• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelnianie mechaniczne

Wyniki dla

Uszczelnianie mechaniczne - Import eksport

 1. CHETRA DICHTUNGSTECHNIK AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zaprojektowany dla najwyższej jakości. Witamy w CHETRA! Jesteśmy międzynarodowym specjalistą od wymagających i wydajnych uszczelnień mechanicznych. Nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyźsze i najbardziej surowe wymagania techniczne. Kompetencje, wiedza fachowa i doświadczenie firmy CHETRA są rozległe i obejmują najważniejsze sektory przemysłowe. CHETRA dokłada również starań, aby zapewnić jakość "Made in Germany". Firma jest zorientowana na indywidualne potrzeby klienta. Czy chodzi o uszczelnienia mechaniczne do złożonych zastosowań zgodnie z najnowym standardem. Czy są to pakunki, uszczelki płaskie, taśmy uszczelniające, pierścienie uszczelniające, uszczelki w płynie, pasty uszczelniające lub serwis: W ofercie CHETRA znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. A jeśli podstawowy asortyment produktów nie wystarczy: nasi eksperci są gotowi opracować indywidualne rozwiązanie. Doradzamy i towarzyszymy od momentu zrodzenia się pomysłu aż po etap jego realizacji, włącznie z obsługą posprzedażną.

  Witryna www Open In New icon
 2. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

  Witryna www Open In New icon
 3. TMR TURBO-MISCH- UND RÜHRANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TMR Turbo Misch- und Rühranlagen GmbH & Co.KG (w skrócie TMR) znajduje optymalne rozwiązanie dla wszystkich przemysłowych zadań mieszania. Biorąc pod uwagę wszystkie istotne parametry inżynierii procesowej, zadania mieszania wykonywane przez klienta są indywidualnie analizowane dzięki czemu osiągamy doskonałe wyniki. Do realizacji zadań mieszania przy użyciu standardowych komponentów, w krótkim czasie możemy udostępnić ponad 5.000 wariantów mieszadeł. Zindywidualizowana technologia mieszania jest dostarczana do ponad 70 krajów na całym świecie. Wśród klientów TMR znajdują się znane niemieckie i międzynarodowe firmy z branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej, galwanicznej i uzdatniania wody. Specjalnie dla klientów z przemysłu farmaceutycznego i spożywczego TMR produkuje zgodnie z normami higienicznymi amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA oraz Europejskiej Grupy Inżynieryjno-Projektowej ds. Higieny EHEDG.

  Witryna www Open In New icon
 4. GASKET TECHNOLOGY ITALY

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gasket Italy to firma o 40-letniej tradycji w sektorze uszczelek przemysłowych, która rozwija się, aby sprostać wyzwaniom ciągle zmieniającej się międzynarodowej rzeczywistości biznesowej. To co oferujemy, to po prostu najlepsza jakość dopasowana do klienta. Nasze know-how zdobywane przez wiele lat pozwala nam produkować artykuły o wysokiej precyzji - owoc ciągłych prac w zakresie badań i rozwoju, mających na celu stałe podnoszenie ich jakości. W naszym bogatym katalogu znajdują się tylko i wyłącznie produkty o potwierdzonej jakości. Gwarantujemy, że zostały w pełni wyprodukowane we Włoszech z surowców i półproduktów pochodzących wyłącznie z Europy. Produkcja na dużą skalę uszczelnień przemysłowych spiralnych, metaloplastycznych, uszczelnień ring joint, metalowych, wycinanych (bez azbestu, grafit, korek, guma, PTFE), dławnicowych.

  Witryna www Open In New icon
 5. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKATO RÜHR- UND MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. WIESNER DICHTUNGSTECHNIK & ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. RS RITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. MAKOTEK PUMPEN- UND GLEITRINGDICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. BEKAERT SEALS

  Belgia

  Jako specjalista w dziedzinie uszczelek do wałów obrotowych, Bekaert Seals proponuje pełną gamę uszczelek gwarantujących szczelność proszkom, materiałom ściernym i środkom o wysokiej lepkości. Ponadto, uszczelki wałów Woodex-MECO, są jedyne pod względem tolerancji ruchu mimośrodowego wałów. Uszczelnienia te są często używane do komór izolacyjnych dozowania, przenośników śrubowych, bijaków, wytłaczarek, suszarni itd. W uzupełnieniu, produkujemy również uszczelnienia mechaniczne, plecionki, pierścienie uszczelniające przed olejem i uszczelki hydrauliczne.

 1. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Od 25 lat RBS produkuje elementy dla przemysłu samochodowego, maszynowego i lotniczego. Wszystkie etapy produkcji odbywają się z naszym zakładzie: obróbka, pokrywanie, klejenie, znakowanie i wulkanizacja. Jesteśmy ekspertem we wprowadzaniu nowych projektów. Dostawa próbek w ciągu 1 tygodnia. Certyfikaty: TS 16949: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004. Nasze produkty: gumowe uszczelki do łożysk, części odlewane wg specyfikacji klienta, uszczelki, pierścienie typu O, części techniczne z gumy, uszczelki, elementy uszczelniające.

 2. MUT-TSCHAMBER MISCH- UND TRENNTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. KREMENCHUKGUMOTECHNIKA P.P.

  Ukraina

 4. TECHNETICS GROUP GERMANY GMBH

  Niemcy

 5. LEKON INDUSTRIAL PARTS

  Niemcy

 6. SAPPARTS EUROPE GMBH

  Niemcy

 7. HANGZHOU SEALCON FLUID MACHINERY CO.,LTD

  Rosja

 8. HEBEI FUYANG SEAL FACTORY

  Chiny

 9. KROMA LTD

  Serbia

 10. CALDER FLOWSERVE QRC

  Szwajcaria

 1. RAM REMAN LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. TEDD-CHESTERTON

  Francja

 3. GLEITRINGDICHTUNG-DIREKT GMBH

  Niemcy

 4. MCM-OL SEALS

  Belgia

 5. RO-TECH ENGINEERS

  Katar

 6. JULU COUNTY DEMEIRUI MECHANICAL SEAL FACTORY

  Chiny

 7. WENZHOU ACCORY SECURITY SEALS CO., LTD.

  Chiny

 8. VRSKA PRESS HUNGARY KFT.

  Węgry

 9. NORTON WELLS

  Zjednoczone Królestwo

 10. ROTASEAL

  Turcja