• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa świeże

Wyniki dla

Warzywa świeże - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 3. MADAR

  Polska

  Verified by europages badge

  Licząca sobie blisko 30 lat firma MaDar jest hurtownią artykułów spożywczych z Polski. Zaopatrujemy w nasze produkty rozmaite branże, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, firmy o różnym profilu działalności, instytucje oraz osoby prywatne. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie, aby zdobyć 100 % zadowolenia klienta. Dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór doskonałych produktów spożywczych. Posiadamy obszerne portfolio produktów, m.in.: •Makarony, •Mięso przetworzone i w puszkach, •Ziarna, •Różne rodzaje mąki, •Nabiał, •Cukier, •Przyprawy, Asortyment naszych produktów można poznać lepiej na naszej stronie internetowej! Zapewniamy: •Szybką realizację zamówień, •Atrakcyjne ceny, •Bogaty wybór, •Dostawy na całym świecie Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych dostawców i lokalnych gospodarstw, aby uzyskać najlepszą jakość i doskonały smak. Dzięki nam znajdziesz niezwykłe smaki na swoim stole. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. DINASTY HARPEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Nasza misja: dostarczanie na całym świecie warzyw o najwyższej świeżości i jakości po konkurencyjnych cenach”. Od 2022 r. firma DINASTY HARPEN specjalizuje się w eksporcie ziemniaków i cebuli. Pracujemy przez cały rok, dostarczając odpowiednie produkty o doskonałej jakości. Cały zespól naszej firmy rozumie naszą misję. Dlatego ciężko pracujemy, aby się wyróżniać na rynku. Nasz młody i dynamiczny zespół pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Firma zajmuje się eksportem i sprzedażą hurtową różnych produktów, w tym warzyw, takich jak ziemniaki i cebula. Jesteśmy solidnym, dobrze zbudowanym i uczciwym zespołem, którego celem jest zapewnienie eksportu ziemniaków i cebuli do Afryki Zachodniej. Aby zapewnić bezpieczne środowisko dla inwestycji naszych klientów, firma musi dostarczać produkty wysokiej jakości, a jednocześnie oferować profesjonalną obsługę, która da naszym klientom poczucie pewności. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 5. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KTRACO

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat KTRACO specjalizuje się w sektorze świeżych i suszonych owoców i warzyw zarówno u producentów, jak i dystrybutorów. Firma pozycjonuje się jako profesjonalista w tej dziedzinie, zarówno pod względem wiedzy o produktach rolnych, ich odmianach, jak i dostępności, gwarantując jednocześnie ich jakość. Oferuje wyłącznie świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. Dlatego KTRACO oferuje tylko produkty z codziennego przyjazdu, które są dostępne na ich platformie sprzedaży online. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 3. BIO FAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Bio Fast jest producentem ekologicznych warzyw. Od 20 lat staramy się produkować wysokiej jakości warzywa w naszym rodzinnym gospodarstwie w północnej Francji. W 2015 roku zdecydowaliśmy się przekształcić nasze gospodarstwo w rolnictwo ekologiczne, aby sprostać oczekiwaniom społeczeństwa i być bardziej zgodnym z naszymi przekonaniami. Możemy teraz zaoferować nasze ziemniaki i buraki, a także marchew, cebulę i szereg warzyw przeznaczonych zarówno na rynek produktów świeżych, jak i przemysłowych, pakowanych luzem, w big-bagach i siatkach. Nasze certyfikaty Bio, Global Gap, Label Rouge i HVE 3 pozwalają nam spełniać oczekiwania konsumentów. Dzięki idealnej lokalizacji w połowie drogi między Paryżem a Lille możemy z łatwością obsługiwać wiele różnych miejsc docelowych. Prosimy o kontakt i złożenie zamówienia już dziś!

 4. CHAMPINI EUROPEAN TRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CHAMPINI została założona w 2004 roku i od tego czasu mieści się w budynku firmy, w Blizanowe, w którym znajdują się chłodnie, rampy załadunkowe, strefa produkccji warzyw obieranych oraz część biurowa. Świeże owoce, warzywa i grzyby to nasza pasja. Doskonałe warunki klimatyczne i glebowe w centralnej Polsce umożliwiają nam dostarczanie najwyższej jakości produktów naszym klientom hurtowym w Niemczech i całej Europie. Naszym priorytetem jest świeżość i jakość; dlatego preferujemy krótkie odległości transportu. Większość naszych dostawców to lokalni, certyfikowani rolnicy, producenci lub grupy producenckie, którzy owocnie współpracują z nami już od wielu lat. Ponieważ w naszej branży najważniejsza jest świeżość, działamy zgodnie z zasadą “Just-In-Time”. Zazwyczaj nie przechowujemy żadnych produktów w magazynie. Wszystko kupujemy świeżo cięte z pól, aby zapewnić jak najświeższe produkty. Z tego właśnie powodu jesteśmy w stanie przyjąć zamówienie, kupić, skompletować, załadować i przetransportować nasze towary do klienta w czasie krótszym nić 48 godzin. Obsługa jest naszym drugim bardzo ważnym priorytetem, dlatego dbamy o profesjonalizm w tym, co robimy. Dlatego też posiadamy własną flotę chlodniczych samochodów i naczep, co gwarantuje nieprzerwany łańcuch chłodniczy. Jeśli Twoje zamówienia są zbyt duże, aby nasza własna flota mogła je obsłużyć, współpracujemy z prestiżowymi przewoźnikami, którzy pracują z nami od wielu lat.

 5. Durdaslar

  Turcja

  Verified by europages badge

  Durdaslar jest od 1989 roku znanym hurtownikiem warzyw i owoców w Kumluca/Antalya i okolicach. To już trzecie pokolenie tej rodzinne firmy założonej przez Durmuşa Durdaşa i jego trzech synów, kontynuującej rodzinne dziedzictwo. Durdaslar znacznie się rozwinął, stając się wiodącą instytucją w swoim regionie i jedną z najlepszych w kraju. Nasze roczne zdolności dostawcze przekraczają 120 000 ton warzyw i owoców. Stale dążymy do ciągłego doskonalenia poprzez instytucjonalizację. W 2003 roku nasz zakład pakowania stał się pełnoprawną firmą, obsługującą Kumluca z chłodnią o pojemności 3000 ton. W 2011 roku otworzyliśmy nowa lokalizację w dzielnicy Elmali i rozszerzyliśmy działalność o wiele obiektów w Antalyi. Posiadamy również oddział w Bułgarii z chłodniami dla naszych klientów. Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie konsumentom świeżych warzyw i owoców podczas produkcji, w dokładnie pożądanej ilości i o czasie. Nasz asortyment obejmuje różne odmiany pomidorów (takie jak regularne, różowe, śliwkowe, owalne, Seyit, koktajlowe, okrągłe itp.), odmiany papryki (California Pepper, Charleston, Hot Charleston, Pointed Green, Bell, Capia Red, Red Chili, Green Chili, Hungarian Pepper, Hungarian Charlie, Bianca itp. ), odmiany ogórków (Regular, Silor, Spiky), cukinia, bakłażany (Crystal i Regular Eggplant), arbuz, melon, granaty, pomarańcze, mandarynki, cytryny, morele, brzoskwinie, truskawki, Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej i odkryć nasze produkty!

 1. ASYA FRESH

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Asya Fresh, u czołowego tureckiego eksportera najwyższej jakości, świeżych owoców i warzyw od 2016 roku. Dzięki naszej ścisłej współpracy z administracją portu Samsun i wysokowykwalifikowanym pracownikom, rozszerzamy nasze możliwości logistyczne, zwiększając nasze wolumeny eksportowe. W Asya Fresh, zrównoważony rozwój jest naszą kluczową wartością. Jesteśmy dumni z oferowania owoców premium pochodzenia organicznego, takich jak granaty i wiśnie, zapewniając szybkie dostawy dzięki naszemu kompetentemu zespołowi. Odkryj szeroką gamę naszych produktów, obejmującą: •Granaty •Wiśnie •Nektarynki i brzoskwinie •Rodzynki sułtańskie •Winogrona red globe •Gruszki •Pigwy •Śliwki •Morele •Figi •Różne gatunki pomidorów •Paprykę •Paprykę ostrą •Ogórki •Cukinię •Grejfruty •Pomarańcze •Mandarynki •Cytryny Specjalizujemy się w granatach, wiśniach oraz zróżnicowanej, szerokiej gamie owoców i warzyw pochodzenia lokalnego, włącznie z nektarynkami, brzoskwiniami, morelami i paprykami. Prowadzimy magazyny, znajdujące się w strategicznych lokalizacjach w Antalyi, Mersin i Manisie. W ramach naszego specjalnego programu, oferujemy wybranym producentom szansę przyłączenia się do nas na zasadzie długoterminowej współpracy partnerskiej. Poprzez umowę o wyłączności dostaw, tworzymy bezpieczeństwo i skoordynowane ramy dla wspólnych programów, gwarantując Tobie, jako nabywcy, dostawę niezawodnych, wysokiej jakości produktów i korzyści ze ścisłej współpracy. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji. Dzięki zdolnościom wykonywania dostaw na skalę globalną, Asya Fresh zaspokaja potrzeby różnych rynków, oferując produkty premium i wyjątkową obsługę.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 1. VARVARESOS FRESHNES

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma VARVARESOS FRESHNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, awokado, szparagi, mango, importerzy owoców, imbir, i winogrona. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Buraki, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Żywność - import-eksport, sadzonki kapust, świeże owoce, melon, warzywa, i rzepa. Ma siedzibę w Torres Novas, Portugalia.

 3. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FRESCON FRUIT DIRECT BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Fresh fruits and vegetables, Fruit and vegetable trade, warzywa świeże, fruit and vegetable wholesaler, Import i eksport winogron, awokado, warzywa, i szparagi. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 4. NEGOPRIM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEGOPRIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Rolnictwo - import-export, świeże owoce, warzywa świeże, Owoce, warzywa, owoce egzotyczne, owoce cytrusowe, i warzywa - hurt. Ma siedzibę w Cavaillon, Francja.

 5. VEGGIEVÖIG

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma VEGGIEVÖIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, cytryny, cebule, import warzyw, OWOCE I Warzywa, warzywa zamrożone, pomarańcze, eksport warzyw, i Bataty. Ma siedzibę w Norrköping, Szwecja.

 6. PROVENCE PRIM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PROVENCE PRIM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, warzywa, warzywa - hurt, owoce biologiczne, Warzywa BIOLOGICZNE, Oragnic fruits and vegetables, Fresh fruits and vegetables, i Owoce. Ma siedzibę w Chateaurenard, Francja.

 7. GREYPE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GREYPE FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Cytrusy, Fresh fruits and vegetables, Warzywa świeże, Cytrusy, brzoskwinie, karczochy, fruit and vegetable wholesaler, i szparagi. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 8. TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Zaopatrzenie dla restauracji, zaopatrzenie spożywcze dla restauracji, OWOCE I Warzywa, Oragnic fruits and vegetables, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, i dystrybutor świeżych warzyw. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 1. SINRC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SINRC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Zboża, ziarna zbożowe, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Zboża, ziarna zbożowe, zboża, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Tubize, Belgia.

 2. VÉGÉPACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VÉGÉPACK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Grzyby, Owoce, Grzyby, warzywa, Warzywa pokrojone w plasterki, sałatki, Dania gotowe, warzywa do Wok, i Owoce. Ma siedzibę w Arlon, Belgia.

 3. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FRESH FUTURE SP.Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Warzywa świeże, Produkcja rolna, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Rolnictwo - import-export, warzywa świeże, i dystrybutor świeżych warzyw. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Konserwy warzywne, Sery, Oliwki, Korzenie, aromaty, Mrożonki, Ryby konserwowe, warzywa świeże, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ZUCCARELLA SOCIETÀ COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ZUCCARELLA SOCIETÀ COOPERATIVA AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach truskawki, mango, warzywa, hodowla drzew i krzewów owocowych, fruit and vegetable wholesaler, produkty rolne, owoce egzotyczne paczkowane, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Scanzano Jonico, Włochy.

 6. AZERKOUK EXPORT

  Maroko

  AZERKOUK EXPORT, z siedzibą w AGADIRZE na południowym wybrzeżu Atlantyku w Maroku, to firma specjalizująca się w eksporcie na cały świat świeżych i wysokiej jakości owoców i warzyw. Zapewniamy pakowanie i transport owoców i warzyw z gwarancją optymalnej jakości, bezpieczeństwa żywności i identyfikowalności pochodzenia. Sprzedajemy świeże, sezonowe produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Stosujemy bezpieczne opakowania zgodne z normami. Zapewniamy transport towarów niezawodnymi środkami transportu. Aby zachować lojalność naszych klientów, bezwzględnie przestrzegamy terminów dostaw. Nasze zespoły profesjonalnych pracowników działają sprawnie i skutecznie i potrafią dostosować się do wszelkich specjalnych wymagań. Zespoły, które będą Ci towarzyszyć przez cały proces zakupu, oferując wysokiej jakości obsługę posprzedażną oraz stałą obsługę telefoniczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej oraz silnej motywacji swoich pracowników, AZERKOUK EXPORT skupia się na jakości produktów i sprostaniu oczekiwaniom klienta, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo produktów dystrybutorom i konsumentom.

 7. AGRICULTURAL COOPERATIVE OF ELAFONISI

  Grecja

  Spółdzielnia została założona w 2002 roku i liczy 20 członków uprawiających łączną powierzchnię 200 akrów ziemi, przy tym posiada instalacje o powierzchni 1000 m2 wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i uzyskała certyfikację ISO 22000. Głównym produktem uprawianym są pomidory średniej wielkości w różnych odmianach takich jak: Pomidory Elpida, Pomidory Belladonna, Pomidory Dafni - pomidory Czereśniowe - Pomidor i Pomidory oraz Pomidory Pomodoro. Członkowie spółdzielni otrzymują certyfikację w oparciu o normy rolne 2.1 i 2.2 i GlobalGap

 8. HORTOFRUTICOL COSTA DE ALMERIA

  Hiszpania

  Hortofrutícola Costa de Almeria S.L. jest przedsiębiorstwem o międzynarodowej renomie w dziedzinie handlu warzywami w regionie Almeria. Od swojego powstania w 2006 r. przedsiębiorstwo odnotowuje wzrost uwidaczniający się we wszystkich usługach, jakie oferuje ono swoim klientom. Sprzedaż aukcyjna, obróbka, produkty poddawane obróbce termicznej... W firmie Hortofrutícola Costa de Almeria S.L., podtrzymujemy silne więzi z naszymi rolnikami, rozwijając nowoczesne i chroniące środowisko metody upraw.

 9. MARSOL FRUITS ESPAÑA

  Hiszpania

  Marsol Fruits Spain S.L.U to firma specjalizująca się w obrocie owocami i warzywami pochodzącymi z okolic Murcji i Almerii. Gwarantujemy solidne usługi oraz skuteczne zarządzanie produktami od kupna i sprawiamy, że jakość, cena i opakowania odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Na Twoje życzenie zajmiemy się także logistyką. Oferujemy najlepszą jakość po najlepszej cenie. Specjalizujemy się w różnych gatunkach sałat (sałata lodowa, sałata rzymska, Little Gem), brokuły, karczochy, kalafiory, ogórki, ogórki holenderskie, różne gatunki pomidorów (długiej konserwacji, Rebellion, na gałązkach, olivette), cytryny, pomarańcze i mandarynki, różne gatunki papryki (California, Lamuyo), itd. Zaopatrujemy się w głównych punktach sprzedaży tej strefy i sprzedajemy produkty wysokiej jakości na rynku krajowym i europejskim.

 10. SAFE FOOD CO. LTD

  Egypt

  Firma Safe Food for Agricultural Investment jest pionierem w dziedzinie inwestycji rolnych w Egipcie od momentu jej założenia w 2002 roku. Nasze podstawowe przekonanie opiera się na fundamentalnym założeniu, że najlepsze składniki roślinne dają najlepsze przepisy. W Safe Food for Agricultural Investment jesteśmy nie tylko przedsiębiorstwem; Jesteśmy oddanym partnerem w podróży do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie na każdym etapie naszych procesów rolniczych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Warzywa świeże - Import eksport

Liczba wyników

1327 Przedsiębiorstwa