• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wózki dwukołowe

Wyniki dla

Wózki dwukołowe - Import eksport

 1. PALRACO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma PALRACO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki transportowe, Pojemniki sztaplowalne, tipper bodies, kontenery z drutu, trolley mounted bins, storage shelves, zbiorniki retencyjne, przechowywanie butli gazowych, i kontenery na sprzęt. Ma siedzibę w Wellen, Belgia.

 2. MGR CARTS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MGR CARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny obiciowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, Zaopatrzenie dla restauracji, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, obicia, tkaniny, wyposażenie dla wewnętrznego transportu towarów, Wózki dwukołowe, tkaniny artystyczne, Zaopatrzenie dla restauracji, i wózki manualne demontowalne dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Cicerale, Włochy.

 3. COMMERCIAMO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COMMERCIAMO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 5. RACKOM SRL

  Włochy

  Firma RACKOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki na zakupy, wyposażenie sklepów spożywczych, i regały do sklepów. Ma siedzibę w Lanuvio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AAT ALBER ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AAT ALBER ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt medyczny, Wózki dwukołowe, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, windy schodowe, Sprzęt medyczny, Wózki dwukołowe, i Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 2. ROTOM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ROTOM DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Elsdorf, Niemcy.

 3. HEMMDAL GMBH

  Niemcy

  Firma HEMMDAL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. FORMAZIONE CARRELLISTI

  Włochy

  Firma FORMAZIONE CARRELLISTI, roku i działającą w sektorze Szkolenie techniczne i zawodowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, Wózki podnośnikowe, Wózki dwukołowe, i Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Pagani, Włochy.

 5. TRUCKS AND TROLLEYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRUCKS AND TROLLEYS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Cheltenham, Zjednoczone Królestwo.

 1. GABRIEL TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma GABRIEL TRANSPORTSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Eslohe, Niemcy.

 2. LIFTUP GMBH

  Szwajcaria

  Firma LIFTUP GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Wózki dwukołowe, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, i Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Sankt Gallen, Szwajcaria.

 1. CARRETILLA DE MANO

  Hiszpania

  Firma CARRETILLA DE MANO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wózki ręczne i wózki dwukołowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, kółka do wózków, wózki ze stali, i Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Castellar Del Vallès, Hiszpania.

 2. RUDOWSKI

  Niemcy

  Firma RUDOWSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe trakcyjne, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Wózki dwukołowe, Wózki transportowe trakcyjne, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, i Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Meschede, Niemcy.

 3. GEBR. VOM BRAUCKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBR. VOM BRAUCKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Wózki dwukołowe, i Wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. RICHARD PIERRE

  Francja

 5. VANAGI ZS

  Łotwa

 6. AJI-TRANSPORTES, S.A

  Portugalia

 7. INDUSTRIAS FERGORESA SA

  Hiszpania

 8. PW ARMAG LESZEK WITASZAK

  Polska

  Firma oferuje: REGAŁY magazynowe (półkowe, paletowe, wspornikowe, wjezdne, pomostowe, specjalne), przeglądy, serwis, montaż regałów; WÓZKI (widłowe, podnośnikowe, platformowe, dwukołowe, specjalizowane) standardowe i na indywidualne zamówienia; KOŁA i ZESTAWY KOŁOWE, rolki, koła torowe i linowe (standardowe i specjalistyczne, ponad 2500 typów i wariantów); wózki rolkowe do transportu maszyn; stoły podnośne (stacjonarne i przejezdne); urządzenia do zabezpieczania i przemieszczania ładunków (taśmy, pasy, folie, zawiesia); pojemniki warsztatowe i transportowe, skrzyniopalety metalowe i tworzywowe; meble warsztatowe; podnośniki i żurawiki warsztatowe; listwy cenowe; części zamienne do wózków, specjalistyczne koła typu masyw do wózków - na indywidualne zamówienia (w tym regeneracja - wulkanizacja kół). Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty i wyceny, profesjonalne przeglądy eksperckie instalacji regałowych.

 1. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 2. ARCAWA GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ARCAWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki ręczne i wózki dwukołowe. Ma siedzibę w Egolzwil, Szwajcaria.

 3. LLC PRODUCTION AND TRADING COMPANY PRIORITY REGION STORAGE

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Region storage specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego (wózki blaszane, wózki ręczne składane do przeładunku towarów, balkoniki, wózki do ciężkich ładunków, wózki biurowe i wiele innych wyrobów) do magazynowania i transportowania towarów. Nasza podstawowa produkcja to różnego rodzaju wózki do załadunku i przeładunku, umożliwiające znaczące uproszczenie procesów logistycznych i odpowiednie dla magazynu przedsiębiorstwa, bez względu na działalność. Region storage ma powierzchnię tysięcy metrów kwadratowych, na której produkujemy elementy metalowe, spawamy je tworząc solidne konstrukcje, malujemy, pakujemy i dostarczamy do magazynu. Nieprzerwanie wprowadzamy produkty wysokiej jakości. W zakładzie Region Storage, kupujemy nowe maszyny i modernizujemy te, które już są obecne. Ceny naszych uniwersalnych modeli sprzętu magazynowego są niskie, zaś potencjał techniczny odpowiada najwyższym międzynarodowym standardom. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami w Rosji, Azerbejdżanie, Polsce, Armenii i innych krajach.

 4. NOVODINÁMICA

  Hiszpania

  Produkcja urządzeń do transportu bliskiego i składowania, przyczepy przemysłowe, ciągniki do przemieszczania, kontenery przechylne, gabiony i kontenery z blachy i plastiku, wózki widłowe podnośnikowe i z napędem ręcznym, z zasilaniem bateryjnym, wózki paletowe, wózki paletowe do bobin i rolek, stoły podnośne, platformy podnośne, lekkie wózki widłowe, rampy załadowcze z aluminium, akcesoria do wózków, wózki spawalnicze, platformy z dyszlem, do przewozu narzędzi, stoły na kółkach, itp.

 5. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belgia

  Firma KWB jest producentem przyczep, a jej siedziba znajduje się w Bree (północno-wschodnia Belgia). KWB zbudowała wyjątkową renomę dzięki znalezieniu rozwiązań, które szybko zmieniły świat transportu. KWB stała się wiodącym producentem przyczep nastawnych jednoosiowych lub wieloosiowych. Kluczowe słowa opisujące KWB to: Produkcja małych serii; Wysokie standardy jakości; Wykonanie na miarę; Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji i rozwoju przyczep nastawnych.

 6. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  Hiszpania

  Rama Rama Lift Systems jest firmą zajmującą się wynajmem i sprzedażą sprzętu ciężkiego, specjalizującą się w mobilnych platformach podnoszących dla osób (PEMP). W ostatnich latach do naszego katalogu dodaliśmy nowy typ maszyny, maszyny przeznaczone do transportu lądowego, nabyliśmy ponad 50 maszyn budowlanych (koparki, młoty, wywrotki, moduły….). Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, logistyki i utrzymania ruchu.

 7. REFLEX

  Zjednoczone Królestwo

  Reflex od 1981 roku produkuje w Wielkiej Brytanii wózki do butli gazowych. Nasze wózki mogą być dostosowane i dopasowane do butli o każdym rozmiarze istniejącym na świecie i, w razie potrzeby, pomalowane proszkowo na kolor wybrany przez klienta według palety RAL. Do wzmocnienia wózków Reflex opracował rozwiązanie rzadko spotykane na świecie w postaci rur o przekroju kwadratowym, które wchodzą w skład naszej gamy KBS. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej jeszcze dzisiaj.

 8. LWP LOGISTICS WÓZKI TRANSPORTOWE, PLATFORMOWE, MAGAZYNOWE

  Polska

  Kompleksowa oferta ręcznych wózków transportowych w cenach producenta. Dwukołowe spawalnicze oraz platformowe wózki magazynowe typu stach, romek, pełen serwis wraz z ogumieniem, wysyłka na cały kraj, negocjowalne terminy płatności oraz wiele promocji i rabatów dla stałych klientów. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

 9. JAZGOT JAN KRZYWDZIK SP.K. ODDZIAŁ KNURÓW

  Polska

  Sprzedaż części zamiennych do wózków widłowych, opony do wózków widłowych, akcesorii, osprzętu

 10. SYSTEMS DESIGN

  Niemcy

  Firma SYSTEMS DESIGN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Stoły warsztatowe, szafy z półkami, skrzynie do magazynowania i przechowywania, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, i Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo