• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • włókna sztuczne i syntetyczne

Wyniki dla

Włókna sztuczne i syntetyczne - Import eksport

 1. FITEXAR

  Portugalia

  Verified by europages badge

  FALCÃO FIBRAS (António Falcão + Fitexar Textile), firma założona w 1957 roku i w 100% portugalska, jest uznawana za jednego z największych producentów rajstop i skarpet. Z siedzibą w Barcelos, należy obecnie do rodziny António Falcão. Dynamika, jakość i doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 6 dekad umożliwiły firmie FALCÃO FIBRAS wdrożenie w 1997 roku systemu zarządzania jakością (ISO 9001), a także certyfikację wszystkich swoich produktów zgodnie ze standardami Oeko-Tex 100 i GRS. W 2017 roku obie firmy rozpoczęły projekt dotyczący zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej, koncentrując się na innowacyjnych przędzach o wartości dodanej, które czynią nasze produkty wyjątkowymi i wyróżniającymi się na rynku. Produkty organiczne i biodegradowalne z recyklingu to przykłady, które wpisują się w coraz bardziej ZIELONY trend. W naszej filozofii kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie! Przez 65 lat naszej historii zawsze inwestowaliśmy i staraliśmy się być w czołówce innowacji. Jednym z naszych głównych celów jest dziś zrównoważony rozwój i mocno wierzymy, że przyszłość będzie oparta na tej kwestii. Już teraz wykorzystujemy czystą energię w naszej produkcji, poddajemy produkty recyklingowi i zainwestowaliśmy w innowacyjne produkty, takie jak przędze biodegradowalne. Posiadamy 2500 paneli fotowoltaicznych na dachu naszego zakładu, a nasi sprzedawcy używają samochodów elektrycznych. Dzięki nim staramy się działać przyjaźnie dla środowiska, wydajnie i być przykładem dla innych! Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. BELREY FIBRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Belrey Fibres SA to rodzinna firma zajmująca się recyklingiem tekstyliów z najnowocześniejszymi maszynami, z siedzibą w Mouscron w Belgii. Nasze włókna polipropylenowe, poliestrowe i nylonowe z recyklingu mają wiele zastosowań końcowych, takich jak włókniny dla różnych branż: motoryzacyjnej, geowłóknin, drenażu, izolacji, mieszania i przędzenia przędzy. Inną drogą odzysku jest regranulacja i mieszanie, które przekształca termoplastyczne odpady tekstylne w granulki do produkcji części z tworzyw sztucznych. Zrównoważony rozwój leży u podstaw strategii Belrey Fibres. Aby sprostać wyzwaniom środowiskowym, stworzyliśmy innowacyjną organizację z zespołem zjednoczonym wokół pasji do recyklingu. Jako opłacalna i „bardziej ekologiczna” alternatywa dla materiałów pierwotnych, włókna syntetyczne z recyklingu służą jako materiał wtórny do produkcji włóknin. Dzięki naszemu dostosowanemu sprzętowi do mieszania i przetwarzania jesteśmy w stanie produkować czyste i jednorodne włókna. Ponieważ jesteśmy jedną z wiodących globalnych firm w naszej dziedzinie, mamy dostęp do włókien na całym świecie. Współpracując z naszymi dostawcami, pomagamy im kierować materiały tekstylne na wysypiska i oszczędzać koszty utylizacji odpadów. Odzyskiwanie materiałów odpadowych jako zasobów wtórnych pomaga obniżyć wydatki na surowce. Staramy się zrozumieć, co chcesz osiągnąć i jesteśmy w stanie opracować rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 3. TRIVIALTEX - FIBRAS SINTÉTICAS, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Trivialtex jest portugalskim producentem wysokiej jakości poliamidu i poliestru oraz dostawcą poliamidu 6 i poliamidu 6.6 na rynku tekstylnym w Europie. Odgrywamy rolę dostawcy wysokiej jakości włókien syntetycznych dla dziewiarstwa, tkactwa, przemysłu odzieży sportowej itp. Działamy w dwóch różnych liniach biznesowych: Poliamid i Poliester, produkując poliamid 6 i 6.6, poliester Dope Dyed oraz przędza niestandardowa na zamówienie in. Custom Milled Yarn. Nasze maszyny są w 100% produkowane w Europie. Naszą misją jest wzmacnianie naszej obecności jako strategicznego partnera dla profesjonalnych producentów i marek tkanin w Europie oraz opracowywanie i dostarczanie spersonalizowanych produktów tekstylnych, które spełniają różne wymagania naszych klientów. Dlaczego Trivialtex? Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, dobrze znany standard certyfikacji tekstyliów dla bezpieczeństwa konsumentów. Nasze zakłady mają trzy laboratoria, aby zapewnić wysokie standardy fizyczne, rozwój koloru oraz solidność i jakość naszych przędz.!

 4. RECYCLING FIBERS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Recyclingfibers jest nowatorskim przedsiębiorstwem, działającym w branży recyklingu tekstyliów. Skupujemy różnej jakości resztki postindustrialne, bawełnę, poliester, wiskozę, cekiny plastikowe PET, polipropylen, poliamid 6, poliamid 66 Manipulujemy nimi i przetwarzamy je na włókna do różnorodnego wykorzystania w przemyśle. Nasze produkty są przeznaczone do rozmaitych zastosowań: produkcja butelek, włókniny, geotekstyliów, filcu igłowanego, filców do samochodów, przędz, wypełnień itp.

 5. CLEVERFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEVERFILTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Eppstein-Bremthal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KSO-TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Przemysł włókienniczy w Saksonii istnieje od ponad 200 lat. Nowo założona w 1997 roku firma KSO-Textil GmbH jest konsekwentną kontynuacją niemieckiej tradycji i zaangażowania w miejscu prowadzenia działalności. Dziś KSO-Textil GmbH jest jedną z najbardziej efektywnych firm w regionie, w którym Polska i Czechy spotykają się w samym sercu Unii Europejskiej. Wykorzystując najnowocześniejsze maszyny wypaczające i dziewiarskie, wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z branży tekstylnej wytwarzają produkty spełniające wszystkie wymagania stawiane wysokiej jakości tkaninom. Zorientowana na klienta produkcja w KSO-Textil GmbH oznacza: - terminową dostawę przy użyciu własnego parku samochodowego – jak największą elastyczność w spełnianiu wymagań klienta - ciągły rozwój naszych produktów - certyfikację zgodnie z ISO 9001 i Öko-Tex Standard 100.

 2. "STANDART EURO TRADE" SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza polska firma "STANDART EURO TRADE" Sp. z o.o nip 6772403540, jest przedstawicielem producenta włókien polimerowych «TM FIBER». Teraz my aktywnie rozwijamy swoją działalność na terytorium Polski, będziemy się cieszyć widząc Was wśród naszych stałych partnerów i klientów. Aktualny stan magazynu: WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE «MICROARM» 2 mm; 4 mm; 6 mm; 12 mm; 18 mm opakowanie: worki 18, 20 kg, worki 0, 6 kg, worki 0, 9 kg. KONSTRUKCYJNE WŁÓKNO POLIMEROWE «POLIARM» 25mm; 40mm; 55 mm opakowanie: 1 paleta 200 kg, worki 8 kg, worki 1 kg.

 3. FIBREPLAST FACTORY MAREK ZBIJOWSKI

  Polska

  Fibreplast Factory to producent włókien polipropylenowych, przędzy CF, BCF oraz makro i mikrozbrojenia rozproszonego do betonu. Oferujemy: - przędzę CF i BCF - różnokolorową o grubości 4 - 30 dtex; - włókien polipropylenowych - różnokolorowych o grubości 4 - 30 dtex i długości cięcia 2 -180 mm; - makro i mikrozbrojenia do betonu o dowolnej długości w zakresie 2-90 mm. Istnieje możliwość dopasowania koloru, grubości i długości cięcia do potrzeb klienta.

 4. CHEMICAL WORLDWIDE BUSINESS S.A.

  Polska

  Import of raw materials for industries: rubber, polyester, foundry.

 5. BAUMHUETER EXTRUSION GMBH

  Niemcy

  Firma BAUMHUETER EXTRUSION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 1. HIVESA TEXTIL

  Hiszpania

  Firma HIVESA TEXTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna przędne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Włókna sztuczne i syntetyczne, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych, Włókna sztuczne i syntetyczne, odpady wełny, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, i Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Cañada-Alicante, Hiszpania.

 2. PLANETHAIR STORE

  Hiszpania

  Firma PLANETHAIR STORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach prześcieradła jednorazowe, ręczniki jednorazowe, fartuchy jednorazowe, i plastry do depilacji. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 1. NESLIM ELYAF TEKSTIL

  Turcja

  Firma NESLIM ELYAF TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna przędne naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Włókna sztuczne i syntetyczne, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, regeneracja odpadów tekstylnych, Włókna sztuczne i syntetyczne, i Szmaty - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Usak, Turcja.

 2. FILPAR S.L.

  Hiszpania

  Firma FILPAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Nici elastyczne, przędza z poliamidu, Nici elastyczne, i przędze poliestrowe. Ma siedzibę w Mataró, Hiszpania.

 3. SELENA TEKSTIL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SELENA TEKSTIL SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie tkanin, Włókna przędne naturalne, Włókna sztuczne i syntetyczne, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Wykańczanie tkanin, Włókna przędne naturalne, Włókna sztuczne i syntetyczne, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. Trevira GmbH

  Niemcy

  Firma Trevira GmbH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne o zastosowaniu medycznym, Tkaniny techniczne, i Tkaniny techniczne o zastosowaniu medycznym. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 5. TEUFELBERGER SARL

  Francja

  Firma TEUFELBERGER SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, Siatki, sieci i liny, Tkaniny techniczne, i Siatki, sieci i liny. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 6. DELUXEGRASS

  Hiszpania

  Firma DELUXEGRASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Las Ventas De Retamosa, Hiszpania.

 7. INTEGRAL GRASS

  Turcja

  Firma INTEGRAL GRASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. FIBROCHEM, A.S.

  Słowacja

  Firma FIBROCHEM, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Svit, Słowacja.

 1. KHIMVOLOKNO

  Białoruś

  Firma KHIMVOLOKNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach włókna ognioodporne, i nieprzepuszczalne membrany oddychające. Ma siedzibę w Svetlogorsk, Białoruś.

 2. SODIPIA - CUVES POLYESTER

  Francja

  Firma SODIPIA - CUVES POLYESTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Włókna sztuczne i syntetyczne, i Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Saint-Médard-De-Mussidan, Francja.

 3. HPO-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma HPO-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach surowce tekstylne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. MONTIFIBRAS - FIBRAS SINTÉTICAS, LDA.

  Portugalia

  Firma MONTIFIBRAS - FIBRAS SINTÉTICAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach akryl, i przędze i nici poliestrowe. Ma siedzibę w Arcozelo-Barcelos, Portugalia.

 5. ASH GRUP

  Turcja

  Firma ASH GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. ECO-VTOR

  Ukraina

  Firma ECO-VTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach przędze poliestrowe, i geotekstylia. Ma siedzibę w Fastiv City, Ukraina.

 7. EFFE 4 SRL

  Włochy

  Firma EFFE 4 SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały nietkane, włóknina. Jest również obecna w dziedzinach włókna sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Bolgare, Włochy.

 8. MICROFIBRA24

  Hiszpania

  Firma MICROFIBRA24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach tkaniny z mikrofibry, i mikrofibra. Ma siedzibę w Marbella, Malaga, Hiszpania.

 9. ILKESPORT

  Turcja

  Firma ILKESPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach trawa syntetyczna do instalacji sportowych, i granulki gumowe. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 10. BEXCO

  Belgia

  Firma BEXCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemsłu transportowego, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne dla przemysłu, Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemsłu transportowego, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Tkaniny techniczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Hamme, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Włókna sztuczne i syntetyczne - Import eksport

Liczba wyników

4938 Przedsiębiorstwa