• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • węgiel - pochodne

Wyniki dla

Węgiel - pochodne - Import eksport

 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 2. PLATTNER SCHWEISSTECHNIK UND GASE GMBH

  Niemcy

 3. DAUNER BURGBRUNNEN KOHLENSÄURE UND TECHNISCHE GASE INH.: JAN SÖNNICHSEN E.K.

  Niemcy

 4. GAKO INH. RON HOFF

  Niemcy

 5. CRYOSOLUTION GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DPF24 – CLEANING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 2. LINDE GAS GMBH

  Austria

 3. CS ADDITIVE GMBH

  Niemcy

  Firma CS ADDITIVE GMBH: SPECJALISTA W DZIEDZINIE KARBONU I SIARCZKÓW Jakość i niezawodność dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów wyrobów węglowych i siarkowych dla hut stali, odlewni żelaza i przemysłu chemicznego. Ponadto w ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową o węgle do produkcji okładzin hamulcowych oraz dodatki do produkcji metali nieżelaznych i zastosowań specjalnych np. smary). W naszych zakładach w Brüggen i Herten produkujemy wysokiej jakości dodatki uszlachetniające, niezbędne dla naszych klientów ponieważ nadają ich produktom unikalne właściwości. W zakresie produktów siarkowych oferujemy Państwu najszerszy w Europie asortyment produktów siarkowych i siarkowych w postaci stałej.

 4. MULTI S.C.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Multi s.c. od wielu lat działa na rynku, proponując hurtową sprzedaż węgla i innych surowców opałowych. Nasz asortyment obejmuje czarny surowiec we wszystkich sortymentach, także ekogroszek, miał oraz pellet. Ekogroszek to gatunek paliwa stałego, który jest produkowany na bazie węgla kamiennego i brunatnego. Jest stosowany do wytwarzania energii cieplnej, nie tylko w przemyśle, ale także w gospodarstwach domowych. Węgiel powszechnie używany i zarazem tani surowiec to najczęściej wykorzystywany rodzaj paliwa opałowego w Polsce. Proponujemy także wysokogatunkowy miał węglowy, który jest doskonałą alternatywą dla sortymentów średnich i grubych i w wielu przypadkach jest rozwiązaniem tańszym przy zachowaniu żądanych parametrów. Miał z uwagi na bardziej ekonomiczną eksploatację coraz chętniej jest stosowany także przez użytkowników domowych kotłów centralnego ogrzewania.

 5. EKOGROSZEK CENTRUM

  Polska

  Ekogroszek Centrum to polska firma istniejąca od 2005 r. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą ekogroszku. Wraz z rozwojem firmy stale powiększaliśmy nasz asortyment. Obecnie zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą opału na terenie całego kraju. Sprzedajemy nie tylko ekogroszek, ale również m.in. węgiel brunatny i kamienny, pellet oraz koks, a także brykiet drzewny i miałowy. W naszej ofercie posiadamy również drewno kominkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o pasze dla zwierząt, nawozy rolnicze oraz skup palet i usługi transportowe. Nasza firma wyróżnia się rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki temu cieszymy się regularnie powiększającym się gronem stałych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oprócz taniego opału, sprzedajemy również piece na ekogroszek oraz kotły c.o. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Rakoczy.

 1. JASION TRANSPORT

  Polska

  Ogrzewanie każdego wnętrza to obowiązkowa sprawa o którą musimy dopilnować każdej zimy. Jak wiemy coraz bardziej troszczymy się o nasze środowisko z tergo powodu też musimy posiadać wiedzę iż to co wkładamy do naszych pieców bardzo zanieczyszcza nasze środowisko i powoduje powstawanie tzw. smogu. Nasza działalność Jasion Transport posiada w swojej usłudze ekogroszek oraz pellet. Decydując się na węgiel z naszej oferty możesz być pewny że dostaniesz produkty spełniające wszystkie normy, które w żaden sposób nie wpłyną źle na jakość powietrza. Zapraszamy wszystkich klientów z Podhala ale również Małopolski do kontaktu, w wskazanych rejonach dostarczamy nasz węgiel pod podany adres.

 2. SKŁAD OPAŁU GRZEGORZ KULPA

  Polska

  Skład materiałów opałowych w Nawykowej, pod Nowym Sączu oferujący certyfikowany pellet, ekogroszek oraz węgiel z polskich kopalni. Firma zapewnia transport, konkurencyjne ceny oraz możliwość sprzedaż ratalnej.

 1. ARTHUR FRIEDRICHS KÄLTEMITTEL GMBH

  Niemcy

 2. P.A.C. GASSERVICE GMBH

  Niemcy

 3. INDUSTRIE ENGINEERING SERVICE GMBH

  Niemcy

 4. NMS GMBH

  Niemcy

 5. LTP - EDELGASE - LAUE TECHNISCHE PRODUKTE INH. UWE LAUE

  Niemcy

 6. MUHL STICKSTOFF - FLÜSSIG SERVICE

  Niemcy

 7. TYCZKA INDUSTRIE-GASE GMBH

  Niemcy

 8. MESSER INDUSTRIEGASE GMBH

  Niemcy

 1. OXYPARAT C. ALLIHN GMBH

  Niemcy

 2. EUROGAS GMBH

  Niemcy

 3. SCHEDL ENERGIE + TECHNIK GMBH

  Austria

 4. CARBOL CARBON (MANUFACTURER)

  Turcja

 5. CO2 EXPRESS GMBH

  Niemcy

 6. COMSEAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. ALPHA STONE

  Egypt

 8. BÜTTNER FLÜSSIGGASVERTRIEB GMBH

  Niemcy

 9. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. LEDALIA TECHNOLOGY UG

  Niemcy