• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wideofony

Wyniki dla

Wideofony - Import eksport

 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "wideofony"

 2. CASTEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CASTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne systemy lokalne kontrolne i przywoławcze. Jest również obecna w dziedzinach Wideofony, Domofony, access control equipment, producent domofony przemysłowe, Wideofony, IP access control, IP entry systems, domofony SIP, i domofony PMR. Ma siedzibę w Neuillé, Francja.

 3. ACI SRL - FARFISA

  Włochy

  Firma ACI SRL - FARFISA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wideofony. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 4. CHEMSUNNY CO., LIMITED

  Chiny

  Firma CHEMSUNNY CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wideofony. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. GUANGZHOU LANSIDUN ELECTRONIC CO;LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU LANSIDUN ELECTRONIC CO;LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wideofony. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.