• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • walce drogowe

Wyniki dla

Walce drogowe - Import eksport

 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jako firma z Grupy Grimme produkujemy we własnym zakresie wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych: rolki i powłoki wałeczkowe z tworzyw poliuretanowych, elementy formowane i artykuły formowane wtryskowo. .Franz Grimme założył firmę w 1987 roku w Damme (Südoldenburg). Dzięki nowoczesnym i wydajnym produktom rozwinęliśmy się z małej firmy do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku międzynarodowego. Jesteśmy aktywni w wielu różnych dziedzinach.

 2. UNIFY THREAD ROLLING

  Tajwan R.O.C.

  Nasza firma, Unify thread rolling, jest producentem maszyn do obrzucania i zszywania o 43-letnim doświadczeniu. Produkujemy takie maszyny jak nawijarki nici, hydrauliczne nawijarki nici, nawijarki nici z krzywką, Nawijarki nici 3-matrycowe typu rurowegoe, nawijarki wielokargowe z przekładnią, nawijarki nici z ustawnym pokrętłem, nawijarki nić z automatycznym podajnikiem wibrującym lub systemem długiego pręta, matryce do nawijania nici, a także matryce do ząbkowania /rowkowania. Gwarantowana wysoka jakość. Zapraszamy do kontaktu w sprawie kosztorysu.

 3. REPARO SP. Z O.O.

  Polska

  Reparo jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi związane z szeroko rozumianym utrzymaniem technicznym nieruchomości na terenie Trójmiasta oraz okolic. W ramach usług firmy: wynajem kontenerów, pomiary termowizyjne, przeglądy budowlane, osuszanie nieruchomości po zalaniach, deratyzacja, wymiana wodomierzy i ciepłomierzy, przeglądy systemów ppoż i inne usługi. Firma zapewnia usługi na najwyższym możliwym poziomie. Szczegóły na: https: //reparo.gda.pl/

 4. GERALD SCHÖDL ERDBAU KG

  Austria

 5. NANJING INRYANT CNC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMMANN SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

 2. EGBERTS RUBBER

  Holandia

 3. BONTE ATELIERS

  Belgia

 4. BOMAG FRANCE

  Francja

 5. ANHUI NINGGUO SHUNCHANG MACHINERY CO.LTD

  Chiny

 1. CTS MAKINA

  Turcja

 2. WUXI TECHWELL ROLL FORMING MACHINE CO.,LTD

  Chiny

 1. MAATS B.V.

  Holandia

 2. KEJO ROLL FORMING MACHINE CO., LTD.

  Chiny

 3. GRECIA BRITO

  Peru

 4. LISTINTO OÜ

  Estonia

 5. THE ISLE OF MAN STEAM PACKET CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. CATERPILLAR PRODOTTI STRADALI S.R.L.

  Włochy

 7. HEINRICH MOHMEYER GESELLSCHAFT FÜR VERFAHRENSTECHNIK MBH

  Niemcy

 8. METHU BELGIUM

  Belgia

 1. DE FELMA SA

  Hiszpania

 2. XINAN WOOD DRYING SYSTEMS

  Chiny

 3. NAKNOR ELECTRODE ROLLING EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

 4. OMEX TECH CO.,LTD

  Chiny

 5. RENOLD A/S

  Dania

 6. GIKEN EUROPE B.V.

  Holandia

 7. HAMMERS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. ERVOR

  Francja

 9. TOR-BUD SP. Z O.O.

  Polska

  Tor-Bud jest przedsiębiorstwem, które dzięki obecności na rynku już od 1989 roku, zdołało zyskać zaufanie wielu firm. Na przestrzeni ostatnich lat świadczyliśmy usługi związane z kolejnictwem i zajmowaliśmy się przede wszystkim remontowaniem torów i linii kolejowych oraz kompleksową obsługą bocznic. Choć działalność naszej firmy zawsze opierała się głównie o świadczenie usług związanych z koleją, to silny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na znaczne poszerzenie zakresu wykonywanych prac. Dzięki posiadaniu dostępu do zaawansowanych urządzeń i maszyn, oferujemy na dzień dzisiejszy usługi związane z obsługą składowisk odpadów, przeróbką materiałów sypkich (przesiewanie i kruszenie z zastosowaniem tłucznia kolejowego) oraz budownictwem przemysłowym. Wszelkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, doskonale radzących sobie z obsługą sprzętu. Firma dysponuje całkiem pokaźnym parkiem maszynowym liczącym kilkanaście samojezdnych jednostek, w których skład wchodzą przede wszystkim samochody ciężarowe, ładowarki, koparki kolejowe, mini koparki, koparko-ładowarki, przesiewacze mobilne, walce drogowe i kompaktory do zagęszczania odpadów. Posiadany przez nas sprzęt pochodzi od sprawdzonych i zaufanych dystrybutorów, a wiele maszyn posiada wymagane atesty i dopuszczenia UTK (Urzędu Transportu Kolejowego). Zapraszamy do współpracy!

 10. P.H. BUDMAR MARIUSZ KOŁODZIEJ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Handlowe "BUDMAR" powstało w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych do maszyn budowlanych: KOPAREK, MINIKOPAREK, ŁADOWAREK, SPYCHAREK, KOPARKO-ŁADOWAREK, WALCY DROGOWYCH, ROZKŁADAREK ASFALTU, produkcji zachodniej oraz krajowej. Nasza firma sprzedaje części zamienne do maszyn budowlanych. Naszą specjalnością są części zamienne do maszyn gąsienicowych, takich jak koparki, minikoparki, ładowarki, spychacze, koparko-ładowarki, walce drogowe czy rozkładarki do asfaltu. Sprzedajemy części zamienne do maszyn budowlanych takich firm jak: Bobcat, JCB, Cat, Hanix, Nissan, Madro, Yanmar, Libra, Daewoo i wielu innych. Na sprzedawane części zamienne do maszyn budowlanych udzielamy gwarancji, udzielamy fachowych porad. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą części do maszyn budowlanych.