• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelki gumowe

Wyniki dla

Uszczelki gumowe - Import eksport

 1. FRITZ WOHLENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w produkcji wyprasek, profili, prierścieni do sznurów i węży. Szczególny nacisk kładziemy na segment małych i średnich serii oraz produktów na specjalne zamówienie. Właściwa mieszanka jest ważna i pozostaje naszą najlepiej strzeżoną tajemnicą. Opracowując nasze receptury, używamy różnorodnych surowców, które są do siebie precyzyjnie dopasowane. Nawet po latach możesz uzyskać unikalną mieszankę opracowaną dla Twojego produktu. Przykłady: PU odporny na hydrolizę. H-NBR FDA - zgodność dla EPDM, NR, NBR i FKM. KTW/W270 - EPDM 70 ±5 Sh A czarny. FKM - dostępny również w kolorze. NBR do -40 °C. Czarne, zgodne z FDA, wykonane z EPDM + NBR. Posiadamy sześć najnowocześniejszych pras Rucks i dwie wtryskarki Maplan. Ponadto, posiadamy dwie wytłaczarki zimnoliniowe oraz 4 wytłaczarki konwencjonalne do produkcji profili, a od początku 2021 roku mamy również linię do wulkanizacji folii.

 2. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

 3. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

 4. AGERGAARD GRAPHIC SUPPLIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Agergaard Graphic Supplies GmbH produkuje wysokowydajne materiały i części eksploatacyjne dla międzynarodowego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Obszary zastosowań obejmują m.in. drukowanie etykiet wąskowstęgowych i szerokowstęgowych na opakowaniach elastycznych, bezpośrednie drukowanie na tekturze falistej lub drukowanie pudełek składanych. Nsza misja: Wspieranie drukarni w zwiększaniu produktywności, redukcji czasu przestojów maszyn i zmniejszaniu kosztów operacyjnych. Nasza obietnica wydajności: Dostarczamy dostosowane do zastosowań i wysokiej jakości rozwiązania produktowe, które oferują optymalną funkcjonalność. Nasza specjalność: Uszczelki do komór raklowych do zespokłów fleksograficznych i offsetowych. Noże raklowe do druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego. Ściągaczki do wody do zestawów do druku offsetowego. Filtry do roztworów wodnych i mgły lakierniczej. Części zużywające się do podajników offsetowych, takie jak paski hamulcowe, przyssawki rozdzielające itp. Drukarnie, producenci maszyn drukarskich i partnerzy handlowi na całym świecie ufają naszym rozwiązaniom produktowym i naszym usługom

 5. WILHELM-PLASTIC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie części konstrukcyjnych, jak również wymagających technicznie rozwiązań, którym towarzyszymy od prototypu do produkcji seryjnej. Od 1958 roku zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych i posiadamy bogate doświadczenie oraz rozległe know-how w zakresie projektowania, wytwarzania i produkcji seryjnej części z tworzyw termoplastycznych. Projektowanie powierzchni i koncepcja form należą do naszych specjalności. Realizacja standardu jakości wymaganego przez klienta jest naszym priorytetem. Posiadamy certyfikat IATF 16949-2016 i postawiliśmy sobie za cel ciągłe rozwijanie naszego systemu zapewnienia jakości do tego poziomu. Najlepsza jakość, elastyczność i niezawodność dostaw są podstawą naszej dobrej reputacji. Dobrze znane zadowolenie klientów gwarantuje ponadto przyjazne i kompetentne doradztwo techniczne, jak również kompleksowa obsługa zamówień.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PCV, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy nastawiony na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszczelnień do wszystkich potrzeb, poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań w zakresie uszczelniania, gwarantujemy, że dopasujemy się do Państwa biznesu. #wefitanywhere

 2. ITES GUMMI- UND DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ites Gummi und Dichtungstechnik GmbH została założona w 1999 roku przez Gerharda Itesa w Emden. Dział technologii gumy i uszczelniania powiększył się dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny w dziedzinie wykrawania i cięcia gumy każdej jakości dostępnej na rynku, a także różnych artykułów z włókien i pianek dla firm działających w całej Europie. Szeroki asortyment wszystkich typowych płyt uszczelniających i mat oraz nowoczesne maszyny umożliwiają szybką i niezawodną produkcję i dostawę waszych zamówień na konkurencyjnych warunkach. Filozofia Ites Gummi- und Dichtungstechnik GmbH to: kompetentne, szybkie i elastyczne reagowanie na wszystkie życzenia klientów.

 3. HOLCIM TECHNICAL SOLUTIONS AND PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Holcim Technical Solutions and Products GmbH jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji, przetwórstwa i sprzedaży produktów kauczukowych wysokiej jakości. Wiedza wynikająca z tej tradycji w połączeniu z dbałością o najwyższą jakość we wszystkich obszarach oraz konsekwentną orientacją na usługi dają gwarancję dalszego umacniania naszej pozycji. W ramach naszych obszarów biznesowych obejmujących mieszanki, wykładziny i podłogi samolotowe oferujemy naszym klientom kompleksową gamę wysokiej jakości produktów i rozwiązań. Zorientowanie na klienta postrzegamy jako podstawę dobrze funkcjonującej i długotrwałej współpracy z naszymi klientami. Uznana jakość produktów, niezawodność dostaw i doskonały stosunek ceny do wydajności to kolejne narzędzia wspólnego sukcesu z naszymi partnerami. Dzięki intensywnym i bliskim kontaktom z klientem oraz rozwojowi i produkcji w naszym zakładzie w Mannheim (Engineered and Made in Germany) zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z korzyścią dla naszych klientów. Rozwój i produkcja w Niemczech

 4. MAPPY ITALIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mappy Italia jest wiodącą firmą o ponad 40-letnim doświadczeniu w branży izolacji akustycznej i cieplnej, produkującą i sprzedającą materiały dźwiękochłonne stosowane wszędzie tam, gdzie istnieją problemy związane z hałasem. Dzięki naszym ciągłym inwestycjom, zarówno w badania i rozwój, jak i nowe maszyny, spółka może pochwalić się technologiami i urządzeniami, które pozwalają zaoferować produkt szyty na miarę i dostarczany w krótkim czasie. Działamy w sektorach: Przemysłowym/Budowlanym/DIY/Meblowym/Okrętowym.

 5. GB SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  GB specjalizuje się w produkcji artykułów gumowych według rysunku klienta. Jesteśmy jednym z największych producentów uszczelek z gumy i materiału termoplastycznego posiadających własny warsztat form. Realizujemy elementy według rysunku ze wszystkich rodzajów gumy: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR oraz różnych materiałów termoplastycznych: ABS, PA6, PA6.6, PA6.6 wzmacnianego szkłem, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Produkujemy artykuły z gumy do uszczelniania wysokociśnieniowego i niskociśnieniowego.

 1. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 2. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Rury gumowe, Uszczelki gumowe, Wyroby gumowe, formowanie w kauczuku, Wyroby z silikonu, Produkcja profili specjalnych, kształtowniki z kauczuku, i Profile silikonowe. Ma siedzibę w Pásztó, Węgry.

 1. SDGUMMI UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SDGUMMI UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 2. URM - UNIVERSAL RUBBER MANUFACTURING NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma URM - UNIVERSAL RUBBER MANUFACTURING NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, elastyczne przewody gumowe, Części formowane z gumy, Kształtowniki z gumy, guma metal, wtryskiwanie gumy, W??e silikonowe, stal guma, i wyroby z neoprenu i NBR. Ma siedzibę w Melsbroek, Belgia.

 3. BESCHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESCHE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, Techniczne wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Uszczelki gumowe, maty do stajni, maty zbierające zanieczyszczenia, Pierścienie uszczelniające, połączenia guma-metal, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 4. GFT GUMMIFORMTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFT GUMMIFORMTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Harztor / Ot Niedersachswerfen, Niemcy.

 5. CINCHSEAL EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CINCHSEAL EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, złącza silikonowe, Części formowane z gumy, uszczelki z plastiku, Uszczelki gumowe, i uszczelki spirometaliczne. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 6. DÄNNER INDUSTRIAL SUPPLIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DÄNNER INDUSTRIAL SUPPLIES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Langerwehe, Niemcy.

 7. LABUS WASSERSTRAHL-TECHNIK GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LABUS WASSERSTRAHL-TECHNIK GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Schweinfurt, Niemcy.

 8. ACI RUBBER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACI RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach wyciskanie kauczuku, obróbka kauczuku, rozcinanie gumy, i miechy z kauczuku. Ma siedzibę w Montry, Francja.

 1. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Dętki, Shut-off valves, armatura, uszczelnianie, armatury ze stali nierdzewnej, Węże ze stali nierdzewnej, Płaskie uszczelki, i uszczelki kołnierzowe. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 2. TECHNIKPLAZA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIKPLAZA GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk na wymiar, profile z gumy i tworzyw sztucznych, nuts, uszczelki gumowe, kauczuk spieniony, pianka silikonowa, węże silikonowe, produkty zabezpieczające na wystawy i do magazynów, i podłogi sportowe. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 3. KUHN + KAISER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUHN + KAISER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Erndtebrück, Niemcy.

 4. MWM GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MWM GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 5. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 6. CENTRO GUARNIZIONI TIGER S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CENTRO GUARNIZIONI TIGER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk nitrylowy, pierścienie uszczelniające okrągłe, pierścienie uszczelniające z kauczuku, fluorosilikon, złączki z kauczuku, i uszczelki z kauczuku. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. SUGHERIFICIO GANDOLFI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SUGHERIFICIO GANDOLFI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Fombio, Włochy.

 8. ÖZTUG ENDÜSTRI VE OTOMOTIV A.S.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ÖZTUG ENDÜSTRI VE OTOMOTIV A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Części z drutu zginanego, Części formowane z gumy, i Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. KROLL & ZILLER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KROLL & ZILLER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 10. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo