• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wibratory przemysłowe - urządzenia

Wyniki dla

Wibratory przemysłowe - urządzenia - Import eksport

 1. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

  Witryna www Open In New icon
 2. FINDEVA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat z powodzeniem produkujemy pneumatyczne wibratory i wibratory kulkowe. Jesteśmy znani na całym świecie jako pionierzy w stosowaniu obudów aluminiowych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy produkują ponad 40.000 wibratorów rocznie. Produkcja odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, w harmonii z otoczeniem i najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Najlepsze materiały i najnowocześniejsze maszyny CNC gwarantują wysoką jakość i słynną szwajcarską precyzję.Nasze wibratory pneumatyczne oferują najlepsze osiągi przy jednoczesnym obniżeniu zużycia powietrza. Łatwa instalacja, łatwa konserwacja, trwałosc. Mamy agencje na całym świecie. Szwajcarska jakość i sprawiedliwy handel zaowocowały wieloletnią współpracą z agencjami i klientami.

  Witryna www Open In New icon
 3. LESSINE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. BONINO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grupa BONINO z miasta Alessandria oferuje rozwiązania naprowadzania automatycznego o wysokiej wydajności i wykorzystujące innowacyjne technologie, spełniające nawet najbardziej złożone wymagania. Nawiąż z nami szybki kontakt. Bonino opracowuje systemy naprowadzania będące w stanie spełnić najwyższe wymagania w kwestii czasu i elastyczności, gwarantując najlepsze standardy jakościowe. Firma Bonino osiągnęła liczne sukcesy w sektorze elektromechanicznym, oczyszczania, spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym, aż do klasy ISO 8.

  Witryna www Open In New icon
 5. MECA SERVICES SARL

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OCV FEEDERS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. YAROSLAVL PLANT KRASNYI MAYAK

  Rosja

  Zakład JSC Yaroslavl "Krasniy Mayak" jest producentem wibratorów elektrycznych i urządzeń wibracyjnych: wibratory powierzchniowe, dogłębne, z wbudowanym silnikiem, przeciwwybuchowe; stoły wibracyjne; wibroostrza; jastrychy. Zakład ma własna biuro projektowe i inżynieryjne, wysoko wydajne urządzenia i sprzęt oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nie tylko produkujemy, lecz także projektujemy i opracowujemy nowe modele i typy wibratorów, a także znajdujemy dla naszych klientów rozwiązania techniczne z wykorzystaniem technologii wibracyjnej.

 3. ZAKLAD PRODUKCYJNY WERG RYSZARD WOLOSZCZUK

  Polska

  Zaklad Produkcyjny WERG powstal w 1987 r. Prowadzony jest przez inz. Ryszarda Woloszczuka. Siedziba firmy miesci sie w Grudziadzu, ul Kasprzaka 42. Zaklad specjalizuje sie w produkcji: - wibratorów pograzalnych do zageszczania betonu; - walów gietkich (równiez do czyszczenia kominów-lanc kominiarskich) - walków gietkich (wkladów walów- linek) - pancerzy zewnetrznych walów - bulaw( glowic) wibracyjnych do zageszczania betonu - przewodów elastycznych hydraulicznych wysokocisnieniowych; -przewodów do agregatów tynkarskich, Zapraszamy Panstwa do kontaktu i korzystania z naszych wieloletnich doswiadczen. Chetnie odpowiemy na kazde pytanie techniczne i handlowe. Pozdrawiamy Zespól WERG

 4. TARNOS

  Hiszpania

  Firma Tarnos, S.A. specjalizuje się w projektowaniu i wyrobie urządzeń wibracyjnych. Z biegiem lat nasze doświadczenie i zespół specjalistów uczyniły nas głównym dostawcą przemysłowych urządzeń wibrujących dla różnych branż: budownictwo, branża spożywcza, kamieniołomów, chemiczna, rud, ceramiczna, hutnicza, recyklingu, drzewna, szkła, itp., którym dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb, przeznaczone do różnych etapów procesów produkcji.

 5. SZTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. WREDE MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

 2. XINXIANG SENYOU MECHANICAL & ELECTRICAL CO., LTD

  Chiny

 3. VIBSIS VIBRATION SYSTEM LTD.

  Turcja

 4. TARNOS

  Hiszpania

 5. INNOVATIVE HYDRAULIC DESIGNS (I H D)

  Stany Zjednoczone

 6. TRILTECHNIEKSHOP

  Holandia

 7. VIBRONORD SRL

  Włochy

 8. ITALVIBRAS FRANCE

  Francja

 9. CERSA

  Belgia

 10. EQUIPANGUE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

 1. VIBRO SYSTEM SRL

  Włochy

 2. ORLANDO SRL

  Włochy

 3. CONVITEC GMBH SCHWINGMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK

  Niemcy

 4. AVIBRO ELEKTRIK MOTORS

  Turcja

 5. VIBROTECH GMBH

  Niemcy

 6. CRACO GMBH

  Niemcy

 7. PAJA TRILTECHNIEK

  Holandia

 8. BAYROL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 9. MP ELETTRONICA

  Włochy

 10. BS VERTRIEBSBÜRO GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Wibratory przemysłowe - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1288 przedsiębiorstwa