• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • walce drogowe

Wyniki dla

Walce drogowe - Import eksport

 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma z Grupy Grimme produkujemy we własnym zakresie wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych: rolki i powłoki wałeczkowe z tworzyw poliuretanowych, elementy formowane i artykuły formowane wtryskowo. .Franz Grimme założył firmę w 1987 roku w Damme (Südoldenburg). Dzięki nowoczesnym i wydajnym produktom rozwinęliśmy się z małej firmy do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku międzynarodowego. Jesteśmy aktywni w wielu różnych dziedzinach.

 2. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 3. UNIFY THREAD ROLLING

  Tajwan R.O.C.

  Nasza firma, Unify thread rolling, jest producentem maszyn do obrzucania i zszywania o 43-letnim doświadczeniu. Produkujemy takie maszyny jak nawijarki nici, hydrauliczne nawijarki nici, nawijarki nici z krzywką, Nawijarki nici 3-matrycowe typu rurowegoe, nawijarki wielokargowe z przekładnią, nawijarki nici z ustawnym pokrętłem, nawijarki nić z automatycznym podajnikiem wibrującym lub systemem długiego pręta, matryce do nawijania nici, a także matryce do ząbkowania /rowkowania. Gwarantowana wysoka jakość. Zapraszamy do kontaktu w sprawie kosztorysu.

 4. REPARO SP. Z O.O.

  Polska

  Reparo jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi związane z szeroko rozumianym utrzymaniem technicznym nieruchomości na terenie Trójmiasta oraz okolic. W ramach usług firmy: wynajem kontenerów, pomiary termowizyjne, przeglądy budowlane, osuszanie nieruchomości po zalaniach, deratyzacja, wymiana wodomierzy i ciepłomierzy, przeglądy systemów ppoż i inne usługi. Firma zapewnia usługi na najwyższym możliwym poziomie. Szczegóły na: https: //reparo.gda.pl/

 5. GERALD SCHÖDL ERDBAU KG

  Austria

  Firma GERALD SCHÖDL ERDBAU KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Gföhl, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, maszyny do zawijania, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Plate punching machines. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 2. BONTE ATELIERS

  Belgia

  Firma BONTE ATELIERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Walce drogowe, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 3. EGBERTS RUBBER

  Holandia

  Firma EGBERTS RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Walce drogowe, Koła i rolki, Koła specjalne, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Walce drogowe, Koła i rolki, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 4. ERVOR

  Francja

  Firma ERVOR, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, Sprężarki przeponowe, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Sprężarki odśrodkowe, i Sprężarki przeponowe. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 5. AMMANN SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma AMMANN SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Langenthal, Szwajcaria.

 1. XINAN WOOD DRYING SYSTEMS

  Chiny

  Firma XINAN WOOD DRYING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 2. BOMAG FRANCE

  Francja

  Firma BOMAG FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Walce drogowe, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Walce drogowe, i ubijarki. Ma siedzibę w Viry Chatillon, Francja.

 1. CTS MAKINA

  Turcja

  Firma CTS MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach nawijacze, i frezarki. Ma siedzibę w Ulukent, Izmir, Turcja.

 2. ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD

  Chiny

  Firma ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Ningguo, Chiny.

 3. WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD

  Chiny

  Firma WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 4. METHU BELGIUM

  Belgia

  Firma METHU BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Taśmy tnące przemysłowe. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 5. OMEX TECH CO.,LTD

  Chiny

  Firma OMEX TECH CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 6. DE FELMA SA

  Hiszpania

  Firma DE FELMA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Walce drogowe, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Oviedo, Hiszpania.

 7. KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD.

  Chiny

  Firma KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Jinshan, Chiny.

 8. GIKEN EUROPE B.V.

  Holandia

  Firma GIKEN EUROPE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach Walce drogowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 1. MAATS B.V.

  Holandia

  Firma MAATS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Maszyny budowlane, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Goor, Holandia.

 2. NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Firma NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach bateria litowa, i gładzenie. Ma siedzibę w Xingtai, Chiny.

 3. GRECIA BRITO

  Peru

  Firma GRECIA BRITO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Ma siedzibę w Yungay, Peru.

 4. LISTINTO OÜ

  Estonia

  Firma LISTINTO OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walce drogowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, i Maszyny i sprzęt do budowy dróg. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 5. HAMMERS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HAMMERS MASCHINENBAU GMBH, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Walce drogowe, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 6. THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Walce drogowe, i Walce drogowe. Ma siedzibę w Isle Of Man, Zjednoczone Królestwo.

 7. RENOLD A/S

  Dania

 8. HEINRICH MOHMEYER GESELLSCHAFT FÜR VERFAHRENSTECHNIK MBH

  Niemcy

 9. CATERPILLAR PRODOTTI STRADALI S.R.L.

  Włochy

 10. P.H. BUDMAR MARIUSZ KOŁODZIEJ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowe "BUDMAR" powstało w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych do maszyn budowlanych: KOPAREK, MINIKOPAREK, ŁADOWAREK, SPYCHAREK, KOPARKO-ŁADOWAREK, WALCY DROGOWYCH, ROZKŁADAREK ASFALTU, produkcji zachodniej oraz krajowej. Nasza firma sprzedaje części zamienne do maszyn budowlanych. Naszą specjalnością są części zamienne do maszyn gąsienicowych, takich jak koparki, minikoparki, ładowarki, spychacze, koparko-ładowarki, walce drogowe czy rozkładarki do asfaltu. Sprzedajemy części zamienne do maszyn budowlanych takich firm jak: Bobcat, JCB, Cat, Hanix, Nissan, Madro, Yanmar, Libra, Daewoo i wielu innych. Na sprzedawane części zamienne do maszyn budowlanych udzielamy gwarancji, udzielamy fachowych porad. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą części do maszyn budowlanych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo