• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • węglowodory i pochodne

Wyniki dla

Węglowodory i pochodne - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

 3. SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach aspartam. Ma siedzibę w Shaoxing, Chiny.

 4. QUADRIMEX CHEMICAL

  Francja

  Firma QUADRIMEX CHEMICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia - produkty podstawowe i pochodne, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, i siarka i pochodne. Ma siedzibę w Cavaillon, Francja.

 5. MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD.

  Turcja

  Firma MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Polistyren spieniony. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMERICAN GILSONITE

  Stany Zjednoczone

  Firma AMERICAN GILSONITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Houston, Tx, Stany Zjednoczone.

 2. SERVICE CHIMIE

  Francja

  Firma SERVICE CHIMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w St Thibault Des Vignes, Francja.

 3. HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sylikony. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, pochodne krzemu, tkanina anty-UV, i Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 4. SOSTECASAS BUSINESS GROUP

  Hiszpania

  Firma SOSTECASAS BUSINESS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Węglowodory i pochodne, projektowanie konstrukcji, cukier, Żywność - import-eksport, i Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. TRADITEM GMBH

  Niemcy

  Firma TRADITEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 1. BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD.

  Hiszpania

  Firma BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, pośrednictwo z zakresie importu-eksportu, i Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. STEMAT JANSEN

  Francja

  Firma STEMAT JANSEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, Węglowodory i pochodne, produkcja armatury, i zawory ograniczające warunki przepływu. Ma siedzibę w Raismes, Francja.

 1. ETHYLENE SUPPLIER

  Kanada

  Firma ETHYLENE SUPPLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Calgary, Kanada.

 2. COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA)

  Hiszpania

  Firma COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach oleje smarujące, artykiły santarne, i smarujące oleje rafinowane. Ma siedzibę w Sant Andreu De La Barca, Hiszpania.

 3. OCTAGON CHEMICALS LIMITED

  Chiny

  Firma OCTAGON CHEMICALS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 4. ELITEPLUS21

  Hiszpania

  Firma ELITEPLUS21, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Sztuka dawna, Giełdy handlowe, złoto w sztabkach, Sztuka dawna, Giełdy handlowe, i Metale. Ma siedzibę w Móstoles, Hiszpania.

 5. POLSAROS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma POLSAROS SP. Z O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 6. GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN)

  Kanada

  Firma GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 7. ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

 8. HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. SIMPEX OCTAVE SA

  Republika Środkowoafrykańska

  Firma SIMPEX OCTAVE SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, zakwaterowanie grup, Węglowodory i pochodne, Odzysk i sortowanie odpadów POS, i agencja transportu międzynarodowego. Ma siedzibę w Bangui, Republika Środkowoafrykańska.

 2. ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Bengbu, Chiny.

 3. SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION

  Algieria

  Firma SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Ma siedzibę w Kolea, Algieria.

 4. MAESTRI S.P.A.

  Włochy

  Firma MAESTRI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Węglowodory i pochodne, i Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne. Ma siedzibę w Gatteo, Włochy.

 5. IASENZIO DOMENICO

  Włochy

  Firma IASENZIO DOMENICO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Benzyna, paliwa silnikowe, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Rieti, Włochy.

 6. BLANCO PETROLI S.R.L.

  Włochy

  Firma BLANCO PETROLI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa. Jest również obecna w dziedzinach Węglowodory i pochodne, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Węglowodory i pochodne, i Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 7. CAR.CO

  Włochy

  Firma CAR.CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Benzyna, paliwa silnikowe, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Gazzo Veronese, Włochy.

 8. C.A.E.M.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.A.E.M.A. S.R.L., roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Benzyna, paliwa silnikowe, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 9. DESOMIT S.R.L.

  Włochy

  Firma DESOMIT S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Benzyna, paliwa silnikowe, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 10. FONTE ENERGIA S.R.L.

  Włochy

  Firma FONTE ENERGIA S.R.L., roku i działającą w sektorze Węglowodory i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, Benzyna, paliwa silnikowe, Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Roccadaspide, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Węglowodory i pochodne - Import eksport

Liczba wyników

6475 Przedsiębiorstwa