• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uszczelki gumowe

Wyniki dla

Uszczelki gumowe - Import eksport

 1. IBK WIESEHAHN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Jakość jest tym co najlepiej łączy. IBK WIESEHAHN GMBH jest firmą rodzinną i od 50 lat angażuje się w nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii przemysłowej - wspierane doświadczeniem i innowacyjnością. Na przestrzeni lat nasza oferta produktów rozwinęła się w kompleksowy program dla przemysłu w zakresie technologii węży, uszczelnień, szczelin dylatacyjnych i technologia kompensacyjna. Ponadto oferujemy szeroką gamę sprzęgieł i części z tworzyw sztucznych. Od pół wieku dostarczamy koncepcje i produkty specjalne. Jako partner zapewniamy naszym klientom doradztwo i wsparcie. Nasi klienci należą do różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł stalowy, technologia chemiczna i spożywcza, budowa maszyn i urządzeń. IBK Wiesehahn od pokoleń jest synonimem maksymalnej niezawodności, długiej żywotności i ekonomiczności swoich produktόw. Zapewniamy indywidualne odpowiedzi na codzienne wyzwania - osobiście, niezawodnie i szybko.

  Witryna www Open In New icon
 2. SCHAUENBURG INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH z siedzibą w Norymberdze jest częścią działającej na całym świecie grupy przedsiębiorstw SCHAUENBURG INTERNATIONAL. Zakres oferowanych usług obejmuje branżę motoryzacyjną, budowlaną, maszynową oraz producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jako ceniony na całym świecie partner w zakresie rozwoju i produkcji, firma dostarcza elementy formowane z tworzyw sztucznych i gumy według rysunków. Portfolio uzupełniają węże, części tłoczone i profile. Szczególną zaletą jest własna produkcja elementów formowanych z tworzyw sztucznych. W pełni automatyczna produkcja 24/7 gwarantuje maksymalną wydajność ekonomiczną dla małych i dużych serii. Jedną ze specjalności firmy są bardzo małe wypraski o grubości poniżej 10 mm. Obok różnorodności produktów, istnieje również obsługa logistyczna: Indywidualne zarządzanie częściami C i rozwiązania Kanban podkreślają wydajność rynkową i orientację na klienta. Firma Schauenburg Industrietechnik GmbH jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 9001.

  Witryna www Open In New icon
 3. AGERGAARD GRAPHIC SUPPLIES GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Agergaard Graphic Supplies GmbH produkuje wysokowydajne materiały i części eksploatacyjne dla międzynarodowego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Obszary zastosowań obejmują m.in. drukowanie etykiet wąskowstęgowych i szerokowstęgowych na opakowaniach elastycznych, bezpośrednie drukowanie na tekturze falistej lub drukowanie pudełek składanych. Nsza misja: Wspieranie drukarni w zwiększaniu produktywności, redukcji czasu przestojów maszyn i zmniejszaniu kosztów operacyjnych. Nasza obietnica wydajności: Dostarczamy dostosowane do zastosowań i wysokiej jakości rozwiązania produktowe, które oferują optymalną funkcjonalność. Nasza specjalność: Uszczelki do komór raklowych do zespokłów fleksograficznych i offsetowych. Noże raklowe do druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego. Ściągaczki do wody do zestawów do druku offsetowego. Filtry do roztworów wodnych i mgły lakierniczej. Części zużywające się do podajników offsetowych, takie jak paski hamulcowe, przyssawki rozdzielające itp. Drukarnie, producenci maszyn drukarskich i partnerzy handlowi na całym świecie ufają naszym rozwiązaniom produktowym i naszym usługom

  Witryna www Open In New icon
 4. COOPER STANDARD TECHNICAL RUBBER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Cooper Standard Technical Rubber jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji, przetwórstwa i sprzedaży produktów kauczukowych wysokiej jakości. Wiedza wynikająca z tradycji połączona ze zobowiązaniem najwyższej jakości we wszystkich dziedzinach oraz konsekwentny serwis to gwarancja dalszego umacniania naszej pozycji. Przedsiębiorstwo, wcześniej pod firmą Metzeler Technical Rubber Systems, zostało przejęte w roku 2007 przez Cooper Standard Automotive, a w roku 2013 nazwę zmieniono na obecną. W ramach naszych zakresów działalności oferujemy klientom szeroką paletę produktów i rozwiązań najwyższej jakości: mieszanki, materiały na metry, podłogi lotnicze oraz profile wytłaczane. Nastawienie na potrzeby klientów to podstawa dobrze funkcjonujących i długotrwałych partnerstw z naszymi odbiorcami.

  Witryna www Open In New icon
 5. WILHELM-PLASTIC GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie części konstrukcyjnych, jak również wymagających technicznie rozwiązań, którym towarzyszymy od prototypu do produkcji seryjnej. Od 1958 roku zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych i posiadamy bogate doświadczenie oraz rozległe know-how w zakresie projektowania, wytwarzania i produkcji seryjnej części z tworzyw termoplastycznych. Projektowanie powierzchni i koncepcja form należą do naszych specjalności. Realizacja standardu jakości wymaganego przez klienta jest naszym priorytetem. Posiadamy certyfikat IATF 16949-2016 i postawiliśmy sobie za cel ciągłe rozwijanie naszego systemu zapewnienia jakości do tego poziomu. Najlepsza jakość, elastyczność i niezawodność dostaw są podstawą naszej dobrej reputacji. Dobrze znane zadowolenie klientów gwarantuje ponadto przyjazne i kompetentne doradztwo techniczne, jak również kompleksowa obsługa zamówień.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. FRITZ WOHLENBERG GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Specjalizujemy się w produkcji wyprasek, profili, prierścieni do sznurów i węży. Szczególny nacisk kładziemy na segment małych i średnich serii oraz produktów na specjalne zamówienie. Właściwa mieszanka jest ważna i pozostaje naszą najlepiej strzeżoną tajemnicą. Opracowując nasze receptury, używamy różnorodnych surowców, które są do siebie precyzyjnie dopasowane. Nawet po latach możesz uzyskać unikalną mieszankę opracowaną dla Twojego produktu. Przykłady: PU odporny na hydrolizę. H-NBR FDA - zgodność dla EPDM, NR, NBR i FKM. KTW/W270 - EPDM 70 ±5 Sh A czarny. FKM - dostępny również w kolorze. NBR do -40 °C. Czarne, zgodne z FDA, wykonane z EPDM + NBR. Posiadamy sześć najnowocześniejszych pras Rucks i dwie wtryskarki Maplan. Ponadto, posiadamy dwie wytłaczarki zimnoliniowe oraz 4 wytłaczarki konwencjonalne do produkcji profili, a od początku 2021 roku mamy również linię do wulkanizacji folii.

  Witryna www Open In New icon
 2. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

  Witryna www Open In New icon
 3. ITES GUMMI- UND DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma Ites Gummi und Dichtungstechnik GmbH została założona w 1999 roku przez Gerharda Itesa w Emden. Dział technologii gumy i uszczelniania powiększył się dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny w dziedzinie wykrawania i cięcia gumy każdej jakości dostępnej na rynku, a także różnych artykułów z włókien i pianek dla firm działających w całej Europie. Szeroki asortyment wszystkich typowych płyt uszczelniających i mat oraz nowoczesne maszyny umożliwiają szybką i niezawodną produkcję i dostawę waszych zamówień na konkurencyjnych warunkach. Filozofia Ites Gummi- und Dichtungstechnik GmbH to: kompetentne, szybkie i elastyczne reagowanie na wszystkie życzenia klientów.

  Witryna www Open In New icon
 4. MAPPY ITALIA SPA

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Mappy Italia jest wiodącą firmą o ponad 40-letnim doświadczeniu w branży izolacji akustycznej i cieplnej, produkującą i sprzedającą materiały dźwiękochłonne stosowane wszędzie tam, gdzie istneją problemy związane z hałasem. Dzięki naszym ciągłym inwestycjom, zarówno w badania i rozwój, jak i nowe maszyny, spółka może pochwalić się technologiami i urządzeniami, które pozwalają zaproponować naszym klientom produkt szyty na miarę i dostarczany w krótkim czasie. Działamy w sektorach: Przemysłowym/Budowlanym/DIY/Meblowym/Okrętowym Aby jak najbardziej zadowolić klienta, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, Mappy Italia udostępnia także zespół techników, którzy pomagają projektantom i firmom w: konsultacjach akustycznych i termicznych, oględzinach na budowach, współpracy z profesjonalnymi studiami i firmami produkcyjnymi, opracowywaniu szczegółów realizacyjnych, ocenie planowej i sprawdzaniu wymogów akustycznych.

  Witryna www Open In New icon
 5. CENTRO GUARNIZIONI TIGER S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Od 1961 roku nasza działalność skupia się na produkcji technicznych wyrobów przemysłowych z kauczuku. Jakość, precyzja i usługi definiują naszą filozofię biznesu i pozwoliły naszej firmie na wyróżnienie się w licznych sektorach. Firma zajmuje powierzchnię 3 000 m², z czego 2 000 m² przeznaczonych jest na produkcję i magazynowanie. Produkcja w 60% obejmuje produkty tworzone według projektu klienta, w 30% uszczelki typu o-ring i w 10% sprzedaż produktów będących w zapasach magazynowych.

  Witryna www Open In New icon
 1. AL-GOM SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Al Gom srl zajmuje się wytwarzaniem artykułów technicznych wg rysunków klienta i pierścieni uszczelniających okrągłych z każdego typu elastomeru: NBR, EPDM, silikon i FKM. Produkcja artykułów gumowych i metalowych jest także częścią naszego programu produkcji. Ponadto, produkujemy pierścienie uszczelniające okrągłe o maksymalnej średnicy 1500 mm. Struktura naszej produkcji pozwala nam przygotowywać zamówienia w krótkim terminie. Produkujemy również formy służące do naszej działalności i możemy dostarczyć związki odpowiadające określonym specyfikacjom i warunkom technicznym.

  Witryna www Open In New icon
 2. GB SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  GB specjalizuje się w produkcji artykułów gumowych według rysunku klienta. Jesteśmy jednym z największych producentów uszczelek z gumy i materiału termoplastycznego posiadających własny warsztat form. Realizujemy elementy według rysunku ze wszystkich rodzajów gumy: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR oraz różnych materiałów termoplastycznych: ABS, PA6, PA6.6, PA6.6 wzmacnianego szkłem, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Produkujemy artykuły z gumy do uszczelniania wysokociśnieniowego i niskociśnieniowego.

  Witryna www Open In New icon
 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by Europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Witryna www Open In New icon
 4. DICHTUNGEN GRAF GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. ISH KUNSTSTOFF UND DICHTUNGSTECHNIK DIPL. ING. ANDREAS EICKMEIER E.K.

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 6. GFT GUMMIFORMTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. LABUS WASSERSTRAHL-TECHNIK GBR

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. TECNO PARTS DI LUNA GIANLUIGI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 9. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. GELLISSEN INDUSTRIETEILE EINZELUNTERNEHMEN HERBERT GELLISSEN

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. METALL & KUNSTSTOFFTECHNIK UDO JANKE

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. KUHN + KAISER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SUGHERIFICIO GANDOLFI S.P.A.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. OTTO HAAS KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 6. KROLL & ZILLER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. MIERZEJEWSKI MATERIAŁY SAMOPRZYLEPNE

  Polska

  Oferujemy materiały techniczne w roli, sztancowane i wykrawane (klej po jednej stronie lub po obu stronach), m.in. filc, folie, folie magnetyczne, mikrogumy (także w wersji ognioodpornej zgodne z normą ISO 4589-1, EN 45545-2) gumy, rzepy, dowolne kształty i wycinanie pod zamówienie oraz urządzenia ręczne i stołowe do obsługi taśm samoprzylepnych i dwustronnych, cięcia rzepów, pianki, błon klejowych, zarówno w nawojach ręcznych jak i maszynowych. Docinamy i konfekcjonujemy taśmy usztywniające, taśmy znakujące, taśmy maskujące, taśmy aluminiowe, taśmy antypoślizgowe, teflonowe, kaptonowe, poliestrowe, zbrojone, foliowe, filamentowe, ostrzegawcze, ochronne, tekstylne. Oferujemy także papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych. Przetwarzamy taśmy na nośnikach foliowych (ALU, PP, PE, PCV, PET), piankowych (PE, EVA, CR, EPDM, PVC) oraz tkaninowych i zbrojonych siatką. Dysponujemy dużym asortyment materiałów technicznych i samoprzylepnych, z możliwością dopasowania grubości, kształtu i szerokości. Oferujemy materiały montażowe, ochronne i uszczelniające w formie jednostronnie lub dwustronnie klejące z pianki, filcu, włóknin, folii, błon dwustronnie klejących, folii magnetycznych, gumy, silikonu, mikrogumy, rzepów.W zależności od potrzeb danego projektu, możemy wykonać dowolny kształt, dopasować warstwę klejową, właściwości materiału, jego gęstość, grubość, gramaturę. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i małe serie prototypowe.

 8. SYSKOMP GMBH - EMICO

  Niemcy

  Nazwa Emico jest zarejestrowanym znakiem handlowym. Pod tą marką znane są znormalizowane i standardowe części i elementy łączące i mocujące wykonane z tworzywa sztucznego i metalu. Firma założona w 1991 roku rozrosła się do rangi hurtowni z asortymentem ponad 20.000 różnych artykułów. Bogaty zapas części standardowych obejmuje m.in. np. wkręty, nity, opaski kablowe i akcesoria, zabezpieczenia do śrub, osłony izolujące, podkładki i przekładki, nakrętki i korki ochronne, a także ślizgacze w różne wzory dostępne w zapasach umożliwiają nam szybką dostawę. Ponadto oferujemy możliwość wykonania na życzenie części specjalnych według rysunku klienta lub dostarczonego wzoru. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi produkcyjnemu możliwa jest także w przystępnej cenie obróbka różnych materiałów za pomocą toczenia lub frezowania itp. Możliwość frezowania. Nasz asortyment obejmuje m.in.: zaślepki stożkowe i wtyki, wtyki do szybiego montażu, nakrętki gwintowane, zatyczki do otworów okrągłych, pokrywki do otworów o przekroju kwadratowym itp.

 9. STARLIM SPRITZGUSS GMBH

  Austria

  Projektowanie i wyrób elementów silikonowych i wielomateriałowych metodą wtryskową. Wszystko z jednego źródła - od pomysłu do gotowego produktu. Trzy podstawowe wartości starlim//sterner - wzrost, rozwój i ludzkie podejście - są dla nas czymś więcej niż tylko hasłami. Określają one sedno naszej działalności i towarzyszą nam od samego początku, kiedy byliśmy małą firmą rodzinną, aż do chwili obecnej, kiedy zajmujemy pozycję międzynarodowego lidera segmentu. Nasze produkty: połączenia silikonu z metalem, uszczelki silikonowe, uszczelki gumowe, krążki uszczelniające, osłony elastyczne, elementy precyzyjne z silikonu płynnego, elementy silikonowe do zastosowań medycznych, elementy gumowe, mikroelementy wtryskowe, obręcze silikonowe

 10. GUMMI-WELZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Gummi-Welz GmbH und Co.KG została założona w 1945 roku przez Hansa Welza i do połowy 2006 roku była prowadzona jako przedsiębiorstwo rodzinne przez jego córkę oraz zięcia. W czerwcu 2006 roku firma została przejęta w wyniku sukcesji przez spółkę Equimax AG, która krok po kroku przekształciła ją w nowoczesne, efektywnie działające przedsiębiorstwo poddostawcze o międzynarodowej klienteli. W styczniu 2008 roku firma Gummi-Welz GmbH & Co.KG przeniosła się z Ulmer Magirusstraße do nowego, idealnie przystosowanego do realizacji procesów produkcyjnych budynku produkcyjno-administracyjnego w przemysłowej dzielnicy Schwaighofen w Neu-Ulm. Kolejnym etapem było powstanie oddziału firmy Gummi-Welz w Turcji. Obecnie firma Gummi-Welz GmbH & Co.KG prowadzi działalność produkcyjną w Niemczech, Polsce i Turcji. Na początku 2014 roku w skład grupy GWU weszła spółka Kunststoff GmbH, Schifferstadt.