• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • walcówka- drut walcowany żelazny

Wyniki dla

Walcówka- drut walcowany żelazny - Import eksport

 1. VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VORNBÄUMEN STAHLSEILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 2. HELCA METALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELCA METALL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 3. LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LUMPI-BERNDORF DRAHT- UND SEILWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 4. HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIGH TECH ALLOYS SONDERWERKSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. STEFAN MAIER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEFAN MAIER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONNE STAHLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w handlu stalą walcowaną 2-A, którą oferujemy i sprzedajemy w partiach (25 ton). Nasze materiały 2-go gatunku pochodzą w 95% z produkcji niemieckiej. Z biegiem czasu staliśmy się ekspertami w zakresie udzielania odpowiedzi na ekstrawaganckie zapytania ofertowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o niestandardowe wymiary, wyjątkową jakość, szczególne właściwości fizyczne, małe lub duże zamówienia, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie i możliwie jak najszybciej przedstawimy Państwu naszą ofertę.

 2. P&M PROFIL S.C. PAWEŁ CZYŻYK, MARCIN

  Polska

  Firma P&M PROFIL produkuje druty w stanie twardym i zmiękczonym: okrągłe od fi 2, 2 do fi 10, kwadratowe od 4x4 do 8x8 mm, drut pomiedziowany od fi 0, 6 do fi 0, 8 mm oraz płaskowniki. Druty dostępne są w postaci kręgów jak i proste. Dodatkową produkcją jest produkcja antab [pochwytów] drzwiowych w różnej gamie kolorystycznej. Oferujemy również usługi w w postaci przeciągania walcówki oraz ślusarstwa. Wyroby nasze znajdują zastosowanie w: produkcji okien i klamek, metaloplastyce, w produkcji krat pomostowych, oraz ozdobnych krat 
i ogrodzeń, ogrodzeń betonowych do oraz kręgów betonowych jako ich zbrojenia a także w galanterii metalowej.

 3. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

  Firma ÁP-TECHNOLOGY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 4. VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VOLME-DRAHT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach metal w pasmach i arkuszach, walcowanie drutu żelaznego, i żelazo o niskiej zawartości węgla. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MIGAL.CO GMBH

  Niemcy

  Firma MIGAL.CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Landau, Niemcy.

 2. BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE

  Niemcy

  Firma BEKAERT GMBH VERKAUF SPEZIALSTAHLDRÄHTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Neu-Anspach, Niemcy.

 1. KAVIR STEEL

  Iran

  Firma KAVIR STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach walcowanie na gorącochaud. Ma siedzibę w Isfahan, Iran.

 2. KOBILL SRL

  Rumunia

  Firma KOBILL SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Walcówka, drut walcowany żelazny, Solarium - urządzenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Spawanie plazmowe - urządzenia, Walcówka, drut walcowany żelazny, i Solarium - urządzenia. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 3. METALICPLAS IMPEX

  Rumunia

  Firma METALICPLAS IMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Dej, Rumunia.

 4. TEWOO STEEL GROUP

  Chiny

  Firma TEWOO STEEL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Walcówka, drut walcowany żelazny, taśmy ze stali walcowane na zimno, blachy ze stali galwanizowanej, i Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgia

  Firma A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach Walcówka, drut walcowany żelazny, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Walcówka, drut walcowany żelazny, i Bright steel. Ma siedzibę w Beveren-waas, Belgia.

 6. ASA GLOBAL T,CARET

  Turcja

  Firma ASA GLOBAL T,CARET, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Walcówka, drut walcowany żelazny, i Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Niemcy

  Firma ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Walcówka, drut walcowany żelazny, Miedź i stopy miedzi, i Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Neunburg vorm Wald, Niemcy.

 8. LINCOLN ELECTRIC FRANCE

  Francja

  Firma LINCOLN ELECTRIC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Laser - aparaty i instrumenty, Walcówka, drut walcowany żelazny, Laser - aparaty i instrumenty, i Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Le Grand Quevilly, Francja.

 1. BS MAKINE

  Turcja

  Firma BS MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 2. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesz

  Firma FRIENDS INTERNATIONAL, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, Druty i kable żelazne, Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Chittagong, Bangladesz.

 3. CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A.

  Rumunia

  Firma CONSTAM METAL SI INDUSTRIE S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa ciekłe, Walcówka, drut walcowany żelazny, Blacha kształtowa żelazna, Paliwa ciekłe, Walcówka, drut walcowany żelazny, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Buzau, Rumunia.

 4. TAIWAN RAINBOW CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TAIWAN RAINBOW CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 5. TOSYALI HOLDING

  Turcja

  Firma TOSYALI HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Osmaniye, Turcja.

 6. .

  Turcja

  Firma ., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach biały marmur. Ma siedzibę w ., Turcja.

 7. CELAL METAL

  Turcja

  Firma CELAL METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Istanbuk, Turcja.

 8. TREFO S. A.

  Rumunia

  Firma TREFO S. A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Gwoździe, Łańcuchy przewozowe, Gwoździe, i Łańcuchy przewozowe. Ma siedzibę w Galati, Rumunia.

 9. CZ VEHA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CZ VEHA S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 10. RUBIKON WALZSTAHL

  Niemcy

  Firma RUBIKON WALZSTAHL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach laminaty. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo