• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie mechaniczne

Wyniki dla

Uszczelnianie mechaniczne - Import eksport

 1. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 2. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zaprojektowany dla najwyższej jakości. Witamy w CHETRA! Jesteśmy międzynarodowym specjalistą od wymagających i wydajnych uszczelnień mechanicznych. Nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyźsze i najbardziej surowe wymagania techniczne. Kompetencje, wiedza fachowa i doświadczenie firmy CHETRA są rozległe i obejmują najważniejsze sektory przemysłowe. CHETRA dokłada również starań, aby zapewnić jakość "Made in Germany". Firma jest zorientowana na indywidualne potrzeby klienta. Czy chodzi o uszczelnienia mechaniczne do złożonych zastosowań zgodnie z najnowym standardem. Czy są to pakunki, uszczelki płaskie, taśmy uszczelniające, pierścienie uszczelniające, uszczelki w płynie, pasty uszczelniające lub serwis: W ofercie CHETRA znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. A jeśli podstawowy asortyment produktów nie wystarczy: nasi eksperci są gotowi opracować indywidualne rozwiązanie. Doradzamy i towarzyszymy od momentu zrodzenia się pomysłu aż po etap jego realizacji, włącznie z obsługą posprzedażną.

 3. SATI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SATI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, pierścienie uszczelniające okrągłe, uszczelki teflonowe, Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, Uszczelki pierścieniowe metalowe, pierścienie szczelne, i uszczelki. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Auerbach In Der Oberpfalz, Niemcy.

 5. TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, mieszadła, Urządzenie do mieszania, industrial agitators, Mieszadła współosiowe, mieszalniki i mieszadła, mieszalniki dla przemysłu budowlanego, mieszalniki dla przemysłu farmaceutycznego, i Mieszadła do płynów. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Ebreichsdorf, Austria.

 2. SICIL CARBONGRAFITE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICIL CARBONGRAFITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelnianie mechaniczne, pierścienie szczelne, pierścienie grafitowe, Złącza i systemy uszczelniania, pierścienie z węgla, i Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w San Michele Di Ganzaria, Włochy.

 3. BEKAERT SEALS

  Belgia

  Jako specjalista w dziedzinie uszczelek do wałów obrotowych, Bekaert Seals proponuje pełną gamę uszczelek gwarantujących szczelność proszkom, materiałom ściernym i środkom o wysokiej lepkości. Ponadto, uszczelki wałów Woodex-MECO, są jedyne pod względem tolerancji ruchu mimośrodowego wałów. Uszczelnienia te są często używane do komór izolacyjnych dozowania, przenośników śrubowych, bijaków, wytłaczarek, suszarni itd. W uzupełnieniu, produkujemy również uszczelnienia mechaniczne, plecionki, pierścienie uszczelniające przed olejem i uszczelki hydrauliczne.

 4. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Od 25 lat RBS produkuje elementy dla przemysłu samochodowego, maszynowego i lotniczego. Wszystkie etapy produkcji odbywają się z naszym zakładzie: obróbka, pokrywanie, klejenie, znakowanie i wulkanizacja. Jesteśmy ekspertem we wprowadzaniu nowych projektów. Dostawa próbek w ciągu 1 tygodnia. Certyfikaty: TS 16949: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004. Nasze produkty: gumowe uszczelki do łożysk, części odlewane wg specyfikacji klienta, uszczelki, pierścienie typu O, części techniczne z gumy, uszczelki, elementy uszczelniające.

 5. EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach agitators, explosion-proof, mieszadła magnetyczne, i industrial agitators. Ma siedzibę w Schopfheim, Niemcy.

 1. MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Wehr, Niemcy.

 2. RS RITTEL GMBH

  Niemcy

  Firma RS RITTEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 1. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukraina

  Firma KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Wyroby gumowe, kauczukowy półfabrykat i połączony według rysunku, Uszczelnianie mechaniczne, Wyroby gumowe, i pierścienie uszczelniające dla wałów obrotowych. Ma siedzibę w Pischane, Kremenchuk District, Poltava Region, Ukraina.

 2. TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Uszczelka silikonowa nadmuchiwana, i Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 3. PROTECHSEAL D.O.O.

  Chorwacja

  Firma PROTECHSEAL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 4. GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH

  Niemcy

  Firma GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 5. KROMA LTD

  Serbia

  Firma KROMA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnienia mechaniczne do pomp z wkładem. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 6. RAM REMAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAM REMAN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Uszczelnianie mechaniczne, Pompy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, i Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Wimborne, Zjednoczone Królestwo.

 7. CALDER FLOWSERVE QRC

  Szwajcaria

  Firma CALDER FLOWSERVE QRC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Egliswil, Szwajcaria.

 8. MUNSCH CHEMIE-PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Firma MUNSCH CHEMIE-PUMPEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Pompy z tworzyw sztucznych, pompy pionowe, Uszczelnianie mechaniczne, i pompy poziome. Ma siedzibę w Ransbach-Baumbach, Niemcy.

 1. HEBEI FUYANG SEAL FACTORY

  Chiny

  Firma HEBEI FUYANG SEAL FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Xingtai, Chiny.

 2. SAPPARTS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma SAPPARTS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 3. LEKON INDUSTRIAL PARTS

  Niemcy

  Firma LEKON INDUSTRIAL PARTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, i Produkcja części mechanicznych. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 4. TEDD-CHESTERTON

  Francja

  Firma TEDD-CHESTERTON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, wykrawanie uszczelek, Uszczelnianie mechaniczne, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Fos Sur Mer, Francja.

 5. LMS LIMAN MARINE SERVICES

  Niemcy

  Firma LMS LIMAN MARINE SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Statki - wyposażenie i przyrządy, Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. BERNHARD BLUM

  Niemcy

  Firma BERNHARD BLUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Materiały uszczelniające, Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Dermbach, Niemcy.

 7. JOHN CRANE GMBH

  Niemcy

  Firma JOHN CRANE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska ślizgowe, Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Łożyska ślizgowe, Uszczelnianie mechaniczne, Złącza i systemy uszczelniania, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 8. SCHMITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHMITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pompy, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, i Pompy. Ma siedzibę w Brüggen, Niemcy.

 9. PDS GMBH, PUMPEN- UND DICHTUNGSTECHNIK SCHMALZER

  Austria

  Firma PDS GMBH, PUMPEN- UND DICHTUNGSTECHNIK SCHMALZER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, i Uszczelnianie mechaniczne. Ma siedzibę w St. Georgen An Der Gusen, Austria.

 10. BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER

  Niemcy

  Firma BUCHNER ZENTRALSCHMIERTECHNIK ROBERT BUCHNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Uszczelnianie mechaniczne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Freising, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo