• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wózki podnośnikowe

Wyniki dla

Wózki podnośnikowe - Import eksport

 1. VEGA

  Turcja

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. jest wiodącą firmą w branży wózków widłowych, maszyn do stertowania i wózków paletowych, z siedzibą w Istambule, w Turcji od 1978 roku. Posiadamy bogaty wybór maszyn do układania, wózków paletowych i części zamiennych, w tym wózków widłowych z silnikiem diesla i LPG, elektrycznych wózków widłowych, elektrycznych wózków paletowych z platformą, palet elektrycznych, ręcznych wózków hydraulicznych, w pełni zautomatyzowanych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, półautomatycznych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, ręcznych platform ładunkowych i innych. Prosimy odkryć naszą pełną gamę produktów na naszej stronie internetowej! Oprócz naszych produktów w dziedzinie maszyn, produkujemy również koła z poliamidu, kółka i rolki z gumowego tworzywa sztucznego dla maszyn sztaplujących i przemysłu wózków paletowych. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz zasady etyczne i moralne, aby zapewnić zadowolenie wszystkich naszych partnerów. Naszym celem jest świadczenie wyjątkowych usług w zakresie maszyn transportowych i sztaplarek poprzez spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów. Naszą wizją jest przyczynienie się do rozwoju sektora poprzez innowacyjne podejście i stanie się pierwszym wyborem konsumentów na całym świecie. Dzięki 41-letniemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i terminach płatności, sprawne i terminowe dostawy oraz podejście do zrównoważonego rozwoju firmy z uwzględnieniem świadomości ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 3. ALBRIGHT DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Albright jest światowym liderem w dziedzinie technologii obwodów prądu stałego. Z siedzibą w Whitchurch / Anglia, firma opracowuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty we wszystkich sektorach technologii prądu stałego. Należą do nich elektryczne wózki widłowe i sprzęt do podnoszenia, pojazdy trakcyjne i transportowe, podnośniki koszowe, zamiatarki, systemy UPS, systemy telekomunikacyjne, systemy oświetlenia bezpieczeństwa, zastosowania kolejowe, elektryczne pojazdy drogowe i maszyny budowlane, spawarki, wciągarki linowe do pojazdów i łodzi, zastosowania w sektorze łodzi, takie jak dziobowe stery strumieniowe, zasilanie, systemy galwanizacyjne itp. Oprócz śrubowych styczników prądu stałego, firma projekuje i produkuje styczniki montowane na szynach miedzianych, styczniki montowane na płytkach drukowanych i wyłączniki awaryjne, a także styczniki wysokiego napięcia. Albright International to prywatna firma założona w 1946 roku i od tego czasu z powodzeniem zarządzana przez trzecie pokolenie. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych styczników prądu stałego Albright w 1950 roku, firma trzyma rękę na pulsie w zakresie projektowania produktów, ich rozwoju i produkcji. Dzięki fabrykom w Anglii, na Litwie, w Chinach i Indiach zaspokajamy popyt na całym świecie. Oprócz własnych baz sprzedaży w Chinach, Niemczech, Francji i Japonii, współpracujemy z siecią dystrybutorów na całym świecie, aby sprostać wymaganiom klientów. Nasze produkty i produkcja spełniają wszystkie niezbędne normy, takie jak EN, ISO, SA, UL, CCC, CACT i CE, BARS, RoHS, REACH

 4. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Stawiamy na produkty wysokiej jakości, wiedzę i doświadczenie oraz optymalną obsługę klienta przez entuzjastycznych pracowników. Warunkiem tego jest kompleksowa gama produktów, od techniki odprowadzania wody ściekowej po drzwi, pojemniki, sprzęt i urządzenia transportowe, a także elementy konstrukcyjne oraz kompletne zarządzanie higieną, urządzenia użytkowe, maszyny i urządzenia specjalne. Obok technki odprowadzania i oczyszczania ścieków kluczowym filarem oferty jest technika transportu, magazynowania i demontażu, którą opracowujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy sprzęt operacyjny, a także planowanie i usługi oraz montaż na miejscu. Koncentrujemy się na przemyśle spożywczym. Od lat cieszymy się dobrą opinią w branży spożywczej, w przetwórstwie mięsnym, rzeźniach, mleczarniach, piekarniach, w handlu żywnością, w fabrykach serów, browarach itp. Producenci napojów, przemysł rybny i drobiarski, przetwórstwo przypraw, przemysł chemiczny itp.

 5. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAUP GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Die KAUP GmbH & Co. jest największym na świecie niezależnym producentem osprzętu do wózków widłowych. Oferta firmy KAUP obejmuje osprzęt stacjonarny oraz rozrzutniki kontenerów do wózków widłowych i dźwigów. Osprzęt do bezzałogowych systemów transportowych i osprzęt napędzany elektronicznie stanowią również część proponowanego asortymentu. Początki firmy KAUP sięgają Aschaffenburga. W 1894 roku założono tam warsztat kowalski, który później specjalizował się w naprawach w dziedzinie żeglugi rzecznej i systemów dźwigowych. Jest to prekursor dzisiejszej firmy. Na początku lat 60-tych, pod kierownictwem Otmara Kaupa, firma skupiła się na produkcji osprzętu do wózków widłowych. Dzięki licznym pionierskim innowacjom i projektom firma KAUP odniosła sukces w ciągu ostatnich sześciu dekad, oferując swoim klientom optymalne rozwiązania do zadań związanych z transportem materiałów. Dziś firma rodzinna z certyfikatem DIN EN ISO 9001 jest jednym z wiodących na świecie producentów osprzętu do wózków widłowych. Jest zarządzana w czwartym pokoleniu przez Holgera Kaupa. Firma jest aktywna na całym świecie. Posiadamy 12 własnych oddziałów, 19 niezależnych przedstawicielstw i potężny dział eksportu w siedzibie głównej firmy. KAUP produkuje około 40 000 osprzętu rocznie w trzech lokalizacjach na całym świecie - w Aschaffenburgu, a także w Xiamen w Chinach i w Brisbane w Australii na rynki Azji i Pacyfiku.

 2. SUPRALIFT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Supralift to inteligentny specjalistyczny portal B2B w dziedzinie używanych wózków widłowych do kupna i wynajmu. Jako niezależny od marki, specjalistyczny portal wózków widłowych i techniki magazynowej Supralift oferuje ponad 30.000 natychmiast dostępnych wózków widłowych i urządzeń z dziedziny techniki magazynowej od ponad 500 wyspecjalizowanych dealerów w Niemczech i Europie. Funkcje wyszukiwania są proste, ale szczegółowe, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni wózek widłowy lub dealera wózków widłowych w swojej okolicy za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Od ponad 20 lat dealerzy i producenci wózków widłowych reklamują używane i wynajmowane wózki widłowe na Supralift. Pojazdy te są profesjonalnie regenerowane i sprzedawane z gwarancją – wszystkie marki, wszystkie typy i modele we wszystkich przedziałach cenowych. Doradztwo i sprzedaż odbywają się bezpośrednio między dealerem a sprzedawcą. Wszystkie informacje kontaktowe są natychmiast dostępne na platformie Supralift, więc wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych formalności. Zespół Supralift jest międzynarodowy i posługuje się następującymi językami: Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański, Turecki. Umożliwia nam to wspieranie kontaktów biznesowych w całej Europie i utrzymywanie osobistego kontaktu z dealerami wózków widłowych w ich ojczystym języku, ponieważ: szczególnie w branży używanych wózków widłowych liczy się osobisty kontakt i zaufanie do dobrych relacji biznesowych. Oferujemy bliskość klienta, szybką obsługę i specjalistyczny portal, który koncentruje się na tym, co najważniejsze: zapewnienie prostego przeglądu rynku i stworzenie możliwości szybkiego kontaktu. Buy clever, sell smart (kupuj mądrze, sprzedawaj mądrze)!

 3. C.R.C. - CENTRO RICAMBI CARRELLI - S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  C.R.C. Ricambi to centrum części zamiennych do wózków widłowych, łączników, komponentów elektrycznych, hamulców, krążków podnoszenia, silników elektrycznych, części mechanicznych, części zamiennych do przekładni hydraulicznych, reduktorów, kół napędowych, siedzeń, akcesoriów do wózków, łańcuchów fleyera, pasów i kół pasowych. Nasza firma ma szeroką gamę koszy najlepszych marek do wózków, pomp i grup hydraulicznych, silników orbitalnych i hydraulicznych, koparek itp. Do dyspozycji klientów jest wyspecjalizowany personel.

 4. OFFICINA DEL CARRELLO DI VIDONI GIUSEPPE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINA DEL CARRELLO DI VIDONI GIUSEPPE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki podnośnikowe i transportowe dla wewnętrznego transportu towarów, platformy lotnicze, platforma podnoszenia metodą wysokościową, i dźwigi samobieżne teleskopowe. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 5. KURTH & SCHEIDEGGER GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KURTH & SCHEIDEGGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Oberburg, Szwajcaria.

 1. WACHTENDORF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WACHTENDORF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 2. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, i used forklift truck. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 1. EEM CONSEIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EEM CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Części zamienne do wózków podnośnikowych, wózki podnośnikowe i przenośniki ęczne, Półki metalowe, zestawy, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Laons, Francja.

 2. HMT BAUGERÄTE-RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HMT BAUGERÄTE-RAUMSYSTEME GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

 3. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Żurawie przenośne, transport w konwojach specjalnych, wynajem platform dla lotnictwa, Podnośniki kubełkowe, logistyka, i Special transport. Ma siedzibę w Gau-Algesheim, Niemcy.

 4. KWS STAPLER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KWS STAPLER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Marthalen, Szwajcaria.

 5. INTERKLARK FORKLIFT TRUCK SPARE PARTS S.A.

  Grecja

  Firma INTERKLARK S. A. jest wiodącym dostawcą części zamiennych do wózków widłowych w Europie Południowo-Wschodniej od 1999 roku. Jesteśmy głównym dostawcą dla greckich i międzynarodowych firm oferujących szeroki asortyment części dla wszystkich japońskich i europejskich marek, takich jak Komatsu, Mitsubishi, Nissan, TCM, Toyota, Jungheinrich, BT, Linde itp.: Akcesoria do wózków widłowych, hamulców, linek, przewodów, chłodzących, napędowych, elektrycznych, części silników, filtrów, wideł, hydraulicznych, gazów LP, masztów, obręczy, uszczelnień, kół, opon i kół, przekładni. Magazyn działa w oparciu o nowoczesny system zarządzania na terenie prywatnym o powierzchni 12.000 mkw. z magazynem o powierzchni 2.680m2 i 312 miejscami paletowymi. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2000 gwarantujący absolutną jakość produktu, krótkie dostawy i zadowolenie klienta. Udostępniamy części zamienne z ogólnoświatowych źródeł zaopatrzenia i zapewniamy Państwu najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. W celu zamówienia prosimy o kontakt z odpowiednim działem sales@interklark.gr

 6. GOOSMANN BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Goosmann Baumaschinen GmbH. Od ponad 20 lat. Jako firma rodzinna, jesteśmy kompetentnym partnerem branży budowlanej i przemysłu. Import i Eksport. Kupno i sprzedaż maszyn budowlanych i pojazdów użytkowych wszystkich typów. Wynajem. Nasz park maszyn do wynajmu oferuje pełną gamę maszyn i urządzeń. Wybierz odpowiednią maszynę budowlaną do realizacji swoich projektów budowlanych. Przekonaj się o jakości i różnorodności naszego parku wynajmu maszyn w Neuenhaus. Czekamy na Twoją wizytę. W naszej ofercie zawsze są ładowarki teleskopowe z zasięgiem do 21m, platformy robocze z pilotem radiowym. Wynajem maszyn budowlanych -Minikoparki, -Ładowarki teleskopowe o zasięgu do ok. 21m -Koparki mobilne -Koparki łańcuchowe -Ładowarki kołowe -Ładowarki gąsienicowe -Walce / Płyty wibracyjne itp. Usługi transportowe, które zapewnią dostarczenie na żądanie i odbiór całego sprzętu budowlanego szybko, puntualnie i niedrogo.

 7. M & S REGALE SLADANA DOSS

  Niemcy

  Nasza firma łączy doświadczenie z działalności zawodowej z najnowocześniejszymi wymaganiami współczesności. Dedykowany zespół wykonuje wszystkie prace w sposób satysfakcjonujący dla Państwa. Praca naszych rąk sprawia nam ogromną przyjemnością. Napełnia nas dumą za każdym razem, gdy kolejny projekt jest realizowany i kiedy przyglądamy się zadowolonym twarzom naszych klientów. Tylko w ten sposób możemy w przyszłości realizować Państwa prace z kompetencją profesjonalistów, z rzetelnością i zaangażowaniem.

 8. MASTORASLIFT

  Grecja

  MASTORAS-LIFT łączy 25-letnie doświadczenie na rynku i dynamizm nowoczesnej ery urządzeń dźwigowych, platform paletowych i towarowych oraz wynajem wózków widłowych. Nasze usługi: Wynajem podnośników widłowych i wózków widłowych, Załadunek i rozładunek, niezależnie od wielkości i ciężaru, Platformy transportowe i paletowe, Wózki podnośnikowe i transportowe, Transport urządzeń dźwigowych, dźwigi z prywatnym pojazdem cięzarowym. W biznesie od 1985 r. ZAUFAJ nam w dziedzinie wszystkich podnośników widłowych

 1. PERMASALE

  Niemcy

  Jesteśmy doświadczonym usługodawcą, jeśli chodzi o zajęcie się Państwa zakładem przemysłowym. Czy to relokacja, konserwacja, demontaż czy recykling Państwa maszyn lub urządeń, jesteśmy profesjonalistami dysponującymi najlepszym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Terminowo, z doświadczeniem i niezbędnym personelem zapewniamy sprawną realizację projektu – na całym świecie. Na pierwszym planie jest zawsze ochrona Państwa obiektów i aktywów, jak również bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zaangażowanych osób. Bierzemy odpowiedzialność na siebie, aby mogli Państwo skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Skutecznie i niezawodnie – od ponad 25 lat.

 2. STILL HELLAS BOLIS & CO.

  Grecja

  Od 1983 r., przedsiębiorstwo STILL HELLAS - BOLIS & CO reprezentuje w Grecji STILL GmbH, nowoczesne, ale i z tradycjami niemieckie przedsiębiorstwo znajdujące się w Hamburgu. Dostarczamy ręczne lub elektryczne wózki widłowe, ciężarówki do palet, oraz małe przyczepy, satysfakcjonujące wszystkie potrzeby nowoczesnej działalności biznesowej oraz naprawę, wymianę części oraz maszynerii. Doświadczenie w dziedzinie wózków jezdniowych oraz systemów magazynowych od 1978 r.Najprawdopodobniej jesteśmy jedynym greckim przedsiębiorstwem w branży wózków widłowych posiadającym długoletnie doświadczenie.

 3. INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem wózków widłowych, proponując naszym klientom elastyczne warunki współpracy. Zapewniamy Państwu dostęp do nowoczesnego sprzętu pochodzącego od najlepszych producentów w branży. Oferujemy Państwu wózki widłowe Toyota, Still czy Linde. W naszym asortymencie posiadamy również opony do wózków widłowych oraz akcesoria i części zamienne do tych maszyn. IPZ jest autoryzowanym przedstawicielem HELI, producenta wózków widłowych, oraz REMA, firmy produkującej złącza do bakterii trakcyjnych. Proponowane przez naszą firmę wózki widłowe - sztaplarki posiadają doskonałą charakterystykę prowadzenia i cechują się wyjątkową niezawodnością. Są to urządzenia nowoczesne, funkcjonalne i przede wszystkim dostępne w szerokim asortymencie modeli. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać sztaplarkę w pełni dostosowaną do swoich potrzeb oraz charakteru działalności.

 4. DIMITRO - DIMTECH

  Francja

  DIMITRO-DIMTECH projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia i wyposażenie ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego i rolnospożywczego. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w pobliżu Paryża. Nasz asortyment przeznaczony jest głównie dla takich dziedzin jak transport bliski, mycie i higiena, lecz produkujemy także różnego typu meble ze stali nierdzewnej. Nasza wiedza fachowa pozwala nam oferować gamy produktów standardowych, obok których opracowujemy także produkty niestandardowe, robione na miarę, z udziałem naszego zintegrowanego biura projektów. Nasze produkty są zgodne z normami i wytycznymi europejskimi i mają także certyfikaty takie jak ATEX. Jesteśmy bardzo wymagający pod względem przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywnościowego i mikrobiologicznego. Interweniujemy od momentu koncepcji produktu, lecz nasz zespół techniczny i handlowy zapewnia także instalację u klienta, uruchomienie i serwis posprzedażowy w całej Francji. Jakość i solidność stanowią naszą wartość dodaną. Zapraszamy do kontaktu z nami

 5. MK LIFT. M. KAROLAK

  Polska

  Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom wózków jezdniowych podnośnikowych, czyli wózków widłowych. Urządzenia te są kołowymi pojazdami mechanicznymi o napędzie silnikowym, które świetnie sprawdzają się w sprawnym rozładunku i przenoszeniu różnego rodzaju towarów w magazynie, porcie czy też w fabryce. Głównym zadaniem wózków widłowych jest transport na niewielkie odległości i magazynowanie. Pojazdy te, są skonstruowane w ten sposób, że przy stosunkowo niewielkich gabarytach, są w stanie przewieźć materiały o znacznej masie. Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest specjalistyczny serwis spalinowych i elektrycznych wózków widłowych o masie od 1500 kg do 5000 kg. W ramach serwisu prace: naprawa sterowników wózków elektrycznych, przeprowadzanie odbiorów UDT wózków widłowych, podestów załadowczych, żurawi (HDS), podnośników warsztatowych

 6. NOVODINÁMICA

  Hiszpania

  Produkcja urządzeń do transportu bliskiego i składowania, przyczepy przemysłowe, ciągniki do przemieszczania, kontenery przechylne, gabiony i kontenery z blachy i plastiku, wózki widłowe podnośnikowe i z napędem ręcznym, z zasilaniem bateryjnym, wózki paletowe, wózki paletowe do bobin i rolek, stoły podnośne, platformy podnośne, lekkie wózki widłowe, rampy załadowcze z aluminium, akcesoria do wózków, wózki spawalnicze, platformy z dyszlem, do przewozu narzędzi, stoły na kółkach, itp.

 7. ATEX EX MANUTENTION

  Francja

  Firma ATEX EX MANUTENTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Yevre La Ville, Francja.

 8. YALE SLT FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma YALE SLT FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Heidenau, Niemcy.

 9. ELOKON GMBH

  Niemcy

  Firma ELOKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, Fleet management, i anticollision. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 10. STILL GMBH

  Niemcy

  Firma STILL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki unoszące, i Lifting equipment. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo