• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wózki do palet- unoszące

Wyniki dla

Wózki do palet- unoszące - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. VEGA

  Turcja

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. jest wiodącą firmą w branży wózków widłowych, maszyn do stertowania i wózków paletowych, z siedzibą w Istambule, w Turcji od 1978 roku. Posiadamy bogaty wybór maszyn do układania, wózków paletowych i części zamiennych, w tym wózków widłowych z silnikiem diesla i LPG, elektrycznych wózków widłowych, elektrycznych wózków paletowych z platformą, palet elektrycznych, ręcznych wózków hydraulicznych, w pełni zautomatyzowanych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, półautomatycznych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, ręcznych platform ładunkowych i innych. Prosimy odkryć naszą pełną gamę produktów na naszej stronie internetowej! Oprócz naszych produktów w dziedzinie maszyn, produkujemy również koła z poliamidu, kółka i rolki z gumowego tworzywa sztucznego dla maszyn sztaplujących i przemysłu wózków paletowych. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz zasady etyczne i moralne, aby zapewnić zadowolenie wszystkich naszych partnerów. Naszym celem jest świadczenie wyjątkowych usług w zakresie maszyn transportowych i sztaplarek poprzez spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów. Naszą wizją jest przyczynienie się do rozwoju sektora poprzez innowacyjne podejście i stanie się pierwszym wyborem konsumentów na całym świecie. Dzięki 41-letniemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i terminach płatności, sprawne i terminowe dostawy oraz podejście do zrównoważonego rozwoju firmy z uwzględnieniem świadomości ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 4. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 5. NEW RISE EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NEW RISE EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Centrale handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki do palet, unoszące, substancje smarującyce, i Żarówka z Led. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, i used forklift truck. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 2. LEBENBAUER GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LEBENBAUER GES.M.B.H. & CO KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Kaindorf Bei Hartberg, Austria.

 3. PROTAURUS PRODUKTION + LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROTAURUS PRODUKTION + LOGISTIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Grecja

  G.P. Firma G.P. Dimitriadis rozpoczęła działalność w 1965 r. w Pireusie, w Grecji, jako małe przedsiębiorstwo założone przez George’a Dimitriadisa. Od momentu powstania firma nieustannie rozwijała się i w krótkim czasie utrwaliła swoją pozycję w branży, specjalizując się w różnego rodzju kółkach i zestawach kołowych. W 1991 r. firma stała się spółką akcyjną o nazwie G. P. DIMITRIADIS S.A z siedzibą w zakładzie zlokalizowanym pod adresem 8, Mesollogiou str., . Dzisiaj firma jest zarządzana przez drugie pokolenie rodziny, oferując pełną gamę produktów obejmującą koła, kółka i rolki, wózki ręczne, platformy podnośnicze, przenośniki do ładunków luzem, przenośniki do ładunków pojedynczych, urządzenia do transportu bliskiego mechanicznego do ładunków pojedyńczych, wózki transportowe, wózki ręczne, wózki podnośnikowe, koła, kółka i zestawy kołowe do pojazdów do transportu materiałów, oferując stałe usługi na rynku greckim i międzynarodowym. Reprezentujemy największych producentów europejskich takich jak AVO - Włochy, Blickle - Niemcy, LAG - Włochy, Rhombus - Niemcy, Steinco - Niemcy

 5. STILL HELLAS BOLIS & CO.

  Grecja

  Od 1983 r., przedsiębiorstwo STILL HELLAS - BOLIS & CO reprezentuje w Grecji STILL GmbH, nowoczesne, ale i z tradycjami niemieckie przedsiębiorstwo znajdujące się w Hamburgu. Dostarczamy ręczne lub elektryczne wózki widłowe, ciężarówki do palet, oraz małe przyczepy, satysfakcjonujące wszystkie potrzeby nowoczesnej działalności biznesowej oraz naprawę, wymianę części oraz maszynerii. Doświadczenie w dziedzinie wózków jezdniowych oraz systemów magazynowych od 1978 r.Najprawdopodobniej jesteśmy jedynym greckim przedsiębiorstwem w branży wózków widłowych posiadającym długoletnie doświadczenie.

 1. INICJATYWA PÓŁNOCNO-ZACHODNIA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem wózków widłowych, proponując naszym klientom elastyczne warunki współpracy. Zapewniamy Państwu dostęp do nowoczesnego sprzętu pochodzącego od najlepszych producentów w branży. Oferujemy Państwu wózki widłowe Toyota, Still czy Linde. W naszym asortymencie posiadamy również opony do wózków widłowych oraz akcesoria i części zamienne do tych maszyn. IPZ jest autoryzowanym przedstawicielem HELI, producenta wózków widłowych, oraz REMA, firmy produkującej złącza do bakterii trakcyjnych. Proponowane przez naszą firmę wózki widłowe - sztaplarki posiadają doskonałą charakterystykę prowadzenia i cechują się wyjątkową niezawodnością. Są to urządzenia nowoczesne, funkcjonalne i przede wszystkim dostępne w szerokim asortymencie modeli. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać sztaplarkę w pełni dostosowaną do swoich potrzeb oraz charakteru działalności.

 2. MK LIFT. M. KAROLAK

  Polska

  Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom wózków jezdniowych podnośnikowych, czyli wózków widłowych. Urządzenia te są kołowymi pojazdami mechanicznymi o napędzie silnikowym, które świetnie sprawdzają się w sprawnym rozładunku i przenoszeniu różnego rodzaju towarów w magazynie, porcie czy też w fabryce. Głównym zadaniem wózków widłowych jest transport na niewielkie odległości i magazynowanie. Pojazdy te, są skonstruowane w ten sposób, że przy stosunkowo niewielkich gabarytach, są w stanie przewieźć materiały o znacznej masie. Kolejną gałęzią działalności naszej firmy jest specjalistyczny serwis spalinowych i elektrycznych wózków widłowych o masie od 1500 kg do 5000 kg. W ramach serwisu prace: naprawa sterowników wózków elektrycznych, przeprowadzanie odbiorów UDT wózków widłowych, podestów załadowczych, żurawi (HDS), podnośników warsztatowych

 1. EMAX-POL

  Polska

  Nasza firma istnieje od 1997 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży i serwisu sprzętu transportującego, magazynowego oraz urządzeń warsztatowych i wózków możemy naszym klientom zaoferować usługi na wysokim poziomie technicznym i doradczym. Zajmujemy się serwisem wózków paletowych renomowanych firm (między innymi ZAKREM, STILL czy CROWN). Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy ZAKREM – producenta wózków platformowych, podnośnikowych i innych urządzeń przydatnych w magazynie czy archiwum. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków oraz sprzętu firm ZAKREM, KAISER+KRAFT. Posiadamy również pełen asortyment kół, rolek i wszystkich części zamiennych do wózków i podnośników. Posiadamy wózki na czas naprawy a także prowadzimy wynajem wózków paletowych.

 2. K.W.B. - KEMPISCHE WAGENBOUW N.V.

  Belgia

  Firma KWB jest producentem przyczep, a jej siedziba znajduje się w Bree (północno-wschodnia Belgia). KWB zbudowała wyjątkową renomę dzięki znalezieniu rozwiązań, które szybko zmieniły świat transportu. KWB stała się wiodącym producentem przyczep nastawnych jednoosiowych lub wieloosiowych. Kluczowe słowa opisujące KWB to: Produkcja małych serii; Wysokie standardy jakości; Wykonanie na miarę; Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji i rozwoju przyczep nastawnych.

 3. JUNGHEINRICH AG

  Szwajcaria

  Firma JUNGHEINRICH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Hirschthal, Szwajcaria.

 4. GLOBAL AMÉNAGEMENT SARL

  Maroko

  Firma GLOBAL AMÉNAGEMENT SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Office furniture, Wózki do palet, unoszące, ścianka działowa do segregowania, i powłoka ścienna. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 5. SCHLECKER GABELSTAPLER

  Niemcy

  Firma SCHLECKER GABELSTAPLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Gerstetten, Niemcy.

 6. PALLETRUCKS-TROLLEYS.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PALLETRUCKS-TROLLEYS.COM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 7. MECANO VALMAR SRL

  Rumunia

  Firma MECANO VALMAR SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stertowniki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki podnośnikowe, Wózki do palet, unoszące, i Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 8. TELIP - MANUTENTION ERGONOMIQUE

  Francja

  Firma TELIP - MANUTENTION ERGONOMIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi towarowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Wyciągi towarowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, stoły podnośnikowe dla wewnętrznego transportu towarów, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w La Guerche De Bretagne, Francja.

 1. SOC RENAUD PESAGE

  Francja

  Firma SOC RENAUD PESAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Przepływomierze, Metrologia - zastosowanie do kontroli jakości, wagi, Wózki do palet, unoszące, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Le Mans, Francja.

 2. PALLET TRUCKS DIRECT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PALLET TRUCKS DIRECT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Church Crookham, Zjednoczone Królestwo.

 3. NORMANDIE MANUTENTION

  Francja

  Firma NORMANDIE MANUTENTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki do palet, unoszące, wózki, i traktor. Ma siedzibę w Saint-Etienne-Du-Rouvray, Francja.

 4. TRANSPALETTE MANUEL

  Francja

  Firma TRANSPALETTE MANUEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Jest również obecna w dziedzinach wózki unoszące ręczne, articulated lift tables, i wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Wasquehal, Francja.

 5. REMENTERÍA MAQUINARÍA S.L.

  Hiszpania

  Firma REMENTERÍA MAQUINARÍA S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Galdakao, Hiszpania.

 6. FETRA FRANCE

  Francja

  Firma FETRA FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki do palet, unoszące, Stertowniki, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki do palet, unoszące, i Stertowniki. Ma siedzibę w Colmar, Francja.

 7. HOFNER HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HOFNER HEBETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 8. KX CONCEPT

  Francja

  Firma KX CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Jest również obecna w dziedzinach wózki unoszące ręczne. Ma siedzibę w Vienne, Francja.

 9. MONDIAL FORKLIFT S.L.

  Hiszpania

  Firma MONDIAL FORKLIFT S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Jest również obecna w dziedzinach electronic forklifts, i Elektryczne wózki platformowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 10. ACP

  Francja

  Firma ACP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki do palet, unoszące. Ma siedzibę w Thuir, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo