• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi pogrzebowe - artykuły

Wyniki dla

Usługi pogrzebowe - artykuły - Import eksport

 1. SANTA MARIA DELLE MOLE SERVIZI FUNEBRI S.A.S. DI CACIOLI STEFANO & C.

  Włochy

  Zakład pogrzebowy Santa Maria delle Mole jest dostępny przez całą dobę i specjalizuje się w załatwianiu formalności związanych z pogrzebem, przewozach krajowych i międzynarodowych, ubieraniu zmarłych, kremacji, usługach florystycznych, sprzedaży trumien zwykłych i luksusowych, zakupie nisz do pochówku i grobów, przygotowaniu zdjęć na ceramice, nekrologów i pamiątek, domów pogrzebowych, ksiąg gości oraz pracowników obsługi pogrzebu. Nasz zakład zapewnia Państwu nie tylko wygodę, ale oddaje również do Państwa dyspozycji swoje umiejętności zawodowe, działając z należytą powagą.

 2. POGOTOWIE POGRZEBOWE

  Polska

  Pogotowie Pogrzebowe to sieć zrzeszająca profesjonalne firmy z branży pogrzebowej, działające na terenie całego kraju. Dzięki nam w podbramkowej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, bez problemu znajdziesz zakład, który zapewni organizację i przeprowadzenie ceremonii z należytą starannością. Pomoże także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przygotowaniami do pogrzebu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów szybko załatwisz sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego, a także u ubezpieczycieli. Pogrzeb jest bardzo stresującym doświadczeniem, szczególnie gdy jest to ostatnie pożegnanie bliskiej, ważnej dla nas osoby. Dlatego przeprowadzenie takiej ceremonii poleca się wyspecjalizowanym firmom, które są w stanie zapewnić godną oprawę tego wydarzenia. Pomogą nie tylko porozumieć się z zarządcą cmentarza, ewentualnym przedstawicielem związku wyznaniowego, a w jego braku sami zorganizują świeckiego mistrza ceremonii. Tak działa profesjonalny zakład pogrzebowy.

 3. MORTIS ZAKŁAD POGRZEBOWY

  Polska

  Zakład pogrzebowy Warszawa pracuje solidnie i dba o zadowolenie klientów. Pogrzeby Warszawa są dobrze zorganizowane. Całodobowy zakład pogrzebowy to miejsce oferujące usługi wysokiej klasy. Zakład pogrzebowy Praga Północ jest miejscem wysokiej klasy, doskonale przygotowanym do realizowania usług pochówku. Usługi pogrzebowe Warszawa są realizowane dobrze, terminowo oraz w niewysokich cenach. Organizacja pogrzebu Warszawa jest prawem każdego człowieka. Pogrzeb w Warszawie jest organizowany starannie, solidnie oraz w sposób dający pełne zadowolenie klientom.

 4. NAGROBKI I KAMIENIARSTWO 24H

  Polska

  Nagrobki24 to zgrupowanie zakładów kamieniarskich umieszczonych w rozmaitych częściach Polski, jaka powstała w celu pomocy wszystkim Kontrahentom szukającym pomocy w zakresie projektowania, wykonania oraz zamontowania grobowca, pomnika lub rzeźby. Markę tworzą wyłącznie polecane zakłady kamieniarskie, jakie do każdego zamówienia podchodzą z odpowiednim szacunkiem i starannością. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się pełen opis wspólnie z poszczególnymi punktami kamieniarskimi.

 5. FUNERARIA CARRILLO

  Hiszpania

  Pierwsze przedsiębiorstwo prywatne usług pogrzebowych Puerto de la Cruz, założone przed ponad wiekiem przez Santiago Carrillo Acosta. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi jednocześnie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INMAD MAREK MADEJ

  Polska

  Jesteśmy firmą prężnie rozwijająca się na rynku interaktywnym. Pracujemy tak, aby zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, owocowało w kolejne zlecenia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Współpracują z nami osoby o kreatywnym podejściu do zlecanych im działań.

  Wszystkie wyroby na "usługi pogrzebowe - artykuły"

 2. AGENZIA FUNEBRE VELLI

  Włochy

  Od wielu lat spółka Onoranze Funebri Velli jest obecna w gminach Colleferro, Valmontone, Artena i Segni. Doświadczenie i powaga pozwalają jej zorganizować wymagające taktownego podejścia czynności w chwili pogrzebu bliskich zmarłych. Zapewniamy przewozy pogrzebowe na terenie całych Włoch. Dzięki stałym dyżurom przez całą dobę, również w dni wolne od pracy, szybko przybywamy do klienta

 3. I.F.A. PASSERI - MORARELLI M.E C. SAS

  Włochy

  Zakład pogrzebowy. Usługi całodobowe. Uroczystości pogrzebowe wszelkiego typu. Transport pogrzebowy w całych Włoszech i za granicą. Załatwianie formalności administracyjnych, ubieranie zmarłych, kremacja i zamieszczanie nekrologów.

 4. LEMANCZYK MIROSLAWA, LUKASZ. ZAKLAD USLUG POGRZEBOWYCH

  Polska

  Zakład usług pogrzebowych Łukasza i Mirosławy Lemańczyk specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Przez całą dobę zapewnia fachową pomoc w transporcie zwłok i załatwianiu formalności. Ponadto zajmuje się budową i renowacją grobowców, sprzedażą i montażem pomników oraz florystyką pogrzebową. Na potrzeby ceremonii pogrzebowych dostarcza estetyczne wiązanki i wieńce.

 5. FIGLI TAMMARO GENNARO DI TAMMARO SALVATORE & C.

  Włochy

  Nasz zakład pogrzebowy zajmujący znaczące miejsce na rynku od ponad 50 lat, posiada rozległy park samochodowy oraz wysoko wykwalifikowany personel. Nasze usługi obejmują spopielenie, pochówek zwłok, transport w kraju i za granicą, załatwianie formalności na cmentarzach, wysłanie zwłok i załatwienie formalności celnych na lotnisku.

 1. POMPES FUNEBRES INTERNATIONALES

  Francja

  PEI (międzynarodowy zakład pogrzebowy) to specjaliści od usług pogrzebowych. PFI to firma działająca ponad granicami i proponująca rozwiązania pomocy dla osób prywatnych i profesjonalistów. PEI znajdują się w regionie paryskim. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie repatriacji zwłok. Pomożemy Państwu w transporcie ciała przed złożeniem do trumny zarówno w Paryżu jaki poza stolicą.

 2. C.S.L. SAS DI CAPPELLOZZA MICHELE E C.

  Włochy

  Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną usługę, począwszy od załatwienia formalności administracyjnych po ceremonię pogrzebową, dzięki przeszkolonemu i wykwalifikowanemu personelowi i zgodnie z obowiązującymi normami, z wykorzystaniem trumien zarówno ze szlachetnych, jak i ekonomicznych gatunków drewna, aby sprostać wszystkim potrzebom i wymaganiom klientów. Przygotowanie i ubieranie zwłok, wystrój sali pogrzebowej, przejęcie zwłok i przewóz do szpitala i ze szpitala do domu.

 1. OPUS

  Polska

  Nasza firma to zakład pogrzebowy, który specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Nasi pracownicy organizują dokumenty, załatwiają wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem ciała zmarłego do kraju. Pracowaliśmy w wielu krajach europejskich, afrykańskich i azjatyckich oraz w obu Amerykach. Wykonujemy również balsamowanie zwłok, oferujemy trumny i urny.

 2. P.W."LAS-FORM" SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem trumien od 1985r. Pod firmą "Las-Form" Sp. z o.o. działamy od 2000r. Produkujemy trumny sosnowe, dębowe, topolowe, osikowe, zarówno surowe, malowane jak i okleinowane. Oferujemy również elementy konstrukcji drewnianych, elementy drewniane do altanek i domów szkieletowych.

 3. ZAKŁAD POGRZEBOWY MEMORIA

  Polska

  Zakład Pogrzebowy MEMORIA świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Świadczymy usługi w zakresie pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów z urną, kremacje, ekshumacje, pogrzeby świeckie, eksportacja, florystyka, pomoc w organizacji konsolacji oraz wiele innych. Świadczymy usługi na terenie jabłonny, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo pod numerem telefonu +48 518 744 754

 4. ORGANIZZAZIONE BESANA SNC

  Włochy

  Uroczystości pogrzebowe, zakłady pogrzebowe, kremacja, międzynarodowy transport pogrzebowy. Usługi czynne 24 godz. na dobę.

 5. ZAKŁAD POGRZEBOWY QUO VADIS

  Polska

  Oferujący usługi funeralne zakład pogrzebowy Quovadis. Swoją siedzibę mieści na terenie malowniczych Pyskowic oraz oddziały na terenie Gliwic, Zabrza oraz Łan.

 6. POMPES FUNÈBRES TRINQUET & FILS

  Francja

 7. INZEIN

  Hiszpania

 8. BESTATTUNGEN FRANZ ETL

  Austria

 1. ONORANZE FUNEBRI AURORA ASSISTANCE COOP. SOC. PALERMO ITALY

  Włochy

 2. BESTATTUNGEN RUDOLF NORDHEIMER

  Niemcy

 3. TECKNA BY FASANO

  Belgia

 4. ONORANZE FUNEBRI DI BOSCO LUIGI & CAVALLI CLAUDIO SNC

  Włochy

 5. BAS POELSTRA UITVAARTEN

  Holandia

 6. CERA GIROLAMO POMPE FUNEBRI DI TINO CERA & C. SNC

  Włochy

 7. HONOR PIËTEITSTECHNIEK

  Holandia

 8. AGENZIA ONORANZE FUNEBRI GE.A.S.I. DI NICOLETTI VITO

  Włochy

 9. ONORANZE FUNEBRI CUPRUM

  Włochy

 10. AGENZIA FUNEBRE VITTORIANO

  Włochy