• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • węgiel drzewny

Wyniki dla

Węgiel drzewny - Import eksport

 1. SIA DV PELLET

  Łotwa

  Verified by europages badge

  SIA "DV Pellet" jest łotewskim przedsiębiorstwem, założonym w 2017 roku, mieszczącym się w Sumbru iela 167, Garciems, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Jesteśmy firmą certyfikowaną na Łotwie, oferującą wysokiej jakości wyroby drzewne pochodzenia łotewskiego. Nasza oferta produktowa obejmuje pellety drzewne, palety drewniane epal, drewno opałowe, węgiel drzewny, brykiet, zrębki drzewne, trociny, strużyny, drewno budowlane i kłody drewna. Używamy różnych gatunków drzew, takich jak dąb, brzoza, buk, jesion, grab, sosna i świerk, aby zapewnić trwałość i niezawodność naszych produktów. Nasze usługi szybkich i skutecznych dostaw obejmują zasięgiem 27 krajów europejskich. Na przestrzeni lat, zbudowaliśmy solidne relacje z naszymi głównymi klientami w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Danii, Polsce, Norwegii, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i we Włoszech. Wszystkie nasze wyroby drzewne na cele energetyczne są wyprodukowane i zapakowane na Łotwie. Aby zapewnić płynność dostaw, odbywamy co roku zebranie przed szczytem sezonu, podczas którego zespołowo omawiamy proces dostaw. Pomaga to nam spełnić oczekiwania klientów i stymuluje współpracę członków zespołu. Aby zagwarantować udaną realizację dostaw, uprzejmie prosimy Cię o dostarczenie nam szczegółowych informacji o jakichkolwiek problemach, czy szczególnych aspektach dotyczących Twojej lokalizacji, takich jak trwające prace budowlane, trudne do znalezienia podjazdy, czy też niedokładne współrzędne GPS. Uwzględniwszy proaktywnie te okoliczności, możemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i pomyślnie zrealizować Twoją dostawę.

 2. JAN PELLET

  Holandia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo JANPellet WOOD PRODUCTS jest dostawcą produktów drzewych. Zostało założone w 2021 roku i mieści się w Alkmaar, Holandia. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. JANPellet zobowiązuje się do oferowania wyłącznie najlepszego stosunku wartości do ceny i dostarczania najwyższej jakości pelletu drzewnego, węgla drzewnego, drewna opałowego i palet w ciągu pięciu dni! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku.

 3. ROXSTONE HOLDING B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Natur Holz Pellet jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości zrównoważonych produktów na pellet drzewny. Nasza firma jest zaangażowana w promowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie ogrzewania i wytwarzania energii, z silnym naciskiem na zasoby odnawialne. Rozumiemy znaczenie czystych i wydajnych źródeł energii w dzisiejszym świecie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy w branży, oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości peletów drzewneych spełniających najwyższe standardy jakości i wydajności. Jesteśmy dumni z pozyskiwania naszego pelletu drzewnego od starannie wyselekcjonowanych, certyfikowanych dostawców, którzy przestrzegają odpowiedzialnych praktyk leśnych. Zapewniając, że nasze produkty pochodzą ze zrównoważonych źródeł, wspieramy ochronę lasów i przyczyniamy się do ogólnego dobrobytu naszej planety. Dokładamy wszelkich starań do pierwszorzędnej obsługi, szybkiej wysyłki i niezawodniego wsparcia, aby zapewnić naszym klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenie. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub zapewnić pomoc w całym procesie zakupu. Nasza strona internetowa służy klientom jako wygodna i przyjazna dla użytkownika platforma, na której mogą zapoznać się z naszą ofertą i dokonać zakupu naszych peletów drzewnych i innych powiązanych produktów. Dostarczamy szczegółowych informacji o naszych produktach, w tym specyfikacje, zalecenia użytkowania i korzyściach dla środowiska. Klienci mogą łatwo poruszać się na naszej stronie, aby znaleźć odpowiedni pellet drzewny do swoich potrzeb grzewczych lub energetycznych.

 4. ESSELATE AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Tessellate AB jest dostawcą drewna i produktów drewnianych założonym w 2017 roku z siedzibą w Jönköping, Szwecja. Nasza linia produktowa jest certyfikowana, przyjazna środowisku i pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: PELLET DRZEWNY - Pellet drzewny enplus A1, pellet drzewny premium i pellet drzewny branży kotłów. WĘGIEL DRZEWNY - Australijskie medium z drewna twardego, węgiel drzewny wysokiej gęstości. Niska emisja dymu i subtelny zapach. DREWNO OPAŁOWE - Najlepsze polana brzozowe, dębowe i z grabu, suszone w piecu, z gwarantowaną wilgotnością poniżej 18%. Nasze polana są odpowiednie dla pieców opalanych drewnem i otwartego ognia. Dzięki temu, że są one suszone w piecu, posiadają wysokie wartości energetyczne i grzewcze, pozwalające Ci utrzymać ciepło, czerpiąc przyjemność z atmosfery płonących polan! PALETY - W różnych rozmiarach i z różnych materiałów na potrzeby magazynowe i dystrybucji. Tessellate AB jest zobowiązana do oferowania tylko najlepszego stosunku jakości do ceny i dostarczania najwyższej jakości Granulatu drzewnego, Węgla drzewnego, Drewna opałowego, Zrębków drzewnych, Brykietu drzewnego i węgla drzewnego, Trociny, Palety drzewnej, Sklejki, Kłody drzewnej, Tarcicy i Drewna w ciągu pięciu dni do dowolnego miejsca w Europie! Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem i uzyskaj najlepszą pod wzgkędem jakości usługę i cenę na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że zbudowaliśmy naszą reputację na doskonałej obsłudze klienta i na nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych nie tylko poprzez oferowanie konkurencyjnych stawek, ale przede wszystkim poprzez utrzymywanie dostawców, które uważają niezawodność za najwyższy priorytet.

 5. EMMALI HOLZ BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma EMMALI HOLZ BV powstała w 2007 roku w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie lokalnego rynku na produkty z drewna. W 2014 roku rozszerzyliśmy naszą działalność na rynek międzynarodowy, dostarczając produkty z drewna do krajów na całym świecie, w tym do Europy, Azji, Australii, Afryki, Ameryki i na Bliski Wschód. Nasi eksperci stosują najnowocześniejsze metody obróbki produktów, przestrzegając międzynarodowych standardów produkcji drewna. Dobrze wyposażona fabryka wraz z nowoczesnym sprzętem i zapleczem magazynowym pozwala na efektywne prowadzenie produkcji. Przez lata obsługiwaliśmy różnorodnych klientów, w tym detalistów, hurtowników i bezpośrednich konsumentów, spełniając ich zróżnicowane potrzeby i wymagania. Naszym głównym celem jest konsekwentne utrzymywanie zadowolenia klientów. Osiągamy to poprzez zapewnienie wysokich standardów jakości i terminowe zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Dążymy również do osiągnięcia wyznaczonych celów firmy w każdym okresie, zapewniając jej obiecującą przyszłość. Współpracujemy z jednostkami kontroli jakości drewna na całym świecie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, która spełnia potrzeby i życzenia naszych klientów. Przed kontrolą zewnętrzną nasi wewnętrzni inspektorzy oceniają nestępujące parametry: •Wilgotność. •Gatunek drewna. •Wytrzymałość produktu. •Trwałość produktu. •Wymagania norm międzynarodowych. •Kompatybilność z domowymi i komercyjnym instalacjami grzewczymi i ciepłej wody lub w pełni zintegrowanym przemysłowym rozwiązaniem parowym do biopaliw. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAB WHOLESALE B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  BAYSI IMPORT & EXPORT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT) jest przedsiębiorstwem wykorzystującym możliwości handlowe w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Koncentrujemy się na popularnych, markowych artykułach spożywczych i kosmetycznych, dominujących na półkach supermarketów i u dostawców usług cateringowych. Nasz sukces można przypisać naszemu wyjątkowemu wsparciu klientów, szybkiemu i solidnemu łańcuchowi dostaw, a także szerokiej znajomości światowych rynków towarowych. Zdobyliśmy tę wiedzę dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sourcingu i dystrybucji markowych produktów na świecie oraz rozwijającej się i dojrzewającej sieci na Dalekim Wschodzie. Specjalizujemy się w zapewnianiu dostaw hurtowych globalnie rozpoznawanych i wysoko cenionych produktów spożywczych, napojów i produktów w kategorii lifestyle do wielu krajów. Rosnący popyt na żywność w stylu zachodnim w prawie każdym europejskim kraju spowodował, że nasza firma stała się jednym z najszybciej rozwijających się graczy w globalnym łańcuchu dostaw towarów eksportowych. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BOOMEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BOOMEX – historia sukcesu „Made in Germany“. BOOMEX GmbH może dziś spojrzeć wstecz na 30 lat swojej historii. Od początku firma ta wytwarzała bezpieczne produkty o gwarantowanej wysokiej jakości: podpałki do węgla i grilla. Dziś jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów podpałek do węgla i grilla. Nasze produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem i są dostępne na terenie całych Niemiec w sklepach spożywczych, marketach budowlanych, na stacjach benzynowych i w sklepach należących do różnych sieci handlowych. Produkty BOOMEX można znaleźć także w niemal wszystkich krajach europejskich. Z właściwą nam siłą innowacji proponujemy wciąż nowe pomysł, co zapewnia nam stały wzrost. Ponadto, nasze procesy produkcyjne są stale optymalizowane. Zyskaliśmy też więcej przestrzeni do rozwoju, w dosłownym znaczeniu: powierzchnia magazynowa na terenie naszej firmy w Essen obejmuje obecnie ponad 5000 m2. Poza tym, w dalszym ciągu poszerzamy zakres naszej głównej oferty, jaką jest "węgiel i grill".

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 4. EWEN INTERNATIONAL SARL

  Kamerun

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Ewen International Sarl zostało założone w 2017 roku. Jesteśmy znani w sektorze drzewnym na świecie. Oferujemy Ci to, co najlepsze. Naszym zadaniem jest ciągłe dostarczanie najlepszych produktów drzewnych na światowym rynku drewna. Dzięki sprawiedliwym transakcjom i naszemu zaangażowaniu w oferowanie Ci tego, co najlepsze, staliśmy się dobrze znani w branży produktów z drewna. Nasze wspólne zainteresowanie sprzedażą produktów z drewna daje nam ogromną siłę w eksporcie. Będąc kameruńskimi eksporterami, wykonujemy wysyłki na cały świat. Jesteśmy głównymi eksporterami, handlowcami i dostawcami wysokiej jakości produktów z drewna, od drewna tropikalnego, okrąglaków, polan kwadratowych, tarcicy, węgla drzewnego przemysłowego, węgla drzewnego do restauracji i wielu innych, pochodzących z Kamerunu. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. CARBOEXPOR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CARBOEXPOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety, drewno, węgiel i drewno opałowe, brykiety drzewne, i Pelety. Ma siedzibę w Cañizal-Zamora, Hiszpania.

 1. CARBOGREEN ET LOGISTICS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CARBOGREEN ET LOGISTICS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach drewno opałowe węgiel drzewny brykiet. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. CARBOLIVA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CARBOLIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel, Węgiel, kompost, i rysunki węglem. Ma siedzibę w Puente Obispo, Hiszpania.

 1. CARL WARRLICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL WARRLICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Treffurt, Niemcy.

 2. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BRASAS VIVAS UNIP LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport węgla kamiennego, Surowce energetyczne stałe, barbecue na węgiel drzewny, Węgiel drzewny dla wielkiej dystrybucji, Doskonałej jakości węgiel drzewny do grilla, produkt ekologiczny, paliwa o niskiej szkodliwości dla środowiska naturalnego, Import-eksport węgla kamiennego, i Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 3. SAKIC D.O.O.

  Bośnia i Hercegowina

  Verified by europages badge

  Firma SAKIC D.O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel drzewny, Drewno opałowe, Węgiel drzewny, Drewno opałowe, brykiety z węgla drzewnego, barbecue na węgiel drzewny, węgiel drzewny z drewna twardego, drewno, i Sprzedaż drzewa. Ma siedzibę w Busovaca, Bośnia i Hercegowina.

 4. KARAPINAR SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KARAPINAR SPRL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Węgiel drzewny, Odzież męska, Garnitury męskie, Odzież damska, mąka, granulat drewniany, Żywność - import-eksport, i Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Quaregnon, Belgia.

 5. GERMES TRADING HOUSE, LLC

  Rosja

  Firma "Trading House" HERMES " powstała na początku 2014 r. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż produktów z drewna. W lipcu 2014 r. firma bierze udział w targach First Russian-Chinese Expo odbywających się w Harbinie. W 2015 r. firma aktywnie promuje węgiel drzewny. W wyniku tego podpisano umowę na dostawę węgla drzewnego do produkcji krzemu z firmą Tau-Ken Temir LLP dla miasta Karagandy w Republice Kazachstanu. W 2016 r. rozpoczynają się dostawy peletów opałowych do regionu Omska. Rozszerzając swoją obecność na rynku paliwowym regiony, w 2018 r. firma dostarcza brykiety paliowowe Nestro. W tym samym roku firma rozpoczyna promocję brykietów z węgla drzewnego pini kay. Od 2018 r. firma dalej poszerza swoją ofertę o wysokiej jakości, 100% naturalne oleje roślinne z pierwszego tłoczenia na zimno w tym oleje z sezamu, orzeszków ziemnych, pestek dynii, orzechów włoskich, ziaren sosnowych, winogron, maku. Trade House "GERMES" oferuje wysokiej jakości naturalne produkty wytwarzane na Syberii. Prezentowane produkty cechuje wysoka jakość

 6. CARBON BOX WOOD CHARCOAL

  Grecja

  CarbonBox powstało w 1997 r. jako wiodące przedsiębiorstwo na rynku węgla drzewnego. Naszym celem jest utrzymanie zdobytego zaufania naszych klientów, dostarczając produkty wysokiej jakości. Oferujemy szeroki wybór węgla drzewnego, pelety, brykiety, podpałkę, brykiety z węgla drzewnego, brykiety drzewne, brykiety torfowe, matryce do brykietu, węgiel drzewny Afryka, węgiel drzewny Argentyna & oraz wiele innych produktów drzewnych na składzie. Poszukujemy międzynarodowego partnerstwa dla naszych produktów z węgla drzewnego. Skontaktuj się z nami

 7. TERMINALTRADE LTD

  Rosja

  Firma Terminaltrade Ltd została założona w 2016 roku. Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych do zwęglania drewna oraz produkcją najwyższej jakości węgla drzewnego na własnych urządzeniach. CERTYFIKOWANE SUROWCE - wszystkie nasze surowce są pochodzenia nie przestępczego i zarejestrowane w państwowym systemie ewidencji drewna Unified State Automated Information System for Timber Accounting and Transactions therewith (Jednolity zautomatyzowany system informatyczny do celów rachunkowości drewna i transakcji z nim związanych). BEZ SZKODLIWYCH SUBSTANCJI I PYŁU - do produkcji węgla drzewnego używane jest wyłącznie drewno brzozowe. Podczas spalania brzozy nie pojawiają się żadne obce zapachy. WYSOKIEJ JAKOŚCI WĘGIEL - wszystkie produkty przechodzą przez linię wstępnego pakowania. Z wyjątkiem naszego markowego opakowania BBQLOGY, jeśli wolisz, możemy zapakować nasz węgiel w torby rzemieślnicze pod Twoją marką. W 2019 roku firma przeszła pomyślnie audyt zgodnie z systemem certyfikacji FSC. W 2021 roku otrzymaliśmy regionalną nagrodę Administracji Regionu Kostroma - Eksporter Roku w obszarze przemysłowym 2020 roku.

 8. EKOGROSZEK CENTRUM

  Polska

  Ekogroszek Centrum to polska firma istniejąca od 2005 r. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą ekogroszku. Wraz z rozwojem firmy stale powiększaliśmy nasz asortyment. Obecnie zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą opału na terenie całego kraju. Sprzedajemy nie tylko ekogroszek, ale również m.in. węgiel brunatny i kamienny, pellet oraz koks, a także brykiet drzewny i miałowy. W naszej ofercie posiadamy również drewno kominkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o pasze dla zwierząt, nawozy rolnicze oraz skup palet i usługi transportowe. Nasza firma wyróżnia się rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki temu cieszymy się regularnie powiększającym się gronem stałych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oprócz taniego opału, sprzedajemy również piece na ekogroszek oraz kotły c.o. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Rakoczy.

 1. BRIJOYE INTERNATIONAL SP. Z O.O.

  Polska

  Zapraszamy do hurtowych ziaren kawy, które są starannie suszone, aby uzyskać najwyższą jakość, smak po upieczeniu naszych surowych ziaren kawy. Jesteśmy pierwszym i najlepszym dostawcą kawy z Nigerii, który dostarczył ci świeżą suchą surową kawę na wyciągnięcie ręki w całej Polsce, tak, ziarna kawy są prosto z plantacji kawy dla ciebie w celu uzyskania produktu doskonałej jakości. Cenimy sukces naszych nabywców, ponieważ wiemy, jak zadowoleni są ich klienci, dlatego może nam bardziej ufać w dostarczaniu większej ilości surowej kawy. Nasza cena hurtowa ziaren kawy przyciąga jeszcze więcej rabatów w zależności od ilości surowej kawy, którą chce. Nie szukaj dalej dostawcy kawy, ponieważ teraz ma łatwego dostawcę kawy, który dostarcza ziarna kawy do ciebie. Zajmujemy się również importem suchego węgla drzewnego w bezkonkurencyjnej cenie. Ponownie sadzimy drzewa, które wycinamy w celu produkcji węgla drzewnego, ponieważ jesteśmy świadomi ekologicznej przyczyny wylesiania. Orzechy nerkowca, również inne produkty, które specjalizujemy się w ilości innych owoców, które możemy sprowadzić do Ciebie.

 2. INFINITY MERCHANT SL

  Hiszpania

  Prestiżowe przedsiębiorstwo Infinity Merchant SL znane jest na całym świecie jako sprzedawca, dostawca, dystrybutor, hurtownik i eksporter rolnych artykułów żywnościowych, minerałów oraz surowców naturalnych. Wraz z naszym partnerem, siostrzaną firmą Macmaxes and Associates Nigeria Limited, chcemy promować handel i wymianę. Nasi klienci mogą zaopatrywać się u nas w drewno, skorupy orzecha palmowego, ekstraktowy na gorąco oraz ciśnieniowe do orzecha palmowego, węgiel drzewny w postaci stałej, gorzkie orzeszki kola, etc.

 3. SUPER OPAŁ

  Polska

  Sklep internetowy Super Opał w swojej ofercie przygotował dla klientów szeroki asortyment różnego rodzaju tani opał. W ofercie firmy znaleźć można ekogroszek workowany, węgiel, pellet. Ekogroszek proponowany ze sklepu internetowego Super Opał pochodzi z najlepszych polskich i czeskich kopalni. Ekogroszek workowany dostarczany jest na bezzwrotnych paletach. Bez względu na miejsce zamówienia, dostawa organizowana jest najszybciej jak to możliwe, a kierowca rozpakuje zamówienie. Pełna oferta zamieszczona została na stronie internetowej.

 4. CARBONES REINARES

  Hiszpania

  Firma Carbones Reinares to przedsiębiorstwo rodzinne założone ponad 25 lat temu i działające w branży paliw stałych. Specjalizujemy się w dystrybucji węgla roślinnego oraz wyrobów pochodnych dla branży hotelarskiej, przemysłu, rezydencji oraz mieszkań dla osób prywatnych.

 5. SIGMA CHARCOAL

  Polska

  Sigma-Charcoal oferuje Państwu wysokiej jakości węgiel drzewny zarówno dla gastronomii jak i dla handlu hurtowego. Jest on produkowany w naszym zakładzie w północno-wschodniej Ukrainie. Na rynku jesteśmy od 2009 roku. Duże moce produkcyjne jak również wieloletnie doświadczenie dają nam możliwość dopasowywania się do życzeń klienta.

 6. WOOD WOOL LLC

  Ukraina

  Firma WOOD WOOL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Khmelnitsky, Ukraina.

 7. K.D.A. INTERIEUR & DESIGN

  Holandia

  Firma K.D.A. INTERIEUR & DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, Lampy i oświetlenie stylowe, i zeszklenie parkietów i podłoży drewnianych. Ma siedzibę w Veghel, Holandia.

 8. ARBER KARBON

  Szwajcaria

  Firma ARBER KARBON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach brykiety z trocin, granulat drewniany, barbecue na węgiel drzewny, i brykiety z węgla drzewnego. Ma siedzibę w Hinwil, Szwajcaria.

 9. AXTSCHLAG GMBH

  Niemcy

  Firma AXTSCHLAG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Heidesee, Niemcy.

 10. UWE GRIGOLEIT VERTRIEBSAGENTUR

  Niemcy

  Firma UWE GRIGOLEIT VERTRIEBSAGENTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach zapalniczki ekologiczne, i wełna drzewna. Ma siedzibę w Alsfeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo