• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi pogrzebowe - artykuły

Wyniki dla

Usługi pogrzebowe - artykuły - Import eksport

 1. AGENZIA ONORANZE FUNEBRI GIANNI GIBELLINI

  Włochy

  Spółka Gianni Gibellini prowadzi działalność w rejonie Modeny i posiada oddziały w pobliżu Polikliniki w Modenie, nowego szpitala S. Agostino Estense de Baggiovara i nowego szpitala w Sassuolo oraz w Campogalliano. Wykwalifikowany personel zapewnia pomoc i doradztwo w kompletnej organizacji ceremonii pogrzebowej. Oferta firmy: Nasze usługi obejmują załatwienie formalności, urządzenie sali pogrzebowej, przygotowanie zwłok, dekoracje kwiatowe, publikację nekrologów, zawiadomienia i podziękowania, drukowanie zawiadomień i wspomnień, kremację zwłok, urny pogrzebowe, przewóz zwłok z Włoch zagranicę, paszporty dla zwłok.

 2. SANTA MARIA DELLE MOLE SERVIZI FUNEBRI S.A.S. DI CACIOLI STEFANO & C.

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Santa Maria delle Mole jest dostępny przez całą dobę i specjalizuje się w załatwianiu formalności związanych z pogrzebem, przewozach krajowych i międzynarodowych, ubieraniu zmarłych, kremacji, usługach florystycznych, sprzedaży trumien zwykłych i luksusowych, zakupie nisz do pochówku i grobów, przygotowaniu zdjęć na ceramice, nekrologów i pamiątek, domów pogrzebowych, ksiąg gości oraz pracowników obsługi pogrzebu. Nasz zakład zapewnia Państwu nie tylko wygodę, ale oddaje również do Państwa dyspozycji swoje umiejętności zawodowe, działając z należytą powagą.

 3. EDEN USŁUGI POGRZEBOWE

  Polska

  Firma pogrzebowa Eden usługi pogrzebowe to doświadczony i zaufany dom pogrzebowy z siedzibą w Sosnowcu. Zdajemy sobie sprawę, że śmierć kogoś bliskiego to bardzo trudny czas dla każdego człowieka. Poprzez nasz profesjonalizm staramy się, aby wszystkie sprawy związane z usługami pogrzebowymi przebiegły bezproblemowo. Zapraszamy do współpracy z naszym domem pogrzebowym Eden usługi pogrzebowe z Sosnowca. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym kremacja zwłok, pogrzeby, prosektorium, transport zwłok, trumny.

 4. POGOTOWIE POGRZEBOWE

  Polska

  Pogotowie Pogrzebowe to sieć zrzeszająca profesjonalne firmy z branży pogrzebowej, działające na terenie całego kraju. Dzięki nam w podbramkowej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, bez problemu znajdziesz zakład, który zapewni organizację i przeprowadzenie ceremonii z należytą starannością. Pomoże także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przygotowaniami do pogrzebu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów szybko załatwisz sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także u ubezpieczycieli. Pogrzeb jest bardzo stresującym doświadczeniem, szczególnie gdy jest to ostatnie pożegnanie bliskiej, ważnej dla nas osoby. Dlatego przeprowadzenie takiej ceremonii poleca się wyspecjalizowanym firmom, które są w stanie zapewnić godną oprawę tego wydarzenia. Pomogą nie tylko porozumieć się z zarządcą cmentarza, ewentualnym przedstawicielem związku wyznaniowego, a w jego braku sami zorganizują świeckiego mistrza ceremonii. Tak działa profesjonalny zakład pogrzebowy.

 5. ZAKŁAD POGRZEBOWY MEMENTO

  Polska

  Zakład Pogrzebowy Memento świadczy swoje usługi w zakresie szeroko rozumianej organizacji pogrzebów i pochówków. Oferujemy pełną pomoc przy planowaniu i organizacji ceremonii, jak i przy realizacji wszelkich formalności urzędowych. W ramach swoich usług dostarczamy rzeczy niezbędne do pogrzebu - trumny, urny, ozdoby, kwiaty, świece, a także ewentualną muzykę lub zespół muzyczny. Zajmujemy się też kwestią informowania o ceremonii - na przykład poprzez klasyczne klepsydry rozmieszczane w najważniejszych miejscach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MORTIS ZAKŁAD POGRZEBOWY

  Polska

  Zakład pogrzebowy Warszawa pracuje solidnie i dba o zadowolenie klientów. Pogrzeby Warszawa są dobrze zorganizowane. Całodobowy zakład pogrzebowy to miejsce oferujące usługi wysokiej klasy. Zakład pogrzebowy Praga Północ jest miejscem wysokiej klasy, doskonale przygotowanym do realizowania usług pochówku. Usługi pogrzebowe Warszawa są realizowane dobrze, terminowo oraz w niewysokich cenach. Organizacja pogrzebu Warszawa jest prawem każdego człowieka. Pogrzeb w Warszawie jest organizowany starannie, solidnie oraz w sposób dający pełne zadowolenie klientom.

 2. NAGROBKI I KAMIENIARSTWO 24H

  Polska

  Nagrobki24 to zgrupowanie zakładów kamieniarskich umieszczonych w rozmaitych częściach Polski, jaka powstała w celu pomocy wszystkim Kontrahentom szukającym pomocy w zakresie projektowania, wykonania oraz zamontowania grobowca, pomnika lub rzeźby. Markę tworzą wyłącznie polecane zakłady kamieniarskie, jakie do każdego zamówienia podchodzą z odpowiednim szacunkiem i starannością. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się pełen opis wspólnie z poszczególnymi punktami kamieniarskimi.

 3. FUNERARIA CARRILLO

  Hiszpania

  Pierwsze przedsiębiorstwo prywatne usług pogrzebowych Puerto de la Cruz, założone przed ponad wiekiem przez Santiago Carrillo Acosta. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi jednocześnie.

 4. INMAD MAREK MADEJ

  Polska

 5. AGENZIA FUNEBRE VELLI

  Włochy

  Od wielu lat spółka Onoranze Funebri Velli jest obecna w gminach Colleferro, Valmontone, Artena i Segni. Doświadczenie i powaga pozwalają jej zorganizować wymagające taktownego podejścia czynności w chwili pogrzebu bliskich zmarłych. Zapewniamy przewozy pogrzebowe na terenie całych Włoch. Dzięki stałym dyżurom przez całą dobę, również w dni wolne od pracy, szybko przybywamy do klienta

 1. I.F.A. PASSERI - MORARELLI M.E C. SAS

  Włochy

  Zakład pogrzebowy. Usługi całodobowe. Uroczystości pogrzebowe wszelkiego typu. Transport pogrzebowy w całych Włoszech i za granicą. Załatwianie formalności administracyjnych, ubieranie zmarłych, kremacja i zamieszczanie nekrologów.

 2. BOZENA WITWICKA ZAKLAD POGRZEBOWY

  Polska

  Zakład pogrzebowy Bożeny Witwickiej od 1973 roku zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów tradycyjnych oraz pochówków z urną na terenie Wrocławia oraz okolicznych gmin. Świadczy też usługi w zakresie transportu zmarłych, produkcji trumien, sprzedaży urn czy przygotowywania kwiatów na pogrzeb. Zajmuje się załatwianiem formalności pogrzebowych. Służy kompleksowym wsparciem oraz wyrozumiałością.

 1. LEMANCZYK MIROSLAWA, LUKASZ. ZAKLAD USLUG POGRZEBOWYCH

  Polska

  Zakład usług pogrzebowych Łukasza i Mirosławy Lemańczyk specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Przez całą dobę zapewnia fachową pomoc w transporcie zwłok i załatwianiu formalności. Ponadto zajmuje się budową i renowacją grobowców, sprzedażą i montażem pomników oraz florystyką pogrzebową. Na potrzeby ceremonii pogrzebowych dostarcza estetyczne wiązanki i wieńce.

 2. ANIMUS DOM POGRZEBOWY

  Polska

  Zakład pogrzebowy Animus mieści się w Krasieniniu-Kolonii, a naszym zadaniem jest świadczenie usług pogrzebowych. Organizacja ceremonii pogrzebowych może odbyć się w różnej wierze. Posiadamy własny dom pogrzebowy oraz chłodnie. Prowadzimy sprzedaż trumien. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, aby odciążyć ich od formalności. Dostosujemy się do indywidualnych oczekiwań bliskich zmarłego. Okazujemy szacunek i zrozumienie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

 3. FIGLI TAMMARO GENNARO DI TAMMARO SALVATORE & C.

  Włochy

  Nasz zakład pogrzebowy zajmujący znaczące miejsce na rynku od ponad 50 lat, posiada rozległy park samochodowy oraz wysoko wykwalifikowany personel. Nasze usługi obejmują spopielenie, pochówek zwłok, transport w kraju i za granicą, załatwianie formalności na cmentarzach, wysłanie zwłok i załatwienie formalności celnych na lotnisku.

 4. IACOPINI GASPARE & FIGLI DI IACOPINI MARIELLA MANFREDO & C.

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Iacopini Gaspare & Figli działa w branży od ponad 50-u lat rzetelnie i profesjonalnie. Zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją pogrzebów i transportem zwłok, a także udostępnia pojazdy pogrzebowe i dodatki, takie jak trumny, sztuka funeralna i płyty nagrobne. Świadczy ponadto usługi wywieszania nekrologów. Działamy także za granicą

 5. POMPES FUNEBRES INTERNATIONALES

  Francja

  PEI (międzynarodowy zakład pogrzebowy) to specjaliści od usług pogrzebowych. PFI to firma działająca ponad granicami i proponująca rozwiązania pomocy dla osób prywatnych i profesjonalistów. PEI znajdują się w regionie paryskim. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie repatriacji zwłok. Pomożemy Państwu w transporcie ciała przed złożeniem do trumny zarówno w Paryżu jaki poza stolicą.

 6. C.S.L. SAS DI CAPPELLOZZA MICHELE E C.

  Włochy

  Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną usługę, począwszy od załatwienia formalności administracyjnych po ceremonię pogrzebową, dzięki przeszkolonemu i wykwalifikowanemu personelowi i zgodnie z obowiązującymi normami, z wykorzystaniem trumien zarówno ze szlachetnych, jak i ekonomicznych gatunków drewna, aby sprostać wszystkim potrzebom i wymaganiom klientów. Przygotowanie i ubieranie zwłok, wystrój sali pogrzebowej, przejęcie zwłok i przewóz do szpitala i ze szpitala do domu.

 7. P.W."LAS-FORM" SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem trumien od 1985r. Pod firmą "Las-Form" Sp. z o.o. działamy od 2000r. Produkujemy trumny sosnowe, dębowe, topolowe, osikowe, zarówno surowe, malowane jak i okleinowane. Oferujemy również elementy konstrukcji drewnianych, elementy drewniane do altanek i domów szkieletowych.

 8. OPUS

  Polska

  Nasza firma to zakład pogrzebowy, który specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Nasi pracownicy organizują dokumenty, załatwiają wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem ciała zmarłego do kraju. Pracowaliśmy w wielu krajach europejskich, afrykańskich i azjatyckich oraz w obu Amerykach. Wykonujemy również balsamowanie zwłok, oferujemy trumny i urny.

 1. ZAKŁAD POGRZEBOWY MEMORIA

  Polska

  Zakład Pogrzebowy MEMORIA świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Świadczymy usługi w zakresie pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów z urną, kremacje, ekshumacje, pogrzeby świeckie, eksportacja, florystyka, pomoc w organizacji konsolacji oraz wiele innych. Świadczymy usługi na terenie jabłonny, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo pod numerem telefonu +48 518 744 754

 2. ZAKŁAD POGRZEBOWY WITWICKA BOŻENA

  Polska

  Nasz zakład pogrzebowy działający we Wrocławiu oferuje szeroki wybór usług funeralnych dla klientów wymagających profesjonalnej pomocy. Zajmujemy się między innymi międzynarodowym przewozem zwłok drogą morską, powietrzną i lądową na całym świecie, organizujemy pochówki, przeprowadzamy formalności dla naszych klientów. Rozliczamy się bezgotówkowo. Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować pomoc w uzyskaniu odszkodowania za śmierć bliskiej osoby. Zapraszamy!

 3. ORGANIZZAZIONE BESANA SNC

  Włochy

  Uroczystości pogrzebowe, zakłady pogrzebowe, kremacja, międzynarodowy transport pogrzebowy. Usługi czynne 24 godz. na dobę.

 4. ZAKŁAD POGRZEBOWY QUO VADIS

  Polska

  Oferujący usługi funeralne zakład pogrzebowy Quovadis. Swoją siedzibę mieści na terenie malowniczych Pyskowic oraz oddziały na terenie Gliwic, Zabrza oraz Łan.

 5. POMPES FUNÈBRES TRINQUET & FILS

  Francja

  Firma POMPES FUNÈBRES TRINQUET & FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi pogrzebowe - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of coffins, wewnętrzne obicia satynowe do trumien, funeral directors, i dekoracje dla zakładów pogrzebowych. Ma siedzibę w Beziers, Francja.

 6. INZEIN

  Hiszpania

  Firma INZEIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły pogrzebowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługi pogrzebowe - artykuły, Urny pogrzebowe, Usługi pogrzebowe - artykuły, Urny pogrzebowe, manufacturing of funerary urns, i popielnice. Ma siedzibę w Castellón, Hiszpania.

 7. DER BESTATTER- FRANZ ETL GMBH

  Austria

  Firma DER BESTATTER- FRANZ ETL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi pogrzebowe - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach zakład pogrzebowy, i international funerary transport. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. ONORANZE FUNEBRI AURORA ASSISTANCE COOP. SOC. PALERMO ITALY

  Włochy

  Firma ONORANZE FUNEBRI AURORA ASSISTANCE COOP. SOC. PALERMO ITALY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi pogrzebowe - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, zakład pogrzebowy, international funerals, usługi kremacyjne i pogrzebowe, i Kwiaty. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 9. BESTATTUNGEN RUDOLF NORDHEIMER

  Niemcy

  Firma BESTATTUNGEN RUDOLF NORDHEIMER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi pogrzebowe - artykuły. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 10. TECKNA BY FASANO

  Belgia

  Firma TECKNA BY FASANO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo - instalacje i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi pogrzebowe - artykuły, wstążki kwiaciarskie, taśmy do drukarek, folie do drukowania, i Usługi pogrzebowe - artykuły. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo