• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wapień przemysłowy

Wyniki dla

Wapień przemysłowy - Import eksport

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Miejsce, z którego wapno rozprowadzane jest po całej Szwajcarii – a żwir w regionie. «Elggis» jest od 1900 roku cenionym ośrodkiem wydobywania wapienia. Po skromnych początkach nastąpił dynamiczny rozwój firmy KFN, która stała się jednym z największych, a obecnie również jedynym producentem wapna białego w Szwajcarii. Zmotywowani pracownicy i doskonała jakość produktów są filarami, na których firma KFN zbudowała i umocniła swoją pozycję na rynku. Oprócz produktów na bazie wapienia «Chalchi» produkuje również żwir i szuter; materiał niezbędny do robót publicznych i budowlanych. Żwir zaspakajający około połowę zapotrzebowania w Glarnerland pochodzi w fabryki Kalkfabrik Netstal AG.

 2. CALES PASCUAL SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CALES PASCUAL SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapno. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Materiały budowlane ogniotrwałe, wapno hydrauliczne w kostkach, wapno suchogaszone, Wapień przemysłowy, wapno palone, Materiały budowlane ogniotrwałe, i producent wapna. Ma siedzibę w Paterna-Valencia, Hiszpania.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GROUPE SAINT HILAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Wapno, dodatki do betonu, wapno dla budownictwa, wypełniacze wapienne do betonu, wypełniacze dla potrzeb budowy technicznej, wypełniacze do prefabrykacji betonu, wypełniacze do betonu asfaltowego, wapienie dla metalurgii, i wapienie do spoiw. Ma siedzibę w Saint Savin, Francja.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Węgry

  Firma ROCAS DECOR HUNGARY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Wapień przemysłowy, Granit, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Üröm, Węgry.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Niemcy

  Firma KALKWERK HUFGARD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Hösbach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CALERA DE ALZO S.L.

  Hiszpania

  Firma CALERA DE ALZO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Altzo, Hiszpania.

 2. GEO-CAR SOFIA

  Bułgaria

  Firma GEO-CAR SOFIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, Marmur i kamień naturalny, Schody kamienne, płyty kamienne, i progi stolarskie. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bułgaria

  Firma PHOENIX STONEWORKS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. DOLOMITAS DEL NORTE S.A.

  Hiszpania

  Firma DOLOMITAS DEL NORTE S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Voto (cantabria), Hiszpania.

 5. CALES DE LA PLANA S.A.

  Hiszpania

  Firma CALES DE LA PLANA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Chilches (castellón)., Hiszpania.

 1. CALES DE LLIERCA S.A.

  Hiszpania

  Firma CALES DE LLIERCA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Argelaguer, Hiszpania.

 2. ANDALUZA DE CALES S.A.

  Hiszpania

  Firma ANDALUZA DE CALES S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Morón De La Frontera, Hiszpania.

 1. EUROCHO S.A.S

  Francja

  Firma EUROCHO S.A.S, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach wapno, wapno gaszone, i węglan wapniowy. Ma siedzibę w Carcassonne, Francja.

 2. CAL DE CASTILLA S.A.

  Hiszpania

  Firma CAL DE CASTILLA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach betonbeton. Ma siedzibę w Arganda Del Rey (madrid), Hiszpania.

 3. KOBEKA HARROBIAK S.L.

  Hiszpania

  Firma KOBEKA HARROBIAK S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Arrasate-Mondragón (gipuzkoa), Hiszpania.

 4. LAFARGE CALCINOR MAROC

  Maroko

  Firma LAFARGE CALCINOR MAROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Tlat Loulad-Ben Ahmed, Maroko.

 5. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugalia

  Firma ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, fasady panelowe, kamień na podłogi zewnętrzne, Marmur i kamień naturalny, i architektura wnętrz z kamienia naturalnego. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 6. CARRIERES DE LA THURE

  Belgia

  Firma CARRIERES DE LA THURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, proszek cementowy, Kruszywo, Wapień przemysłowy, i ziemia z kamieniołomów użytku przemysłowego. Ma siedzibę w Erquelinnes, Belgia.

 7. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Turcja

  Firma ASYAPI MADENCILIK LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach kamienie wapienne, i Kruszywo. Ma siedzibę w Düzce, Turcja.

 8. MLD

  Holandia

  Firma MLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach kamienie naturalne, i wapno gaszone. Ma siedzibę w Hoofddorp, Holandia.

 1. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KOROB STEEL TRADE S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach kulki stalowe. Ma siedzibę w Praha 9, Republika Czeska.

 2. KOÇ-BIR

  Turcja

  Firma KOÇ-BIR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wapno. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, betonbeton, cement, Kamienie wapienne, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Gumushane, Turcja.

 3. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  Hiszpania

  Firma ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Granit, kamienie piaskowe, Kamienie, Marmur i kamień naturalny, i Granit. Ma siedzibę w Lleida, Hiszpania.

 4. HEIDELBERGCEMENT AG

  Niemcy

  Firma HEIDELBERGCEMENT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Surowce i materiały budowlane, Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Surowce i materiały budowlane, Piasek i żwir, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 5. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Firma GALTECHNOPARK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Zadnistryanske Village, Ukraina.

 6. FELS-WERKE GMBH

  Niemcy

  Firma FELS-WERKE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Marmur i kamień naturalny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Marmur i kamień naturalny, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Rüdersdorf, Niemcy.

 7. VARIOUS STONES

  Niemcy

  Firma VARIOUS STONES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach ochrona - ściany. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 8. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Hiszpania

  Firma LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, Schody kamienne, Podłogi i posadzki przemysłowe, Marmur i kamień naturalny, Dachówki kamienne, Schody kamienne, Podłogi i posadzki przemysłowe, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Arucas, Hiszpania.

 9. MÄRKER KALK GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKER KALK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Marmur i kamień naturalny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Piasek i żwir, Wapień przemysłowy, Marmur i kamień naturalny, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Blaustein, Niemcy.

 10. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Firma GALTECHNOPARK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wapno. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, i Wapień przemysłowy. Ma siedzibę w Halych, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo