• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelki hydrauliczne

Wyniki dla

Uszczelki hydrauliczne - Import eksport

 1. IDG-DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IDG-Dichtungstechnik GmbH postrzega siebie jako centrum technologiczne w zakresie innowacyjnej, wysokowydajnej i efektywnej techniki uszczelniania. Jako konstruktor i producent, firma IDG koncentruje swoje kompetencje na uszczelkach opartych na politetrafluoroetylenie (PTFE). IDG używa nazwy handlowej MANOY do oznaczenia wszystkich produktów, które powstały na bazie własnych mieszanek firmy. Asortyment produktów IDG obejmuje uszczelki, oringi i elementy prowadzące dla wszystkich obszarów standardów przemysłowych. Ich zestaw znajduje się w odpowiednich katalogach. Uszczelki IDG są dostępne w wersjach zgodnych z normami DIN/ISO, jak również z normami przemysłowymi, które istnieją na rynku lub zostały opracowane przez firmę IDG. Kolejnym głównym punktem naszej oferty jest projektowanie i produkcja uszczelek i elementów uszczelniających do specjalnych wymagań i zastosowań. Konieczność stosowania uszczelek specjalnych wynika często z istniejących rowków w starszych konstrukcjach. Indywidualne uszczelki specjalne. Firma IDG oferuje wyjątkowe usługi polegające na indywidualnym opracowywaniu uszczelnień dostosowanych do złożonych profili wymagań i zapewniających maksymalną wydajność. Pomocne jest tu m.in. nasze bogate doświadczenie w zakresie specjalnych mieszanek materiałów MANOY. Uszczelki specyficzne dla branży. W technologii spożywczej i technologii elektrowni wodnych uszczelnieniom stawiane są bardzo szczególne wymagania. Standardowe uszczelnienia przemysłowe są tu zwykle z wielu powodów nieodpowiednie.

 2. ULMAN DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy dostawcą pełnego zakresu technologii uszczelnień i zajmujemy wysoką pozycję w wielu dziedzinach, takich jak budowa maszyn, hydraulika stacjonarna i mobilna, napęd i elektryka, budowa instalacji, przemysł chemiczny, technologia procesowa i motoryzacyjna. Jako firma zorientowana globalnie, jesteśmy partnerem, którego sukces opiera się na bliskości klientów i rynków. 103 pracowników w Grupie jest odpowiedzialnych za szybki rozwój firmy poprzez obsługę klienta i chęć innowacji. Tylko w 2016 roku sprzedaliśmy ponad 361 milionów artykułów. Długoterminowa orientacja na cele oraz ciągły rozwój firmy od momentu jej założenia są zachętą i potwierdzeniem naszej orientacji strategicznej oraz jakości produktów. We wszystkich trzech zakładach nasi oddani pracownicy zapewniają jakość, serwis, innowacyjność i najlepsze możliwe rozwiązania dla każdego zastosowania.

 3. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 4. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 5. KUHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Gelnhausen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. D.W.I. SERVICE GMBH WERBUNG UND MARKETING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma D.W.I. SERVICE GMBH WERBUNG UND MARKETING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 2. ELAPULS DICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELAPULS DICHTUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 3. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do armatury. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Układy hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

 4. APOLLON INDUTEC GMBH DICHTUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma APOLLON INDUTEC GMBH DICHTUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. FÖRSTER ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FÖRSTER ELASTOMERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Eltville, Niemcy.

 1. DICHTUNGSVERTRIEB KURT SCHMID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DICHTUNGSVERTRIEB KURT SCHMID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Neuberg-Rüdigheim, Niemcy.

 2. SEALS-SHOP.COM - TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

  Niemcy

  Seals-Shop Sklep oferuje szeroką gamę różnych uszczelek Trelleborg w celu jak najlepszego spełnienia Twoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę uszczelnień hydraulicznych wszelkiego rodzaju, wykonanych z tworzyw termoplastycznych o wysokiej wydajności, z polimerów i materiałów elastomerowych. Nasze uszczelki zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Dlatego stosujemy wyłącznie uszczelki wysokiej jakości od wiodących producentów.

 1. FAP SRL

  Włochy

  Firma FAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Senna Comasco, Włochy.

 2. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Niemcy

  Firma DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Materiały uszczelniające, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Filtry powietrza, pierścienie uszczelniające okrągłe, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 3. DRESSTEC

  Niemcy

  Firma DRESSTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

 4. HÜLSEBUSCH DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma HÜLSEBUSCH DICHTUNGSTECHNIK E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 5. ASPAVA ENDÜSTRIYER TEKNILOJI LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma ASPAVA ENDÜSTRIYER TEKNILOJI LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach kulki z brązu, imadła pneumatyczne przemysłowe, i imadła ślusarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. HUNGER DFE GMBH DICHTUNGS- UND FÜHRUNGSELEMENTE

  Niemcy

  Firma HUNGER DFE GMBH DICHTUNGS- UND FÜHRUNGSELEMENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 7. LINDOVSKY GMBH

  Niemcy

  Firma LINDOVSKY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Wolfratshausen, Niemcy.

 8. HYDHOME CABIN EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma HYDHOME CABIN EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki hydrauliczne, hydraulic drive wheels, zawory kulowe zwrotne, Uszczelki hydrauliczne, i wyposażenie hydrauliczne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ÖZTEKNIK REKOR TORNA HIDROLIK SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ÖZTEKNIK REKOR TORNA HIDROLIK SAN. VE TIC. LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Rury złączeniowe żelazne, pneumatic and hydraulic equipment, Hydraulic system components, i wspornik z płaszczyzną ciągłą. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. INDUNORM HYDRAULIK

  Niemcy

  Firma INDUNORM HYDRAULIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach hydraulic accessories, złączki do hydrauliki, Hydraulic lines, i sprzęgła hydrauliczne. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

 3. MECCANICA SEGRINO

  Włochy

  Firma MECCANICA SEGRINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach złącza monolityczne, złącza izolujące, i złącza dielektryczne. Ma siedzibę w Canzo, Włochy.

 4. CENTRE TECHNIQUE DIFFUSION INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma CENTRE TECHNIQUE DIFFUSION INDUSTRIELLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, i Hydraulic system components. Ma siedzibę w Aucamville, Francja.

 5. GÖKTUG RAKOR

  Turcja

  Firma GÖKTUG RAKOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach złączki do hydrauliki, i złącza do rur hydraulicznych. Ma siedzibę w Van, Turcja.

 6. HST HYDRAULIK SERVICE TEAM GMBH

  Niemcy

  Firma HST HYDRAULIK SERVICE TEAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 7. DEUBLIN SARL

  Francja

  Firma DEUBLIN SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Ma siedzibę w Emerainville, Francja.

 8. HYDRAUNORM

  Francja

  Firma HYDRAUNORM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cylindry hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Reduktory hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Reduktory hydrauliczne, Uszczelki hydrauliczne, i podnośniki hydrauliczne. Ma siedzibę w St Etienne Du Rouvray, Francja.

 9. KNIPPER & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma KNIPPER & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 10. MONDIAL S.P.A.

  Włochy

  Firma MONDIAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska kulkowe, Łożyska igiełkowe, Uszczelki hydrauliczne, Łożyska kulkowe, Łożyska igiełkowe, Uszczelki hydrauliczne, i systemy linearne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo