• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • weterynaryjne usługi

Wyniki dla

Weterynaryjne usługi - Import eksport

 1. PRZYCHODNIA NA SKRAJU

  Polska

  Stworzyliśmy w pełni wyposażoną placówkę aby zapewnić jak najlepszą jakość usług. Nasza pasją i celem jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym zwierzętom. Naszym marzeniem jest żeby nasi pacjenci nie kojarzyli przychodni z bólem i strachem dlatego staramy się zapewnić im jak najbardziej przyjazne warunki. Zapraszamy wszystkie psy i koty nie tylko na leczenie ale i na zabawy i pieszczoty z naszymi lekarzami i ich pupilami które codziennie pełnią z nimi dyżur. Zajmujemy się: - Profilaktyka (szczepienia, odrobaczenia, preparaty przeciw pchłom i kleszczom). - Choroby wewnętrzne - diagnostyka i leczenie. - Chirurgia (miękka, ortopedia). - Badania laboratoryjne (krwi, moczu, histopatologiczne, kału, wymazów, zeskrobin skóry). - Stomatologia. - RTG. - USG, echo serca, hospitalizacja ciężkich przypadków. - Strzyżenie i pielęgnacja zwierząt. - Wizyty domowe. - Behawioryzm zwierząt.

 2. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA MARWET

  Polska

  Nasza Przychodnia działa na osiedlu Borek w Turce (5 km od Lublina przy trasie Lublin-Łęczna) od pięciu lat. Od roku 2007 do 2011 działaliśmy na ulicy Topolowej jako Gabinet Weterynaryjny Marwet. Z czasem okazało się, że gabinet jest zbyt mały by sprostać wzrastającej ilości pacjentów. W październiku 2011 roku przenieśliśmy się do obecnej większej siedziby przy ulicy Konwaliowej, gdzie działamy do dzisiaj.Zajmujemy się leczeniem zwierząt towarzyszących: kotów, psów, fretek, myszy, szczurów, królików, szynszyli, świnek morskich oraz gadów, a w przypadku chorób skóry również koni (dermatologia weterynaryjna jest dziedziną, w której się specjalizujemy)

 3. GLIWICKA KLINIKA WETERYNARYJNA

  Polska

  Klinika oferuje wykonywanie szczepień ochronnych oraz badań okresowych. Wszystko dostosowane do twojego pupila i jego potrzeb. Do kliniki przynależy również szpital, w którym pacjenci mogą liczyć na opiekę weterynaryjną.

 4. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETAMICOR

  Polska

  W przychodni weterynaryjnej VetAmicor pracują doświadczeni weterynarze, którzy z największą troską zajmą się Państwa pupilami domowymi. Dysponują oni specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, który pomaga im w diagnostyce i leczeniu chorób zwierząt. Weterynarze z Krakowa wykonują także zabiegi profilaktyczne i chirurgiczne.

 5. AVISERV

  Francja

  Firma AVISERV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Liré, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAHCEKENT VETERINER KLINIGI

  Turcja

  Firma BAHCEKENT VETERINER KLINIGI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CLÍNICA VETERINARIA ALCAZABA

  Hiszpania

  Firma CLÍNICA VETERINARIA ALCAZABA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach badania weterynaryjne, szpitale weterynaryjne, i weterynarze. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 3. DOCTEUR ALEXANDRE CHICHERY

  Luksemburg

  Firma DOCTEUR ALEXANDRE CHICHERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach osteopatia, ortopedia, i akupunktura weterynaryjna. Ma siedzibę w Christnach, Luksemburg.

 4. CENTRO VETERINARIO BARUS

  Włochy

  Firma CENTRO VETERINARIO BARUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Altamura, Włochy.

 5. TELEDART GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma TELEDART GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Westheim/Pfalz, Niemcy.

 1. AL.VET

  Bułgaria

  Firma AL.VET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 2. CLINICA VETERINARIA MARIA J. CABEZA

  Hiszpania

  Firma CLINICA VETERINARIA MARIA J. CABEZA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w León, Hiszpania.

 1. RIVERSIDE VETERINARY CENTRE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIVERSIDE VETERINARY CENTRE LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Stratford-Upon-Avon, Zjednoczone Królestwo.

 2. AIFIAGU

  Hiszpania

  Firma AIFIAGU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do uzdataniania wody, urządzenia i sprzęt do dezynfekcji wody, i uzdatnianie mechaniczne wody. Ma siedzibę w El Palau D'anglesola (lleida), Hiszpania.

 3. ELM HOUSE VETS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELM HOUSE VETS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach badania weterynaryjne. Ma siedzibę w Chelmsford, Zjednoczone Królestwo.

 4. ESKISEHIR MELODIM VETERINER KLINIGI

  Turcja

  Firma ESKISEHIR MELODIM VETERINER KLINIGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Odunpazari, Turcja.

 5. ESMP

  Belgia

  Firma ESMP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach weterynarz, i pielęgnacja konia. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 6. ANIMAL HOSPITAL CLINICA VETERINARIA

  Włochy

  Firma ANIMAL HOSPITAL CLINICA VETERINARIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach lekarstwa do użytku weterynaryjnego, badania weterynaryjne, weterynarz, i artykuły do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 7. VETERINARIO NACHO MENES

  Hiszpania

  Firma VETERINARIO NACHO MENES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Gijón, Hiszpania.

 8. DIERVOORDEELKLINIEK

  Holandia

  Firma DIERVOORDEELKLINIEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach weterynarz, i weterynarze. Ma siedzibę w Den Bosch, Holandia.

 1. ASVELIS VETERINARY HOSPITAL

  Wietnam

  Firma ASVELIS VETERINARY HOSPITAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach pogotowie ratunkowe, i zabiegi kosmetyczne dla zwierząt. Ma siedzibę w Hanoi, Wietnam.

 2. GLOBAL DX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBAL DX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Menstrie, Zjednoczone Królestwo.

 3. A.R.S.I.A.

  Belgia

  Firma A.R.S.I.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria kontroli ochrony środowiska, Kontrola sanitarna, Laboratoria kontroli sanitarnej, Laboratoria kontroli ochrony środowiska, Kontrola sanitarna, Laboratoria kontroli sanitarnej, i ochrona sanitarna hodowli. Ma siedzibę w Ciney, Belgia.

 4. VET VIEW COMPANY

  Irak

  Firma VET VIEW COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły dla psów i kotów, produkty do użytku weterynaryjnego, i Artykuły dla psów i kotów. Ma siedzibę w Erbil, Irak.

 5. CLINICA VETERINARIA PARABIAGO

  Włochy

  Firma CLINICA VETERINARIA PARABIAGO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Ma siedzibę w Parabiago, Włochy.

 6. VETERINARSKA AMBULANTA MAJCAN

  Chorwacja

  Firma VETERINARSKA AMBULANTA MAJCAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Leki i preparaty weterynaryjne, weterynarze, psy, Psy - pokarm, i Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Bjelovar, Chorwacja.

 7. AIKIDOGS

  Holandia

  Firma AIKIDOGS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach szkolenia i coaching, coaching zachowań i relacji, i doradztwo w dziedzinie komuniowania. Ma siedzibę w Schalkhaar, Holandia.

 8. COBIE VETCARE VETERINARY SURGERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COBIE VETCARE VETERINARY SURGERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach szczepionki dla zwierząt, i chirurgia zwierząt. Ma siedzibę w Eastbourne, Zjednoczone Królestwo.

 9. RUDE DYREKLINIK

  Dania

  Firma RUDE DYREKLINIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach szczepionki dla zwierząt, i akcesoria dla zwierząt. Ma siedzibę w Rude, Dania.

 10. LAMAPOR

  Hiszpania

  Firma LAMAPOR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia cieplne, i świnie. Ma siedzibę w Lakuntza, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo