• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia medyczne

Wyniki dla

Urządzenia medyczne - Import eksport

 1. NETRACO & SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Netraco & Services jest międzynarodowym dostawcą sprzętu medycznego z siedzibą w Villenave d'Ornon we Francji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie nasza firma oferuje usługi z zakresu sprzedaży sprzętu medycznego we Francji i Europie. Wszystkie produkty w naszym katalogu są znane ze swojej jakości, niezawodności i długotrwałości. Cała nasza oferta jest zgodna z normami europejskimi i została zaprojektowana tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki medyczne. Dzięki elastycznemu i profesjonalnemu zespołowi możemy odpowiedzieć na wszystkie Państwa zapytania tak szybko, jak to możliwe i dostarczyć produkty w dowolne miejsce w Europie i Afryce. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wsparcia i porad laboratoriom analiz medycznych, laboratoriom dentystycznym, lekarzom weterynarii, szpitalom, władzom lokalnym, aptekom, domom opieki dla niesamodzielnych osób starszych (EHPAD), itp. Prosimy o kontakt już dziś, aby zapoznać się z naszym katalogiem produktów!

 2. S.A.M MED BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  SAM MED B.V. przykłada najwyższą wagę do jakości swoich produktów w zestawach do testów narkotykowych. Niemniej jednak, ponieważ staramy się zaspokajać potrzeby rozwijającego się świata, nasze zestawy testowe są produkowane w Europie i USA. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów farmaceutycznych. Specjalizujemy się w odprawach, nadwyżkach, końcówkach serii i stałych zapasach. Jesteśmy całkowicie oddani staraniom w celu zapewnienia satysfakcji klienta i dążymy do zaspokojenia potrzeb Państwa firmy. Robimy to od wielu lat i zdobyliśmy reputację dostawcy wysokiej jakości usług na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty, które dostarczamy posiadają gwarantowaną w 100% autentyczność. Oprócz naszej cenionej bazy klientów z Niderandów, jesteśmy również obecni w większości krajów, ponieważ dostarczamy nasze produkty na cały świat. Zobowiązujemy się do bezkompromisowej obsługi po konkurencyjnych cenach. Pozyskujemy nasze produkty bezpośrednio od kilku największych marek farmaceutycznych na świecie, a głównie od oficjalnych dystrybutorów, aby móc dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości i po cenach z hurtową zniżką.

 3. AFTECH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AFTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Autoclaves, Welding, Kotlarstwo, Sheet metalwork, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Ennery, Francja.

 4. ARAM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARAM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale i kliniki, artykuły jednorazowego użytku, artykuły dla aptek, Szpitale i kliniki, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Seelze, Niemcy.

 5. FIRST INTERNATIONAL CLAIMS FILING LTD

  Francja

  MASK CARE MEDICAL ma swoją siedzibę w Paryżu. Obecnie, specjalizujemy się w dystrybucji jednorazowych artykułów medycznych i urządzeń ochronnych, takich jak maseczki chirurgiczne i kombinezony. Dostarczamy nasze produkty na całym świecie. Wyposażamy zarówno klientów korporacyjnych (Vinci, ArcelorMittal, France Loisirs, etc...) jak i małe i średnie przedsiębiorstwa lub centra medyczne i szpitale. Jesteśmy zmobilizowani, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty jednorazowego użytku do zastosowań medycznych. Ponadto, zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie. Naszym hasłem jest reaktywność. Możesz liczyć na naszą wiarygodność, przed wysyłką produkty przechodzą surowe kontrole. W razie potrzeby, prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji Bardzo chętnie pomożemy Ci.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHELLENBERGER BÜRSTENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHELLENBERGER BÜRSTENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, szczotki do czyszczenia, detergenty do czyszczenia broni, i szczotki do czyszczenia rur. Ma siedzibę w Bechhofen, Niemcy.

 2. MEDECOM

  Francja

  Firma MEDECOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, urządzenia do obrazowania medycznego, Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia, urządzenia medyczne, i Medyczna aparatura radiologiczna. Ma siedzibę w Plougastel Daoulas, Francja.

 3. NUOVA LARIS SRL

  Włochy

  Firma NUOVA LARIS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka szpitalne, Łóżka szpitalne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Sarno, Włochy.

 4. DANISH HEALTHCARE APS

  Dania

  Firma DANISH HEALTHCARE APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, chirurgia, i stoły operacyjne. Ma siedzibę w Fjenneslev, Dania.

 5. OPIA INNOVATION MEDICAL HEALTH

  Turcja

  Firma OPIA INNOVATION MEDICAL HEALTH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, ogrodniczki ochronne, artykuły medyczne do jednorazowego użytku, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. OMNIMED AT HOME

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OMNIMED AT HOME, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Winchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. AKIN GLOBAL MEDICAL

  Turcja

  Firma AKIN GLOBAL MEDICAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty, aparaty medyczne, urządzenia medyczne, artykuły medyczno-chirurgiczne, i Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. BIOTEK TEKNIK SERVIS VE MEDIKAL SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma BIOTEK TEKNIK SERVIS VE MEDIKAL SAN TIC LTD STI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Biotechnologia. Jest również obecna w dziedzinach produkty do hemodializy, środki dezynfekujące do użytku medycznego, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RA TURKIYE

  Turcja

  Firma RA TURKIYE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, i maski. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. CARDIMED ASIA MEDICAL

  Turcja

  Firma CARDIMED ASIA MEDICAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, artykuły medyczno-chirurgiczne, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ORYX HEALTHCARE

  Turcja

  Firma ORYX HEALTHCARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i wyposażenie dla neurologii, aparaty medyczne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MEDEKIP MEDICAL HOSPITAL EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma MEDEKIP MEDICAL HOSPITAL EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach stoły operacyjne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. ADVANCED HEALTHCARE

  Grecja

  Firma ADVANCED HEALTHCARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach instalacje, urzadzenia i wyposażenie dla służby zdrowia, urządzenia medyczne, artykuły medyczne do jednorazowego użytku, i stetoskopy. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 7. MEDICSHOPPING.IT

  Włochy

  Firma MEDICSHOPPING.IT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, artykuły medyczne, dodatki żywnościowe, i urządzenia medyczne do sterylizacji i dezynfekcji. Ma siedzibę w Busto Arsizio (va), Włochy.

 8. DMR MEDICAL

  Turcja

  Firma DMR MEDICAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, aparaty medyczne, testy farmaceutyczne diagnostyczne, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Fatih/istanbul, Turcja.

 1. ECOWIRE SA

  Szwajcaria

  Firma ECOWIRE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach artykuły medyczne do jednorazowego użytku, aparaty medyczne, artykuły medyczne i sanitarne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Geneve, Szwajcaria.

 2. AFAMYA PHARMA

  Turcja

  Firma AFAMYA PHARMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medycyna alternatywna. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, produkty farmaceutyczne, i zioła aromatyczne. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 3. SURGIHOUSE MEDICAL TRADE COMPANY LTD.

  Turcja

  Firma SURGIHOUSE MEDICAL TRADE COMPANY LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, chirurgia sercowo-naczyniowa, i urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych. Ma siedzibę w Esenler, Turcja.

 4. POROD MEDIZINTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma POROD MEDIZINTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach środki czystości, Rękawiczki JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Frauenhofen, Austria.

 5. POLYMETAL

  Turcja

  Firma POLYMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, i spawanie metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. MUZAMEDICAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MUZAMEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

 7. BEYAZGRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İMALAT SAN. VE. TİC. LTD STI

  Turcja

  Firma BEYAZGRUP SAĞLIK ÜRÜNLERİ İMALAT SAN. VE. TİC. LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Protezy ortopedyczne, Protezy ortopedyczne, gorset ortopedyczny, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. VENDORAMED

  Niemcy

  Firma VENDORAMED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia sanitarne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Oberhaching, Niemcy.

 9. BALAMIR MEDICAL

  Turcja

  Firma BALAMIR MEDICAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia medyczne, ogrodniczki ochronne, i rękawice nitrylowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. AYDIN MEDICAL

  Turcja

  Firma AYDIN MEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Tworzywa sztuczne w medycynie, urządzenia medyczne, Ośrodki opieki zdrowotnej i kliniki specjalistyczne, Medical Furniture, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Shanliurfa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo