• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi ogrodnicze- projektowanie ogrodów

Wyniki dla

Usługi ogrodnicze- projektowanie ogrodów - Import eksport

 1. SHEEP-CLEANER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SHEEP-CLEANER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w Montgobert, Francja.

 2. OMEGA 69

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OMEGA 69, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Obcinanie i ścinanie drzew, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, konserwacja okresowa ogrodu, Obcinanie i ścinanie drzew, i roboty ziemne. Ma siedzibę w Saint-Fons, Francja.

 3. TITIS ESPACE VERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TITIS ESPACE VERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, ogrodnictwo, wyposażenie zewnętrzne, i naturalna i roślina bariera ogrodzenia. Ma siedzibę w Aulnay Sous Bois, Francja.

 4. LA VISION VERTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA VISION VERTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, konserwacja okresowa ogrodu, ścinanie drzew, ogrodnictwo, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w L'etang-La-Ville, Francja.

 5. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Polska

  Tworzymy projekty terenów zieleni, zakładamy ogrody i montujemy instalację nawadniającą. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów, układaniem kostki brukowej oraz granitowej. Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma ogrodnicza powstała w 1997 roku po to, by projektować i wykonywać dla Państwa wymarzone ogrody. Ogrody od lat są naszą pasją, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu i zakładaniu terenów zieleni pozwoliło nam wypracować własny styl projektowo-wykonawczy. Polecamy Państwu nasze usługi ogrodowe oraz brukarskie. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie. Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polska

  Kompleksowe zagospodarowywanie terenów zieleni. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wzbogacamy wiedzę. Posiadane certyfikaty i uprawnienia umożliwiają nam projektowanie, urządzanie, wykonawstwo i pielęgnację terenów zieleni: ogrodów przydomowych, parków, placów zabaw, parkingów, prowadzenie profesjonalnego nadzoru inspektorskiego, kierowanie budową parków, ogrodów, wykonywanie pielęgnacji i konserwacji drzew, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, wykonywanie inwentaryzacji zieleni, w tym również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, przeprowadzanie i wydawanie ekspertyz dendrologicznych. Zatrudniamy profesjonalną kadrę ogrodników. Zapewniamy bogaty asortyment drzew i krzewów.

 2. OGRODY - ZDUNEK BARTŁOMIEJ

  Polska

  Od samego początku dewizą firmy jest oferowanie bardzo wysokiej jakości wykonywanych usług, która osiągana jest przez staranne wykonawstwo, fachowe doradztwo, stosowanie nowoczesnych materiałów pochodzących od renomowanych producentów. Nasza oferta skierowana jest do osób i firm prywatnych oraz jednostek publicznych. Przyjmujemy nietypowe zlecenia. Realizujemy praktycznie każde zlecenie kompleksowo. Sami organizujemy wszystkie niezbędne materiały do wykonywanych zleceń. Zatrudniamy solidnych i kulturalnych pracowników. Zapewnimy jakość i termin wykonywanych prac oraz gwarancję i dalszą współpracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy Państwu wykonanie następujących projektów: ogrody przydomowe, wiejskie, dachowe, zimowe, pola golfowe, tereny zieleni, ośrodki sportowe i wypoczynkowe.

 3. GREENART. KOMPLEKSOWA REALIZACJA OGRODÓW. A. KSIĘŻOPOLSKA

  Polska

  Od kilkunastu lat z pasją realizujemy zlecenia związane z tworzeniem terenów zielonych i ogrodów. Jesteśmy doświadczonymi ogrodnikami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt. Podczas wykonywania ogrodów ogranicza nas tylko wyobraźnia. Klientom służymy pełnym wsparciem, począwszy od opracowania projektu ogrodu, poprzez przygotowanie terenu i nasadzanie, a skończywszy na kompleksowym wykończeniu. Fazę projektowania rozpoczynamy od spotkania z Inwestorem. Uważnie wsłuchujemy się w jego potrzeby. Staramy się jak najlepiej poznać jego wizję ogrodu. Dokładamy wszelkich starań, by urzeczywistnić Państwa pomysły, nawet te najbardziej wymagające. Następnym etapem jest przystąpienie do realizacji prac przygotowujących teren polegających m.in. na wytyczaniu ścieżek czy rozkładaniu siatek na krety. W późniejszym czasie sadzimy rośliny i tworzymy trawnik. Na tym etapie w końcu widać pierwsze efekty naszej żmudnej pracy. Na samym końcu nadajemy ostatnie szlify naszemu dziełu, dokonując montażu oświetlenia oraz małej architektury ogrodowej. Największą nagrodą jest dla nas uśmiech na twarzy Klienta. Zajmujemy się także instalacją automatycznych systemów nawadniania wiodących producentów. Oferujemy bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych trawników obejmujących świadczenie usług w zakresie koszenia trawników, wertykulacji, aeracji, nawożenia, dosiewek oraz stosowania oprysków przeciwko chwastom oraz szkodnikom.

 4. PINI OGRÓD

  Polska

  PINIO Ogród, jest to działalność z paru letnim doświadczeniem oraz tradycją. Siedziba naszej firmy , to Kraków mimo to oferowane przez nas usługi zajmują dużo większy obszar. Szczegółowe informacje o obszarze świadczenia usług naszej firmy są dostępne pod numerem telefonu oraz adresem mailowym podanym na na stronie www firmy. PINIO Ogród, to zakładanie ogrodów przy Twoim domu. Realizujemy chociażby takie usługi jak: montaż systemów nawadniania, całoroczna pielęgnacja ogrodów oraz przygotowanie trawników z rolki. Serdecznie zapraszamy do współpracy , a także zapoznania się bardziej szczegółowo z ofertą naszej firmy. Więcej informacji na naszej stronie w internecie.

 5. WYCINKA DRZEW WROCŁAW 601 586 913

  Polska

  Oferujemy usługi związane z kompleksową pielęgnacją zieleni wysokiej na obiektach komunalnych i przemysłowych, parkach, cmentarzach i ruchliwych ulicach Wrocławia.W szczególności świadczymy usługi: -profesjonalna sekcyjna wycinka drzew-pielęgnacja drzew -prześwietlanie drzew-karczowanie zarośli i drzew do lat 10 z ich klasyfikacją-kompleksowe przygotowanie terenu pod inwestycje -nasadzenia kompensacyjne-utylizacja zrębkowanie gałęzi oraz wynajem rębaka-załatwiamy formalności związane z wycinka drzew-karczowanie.

 1. ZIELONA PRZYSTAŃ - PROJEKTOWANIE, ZAKŁADANIE OGRODÓW WARSZAWA

  Polska

  Jesteśmy zakładem architektury obrazu świadczącym całościowe usługi związane z projektowaniem, realizacją i obsługą terenów zielonych, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i miejskiej. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z wielką pasją i zaangażowaniem, a wszystkie nasze projekty uwzględniają specyficzne oczekiwania klienta. Traktując oczekiwania naszego klienta z najwyższą powagą, dostarczamy bogatą paletę profesjonalnych rozwiązań z obszaru architektury ogrodowej. Podczas zimy oferujemy również fachowe odśnieżanie dachów, posesji oraz parkingów. Stawiając sobie za najwyższy priorytet podołanie wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, koncentrujemy się na profesjonalnej realizacji zadań, rzetelności i uczciwości.

 2. GABION GARDEN DESIGN STUDIO

  Irlandia

  Welcome on the website of the Gabion Garden Design Studio specializes in professional landscape design of green areas, squares, urban gardens, cottage gardens, naturalistic gardens, modern gardens, gardens next to residences, areas outside restaurants, cafes, companies, hotels and playgrounds for children and gardens for the disabled. Projects are designed individually depending on the needs and abilities of clients, the main objective of cooperation is to create a functional space which correspond harmoniously with the environment creates a unique character. Projects are presented: 2-Dimensional, 3-Dimensional visualization and animation of garden models - see on YouTube. We have special offer Free Animation of Gardens for clients which order 3- Dimensional project. Contact with Landscape Designer for all details. Gabion Garden Design Studio operates within the county of Galway and throughout Ireland.

 1. BRUK-GARDEN MARCIN MAGNUSZEWSKI

  Polska

  Unikalne i wyjątkowe aranżacje ogrodowe zapewnia „Bruk-Garden”, funkcjonujący na terenie województwa dolnośląskiego, z głównym działaniem w miejscowościach Wrocław, Legnica, Wałbrzych i okolicach. Od dnia powstania firmy w 2006roku ukierunkowany był na zagospodarowywanie terenów zielonych oraz wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej i granitowej oraz piaskowca. Wyposażony w specjalistyczny sprzęt do realizacji tych nawierzchni, solidnie i starannie wykonuje chodniki, tarasy, otoczenia budynków, a także większe place, jakimi są parkingi. Doradza w wyborze odpowiedniego materiału, a także we własnym zakresie kupuje go i dostarcza na miejsce budowy. Ogrodowe aranżacje zachowują spójność z otoczeniem, wykazują się szczególną kreatywnością i zastosowaniem indywidualnych wzorców i kolorystyki. Posiada odpowiednią wiedzę o panującej modzie, a także radzi sobie z klasycznymi propozycjami.

 2. PROCENTRUM PROJEKTOWANIE OGRODÓW

  Polska

  Firma ProCentrum zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Usługi związane z projektowaniem ogrodów w odległości większej niż 200km od siedziby firmy świadczymy za pomocą e-projektu. Oferujemy konkurencyjne ceny! ! ! Projekty są wzbogacone o dokładne wizualizacje oraz kosztorys wykonawczy całego założenia ogrodowego. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertąwww.pro-centrum.plbiuro@pro-centrum.pl

 3. EDIL SERVICE LANZA SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma Edilservizi Lanza srl to grupa pasjonatów proponująca usługi od zastosowania systemów na sucho do wykończeń wnętrz, poprzez podłogi przemysłowe, urządzanie magazynów, ogrodów, usługi transportowe i malowanie dla branży budowlanej. Jesteśmy poważną i profesjonalną firmą działającą we Włoszech.

 4. H2OGARDEN

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz zakładaniu ogrodów, a przede wszystkim oczek wodnych oraz innych elementów architektury krajobrazu z wykorzystaniem wody. Jako firma o profilu ogrodniczym, specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu oraz pielęgnacji ogrodów oraz terenów rekreacyjnych i sportowych.

 5. ARCHPROJECT

  Polska

  Archproject to zawodowe projektowanie wnętrz a proponujemy swoje usługi w następujących miejscach: Lublin, Łódź, Radom czy Warszawa. Planujesz odmienić swoje mieszkanie w taki sposób by było innowacyjne, a jednocześnie dawało Ci sporo satysfakcji samo przebywanie w nim to zapoznaj się z ofertą ArchProject. Funkcjonujemy w taki sposób by jednocześnie spełniać wskazówki klienta i proponować nasze nowoczesne pomysły. Zapraszamy do kontaktu.

 6. PLANEKO

  Polska

  PlanEko to firma, która realizuje projekty ogrodów a także dba o ich właściwą pielęgnację. Projektowaniem ogrodów firma zajmuje się od wielu już lat. W zakresie usług jest: projekt ogrodu, doradztwo, wykonawstwo. Firma oferuje również stałą pielęgnację już wykonanego ogrodu. Przedsiębiorstwo współpracuje od lat z różnymi firmami a dzięki uczestnictwu także w szkoleniach, konkursach czy konferencjach zdobywana jest dodatkowa wiedza. Wykonując ogród firma dba o najmniejszy detal.

 7. OGRODY OD A DO Z TEKIELI ZBIGNIEW

  Polska

  Firma Ogrody od A do Z oferuje Państwu profesjonalne usługi projektowania ogrodów. Czas opracowania projektu przeciętnego ogrodu wynosi 3 dni, natomiast w przypadku większych ogrodów może trwać do tygodnia. Plan zagospodarowania wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta, jednak mieści się on w przedziale 500 zł - 1500 zł. Jeśli klient zdecyduje się na współpracę z naszą firmę i realizację naszego projektu, nie ponosi on żadnych kosztów związanych z wykonaniem projektu.

 8. ROBOPUNKT

  Polska

  Robopunkt. dostarczamy sprawdzone rozwiązania automatyki domowej i ogrodowej. Zanajdziesz u nas roboty koszące - kosiarki automatyczne na każdą powierzchnię trawnika, wraz z instalacją, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Akcesoria do montażu robotów koszacych: przewody ograniczające, szpilki złączki. Swiadczymy usługi zakładania, pielenacji trawników, projektujemy i zakładamy ogrody.

 1. JAWGARDEN

  Polska

  Jawgarden to firma zajmująca się projektowaniem ogrodów. Realizujemy swoje, jak i Państwa pomysły. Nasza oferta obejmuje ogrody przydomowe, tereny wokół firm, parki, nawierzchnie brukowe. Trudnimy się również odwodnianiem i niwelacją terenu, wycinkiem drzew, użyźnianiem gleby, zakładaniem sadu, zasiewem trawnika, montażem instalacji automatycznego nawadniania oraz wszelkimi usługami pielęgnacyjnymi. Działamy na terenie Jaworzna, Katowic, Mysłowic oraz Sosnowca

 2. INTER GARTEN

  Polska

  Zakładanie i pielęgnacja zieleni. Systemy nawadniania. Trawnik z rolki

 3. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Hiszpania

  Firma IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach arbors. Ma siedzibę w Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Hiszpania.

 4. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, konstrukcje budynków, Remonty i renowacje, i Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Włochy

  Firma GIARDINAGGIO E AMBIENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach sale of garden plants, projektowanie terenów zielonych i ogrodów, i szkółka ogrodnicza. Ma siedzibę w Castiglione Della Pescaia, Włochy.

 6. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Szwajcaria

  Firma AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w Bollingen, Szwajcaria.

 7. COFAR S.R.L.

  Włochy

  Firma COFAR S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach ścinanie drzew, inżynieria naturalna, asenizacja środowiska, i pielęgnacja publicznych przestrzeni zielonych. Ma siedzibę w Castelnovo Ne' Monti, Włochy.

 8. EUROCESPED®

  Hiszpania

  Firma EUROCESPED®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Jest również obecna w dziedzinach sztuczna trawa, trawniki do instalacji sportowych, instalacja trawników w wałkach, i trawniki w 24 godziny. Ma siedzibę w Almería, Hiszpania.

 9. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Włochy

  Firma OFFICINA DEL VERDE SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w San Massimo All'adige, Włochy.

 10. TOP-GREEN

  Włochy

  Firma TOP-GREEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów. Ma siedzibę w Pianiga, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Usługi ogrodnicze- projektowanie ogrodów - Import eksport

Liczba wyników

5830 Przedsiębiorstwa