• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych

Wyniki dla

Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych - Import eksport

 1. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma Han Sung założona w marcu 1992 r. specjalizuje się w maszynach transportowych i automatycznych przenośnikach towarowych. Pracujemy z największymi zagranicznymi firmami takimi jak Hyundai, Samsung Industry, Daewoo, LG. Znani jesteśmy z jakości i technologii oraz dbałości o satysfakcję klientów. Nasze produkty: urządzenia do przenoszenia rur, urządzenia do rotacji rur, transporter do ciężarówek, pojazdy do przewozu form, podnośniki pneumatyczne, maszyny spawalnicze, maszyny do obróbki rur, maszyny do układania rur, stoły spawalnicze, maszyny do spawania rur, maszyny do gięcia rur.

 2. RICH

  Ukraina

  Firma RICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Jest również obecna w dziedzinach toczenie. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 3. ESCOM SRL

  Włochy

  Firma ESCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, Urządzenia i elementy do hamowania w samochodach, Samochody - części składowe i części mechaniczne, Hamulce do pojazdów, i pokrowce do samochodów. Ma siedzibę w Carpenedolo, Włochy.

 4. TAZE USUL

  Turkmenia

  Firma TAZE USUL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Jest również obecna w dziedzinach Utility vehicles, i usługi dla handlu zagranicznego. Ma siedzibę w Ashgabat, Turkmenia.

 5. ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Ma siedzibę w Lanxi, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RÜTGERS GMBH

  Niemcy

  Firma RÜTGERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych, i Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych, i Urządzenia i ślizgacze do odbierania prądu dla pojazdów szynowych. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 3. FEDERAL-MOGUL FRICTION PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. BOMBARDIER TRANSPORTATION (SWITZERLAND) SA

  Szwajcaria