• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa świeże

Wyniki dla

Warzywa świeże - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. MADAR

  Polska

  Licząca sobie blisko 30 lat firma MaDar jest hurtownią artykułów spożywczych z Polski. Zaopatrujemy w nasze produkty rozmaite branże, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, firmy o różnym profilu działalności, instytucje oraz osoby prywatne. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie, aby zdobyć 100 % zadowolenia klienta. Dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór doskonałych produktów spożywczych. Posiadamy obszerne portfolio produktów, m.in.: •Makarony, •Mięso przetworzone i w puszkach, •Ziarna, •Różne rodzaje mąki, •Nabiał, •Cukier, •Przyprawy, Asortyment naszych produktów można poznać lepiej na naszej stronie internetowej! Zapewniamy: •Szybką realizację zamówień, •Atrakcyjne ceny, •Bogaty wybór, •Dostawy na całym świecie Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych dostawców i lokalnych gospodarstw, aby uzyskać najlepszą jakość i doskonały smak. Dzięki nam znajdziesz niezwykłe smaki na swoim stole. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. DINASTY HARPEN

  Francja

  Nasza misja: dostarczanie na całym świecie warzyw o najwyższej świeżości i jakości po konkurencyjnych cenach”. Od 2022 r. firma DINASTY HARPEN specjalizuje się w eksporcie ziemniaków i cebuli. Pracujemy przez cały rok, dostarczając odpowiednie produkty o doskonałej jakości. Cały zespól naszej firmy rozumie naszą misję. Dlatego ciężko pracujemy, aby się wyróżniać na rynku. Nasz młody i dynamiczny zespół pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Firma zajmuje się eksportem i sprzedażą hurtową różnych produktów, w tym warzyw, takich jak ziemniaki i cebula. Jesteśmy solidnym, dobrze zbudowanym i uczciwym zespołem, którego celem jest zapewnienie eksportu ziemniaków i cebuli do Afryki Zachodniej. Aby zapewnić bezpieczne środowisko dla inwestycji naszych klientów, firma musi dostarczać produkty wysokiej jakości, a jednocześnie oferować profesjonalną obsługę, która da naszym klientom poczucie pewności. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 4. SCHNEIDERS GEMÜSELAND LANDESPRODUKTENHANDELS GESMBH

  Austria

  Warzywa świeże i mrożone z Marchfeld. Na najbardziej żyznych nizinach Austrii, Marchfeld, produkujemy duże ilości wysokiej jakości produktów warzywnych, zarówno jakości ekologicznej, jak i konwencjonalnej, zgodnie z najnowocześniejszymi aspektami ekologicznymi i zgodnie ze standardem Globalgap. Dzięki nabytym najnowocześniejszym maszynom do zbioru, produkcji i pakowania jesteśmy w stanie myć, kroić, sortować i pakować produkty zgodnie z życzeniem naszych klientów. Dzięki budowie naszej nowej hali produkcyjnej wraz z centrum logistycznym mamy możliwość produkowania i mrożenia naszych produktów żywnościowych pod stałą kontrolą jakości. Jako firma spożywcza z certyfikatem IFS, surowe przepisy dotyczące higieny były i są dla nas bardzo ważne. Naszymi własnymi piętrowymi pojazdami chlodniczymi oraz dzięki partnerom logistycznym zaopatrujemy naszych odbiorców handlowych w Austrii i całaj europie, a także w USA i Kanadzie w nasze produkty warzywne wysokiej jakości.

 5. FLOG IMPORT & EXPORT NETHERLANDS

  Holandia

  Firma Flog Import & Export GMBH specjalizuje się w hurtowych dostawach do wielu krajów znanych i cenionych na całym świecie produktów spożywczych, napojów i produktów liajfstajlowych. Jesteśmy obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w globalnym łańcuchu dostaw eksportu towarów. Rozwijamy możliwości handlowe w krajach europejskich, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. W przeciwieństwie do naszego imiennika, towary, którymi handlujemy to popularne markowe produkty spożywcze i kosmetyczne, które dominują na półkach supermarketów i zakładów gastronomicznych. Nasza oferta produktów obejmuje: Napoje i napoje energetyczne, Czekolada, Kawa, Mleko w proszku dla dzieci, Fasola i zboża, Ryż, Cukier, Produkty drzewne, Świeże warzywa, Zboża, Papier… Ten status osiągnęliśmy dzięki wzorowej obsłudze klienta, szybkości i niezawodności dostaw, dogłębnej znajomości globalnego rynku towarowego zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zaopatrywaniu i dystrybucji markowych produktów na całym świecie oraz dokładnemu poznaniu rozwijających się i dojrzewających rynków Dalekiego Wschodu. Nasz zespół zarządzający jest odpowiedzialny za wspieranie i utrzymywanie tej kultury w całej firmie i nieustannie pracuje w tym celu. Prowadzenie naszej działalności z zachowaniem uczciwości i wysokich standardów etycznych oraz tworzenie środowiska wzajemnego szacunku dla wszystkich pracowników jest niezbędne dla naszego dalszego sukcesu. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KTRACO

  Francja

  Od ponad 20 lat KTRACO specjalizuje się w sektorze świeżych i suszonych owoców i warzyw zarówno u producentów, jak i dystrybutorów. Firma pozycjonuje się jako profesjonalista w tej dziedzinie, zarówno pod względem wiedzy o produktach rolnych, ich odmianach, jak i dostępności, gwarantując jednocześnie ich jakość. Oferuje wyłącznie świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. Dlatego KTRACO oferuje tylko produkty z codziennego przyjazdu, które są dostępne na ich platformie sprzedaży online. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 3. GRAENLAND

  Szwecja

  GRAENLAND jest dla Ciebie idealnym kierunkiem, z uwagi na świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. w Graenland, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania naszym klientom wyjątkowej selekcji najlepszych produktów natury. Będąc wiodącym dostawcą w branży, z niezachwianą determinacją jesteśmy oddani wysokiej jakości i satysfakcji klienta. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i zaufanymi plantatorami, którzy podzielają naszą pasję uprawy pożywnych i pysznych owoców i warzyw. Nasz szeroki asortyment obejmuje orzeźwiającą gamę owoców sezonowych, takich jak smakowite jagody, chrupiące jabłka, soczyste pomarańcze i tropikalne delicje, na przykład ananasy i mango. Oferujemy także bogaty wybór warzyw, od zieleniny po pobudzający pieprz, chrupiącą marchewkę i wszystkie produkty pośrednie. W GRAENLAND, cenimy zdrowie i dobrostan naszych klientów. Dlatego też, traktujemy priorytetowo opcje ekologiczną i bez pestycydów, ułatwiając Ci wybór żywności dla Ciebie i Twoich bliskich. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej i zdrowej żywności i staramy się urzeczywistnić to. Bez względu na to, czy troszczysz się o zdrowie, gotujesz z pasją, bądź jesteś właścicielem restauracji poszukującym składników premium, dbamy o Ciebie. Nasz fachowy zespół jest zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci w znalezieniu doskonałych owoców i warzyw, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami.

 4. FRUIT EXIM LLC

  Uzbekistan

  Fruit Exim to dynamicznie rozwijająca się firma eksportowa z Uzbekistanu. Firma działa w segmencie B2B, a jej celem jest dostarczanie naturalnych i wysokiej jakości, świeżych, suszonych i przetworzonych produktów owocowych i warzywnych z Uzbekistanu do innych krajów. Nasza firma, obejmująca cały łańcuch pracy - od pola do magazynu klienta, działa jako łącznik między uzbeckimi rolnikami a importerami z całego świata, aby zapewnić szeroki asortyment, wymagane ilości, wysoką jakość produktów i usług, stabilność oraz najlepsze warunki dla importerów. Produkujemy i dostarczamy produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, ściśle przestrzegając bezpieczeństwa produktów. Ponadto, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów, poświęcamy się poprawie jakości naszych produktów i nadal koncentrujemy się na innowacjach technologicznych. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że od wielu lat nasza firma z powodzeniem wypełnia swoje zadania i aktywnie dostarcza swoim klientom na całym świecie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, z wysokiej jakości usługami.

 5. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

 1. NEGOPRIM

  Francja

 2. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Holandia

 1. VARVARESOS FRESHNES

  Grecja

 2. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalia

 3. PROVENCE PRIM

  Francja

 4. TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V

  Holandia

 5. SINRC

  Belgia

 6. VÉGÉPACK

  Belgia

 7. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

 8. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polska

 1. ZUCCARELLA SOCIETÀ COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

 2. AGRICULTURAL COOPERATIVE OF ELAFONISI

  Grecja

  Spółdzielnia została założona w 2002 roku i liczy 20 członków uprawiających łączną powierzchnię 200 akrów ziemi, przy tym posiada instalacje o powierzchni 1000 m2 wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i uzyskała certyfikację ISO 22000. Głównym produktem uprawianym są pomidory średniej wielkości w różnych odmianach takich jak: Pomidory Elpida, Pomidory Belladonna, Pomidory Dafni - pomidory Czereśniowe - Pomidor i Pomidory oraz Pomidory Pomodoro. Członkowie spółdzielni otrzymują certyfikację w oparciu o normy rolne 2.1 i 2.2 i GlobalGap

 3. AZERKOUK EXPORT

  Maroko

  AZERKOUK EXPORT, z siedzibą w AGADIRZE na południowym wybrzeżu Atlantyku w Maroku, to firma specjalizująca się w eksporcie na cały świat świeżych i wysokiej jakości owoców i warzyw. Zapewniamy pakowanie i transport owoców i warzyw z gwarancją optymalnej jakości, bezpieczeństwa żywności i identyfikowalności pochodzenia. Sprzedajemy świeże, sezonowe produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Stosujemy bezpieczne opakowania zgodne z normami. Zapewniamy transport towarów niezawodnymi środkami transportu. Aby zachować lojalność naszych klientów, bezwzględnie przestrzegamy terminów dostaw. Nasze zespoły profesjonalnych pracowników działają sprawnie i skutecznie i potrafią dostosować się do wszelkich specjalnych wymagań. Zespoły, które będą Ci towarzyszyć przez cały proces zakupu, oferując wysokiej jakości obsługę posprzedażną oraz stałą obsługę telefoniczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej oraz silnej motywacji swoich pracowników, AZERKOUK EXPORT skupia się na jakości produktów i sprostaniu oczekiwaniom klienta, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo produktów dystrybutorom i konsumentom.

 4. HORTOFRUTICOL COSTA DE ALMERIA

  Hiszpania

  Hortofrutícola Costa de Almeria S.L. jest przedsiębiorstwem o międzynarodowej renomie w dziedzinie handlu warzywami w regionie Almeria. Od swojego powstania w 2006 r. przedsiębiorstwo odnotowuje wzrost uwidaczniający się we wszystkich usługach, jakie oferuje ono swoim klientom. Sprzedaż aukcyjna, obróbka, produkty poddawane obróbce termicznej... W firmie Hortofrutícola Costa de Almeria S.L., podtrzymujemy silne więzi z naszymi rolnikami, rozwijając nowoczesne i chroniące środowisko metody upraw.

 5. MARSOL FRUITS ESPAÑA

  Hiszpania

  Marsol Fruits Spain S.L.U to firma specjalizująca się w obrocie owocami i warzywami pochodzącymi z okolic Murcji i Almerii. Gwarantujemy solidne usługi oraz skuteczne zarządzanie produktami od kupna i sprawiamy, że jakość, cena i opakowania odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Na Twoje życzenie zajmiemy się także logistyką. Oferujemy najlepszą jakość po najlepszej cenie. Specjalizujemy się w różnych gatunkach sałat (sałata lodowa, sałata rzymska, Little Gem), brokuły, karczochy, kalafiory, ogórki, ogórki holenderskie, różne gatunki pomidorów (długiej konserwacji, Rebellion, na gałązkach, olivette), cytryny, pomarańcze i mandarynki, różne gatunki papryki (California, Lamuyo), itd. Zaopatrujemy się w głównych punktach sprzedaży tej strefy i sprzedajemy produkty wysokiej jakości na rynku krajowym i europejskim.

 6. BEL'EXPORT

  Belgia

  Bel'Eksport to wielofunkcyjna firma działająca w branży owocowo-warzywnej. Bel'Eksport dostarcza na rynek około 80.000 ton owoców i warzyw rocznie. Wszechstronność naszej firmy pozwala na całkowitą kontrolę produkcji i sprzedaży produktów na wszystkich najważniejszych etapach: od uprawy do zbioru, w tym sortowanie, składowanie, pakowanie i transport. Ścisłe stosowanie najnowszych metod uprawy potwierdzone jest międzynarodowymi certyfikatami: BRC, IFS, FAVV

 7. ZANAHORIAS MEDRANO

  Hiszpania

  Od 1965 roku specjalizujemy się wyłącznie w produkcji i konfekcjonowaniu marchwi. Nasza marka ZAMESA jest znana na całym świecie. Kupiec eksporter. Produkujemy w Hiszpanii i konfekcjonujemy nasze produkty w wielu różnych formatach. Firma posiada certyfikat ISO 9001-2000. Świeża marchew.

 8. INTERNATIONAL TRADERS

  Egypt

  International Traders jest egipską firmą powstałą w 2004 roku i specjalizującą się w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie wykazujemy się doglębną wiedzą w logistyce i handlu. Jesteśmy bardzo elastyczni i oferujemy szeroką gamę produktów w celu zaspokojenia indywidualnych wymagań klienta.

 9. PHU PLON

  Polska

  Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się handlem oraz uprawą warzyw w centralnej Polsce. Nasza działalność bazuje na własnym gospodarstwie, a także współpracy z zaprzyjaźnionymi grupami rolno ogrodniczymi. Naszą specjalnością jest uprawa i handel warzywami okopowymi oraz z rodziny kapustnych . Poza uprawą i handlem wykonujemy również usługi konfekcjonowania i dystrybuowania warzyw.

 10. GOSPODARSTWO ROLNE JAN ŁYJAK

  Polska

  Oferujemy warzywa gruntowe (ziemniaki, marchewka, pietruszka i seler korzeń, por, kapusta biała, kapusta pekińska, kapusta czerwona i kapusta włoska, kapusta szatkowana, buraki, dynie, kabaczki, hokaido, włoszczyzna itp.) oraz warzywa kiszone (kapusta kiszona, ogórki kiszone i, sezonowo, ogórki małosolne.

Filtry

Wyniki dla

Warzywa świeże - Import eksport

Liczba wyników

1303 przedsiębiorstwa