• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa- korzenie i bulwy spożywcze

Wyniki dla

Warzywa- korzenie i bulwy spożywcze - Import eksport

 1. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

 2. RTL PATAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

 3. GREEN BEAN

  Polska

  Verified by europages badge

  Green Bean jest hurtownią z siedzibą w pobliżu Wrocławia. Hurtownia działa w sektorze świeżych warzyw i owoców, jest również obecna w dziedzinie mrożonych warzyw i owoców, suszonych owoców, produktów konwencjonalnych i ekologicznych, grzybów, jadalnych korzeni i bulw - Import-Eksport. Dostarczamy warzywa i owoce, zapewniając naszym klientom świeże, wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

 4. FRUITFUL OFFICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRUITFUL OFFICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. OBSTLIEFEREI V. DANIEL & M. KIOS GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OBSTLIEFEREI V. DANIEL & M. KIOS GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAVALLARO PRODOTTI ORTOFRUTTICOLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAVALLARO PRODOTTI ORTOFRUTTICOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, dynie, główki cebuli, cebula pakowana, i Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Angri, Włochy.

 2. BEFER FRUIT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BEFER FRUIT SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, import owoców, import warzyw, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, importerzy owoców, Owoce, fruit and vegetable wholesaler, i sprzedaż owoców - hurt. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. AJOS GALLARDO

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje czosnku. Ajos Gallardo jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i sprzedaży każdego gatunku czosnku. Wszystkie nasze produkty są w 100% świeże i pozbawione środków chemicznych. Oferujemy czosnek naturalny, ekologiczny i bez produktów chemicznych. Duża różnorodność czosnku: czosnek czerwony, czosnek biały, czosnek czarny, czosnek delikatesowy, czosnek do wykwintnych potraw.

 4. REGAR AGRÍCOLA

  Hiszpania

  Regar Agrícola S.L. Jesteśmy jednym z czołowych producentów czosnku purpurowego, CZARNEGO, białego oraz cebuli. Czosnek odwodniony, cukierki z czosnkiem itp. Znajdujemy się w Las Pedroñeras (Cuenca - Hiszpania), międzynarodowej stolicy czosnku, w sercu La Mancha, regionu, który tradycyjnie dostarcza naturalną żywność bardzo dobrej jakości dla diety śródziemnomorskiej.

 5. FRESH & DRY GARLIC

  Hiszpania

  FRESH & DRY GARLIC jest wiodącym przedsiębiorstwem w produkcji, pakowaniu, sprzedaży i eksporcie czosnku. Przedsiębiorstwo posiada międzynarodowy certyfikat jakości GAP. Dostawca: czosnek biały, fioletowy, wiosenny i pakowany.

 1. AVI FOREIGN PRIVATE UNITARIED PRODUCTION TRADE ENTERPRISE OF V.ZHITKAUSKAS

  Białoruś

  Spółka AVI powstała w 1998 roku. Jesteśmy prywatnym, zagranicznym przedsiębiorstwem przemysłowym i handlowym. Główne dziedziny naszej działalności to: skup, przetwórstwo i eksport produktów leśnych innych niż drewno (np. grzyby i jagody, borówki, żurawina). Dzięki 10-letniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo może konkurować na rynku lokalnym i współpracować z sukcesem z zagranicznymi partnerami. Cała produkcja eksportowana jest do krajów Europy Zachodniej.

 2. ZANAHORIAS MEDRANO

  Hiszpania

  Od 1965 roku specjalizujemy się wyłącznie w produkcji i konfekcjonowaniu marchwi. Nasza marka ZAMESA jest znana na całym świecie. Kupiec eksporter. Produkujemy w Hiszpanii i konfekcjonujemy nasze produkty w wielu różnych formatach. Firma posiada certyfikat ISO 9001-2000. Świeża marchew.

 1. CEL-MAR. GOSPODARSTWO SPECJALISTYCZNE. C.M. OLCZAK

  Polska

  Produkcja, pakowanie, etykietowanie , sprzedaż , eksport i dostawa świeżych wysokiej jakości grzybów (pieczarki, boczniaki). Produkty są dostępne na rynku przez cały rok i dostarczane do hurtowni głównie krajów UE. Nasze towary spełniają normy UE. Zapewniamy krótki termin dostawy i konkurencyjne ceny.

 2. MDM DREYER AG

  Szwajcaria

  Firma MDM DREYER AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Żywność - import-eksport, Nugat, Suszone owoce, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Żywność - import-eksport, i Nugat. Ma siedzibę w Muri B. Bern, Szwajcaria.

 3. ROVOCAD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROVOCAD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Ma siedzibę w Oststeinbek, Niemcy.

 4. NEOFUNGI SOC. COOPERATIVA

  Hiszpania

  Firma NEOFUNGI SOC. COOPERATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Mushrooms, boczniaki, i twardziaki jadalne. Ma siedzibę w Villalgordo Del Jucar, Hiszpania.

 5. LA NATURA SOCIETA' AGRICOLA A RESPONSABILITA' LIMITATA

  Włochy

  Firma LA NATURA SOCIETA' AGRICOLA A RESPONSABILITA' LIMITATA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, gospodarstwo rolne, żywność biologiczna, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, i sadzonki ogrodowe. Ma siedzibę w Dugenta, Włochy.

 6. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MINGABIO GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Żywność - import-eksport, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. COOPERATIVA AGRICOLA ZOOTECNICA POGGETELLO

  Włochy

  Firma COOPERATIVA AGRICOLA ZOOTECNICA POGGETELLO, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Owoce, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, i Owoce. Ma siedzibę w Sante Marie, Włochy.

 8. POBALLE,S.A.

  Hiszpania

  Firma POBALLE,S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Karma i pasze dla zwierząt, i melasa. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. OCEANE SCA

  Francja

  Firma OCEANE SCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, i Warzywa świeże. Ma siedzibę w La-Chevroliere, Francja.

 2. SCA SAVEOL

  Francja

  Firma SCA SAVEOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach agricultural cooperative, pomidory, truskawki, i ogórki. Ma siedzibę w Plougastel Daoulas, Francja.

 3. DE AARDAPELHOEVE

  Belgia

  Firma DE AARDAPELHOEVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki, i Ziemniaki dla przemysłu. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 4. WITKAMP

  Holandia

  Firma WITKAMP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, warzywa - hurt, i import owoców. Ma siedzibę w Poeldijk, Holandia.

 5. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgia

  Firma VERBIST AARDAPPELEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki dla przemysłu, i Ziemniaki - Bintje. Ma siedzibę w Hulshout, Belgia.

 6. HONZA

  Hiszpania

  Firma HONZA, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach grzyby, grzyby, borowiki, i produkt gastronomiczny. Ma siedzibę w Zamora, Hiszpania.

 7. KEIRSMAEKERS EN ZOON WDK

  Belgia

  Firma KEIRSMAEKERS EN ZOON WDK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa świeże, warzywa, nowalijki, Owoce, i Warzywa świeże. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 8. VERDUYN G

  Belgia

  Firma VERDUYN G, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach marchew, i brokuły. Ma siedzibę w Kortemark, Belgia.

 9. AGRIEUROPA SOCIETÁ COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Firma AGRIEUROPA SOCIETÁ COOPERATIVA AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce, szpinak, i rzodkiewki. Ma siedzibę w Terracina, Włochy.

 10. VAWI

  Belgia

  Firma VAWI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Mrożonki, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, zaopatrzenie spożywcze dla restauracji, i Mrożonki. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Warzywa- korzenie i bulwy spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

24 995 Przedsiębiorstwa