• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa- korzenie i bulwy spożywcze

Wyniki dla

Warzywa- korzenie i bulwy spożywcze - Import eksport

 1. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

 2. RTL PATAT

  Belgia

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

 3. FRUITFUL OFFICE GMBH

  Niemcy

 4. OBSTLIEFEREI V. DANIEL & M. KIOS GBR

  Niemcy

 5. MDM DREYER AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRUITFUL OFFICE GMBH

  Niemcy

 2. BEFER FRUIT SRL

  Włochy

 3. GUBITZER OBSTGROSSHANDEL UND TRANSPORTE GMBH

  Austria

 4. REGAR AGRÍCOLA

  Hiszpania

  Regar Agrícola S.L. Jesteśmy jednym z czołowych producentów czosnku purpurowego, CZARNEGO, białego oraz cebuli. Czosnek odwodniony, cukierki z czosnkiem itp. Znajdujemy się w Las Pedroñeras (Cuenca - Hiszpania), międzynarodowej stolicy czosnku, w sercu La Mancha, regionu, który tradycyjnie dostarcza naturalną żywność bardzo dobrej jakości dla diety śródziemnomorskiej.

 5. AJOS GALLARDO

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje czosnku. Ajos Gallardo jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji i sprzedaży każdego gatunku czosnku. Wszystkie nasze produkty są w 100% świeże i pozbawione środków chemicznych. Oferujemy czosnek naturalny, ekologiczny i bez produktów chemicznych. Duża różnorodność czosnku: czosnek czerwony, czosnek biały, czosnek czarny, czosnek delikatesowy, czosnek do wykwintnych potraw.

 1. FRESH & DRY GARLIC

  Hiszpania

  FRESH & DRY GARLIC jest wiodącym przedsiębiorstwem w produkcji, pakowaniu, sprzedaży i eksporcie czosnku. Przedsiębiorstwo posiada międzynarodowy certyfikat jakości GAP. Dostawca: czosnek biały, fioletowy, wiosenny i pakowany.

 2. AVI FOREIGN PRIVATE UNITARIED PRODUCTION TRADE ENTERPRISE OF V.ZHITKAUSKAS

  Białoruś

  Spółka AVI powstała w 1998 roku. Jesteśmy prywatnym, zagranicznym przedsiębiorstwem przemysłowym i handlowym. Główne dziedziny naszej działalności to: skup, przetwórstwo i eksport produktów leśnych innych niż drewno (np. grzyby i jagody, borówki, żurawina). Dzięki 10-letniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo może konkurować na rynku lokalnym i współpracować z sukcesem z zagranicznymi partnerami. Cała produkcja eksportowana jest do krajów Europy Zachodniej.

 1. ZANAHORIAS MEDRANO

  Hiszpania

  Od 1965 roku specjalizujemy się wyłącznie w produkcji i konfekcjonowaniu marchwi. Nasza marka ZAMESA jest znana na całym świecie. Kupiec eksporter. Produkujemy w Hiszpanii i konfekcjonujemy nasze produkty w wielu różnych formatach. Firma posiada certyfikat ISO 9001-2000. Świeża marchew.

 2. CEL-MAR. GOSPODARSTWO SPECJALISTYCZNE. C.M. OLCZAK

  Polska

  Produkcja, pakowanie, etykietowanie , sprzedaż , eksport i dostawa świeżych wysokiej jakości grzybów (pieczarki, boczniaki). Produkty są dostępne na rynku przez cały rok i dostarczane do hurtowni głównie krajów UE. Nasze towary spełniają normy UE. Zapewniamy krótki termin dostawy i konkurencyjne ceny.

 3. ROVOCAD GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. CAVALLARO PRODOTTI ORTOFRUTTICOLI

  Włochy

 5. NEOFUNGI SOC. COOPERATIVA

  Hiszpania

 6. LA NATURA SOCIETA' AGRICOLA A RESPONSABILITA' LIMITATA

  Włochy

 7. POBALLE,S.A.

  Hiszpania

 8. COOPERATIVA AGRICOLA ZOOTECNICA POGGETELLO

  Włochy

 1. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Belgia

 2. VAWI

  Belgia

 3. ACHIEL PRIMEURS

  Belgia

 4. DE AARDAPELHOEVE

  Belgia

 5. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgia

 6. MAISON VIALADE

  Francja

 7. CONSORZIO AGRIBOLOGNA

  Włochy

 8. ALBAFRUIT

  Francja

 9. ALMA SEGES SOC. COOP.

  Włochy

 10. UNION PRIMEURS

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Warzywa- korzenie i bulwy spożywcze - Import eksport

Liczba wyników

26 348 przedsiębiorstwa