• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelki hydrauliczne

Wyniki dla

Uszczelki hydrauliczne - Import eksport

 1. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 2. IDG-DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  IDG-Dichtungstechnik GmbH postrzega siebie jako centrum technologiczne w zakresie innowacyjnej, wysokowydajnej i efektywnej techniki uszczelniania. Jako konstruktor i producent, firma IDG koncentruje swoje kompetencje na uszczelkach opartych na politetrafluoroetylenie (PTFE). IDG używa nazwy handlowej MANOY do oznaczenia wszystkich produktów, które powstały na bazie własnych mieszanek firmy. Asortyment produktów IDG obejmuje uszczelki, oringi i elementy prowadzące dla wszystkich obszarów standardów przemysłowych. Ich zestaw znajduje się w odpowiednich katalogach. Uszczelki IDG są dostępne w wersjach zgodnych z normami DIN/ISO, jak również z normami przemysłowymi, które istnieją na rynku lub zostały opracowane przez firmę IDG. Kolejnym głównym punktem naszej oferty jest projektowanie i produkcja uszczelek i elementów uszczelniających do specjalnych wymagań i zastosowań. Konieczność stosowania uszczelek specjalnych wynika często z istniejących rowków w starszych konstrukcjach. Indywidualne uszczelki specjalne. Firma IDG oferuje wyjątkowe usługi polegające na indywidualnym opracowywaniu uszczelnień dostosowanych do złożonych profili wymagań i zapewniających maksymalną wydajność. Pomocne jest tu m.in. nasze bogate doświadczenie w zakresie specjalnych mieszanek materiałów MANOY. Uszczelki specyficzne dla branży. W technologii spożywczej i technologii elektrowni wodnych uszczelnieniom stawiane są bardzo szczególne wymagania. Standardowe uszczelnienia przemysłowe są tu zwykle z wielu powodów nieodpowiednie.

 3. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 4. ULMAN DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy dostawcą pełnego zakresu technologii uszczelnień i zajmujemy wysoką pozycję w wielu dziedzinach, takich jak budowa maszyn, hydraulika stacjonarna i mobilna, napęd i elektryka, budowa instalacji, przemysł chemiczny, technologia procesowa i motoryzacyjna. Jako firma zorientowana globalnie, jesteśmy partnerem, którego sukces opiera się na bliskości klientów i rynków. 103 pracowników w Grupie jest odpowiedzialnych za szybki rozwój firmy poprzez obsługę klienta i chęć innowacji. Tylko w 2016 roku sprzedaliśmy ponad 361 milionów artykułów. Długoterminowa orientacja na cele oraz ciągły rozwój firmy od momentu jej założenia są zachętą i potwierdzeniem naszej orientacji strategicznej oraz jakości produktów. We wszystkich trzech zakładach nasi oddani pracownicy zapewniają jakość, serwis, innowacyjność i najlepsze możliwe rozwiązania dla każdego zastosowania.

 5. KUHN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. D.W.I. SERVICE GMBH WERBUNG UND MARKETING

  Niemcy

 2. ELAPULS DICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

 3. APOLLON INDUTEC GMBH DICHTUNGSTECHNIK

  Niemcy

 4. MBS-HYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. DICHTUNGSVERTRIEB KURT SCHMID GMBH

  Niemcy

 1. FÖRSTER ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. FASTRING

  Francja

  Firma FASTRING znajdująca się w Burgundii (Francja) to producent uszczelek i wyrobów związanych z uszczelnianiem wszystkich wyrobów przemysłowych. 25 lat doświadczenia sprawia, że FASTRING to lider w naszej branży z ponad 300 000 wyrobami na składzie. Wiedza fachowa FASTRING zdobyła uznanie specjalistów potrzebujących doskonałego opanowania kwestii nieprzepuszczalności. Cel FASTRING to połączenie rozwoju, projektowania, wykonania i produkcji uszczelek oraz artykułów związanych z uszczelnianiem, od pojedynczego artykułu do dużej serii. Nadrzędny cel firmy zarządzanej przez Frédérique Beaulieu to znalezienie doskonale przystosowanych do Twojej działalności rozwiązań dzięki naszemu dużemu parkowi maszynowemu (produkcja poprzez formowanie, cięcie, obróbkę, wulkanizację, wstrzykiwanie).

 1. SEALS-SHOP.COM - TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

  Niemcy

  Seals-Shop Sklep oferuje szeroką gamę różnych uszczelek Trelleborg w celu jak najlepszego spełnienia Twoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę uszczelnień hydraulicznych wszelkiego rodzaju, wykonanych z tworzyw termoplastycznych o wysokiej wydajności, z polimerów i materiałów elastomerowych. Nasze uszczelki zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Dlatego stosujemy wyłącznie uszczelki wysokiej jakości od wiodących producentów.

 2. FAP SRL

  Włochy

 3. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Niemcy

 4. DRESSTEC

  Niemcy

 5. HÜLSEBUSCH DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Niemcy

 6. AHUJA CORPORATION PRIVATE LIMITED (MANUFACTURER OF TUFIT MAKE FLUID CONVEYANCE SOLUTIONS)

  Indie

 7. HUNGER DFE GMBH DICHTUNGS- UND FÜHRUNGSELEMENTE

  Niemcy

 8. LINDOVSKY GMBH

  Niemcy

 1. HYDHOME CABIN EQUIPMENTS

  Turcja

 2. ÖZTEKNIK REKOR TORNA HIDROLIK SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Turcja

 3. GÖKTUG RAKOR

  Turcja

 4. MECCANICA SEGRINO

  Włochy

 5. KASTAS SEALING TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

 6. DEUBLIN SARL

  Francja

 7. INDUNORM HYDRAULIK

  Niemcy

 8. HYDRAUNORM

  Francja

 9. KNIPPER & CO. GMBH

  Niemcy

 10. HST HYDRAULIK SERVICE TEAM GMBH

  Niemcy