wideo motion design, reklamę i filmy korporacyjne. Dla każdego wideo zapewniamy redakcję zawartości i scenaryzację waszych wideo on-line. Produkcja wideo korporacyjnych lub firmów animowanych dla waszej firmy. Wideo animowane i filmy animowane dla przedsiębiorstw. BlueOkapi.com może zaoferować wiele usług w zakresie waszych filmów wideo.

 4. STARLIGHT VIDEO PRODUCTIONS

  Niemcy

 5. MANUEL HUYNH

  Francja

 1. BIG YELLOW FEET PRODUCTION CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. SPIRTO PRODUCTIONS

  Grecja

 3. BECLIP.TV (BUSINESS PROMOTION & MANAGEMENT SPRL)

  Belgia

 4. CLOCKHOUSE PRODUCTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 5. CAT PRODUCTION GMBH

  Niemcy

 6. FLYING TIGER PRODUCTIONS

  Zjednoczone Królestwo

 7. PUSHED LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. ORBIS PRODUCTION

  Włochy

 9. ORANGE CLIGNOTANT

  Belgia

 10. MEDIAGRAFF LTD

  Rumunia

 1. KILOGRAM BOX

  Hiszpania

 2. W & E SRL - AGENZIA DI COMUNICAZIONE

  Włochy

 3. OKVIDEO

  Hiszpania

 4. DIGITAL CREATURES

  Irlandia

 5. ONIONLAB S.L.

  Hiszpania

 6. CLIPABLE

  Belgia

 7. THE COMPANY VIDEO PRODUCTION

  Republika Czeska

 8. ARKHAM PRODUCTIONS

  Francja

 9. SINOCA STUDIO

  Hiszpania

 10. THOMAS GRAZIANI VISUALS

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Wideoprodukcja - Import eksport

Liczba wyników

848 przedsiębiorstwa