• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie mechaniczne

Wyniki dla

Uszczelnianie mechaniczne - Import eksport

 1. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Niemcy

  Zaprojektowany dla najwyższej jakości. Witamy w CHETRA! Jesteśmy międzynarodowym specjalistą od wymagających i wydajnych uszczelnień mechanicznych. Nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyźsze i najbardziej surowe wymagania techniczne. Kompetencje, wiedza fachowa i doświadczenie firmy CHETRA są rozległe i obejmują najważniejsze sektory przemysłowe. CHETRA dokłada również starań, aby zapewnić jakość "Made in Germany". Firma jest zorientowana na indywidualne potrzeby klienta. Czy chodzi o uszczelnienia mechaniczne do złożonych zastosowań zgodnie z najnowym standardem. Czy są to pakunki, uszczelki płaskie, taśmy uszczelniające, pierścienie uszczelniające, uszczelki w płynie, pasty uszczelniające lub serwis: W ofercie CHETRA znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. A jeśli podstawowy asortyment produktów nie wystarczy: nasi eksperci są gotowi opracować indywidualne rozwiązanie. Doradzamy i towarzyszymy od momentu zrodzenia się pomysłu aż po etap jego realizacji, włącznie z obsługą posprzedażną.

 2. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 3. GASKET TECHNOLOGY ITALY

  Włochy

  Gasket Italy to firma o 40-letniej tradycji w sektorze uszczelek przemysłowych, która rozwija się, aby sprostać wyzwaniom ciągle zmieniającej się międzynarodowej rzeczywistości biznesowej. To co oferujemy, to po prostu najlepsza jakość dopasowana do klienta. Nasze know-how zdobywane przez wiele lat pozwala nam produkować artykuły o wysokiej precyzji - owoc ciągłych prac w zakresie badań i rozwoju, mających na celu stałe podnoszenie ich jakości. W naszym bogatym katalogu znajdują się tylko i wyłącznie produkty o potwierdzonej jakości. Gwarantujemy, że zostały w pełni wyprodukowane we Włoszech z surowców i półproduktów pochodzących wyłącznie z Europy. Produkcja na dużą skalę uszczelnień przemysłowych spiralnych, metaloplastycznych, uszczelnień ring joint, metalowych, wycinanych (bez azbestu, grafit, korek, guma, PTFE), dławnicowych.

 4. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

 5. WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RS RITTEL GMBH

  Niemcy

 2. TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

 4. BEKAERT SEALS

  Belgia

  Jako specjalista w dziedzinie uszczelek do wałów obrotowych, Bekaert Seals proponuje pełną gamę uszczelek gwarantujących szczelność proszkom, materiałom ściernym i środkom o wysokiej lepkości. Ponadto, uszczelki wałów Woodex-MECO, są jedyne pod względem tolerancji ruchu mimośrodowego wałów. Uszczelnienia te są często używane do komór izolacyjnych dozowania, przenośników śrubowych, bijaków, wytłaczarek, suszarni itd. W uzupełnieniu, produkujemy również uszczelnienia mechaniczne, plecionki, pierścienie uszczelniające przed olejem i uszczelki hydrauliczne.

 5. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Od 25 lat RBS produkuje elementy dla przemysłu samochodowego, maszynowego i lotniczego. Wszystkie etapy produkcji odbywają się z naszym zakładzie: obróbka, pokrywanie, klejenie, znakowanie i wulkanizacja. Jesteśmy ekspertem we wprowadzaniu nowych projektów. Dostawa próbek w ciągu 1 tygodnia. Certyfikaty: TS 16949: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004. Nasze produkty: gumowe uszczelki do łożysk, części odlewane wg specyfikacji klienta, uszczelki, pierścienie typu O, części techniczne z gumy, uszczelki, elementy uszczelniające.

 1. EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukraina

 2. TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH

  Niemcy

 3. RAM REMAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. LEKON INDUSTRIAL PARTS

  Niemcy

 5. TEDD-CHESTERTON

  Francja

 6. KROMA LTD

  Serbia

 7. GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH

  Niemcy

 8. SAPPARTS EUROPE GMBH

  Niemcy

 1. CALDER FLOWSERVE QRC

  Szwajcaria

 2. HEBEI FUYANG SEAL FACTORY

  Chiny

 3. RO-TECH ENGINEERS

  Katar

 4. MCM-OL SEALS

  Belgia

 5. NORTON WELLS

  Zjednoczone Królestwo

 6. VRSKA PRESS HUNGARY KFT.

  Węgry

 7. JULU COUNTY DEMEIRUI MECHANICAL SEAL FACTORY

  Chiny

 8. WENZHOU ACCORY SECURITY SEALS CO., LTD.

  Chiny

 9. AESSEAL ITALIA S.R.L.

  Włochy

 10. INFINITY PARTS S.R.L.

  Włochy