• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wagony - wyposażenie wnętrz

Wyniki dla

Wagony - wyposażenie wnętrz - Import eksport

 1. BRYANSK PLANT OF DRAFT GEARS

  Rosja

  Bryańskie Zakłady Szynoprzewodów (BPDG) produkują sanie i elementy kolejowe do wagonów towarowych, części zamienne do sprzętu kolejowego i taboru, tuleje dla przemysłu naftowego i gazowego, wyroby ze stali, odlewy z metali nieżelaznych i stali stopowej o wadze (5 do 180 kg), elementy z tworzyw sztucznych i polimerów o wadze do 6, 5 kg. Główną działalnością BPDG jest jednak produkcja i naprawa tłumików drgań model PMKP-110, w których zamiast sprężyn zastosowano urządzenie oporowo-zwrotne (zestaw polimerowych bloków sprężystych). System zarządzania jakością firmy jest zgodny z rosyjskimi normami państwowymi (GOST) i został zatwierdzony certyfikatami IRIS, ISO 9001: 2015, ISO/TS 22163: 2017 certyfikaty. Firma działa od 2008 roku i oferuje hurtowe dostawy akcesoriów metalowych i plastikowych dla przemysłu kolejowego, a także konserwację i naprawę przekładni pociągowych klasy T1, T2 i T3 w całym cyklu ich życia.

 2. DNEPROVAGONMASH

  Ukraina

  Firma DNEPROVAGONMASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach wagony towarowe. Ma siedzibę w Dneprodzerzhinsk, Ukraina.

 3. INNDES SRL

  Włochy

  Firma INNDES SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Tezze Sul Brenta, Włochy.

 4. BERTAZZONI LUCA S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTAZZONI LUCA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, naprawa rur wydechowych, część zamienna samochodowa, Samochody osobowe, i tłumiki wydechowe. Ma siedzibę w Novellara, Włochy.

 5. RAILWAY WINDOWS

  Włochy

  Firma RAILWAY WINDOWS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Nola, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KAYKAC MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lokomotywy - tabor i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, lokomotywy, Pojazdy szynowe - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. OEM TECHNOLOGY SOLUTIONS

  Australia

  Firma OEM TECHNOLOGY SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach systemy kontroli plc na potrzeby przemysłu rękodzielniczego, i electrical engineering design. Ma siedzibę w Sydney, Australia.

 3. RM SYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma RM SYSTEM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 4. CENEDESE S.P.A.

  Włochy

  Firma CENEDESE S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Silea, Włochy.

 5. VALENTE S.P.A.

  Włochy

  Firma VALENTE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Żelazostopy, Wagony - wyposażenie wnętrz, Żelazostopy, i Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 1. CENEDESE S.P.A.

  Włochy

  Firma CENEDESE S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w SILEA, Włochy.

 2. BONOLA & DOTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BONOLA & DOTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. ANSALDOBREDA S.P.A.

  Włochy

  Firma ANSALDOBREDA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 2. SUPERUTENSILI S.R.L.

  Włochy

  Firma SUPERUTENSILI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 3. DONELLI DI.MA.F. S.P.A.

  Włochy

  Firma DONELLI DI.MA.F. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Poviglio, Włochy.

 4. SI.GI.FER.

  Włochy

  Firma SI.GI.FER., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Vinzaglio, Włochy.

 5. PLASSER ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma PLASSER ITALIANA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Velletri, Włochy.

 6. PRODUCTION UNION URALVAGONZAVOD NAMED AFTER DZERZHINSKI STATE UNITARY ENTERPRISE

  Rosja

  Firma PRODUCTION UNION URALVAGONZAVOD NAMED AFTER DZERZHINSKI STATE UNITARY ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kotlarstwo, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Sverdlovskaya Oblast, Rosja.

 7. ABH (ATELIERS DE BASSE HAM)

  Francja

  Firma ABH (ATELIERS DE BASSE HAM), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Basse Ham, Francja.

 8. PONY AUTO TREND S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PONY AUTO TREND S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, i Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Brno-Jih, Republika Czeska.

 1. SERVIZI FERROVIARI INTEGRATI S.R.L.

  Włochy

  Firma SERVIZI FERROVIARI INTEGRATI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 2. DIPSA TECHNES S.R.L.

  Włochy

  Firma DIPSA TECHNES S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Castel Maggiore, Włochy.

 3. FERROVIE DEL GARGANO LAVORI FERROVIARI E CIVILI SRL

  Włochy

  Firma FERROVIE DEL GARGANO LAVORI FERROVIARI E CIVILI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 4. KNORR-BREMSE GMBH, DIVISION IFE AUTOMATIC DOOR SYSTEMS

  Austria

  Firma KNORR-BREMSE GMBH, DIVISION IFE AUTOMATIC DOOR SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Kematen/ybbs, Austria.

 5. F.I.S.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma F.I.S.A. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Osoppo, Włochy.

 6. ROMARC

  Rumunia

  Firma ROMARC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, i Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 7. ZAKLAD WIELOBRANZOWY BUSTER S C

  Polska

  Firma ZAKLAD WIELOBRANZOWY BUSTER S C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wagony - wyposażenie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Tramwaje - tabor i wyposażenie, i Tramwaje - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Inowroclaw, Polska.

 8. GIDAFER S.R.L.

  Włochy

  Firma GIDAFER S.R.L., roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie, Wagony - wyposażenie wnętrz, i Kolejki podziemne, metro - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 9. G. TIM - CO. VASUTI JARMUMUSZAKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Węgry

  Firma G. TIM - CO. VASUTI JARMUMUSZAKI SZOLGALTATO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, i Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. HEINRICH WILHELM WAGGONBAU- UND VERTRIEBS- GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HEINRICH WILHELM WAGGONBAU- UND VERTRIEBS- GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Wagony - wyposażenie wnętrz, i Wagony - wyposażenie wnętrz. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo