• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wentyle do opon i dętek

Wyniki dla

Wentyle do opon i dętek - Import eksport

 1. CLARIANT PRODUKTE (DEUTSCHLAND) GMBH CARGO & DEVICE PROTECTION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLARIANT PRODUKTE (DEUTSCHLAND) GMBH CARGO & DEVICE PROTECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Moosburg, Niemcy.

 2. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Chiny

  Sufa Technology Industry Co., Ltd. de CNNC, jest technologicznym przedsiębiorstwem produkcyjnym, łączącym badania i rozwój, wzornictwo, produkcję i sprzedaż zaworów przemysłowych. Jest to także czołowe przedsiębiorstwo chińskiej branży produkcji zaworów i CNNC. Produkty firmy szeroko stosowane w ponad dziesięciu gałęziach przemysłu, takich jak naftowy, gazownictwo i przemysł naftowy, rafinacja ropy naftowej, energia jądrowa, energia elektryczna, hutnictwo, przemysł chemiczny, budowa statków, papiernictwo i leki w kraju i za granicą, a także jednostki powiązane z badaniami naukowymi. Będąc słynne w branży armaturowej, jego marki "H" i "SUFA" cieszą się dobrą opinię i mają znaczenie w dziedzinie produkcji zaworów na świecie. "H" jest znaną marką miasta Suzhou i prowincji Jiangsu. Ponadto, przedsiębiorstwo zdobyło nagrodę "2006 China czołowa dziesiątka (zawory) Marka na Światowym Rynku" na "14 Światowej Konfererncji Producentów" w 2006 roku.

 3. RST RABE-SYSTEM-TECHNIK UND VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma RST RABE-SYSTEM-TECHNIK UND VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Wallenhorst, Niemcy.

 4. SHANDONG HIMILE VALVE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG HIMILE VALVE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach eksport, i produkcja armatury. Ma siedzibę w Gaomi City ,shandong Province, Chiny.

 5. ZUSCHKE & NOACK GMBH - SPECIAL TYRES

  Niemcy

  Firma ZUSCHKE & NOACK GMBH - SPECIAL TYRES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Wentyle do opon i dętek, Opony, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRYYU

  Turcja

  Firma TRYYU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach absorbenty do gumy, akcesoria do stempli, Dodatki do gumy, i antyutleniacze do gumy. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 2. SINAOPT KFT

  Węgry

  Firma SINAOPT KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach opony do traktorów. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. REIFEN RUHDORFER GMBH

  Austria

  Firma REIFEN RUHDORFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony - materiały do napraw i wulkanizacji. Jest również obecna w dziedzinach Dętki, Wentyle do opon i dętek, Opony bieżnikowane, Opony i akcesoria, Dętki, Wentyle do opon i dętek, Opony bieżnikowane, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Deutschlandsberg, Austria.

 4. DONGGUAN FRIENDGIFTS FACATORY

  Chiny

  Firma DONGGUAN FRIENDGIFTS FACATORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach ramka do fotografii. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 5. JIANGYIN HUASHI TIANHONG VALVE CORES CO,. LTD.

  Chiny

  Firma JIANGYIN HUASHI TIANHONG VALVE CORES CO,. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach zawory. Ma siedzibę w Huashi Town,jiangyin City, Chiny.

 1. MEHRFANEH

  Iran

  Firma MEHRFANEH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki przemysłowe gumowe, i Posadzki przemysłowe gumowe. Ma siedzibę w Eshtehard, Iran.

 2. ROCHFORD TYRES EXHAUSTS & AUTO CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROCHFORD TYRES EXHAUSTS & AUTO CENTRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Wentyle do opon i dętek, Opony, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Rochford, Zjednoczone Królestwo.

 1. QINGDAO AOKAI SPECIAL-PURPOSE VEHICIES CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO AOKAI SPECIAL-PURPOSE VEHICIES CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. HEINZ FARWICK, INHABER HENDRIK PLATE E.K.

  Niemcy

  Firma HEINZ FARWICK, INHABER HENDRIK PLATE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony, Opony i akcesoria, i Opony. Ma siedzibę w Ahaus, Niemcy.

 3. YONGSHENG GROUP CO,.LTD

  Chiny

  Firma YONGSHENG GROUP CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 4. WEIGEL & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma WEIGEL & CO. GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony bieżnikowane, Opony i akcesoria, i Opony bieżnikowane. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 5. BANDVULC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BANDVULC LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, Opony i akcesoria, Wentyle do opon i dętek, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Ivybridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. PATANIA GOMME

  Włochy

  Firma PATANIA GOMME, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Wentyle do opon i dętek, Opony bieżnikowane, Opony, Wentyle do opon i dętek, i Opony bieżnikowane. Ma siedzibę w Vibo Valentia (Vv), Włochy.

 7. QINGDAO QIZHOU RUBBER CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO QIZHOU RUBBER CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 8. WATTS TYRES (EUROPE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WATTS TYRES (EUROPE) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Lydney, Zjednoczone Królestwo.

 1. SAFETY SEAL REIFENREPARATUR-ZUBEHÖR-VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma SAFETY SEAL REIFENREPARATUR-ZUBEHÖR-VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. REINHEIMER GMBH

  Niemcy

  Firma REINHEIMER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Adendorf, Niemcy.

 3. NATIONAL TYRE SERVICE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NATIONAL TYRE SERVICE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 4. COOPER TIRE & RUBBER COMPANY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COOPER TIRE & RUBBER COMPANY EUROPE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Melksham, Zjednoczone Królestwo.

 5. AIR FREN SL

  Hiszpania

  Firma AIR FREN SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach Zawory pneumatyczne, i Zawory pneumatyczne. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva, Hiszpania.

 6. ELBE-HYDRAULIK IN STADE GMBH

  Niemcy

  Firma ELBE-HYDRAULIK IN STADE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Stade, Niemcy.

 7. P.J. PIPE & VALVE CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P.J. PIPE & VALVE CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentyle do opon i dętek. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczniki hydrauliczne, i Bezpieczniki hydrauliczne. Ma siedzibę w Hertford, Zjednoczone Królestwo.

 8. TETIK SUPAP SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma TETIK SUPAP SANAYI VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. J S COCK AS

  Norwegia

  Firma J S COCK AS, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 10. TYRE VALVE SPECIALISTS HOLDINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TYRE VALVE SPECIALISTS HOLDINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wentyle do opon i dętek, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Sutton-In-Ashfield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo