• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia medyczne

Wyniki dla

Urządzenia medyczne - Import eksport

 1. HORIZANE SANTE

  Francja

  Horizane Santé jest laboratorium mieszczącym się na południu Francji, utworzonym ponad 25 lat temu przez lekarza. Naszym zadaniem jest wytwarzanie, promowanie i prowadzenie dystrybucji urządzeń medycznych i produktów zdrowotnych. Nasze rozwiązania koncentrują się wokół zdrowia oczu, uszu i higieny ciała. Są one rozprowadzane w aptekach i paraaptekach we Francji, a także za granicą przez sieć dystrybutorów. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów poprzez nowatorskie produkty, oferowane po umiarkowanych cenach i zgodnie z profesjonalnymi wymaganiami sieci aptek i paraaptek. Należąc do branży opieki zdrowotnej, zawsze przedkładaliśmy niezawodność naszych produktów nad cenę. Wszystkie nasze produkty, których status jest zgodny z normą CE, są certyfikowane i kontrolowane, głównie przez francuskie laboratoria analityczne. Nie pozostając obojętnymi na nasz wpływ na środowisko, opracowujemy w maksymalnym zakresie produkty z opakowaniami ulegającymi biodegradacji, zaś nasze wyroby są ukierunkowane na większą neutralność i trwałość.

 2. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 3. S.A.M MED BV

  Holandia

  SAM MED B.V. przykłada najwyższą wagę do jakości swoich produktów w zestawach do testów narkotykowych. Niemniej jednak, ponieważ staramy się zaspokajać potrzeby rozwijającego się świata, nasze zestawy testowe są produkowane w Europie i USA. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów farmaceutycznych. Specjalizujemy się w odprawach, nadwyżkach, końcówkach serii i stałych zapasach. Jesteśmy całkowicie oddani staraniom w celu zapewnienia satysfakcji klienta i dążymy do zaspokojenia potrzeb Państwa firmy. Robimy to od wielu lat i zdobyliśmy reputację dostawcy wysokiej jakości usług na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty, które dostarczamy posiadają gwarantowaną w 100% autentyczność. Oprócz naszej cenionej bazy klientów z Niderandów, jesteśmy również obecni w większości krajów, ponieważ dostarczamy nasze produkty na cały świat. Zobowiązujemy się do bezkompromisowej obsługi po konkurencyjnych cenach. Pozyskujemy nasze produkty bezpośrednio od kilku największych marek farmaceutycznych na świecie, a głównie od oficjalnych dystrybutorów, aby móc dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości i po cenach z hurtową zniżką.

 4. GUNDEM SAGLIK VE GIDA URUNLERI SAN. VE TIC. A. S.

  Turcja

  Powstawszy w 1990 roku, dostarczamy nasze produkty i usługi z zakresu opakowań medycznych, kontroli sterylizacji i czystości, obróbki sterylizacyjnej i dekontaminacji. Jako przedsiębiorstwo GUNDEM, z ponad 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie opakowań urządzeń medycznych i akcesoriów, posiadamy pokaźny portfel, na przykład: -Całkowicie automatyczne i ręczne urządzenia do produkcji toreb, -Zgrzewarki rotacyjne, Zgrzewarki impulsowe & akcesoria, -Taśmy identyfikacyjna do śledzenia narzędzi i przyrządów medycznych, -Sterylne maty ze środkiem dezynfekującym, -Etykiety z oznaczeniem i pistolet do etykietowania w celu kontroli dokumentacji systemów sterylizacji, -Materiały do pakowania sterylnego; Producenci toreb w rolkach i innych! Jako przedsiębiorstwo GUNDEM, posiadamy patenty, "Wyroby Krajowe" i "Fachowość usług" oraz certyfikaty EN ISO 9001: 2015 dla naszych wyłącznych produktów. Ponadto, nasze wyroby są opatrzone certyfikatami zgodności z właściwymi normami, takimi jak EN 868, ISO 11607-2, CE; Odwiedź nas, by dowiedzieć się więcej!

 5. AFTECH

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GETPARTS GMBH

  Niemcy

 2. FIRST INTERNATIONAL CLAIMS FILING LTD

  Francja

  MASK CARE MEDICAL ma swoją siedzibę w Paryżu. Obecnie, specjalizujemy się w dystrybucji jednorazowych artykułów medycznych i urządzeń ochronnych, takich jak maseczki chirurgiczne i kombinezony. Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Wyposażamy zarówno klientów korporacyjnych (Vinci, ArcelorMittal, France Loisirs, etc...) jak i małe i średnie przedsiębiorstwa lub centra medyczne i szpitale. Jesteśmy zmobilizowani, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty jednorazowego użytku do zastosowań medycznych. Ponadto, zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie. Naszym hasłem jest reaktywność. Możesz liczyć na naszą wiarygodność, przed wysyłką produkty przechodzą surowe kontrole. W razie potrzeby, prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji Bardzo chętnie pomożemy Ci.

 3. SCHELLENBERGER BÜRSTENFABRIK GMBH

  Niemcy

 4. MEDECOM

  Francja

 5. NUOVA LARIS SRL

  Włochy

 1. DANISH HEALTHCARE APS

  Dania

 2. KAZAMAENT CO., LTD.

  Korea Południowa

 1. OPIA INNOVATION MEDICAL HEALTH

  Turcja

 2. OMNIMED AT HOME

  Zjednoczone Królestwo

 3. MEDEKIP MEDICAL HOSPITAL EQUIPMENTS

  Turcja

 4. BIOTEK TEKNIK SERVIS VE MEDIKAL SAN TIC LTD STI

  Turcja

 5. RA TURKIYE

  Turcja

 6. ECOWIRE SA

  Szwajcaria

 7. AKIN GLOBAL MEDICAL

  Turcja

 8. ORYX HEALTHCARE

  Turcja

 1. DMR MEDICAL

  Turcja

 2. MEDICSHOPPING.IT

  Włochy

 3. CARDIMED ASIA MEDICAL

  Turcja

 4. YEOLLIN SESANG CO.

  Korea Południowa

 5. ADVANCED HEALTHCARE

  Grecja

 6. BALAMIR MEDICAL

  Turcja

 7. AYDIN MEDICAL

  Turcja

 8. BEYAZGRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İMALAT SAN. VE. TİC. LTD STI

  Turcja

 9. IVORY PEAK MEDICAL EST.

  Arabia Saudyjska

 10. POROD MEDIZINTECHNIK GMBH

  Austria