• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • węgiel - pochodne

Wyniki dla

Węgiel - pochodne - Import eksport

 1. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 2. DUTCH SCRAP RECYCLING B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Dutch Scrap Recycling B.V. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie recyklingu. Cztery pokolenia pracowały nad wprowadzeniem innowacji w przemyśle recyklingowym. Dutch Scrap Recycling B.V. rozrosła się do 2 krajów, zatrudnia ponad 130 osób i zajmuje się recyklingiem od ponad wieku. Nasze wyroby: - złom aluminiowy - złom plastikowy - złom gumowy - złom papierowy - złom sztabek - recykling tworzyw sztucznych - recykling elektroniki - złom drutu miedzianego - katoda miedziana. Innowacja jest kluczową zasadą i czynnikiem sukcesu w Dutch Scrap Recycling B.V. Pracownicy generują każdego roku średnio 200 pomysłów w dziedzinie ciągłego doskonalenia. Nowe innowacje wykorzystują wszystkie aspekty naszej działalności, przyczyniając się do ulepszeń u Ciebie. Od ponad 100 lat stawiamy sobie wyzwania, aby inwestować w naszych pracowników, rodziny i społeczności, którym służymy. Od rozwijania programów społecznych po pomoc w ochronie środowiska, jesteśmy mocno zaangażowani w pomoc Twojej społeczności w osiągnięciu jej potencjału. Dutch Scrap Recycling B.V prowadzi 2 zakłady recyklingu w Stanach Zjednoczonych i Tanzanii. Na każdym poziomie istnieje wiele możliwości wykorzystania inteligentnych kandydatów z podejściem rozwiązywania problemów. Nasze kryteria to pozytywne nastawienie połączone z silną etyką pracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możesz stworzyć karierę na całe życie. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

 3. VULKANGAS INH.: JAN SÖNNICHSEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VULKANGAS INH.: JAN SÖNNICHSEN E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Daun, Niemcy.

 4. PLATTNER SCHWEISSTECHNIK UND GASE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLATTNER SCHWEISSTECHNIK UND GASE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Künzing, Niemcy.

 5. GAKO INH. RON HOFF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GAKO INH. RON HOFF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Ludwigsfelde, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TR COMPOSITI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TR COMPOSITI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach środki czyszczące do samochodów, i substancje hydrofobowe do tkanin. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 2. LINDE GAS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LINDE GAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Stadl-Paura, Austria.

 3. CS ADDITIVE GMBH

  Niemcy

  Firma CS ADDITIVE GMBH: SPECJALISTA W DZIEDZINIE KARBONU I SIARCZKÓW Jakość i niezawodność dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów wyrobów węglowych i siarkowych dla hut stali, odlewni żelaza i przemysłu chemicznego. Ponadto w ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową o węgle do produkcji okładzin hamulcowych oraz dodatki do produkcji metali nieżelaznych i zastosowań specjalnych np. smary). W naszych zakładach w Brüggen i Herten produkujemy wysokiej jakości dodatki uszlachetniające, niezbędne dla naszych klientów ponieważ nadają ich produktom unikalne właściwości. W zakresie produktów siarkowych oferujemy Państwu najszerszy w Europie asortyment produktów siarkowych i siarkowych w postaci stałej.

 4. MULTI S.C.

  Polska

  Przedsiębiorstwo Multi s.c. od wielu lat działa na rynku, proponując hurtową sprzedaż węgla i innych surowców opałowych. Nasz asortyment obejmuje czarny surowiec we wszystkich sortymentach, także ekogroszek, miał oraz pellet. Ekogroszek to gatunek paliwa stałego, który jest produkowany na bazie węgla kamiennego i brunatnego. Jest stosowany do wytwarzania energii cieplnej, nie tylko w przemyśle, ale także w gospodarstwach domowych. Węgiel powszechnie używany i zarazem tani surowiec to najczęściej wykorzystywany rodzaj paliwa opałowego w Polsce. Proponujemy także wysokogatunkowy miał węglowy, który jest doskonałą alternatywą dla sortymentów średnich i grubych i w wielu przypadkach jest rozwiązaniem tańszym przy zachowaniu żądanych parametrów. Miał z uwagi na bardziej ekonomiczną eksploatację coraz chętniej jest stosowany także przez użytkowników domowych kotłów centralnego ogrzewania.

 5. EKOGROSZEK CENTRUM

  Polska

  Ekogroszek Centrum to polska firma istniejąca od 2005 r. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą ekogroszku. Wraz z rozwojem firmy stale powiększaliśmy nasz asortyment. Obecnie zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą opału na terenie całego kraju. Sprzedajemy nie tylko ekogroszek, ale również m.in. węgiel brunatny i kamienny, pellet oraz koks, a także brykiet drzewny i miałowy. W naszej ofercie posiadamy również drewno kominkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o pasze dla zwierząt, nawozy rolnicze oraz skup palet i usługi transportowe. Nasza firma wyróżnia się rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki temu cieszymy się regularnie powiększającym się gronem stałych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oprócz taniego opału, sprzedajemy również piece na ekogroszek oraz kotły c.o. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Rakoczy.

 1. JASION TRANSPORT

  Polska

  Ogrzewanie każdego wnętrza to obowiązkowa sprawa o którą musimy dopilnować każdej zimy. Jak wiemy coraz bardziej troszczymy się o nasze środowisko z tergo powodu też musimy posiadać wiedzę iż to co wkładamy do naszych pieców bardzo zanieczyszcza nasze środowisko i powoduje powstawanie tzw. smogu. Nasza działalność Jasion Transport posiada w swojej usłudze ekogroszek oraz pellet. Decydując się na węgiel z naszej oferty możesz być pewny że dostaniesz produkty spełniające wszystkie normy, które w żaden sposób nie wpłyną źle na jakość powietrza. Zapraszamy wszystkich klientów z Podhala ale również Małopolski do kontaktu, w wskazanych rejonach dostarczamy nasz węgiel pod podany adres.

 2. SKŁAD OPAŁU GRZEGORZ KULPA

  Polska

  Skład materiałów opałowych w Nawykowej, pod Nowym Sączu oferujący certyfikowany pellet, ekogroszek oraz węgiel z polskich kopalni. Firma zapewnia transport, konkurencyjne ceny oraz możliwość sprzedaż ratalnej.

 1. INDUSTRIE ENGINEERING SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE ENGINEERING SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 2. NMS GMBH

  Niemcy

  Firma NMS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 3. ARTHUR FRIEDRICHS KÄLTEMITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma ARTHUR FRIEDRICHS KÄLTEMITTEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 4. P.A.C. GASSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma P.A.C. GASSERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 5. MUHL STICKSTOFF - FLÜSSIG SERVICE

  Niemcy

  Firma MUHL STICKSTOFF - FLÜSSIG SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 6. LTP - EDELGASE - LAUE TECHNISCHE PRODUKTE INH. UWE LAUE

  Niemcy

  Firma LTP - EDELGASE - LAUE TECHNISCHE PRODUKTE INH. UWE LAUE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Herrsching, Niemcy.

 7. TYCZKA INDUSTRIE-GASE GMBH

  Niemcy

  Firma TYCZKA INDUSTRIE-GASE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 8. MESSER INDUSTRIEGASE GMBH

  Niemcy

  Firma MESSER INDUSTRIEGASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Bad Soden, Niemcy.

 1. OXYPARAT C. ALLIHN GMBH

  Niemcy

  Firma OXYPARAT C. ALLIHN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Martinsried, Niemcy.

 2. SCHEDL ENERGIE + TECHNIK GMBH

  Austria

  Firma SCHEDL ENERGIE + TECHNIK GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Lienz, Austria.

 3. EUROGAS GMBH

  Niemcy

  Firma EUROGAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Ferschweiler, Niemcy.

 4. DPF24 – CLEANING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma DPF24 – CLEANING TECHNOLOGY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Sand, Niemcy.

 5. CARBOL CARBON (MANUFACTURER)

  Turcja

  Firma CARBOL CARBON (MANUFACTURER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, Olej gazowy, ropa, Węgiel - pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Benzyna, paliwa silnikowe, i Olej gazowy, ropa. Ma siedzibę w Langenburg, Niemcy.

 7. CO2 EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Firma CO2 EXPRESS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 8. COMSEAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMSEAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Carbon fibre components, tkaniny z włókien węglowych, węgiel wstępnie impregnowany, i włókna węglowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. PE SICA TATA

  Ukraina

  Firma PE SICA TATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, grafit, Żelazokrzem, Węgiel - pochodne, i produkty ognioodporne. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 10. PLASTICSEUROPE AUSTRIA

  Austria

  Firma PLASTICSEUROPE AUSTRIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Produkcja tworzyw sztucznych, i doradztwo z zakresu ochrony środowiska. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo