• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uzwojenia elektryczne

Wyniki dla

Uzwojenia elektryczne - Import eksport

 1. SIBATRON AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SIBATRON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, Cewki i solenoidy, small transformers, zwoje do magnesów, cewki na rdzeniu ferrytowym, Electrical windings, elementy montażowe indukcyjne, transformatory ferrytowe, i opór bierny. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 2. GASS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GASS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Alsfeld, Niemcy.

 3. SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975

  Włochy

  Firma SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, cewki elektryczne, Cewki i solenoidy, cewki elektryczne nadrukowane, i zwoje do elektrozaworów i magnesów. Ma siedzibę w Ozzano, Włochy.

 4. KUK ELECTRONIC AG

  Szwajcaria

  Firma KUK ELECTRONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach zwoje elektryczne. Ma siedzibę w Appenzell, Szwajcaria.

 5. KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV

  Holandia

  Firma KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Zasilanie elektryczne z przełącznikiem, cewki, transformatory specjalne, i zwoje do magnesów. Ma siedzibę w Oirschot, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KUK COILS SLOVAKIA S.R.O.

  Słowacja

  Firma KUK COILS SLOVAKIA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Cewki i solenoidy, fabryka wtyczek, Solenoid valves, Transformatory, i Cewki i solenoidy. Ma siedzibę w Trencianska Teplá, Słowacja.

 2. ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG

  Niemcy

  Firma ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 3. NKL GMBH

  Niemcy

  Firma NKL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach cewka, zmienniki prądu, Transformatory pomiarowe, i Power Inverter. Ma siedzibę w Wolpertshausen, Niemcy.

 4. WINDER TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma WINDER TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach rozwijarki do włókien światłowodowych, zwojenie, szpularki, i nawijarki drutu metalowego. Ma siedzibę w Emden, Niemcy.

 5. HKR GMBH

  Niemcy

  Firma HKR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, i Transformatory. Ma siedzibę w St. Johann / Upfingen, Niemcy.

 1. AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL

  Włochy

  Firma AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach cewki do silników elektrycznych, i wibratory silnikowe. Ma siedzibę w Berra Di Riva Del Po, Włochy.

 2. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Turcja

  Firma CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Uzwojenia elektryczne, transformatory olejowe, i Transformatory mocy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FRANCE BOBINAGE

  Francja

  Firma FRANCE BOBINAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cewki i solenoidy. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, i Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Chateaudun, Francja.

 2. ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach naprawa silników elektrycznych, i przegląd techniczny pomp. Ma siedzibę w Meda, Włochy.

 3. ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN

  Niemcy

  Firma ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Kirchheim, Niemcy.

 4. HR ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma HR ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Blumberg, Niemcy.

 5. ELECTRATEST YORKSHIRE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ELECTRATEST YORKSHIRE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Żyrandole i lampy, Uzwojenia elektryczne, Żyrandole i lampy, i Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 6. ATELIER URBINI & CO

  Belgia

  Firma ATELIER URBINI & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, cewki, zwojenie, Uzwojenia elektryczne, i uzwojenie toroidalne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE

  Francja

  Firma ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Seclin, Francja.

 8. COELMO

  Francja

  Firma COELMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach electrical windings for transformers. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 1. BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

 2. KEW ELECTRICAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEW ELECTRICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Uzwojenia elektryczne, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Przeróbka odpadów elektrycznych i elektronicznych, Uzwojenia elektryczne, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Ma siedzibę w Brighton, Zjednoczone Królestwo.

 3. GBC S.R.L.

  Włochy

  Firma GBC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Cewki i solenoidy, zwoje do elektrozaworów i magnesów, zwoje elektryczne, Cewki i solenoidy, i solenoidy. Ma siedzibę w Inzago, Włochy.

 4. ROSSINI PIERRE SARL

  Francja

  Firma ROSSINI PIERRE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach pompy przemysłowe, metalizacja, i cewki do silników elektrycznych. Ma siedzibę w Sequedin, Francja.

 5. LES ATELIERS AM

  Maroko

  Firma LES ATELIERS AM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach przewijanie elektryczne i elektromechaniczne, i electrical windings for transformers. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. BTSR INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma BTSR INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Olgiate Olona, Włochy.

 7. HISAR BOBINAJ ELEKTRIK SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma HISAR BOBINAJ ELEKTRIK SAN. VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach zwojenie. Ma siedzibę w Çorlu, Turcja.

 8. AVEL S.R.L.

  Włochy

  Firma AVEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach cewki z drutu ultracienkiego, i cewki elektryczne. Ma siedzibę w Pogliano Milanese, Włochy.

 9. MONTECH SARL

  Tunezja

  Firma MONTECH SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach elementy elektromagnetyczne. Ma siedzibę w Zéramdine, Tunezja.

 10. EGELEC BOBINAGE

  Francja

  Firma EGELEC BOBINAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzwojenia elektryczne. Ma siedzibę w Gardonne, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo