• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wózki dwukołowe

Wyniki dla

Wózki dwukołowe - Import eksport

 1. PALRACO

  Belgia

 2. HEMMDAL GMBH

  Niemcy

 3. C.M.L. SRL

  Włochy

 4. MGR CARTS

  Włochy

 5. COMMERCIAMO GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 2. ROTOM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. AAT ALBER ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. TRUCKS AND TROLLEYS

  Zjednoczone Królestwo

 5. RACKOM SRL KIFATO MK ITALIA

  Włochy

 1. FORMAZIONE CARRELLISTI

  Włochy

 2. CARRETILLA DE MANO

  Hiszpania

 1. AJI-TRANSPORTES, S.A

  Portugalia

 2. RUDOWSKI

  Niemcy

 3. GEBR. VOM BRAUCKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. GABRIEL TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. LIFTUP GMBH

  Szwajcaria

 6. RICHARD PIERRE

  Francja

 7. INDUSTRIAS FERGORESA SA

  Hiszpania

 8. VANAGI ZS

  Łotwa

 1. ZHEJIANG SHINER IMPORT & EXPORT CO., LTD

  Chiny

 2. PW ARMAG LESZEK WITASZAK

  Polska

  Firma oferuje: REGAŁY magazynowe (półkowe, paletowe, wspornikowe, wjezdne, pomostowe, specjalne), przeglądy, serwis, montaż regałów; WÓZKI (widłowe, podnośnikowe, platformowe, dwukołowe, specjalizowane) standardowe i na indywidualne zamówienia; KOŁA i ZESTAWY KOŁOWE, rolki, koła torowe i linowe (standardowe i specjalistyczne, ponad 2500 typów i wariantów); wózki rolkowe do transportu maszyn; stoły podnośne (stacjonarne i przejezdne); urządzenia do zabezpieczania i przemieszczania ładunków (taśmy, pasy, folie, zawiesia); pojemniki warsztatowe i transportowe, skrzyniopalety metalowe i tworzywowe; meble warsztatowe; podnośniki i żurawiki warsztatowe; listwy cenowe; części zamienne do wózków, specjalistyczne koła typu masyw do wózków - na indywidualne zamówienia (w tym regeneracja - wulkanizacja kół). Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty i wyceny, profesjonalne przeglądy eksperckie instalacji regałowych.

 3. ARCAWA GMBH

  Szwajcaria

 4. MITEV EOOD

  Bułgaria

 5. LLC PRODUCTION AND TRADING COMPANY PRIORITY REGION STORAGE

  Rosja

  Przedsiębiorstwo Region storage specjalizuje się w produkcji sprzętu magazynowego (wózki blaszane, wózki ręczne składane do przeładunku towarów, balkoniki, wózki do ciężkich ładunków, wózki biurowe i wiele innych wyrobów) do magazynowania i transportowania towarów. Nasza podstawowa produkcja to różnego rodzaju wózki do załadunku i przeładunku, umożliwiające znaczące uproszczenie procesów logistycznych i odpowiednie dla magazynu przedsiębiorstwa, bez względu na działalność. Region storage ma powierzchnię tysięcy metrów kwadratowych, na której produkujemy elementy metalowe, spawamy je tworząc solidne konstrukcje, malujemy, pakujemy i dostarczamy do magazynu. Nieprzerwanie wprowadzamy produkty wysokiej jakości. W zakładzie Region Storage, kupujemy nowe maszyny i modernizujemy te, które już są obecne. Ceny naszych uniwersalnych modeli sprzętu magazynowego są niskie, zaś potencjał techniczny odpowiada najwyższym międzynarodowym standardom. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami w Rosji, Azerbejdżanie, Polsce, Armenii i innych krajach.

 6. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belgia

  Firma KWB jest producentem przyczep, a jej siedziba znajduje się w Bree (północno-wschodnia Belgia). KWB zbudowała wyjątkową renomę dzięki znalezieniu rozwiązań, które szybko zmieniły świat transportu. KWB stała się wiodącym producentem przyczep nastawnych jednoosiowych lub wieloosiowych. Kluczowe słowa opisujące KWB to: Produkcja małych serii; Wysokie standardy jakości; Wykonanie na miarę; Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji i rozwoju przyczep nastawnych.

 7. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  Hiszpania

  Rama Rama Lift Systems jest firmą zajmującą się wynajmem i sprzedażą sprzętu ciężkiego, specjalizującą się w mobilnych platformach podnoszących dla osób (PEMP). W ostatnich latach do naszego katalogu dodaliśmy nowy typ maszyny, maszyny przeznaczone do transportu lądowego, nabyliśmy ponad 50 maszyn budowlanych (koparki, młoty, wywrotki, moduły….). Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, logistyki i utrzymania ruchu.

 8. JAZGOT JAN KRZYWDZIK SP.K. ODDZIAŁ KNURÓW

  Polska

  Sprzedaż części zamiennych do wózków widłowych, opony do wózków widłowych, akcesorii, osprzętu

 9. SYSTEMS DESIGN

  Niemcy

 10. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portugalia