• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • włókna sztuczne i syntetyczne

Wyniki dla

Włókna sztuczne i syntetyczne - Import eksport

 1. FITEXAR

  Portugalia

  FALCÃO FIBRAS (António Falcão + Fitexar Textile), firma założona w 1957 roku i w 100% portugalska, jest uznawana za jednego z największych producentów rajstop i skarpet. Z siedzibą w Barcelos, należy obecnie do rodziny António Falcão. Dynamika, jakość i doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 6 dekad umożliwiły firmie FALCÃO FIBRAS wdrożenie w 1997 roku systemu zarządzania jakością (ISO 9001), a także certyfikację wszystkich swoich produktów zgodnie ze standardami Oeko-Tex 100 i GRS. W 2017 roku obie firmy rozpoczęły projekt dotyczący zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej, koncentrując się na innowacyjnych przędzach o wartości dodanej, które czynią nasze produkty wyjątkowymi i wyróżniającymi się na rynku. Produkty organiczne i biodegradowalne z recyklingu to przykłady, które wpisują się w coraz bardziej ZIELONY trend. W naszej filozofii kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie! Przez 65 lat naszej historii zawsze inwestowaliśmy i staraliśmy się być w czołówce innowacji. Jednym z naszych głównych celów jest dziś zrównoważony rozwój i mocno wierzymy, że przyszłość będzie oparta na tej kwestii. Już teraz wykorzystujemy czystą energię w naszej produkcji, poddajemy produkty recyklingowi i zainwestowaliśmy w innowacyjne produkty, takie jak przędze biodegradowalne. Posiadamy 2500 paneli fotowoltaicznych na dachu naszego zakładu, a nasi sprzedawcy używają samochodów elektrycznych. Dzięki nim staramy się działać przyjaźnie dla środowiska, wydajnie i być przykładem dla innych! Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

  Wszystkie wyroby na "włókna sztuczne i syntetyczne"

 2. BELREY FIBRES

  Belgia

  Przedsiębiorstwo BELREY FIBRES SA działa w dziedzinie recyklingu tekstyliów i specjalizuje się w produkcji włókien syntetycznych z recyklingu. Dysponujemy wydajnymi urządzeniami i eksploatujemy 5 linii włókien w Mouscron, w Belgii, z krajarkami o wysokiej mocy, komorami mieszania, liniami rozwłókniania i prasami belującymiMamy bezpośredni dostęp do odpadów tekstylnych na całym świecie, co oznacza, że oferujemy szeroki wybór materiałów syntetycznych. Nasz potencjał roczny osiąga 15.000 ton włókien, takich jak nylon, poliester i polipropylen. Będąc oszczędną i ekologiczną alternatywą, ponownie przetworzone włókna syntetyczne służą za surowiec wtórny do wyrobów nietkanych w różnych gałęziach przemysłu, w tym motoryzacyjnym, geotekstyliów, odwadniania, przędzalnictwa i wielu innych. Dzięki naszym urządzeniom do przetwarzania na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie produkować surowce czyste i jednolite. Posiadamy certyfikat ISO9001 i możemy zagwarantować włókna wysokiej jakości. Innym sposobem wykorzystania jest regranulacja, która umożliwia przetwarzanie termoplastycznych odpadów tekstylnych na granulki w celu produkowania elementów z tworzyw sztucznych. Wykorzystanie odpadów pozwala na redukcję kosztów produkcji poprzez obniżenie kosztów surowców. Segregujemy i przetwarzamy około 60 ton surowców dziennie. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowychinformacji!

 3. RECYCLING FIBERS

  Hiszpania

  Recyclingfibers jest nowatorskim przedsiębiorstwem, działającym w branży recyklingu tekstyliów. Kupujemy resztki poprzemysłowe różnej jakości, bawełnę, poliester, wiskozę, cekiny z tworzywa sztucznego PET, polipropylen, poliamid 6, poliamid 6.6. które wykorzystujemy i przekształcamy we włókna do różnych celów przemysłowych. Nasze wyroby są przeznaczone do różnorodnych zastosowań dla producentów butelek, materiałów nietkanych, geotekstylnych, igłowanych, filtrów samochodowych, przędzy, wyściółek itp. Grupa produktów: resztki tekstylne z akrylu, kolorowej bawełny, bawełny. Resztki tekstylne dżinsów. Cekiny z tworzywa sztucznego PET. Włókna z recyklingu, poliester, polipropylen, wiskoza. Włókna z dziewiczego polipropylenu i poliestru, wiskoza. Włókna poliestrowe o wysokiej wytrzymałości, wiskoza bikomponentowa. Poliamid 6, Poliamid 6.6, konopie, cekiny z tworzywa sztucznego pet.

 4. TRIVIALTEX - FIBRAS SINTÉTICAS, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Trivialtex jest portugalskim producentem wysokiej jakości poliamidu i poliestru oraz dostawcą poliamidu 6 i poliamidu 6.6 na rynku tekstylnym w Europie. Odgrywamy rolę dostawcy wysokiej jakości włókien syntetycznych dla dziewiarstwa, tkactwa, przemysłu odzieży sportowej itp. Działamy w dwóch różnych liniach biznesowych: Poliamid i Poliester, produkując poliamid 6 i 6.6, poliester Dope Dyed oraz przędza niestandardowa na zamówienie in. Custom Milled Yarn. Nasze maszyny są w 100% produkowane w Europie. Naszą misją jest wzmacnianie naszej obecności jako strategicznego partnera dla profesjonalnych producentów i marek tkanin w Europie oraz opracowywanie i dostarczanie spersonalizowanych produktów tekstylnych, które spełniają różne wymagania naszych klientów. Dlaczego Trivialtex? Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, dobrze znany standard certyfikacji tekstyliów dla bezpieczeństwa konsumentów. Nasze zakłady mają trzy laboratoria, aby zapewnić wysokie standardy fizyczne, rozwój koloru oraz solidność i jakość naszych przędz.!

 5. OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLANETHAIR STORE

  Hiszpania

 2. HPO-SERVICE GMBH

  Niemcy

 3. CLEVERFILTER GMBH

  Niemcy

 4. KSO-TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Przemysł włókienniczy w Saksonii istnieje od ponad 200 lat. Nowo założona w 1997 roku firma KSO-Textil GmbH jest konsekwentną kontynuacją niemieckiej tradycji i zaangażowania w miejscu prowadzenia działalności. Dziś KSO-Textil GmbH jest jedną z najbardziej efektywnych firm w regionie, w którym Polska i Czechy spotykają się w samym sercu Unii Europejskiej. Wykorzystując najnowocześniejsze maszyny wypaczające i dziewiarskie, wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z branży tekstylnej wytwarzają produkty spełniające wszystkie wymagania stawiane wysokiej jakości tkaninom. Zorientowana na klienta produkcja w KSO-Textil GmbH oznacza: - terminową dostawę przy użyciu własnego parku samochodowego – jak największą elastyczność w spełnianiu wymagań klienta - ciągły rozwój naszych produktów - certyfikację zgodnie z ISO 9001 i Öko-Tex Standard 100.

 5. "STANDART EURO TRADE" SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza polska firma "STANDART EURO TRADE" Sp. z o.o nip 6772403540, jest przedstawicielem producenta włókien polimerowych «TM FIBER». Teraz my aktywnie rozwijamy swoją działalność na terytorium Polski, będziemy się cieszyć widząc Was wśród naszych stałych partnerów i klientów. Aktualny stan magazynu: WŁÓKNO POLIPROPYLENOWE «MICROARM» 2 mm; 4 mm; 6 mm; 12 mm; 18 mm opakowanie: worki 18, 20 kg, worki 0, 6 kg, worki 0, 9 kg. KONSTRUKCYJNE WŁÓKNO POLIMEROWE «POLIARM» 25mm; 40mm; 55 mm opakowanie: 1 paleta 200 kg, worki 8 kg, worki 1 kg.

 1. FIBREPLAST FACTORY MAREK ZBIJOWSKI

  Polska

  Fibreplast Factory to producent włókien polipropylenowych, przędzy CF, BCF oraz makro i mikrozbrojenia rozproszonego do betonu. Oferujemy: - przędzę CF i BCF - różnokolorową o grubości 4 - 30 dtex; - włókien polipropylenowych - różnokolorowych o grubości 4 - 30 dtex i długości cięcia 2 -180 mm; - makro i mikrozbrojenia do betonu o dowolnej długości w zakresie 2-90 mm. Istnieje możliwość dopasowania koloru, grubości i długości cięcia do potrzeb klienta.

 2. CHEMICAL WORLDWIDE BUSINESS S.A.

  Polska

  Import of raw materials for industries: rubber, polyester, foundry.

 1. BAUMHUETER EXTRUSION GMBH

  Niemcy

 2. HIVESA TEXTIL

  Hiszpania

 3. NESLIM ELYAF TEKSTIL

  Turcja

 4. MICROFIBRA24

  Hiszpania

 5. SELENA TEKSTIL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 6. FILPAR S.L.

  Hiszpania

 7. ILKESPORT

  Turcja

 8. DELUXEGRASS

  Hiszpania

 1. INTEGRAL GRASS

  Turcja

 2. JAMES DEWHURST LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. EFFE 4 SRL

  Włochy

 4. TEUFELBERGER SARL

  Francja

 5. MONTIFIBRAS - FIBRAS SINTÉTICAS, LDA.

  Portugalia

 6. ASH GRUP

  Turcja

 7. FIBROCHEM, A.S.

  Słowacja

 8. ECO-VTOR

  Ukraina

 9. Trevira GmbH

  Niemcy

 10. RECYCLING FIBERS

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Włókna sztuczne i syntetyczne - Import eksport

Liczba wyników

4938 przedsiębiorstwa