• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia hydrauliczne

Wyniki dla

Urządzenia hydrauliczne - Import eksport

 1. INDUSTRIEBEDARF KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Krüger - Nasze układy hydrauliczne łączą i poruszają. Industriebedarf Krüger GmbH jest członkiem Grupy KHK. Grupa KHK jest jednym z wiodących dostawców złączy obrotowych oraz systemów zaworów hydraulicznych i bloków sterowania. Ponadto oferujemy naszym klientom serię zaworów CH50, które mogą być indywidualnie montowane z zaworów z dźwignią ręczną, a także technologię blokady i zawory nabojowe. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji i wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie hydrauliki możemy zaoferować naszym klientom projektowanie systemów, w tym funkcje kosztowe i produkcję z jednego źródła. Oferowanie funkcji kosztów i produkcji z jednego źródła. Mamy ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie hydrauliki i jako rodzinna firma średniej wielkości opowiadamy się za partnerską współpracą i zrównoważonym działaniem. Grupa KHK obejmuje spółki Industriebedarf Krüger GmbH, Krüger Maschinenbau GmbH i Czetec spol s.r.o. Nasze produkty są montowane w maszynach budowlanych, rolniczych, komunalnych i obrabiarkach, a także w pojazdach użytkowych i technice napędowej. Każdego dnia nasz zespół składający się z ponad 50 zmotywowanych pracowników w trzech lokalizacjach w Niemczech i Czechach pracuje z najwyższą precyzją nad doskonałymi jakościowo produktami. Szczególne znaczenie ma dla nas awans i rozwój naszych pracowników.

 2. WILLY ZAHN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie hydrauliki. Zahn Maschinenbau zalicza się do wiodących dostawców w dziedzinie hydrauliki. Produkujemy cylindry (siłowniki) hydrauliczne, siłowniki specjalne, systemy hydrauliczne oraz elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Naprawa i nowa produkcja: Standardowe siłowniki hudrauliczne. Siłowniki standardowe. Siłowniki specjalne. Siłowniki podwójne. Tłok nurnikowy. Cylinder tłokowy. Kolumny obracane. Tłoczyska. Tłoki. Rurki cylindra. Elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Systemy hydrauliczne.

 3. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

 4. BOTT GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. NOVA CLIMA S.R.L.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BALLOCCO IMPIANTI DI VIASSONE ALESSANDRO E FEDERICO

  Włochy

 2. GEOMAR S.R.L.

  Włochy

 3. HYDROTERMICA 2000 DI ROTA SERGIO E BERNINI IVAN S.N.C.

  Włochy

 4. HYDRAULIK SCHWERIN GMBH

  Niemcy

  Firma Hydraulik Schwerin GmbH jest członkiem Grupy Hydraulik Nord od 2017 roku. Razem z Hydraulik Nord Fluidtechnik GmbH & Co. KMF Kemptener Maschinenfabrik GmbH i Litronic Steuer- und Regeltechnik GmbH, stworzono sieć, która dzięki swojej szerokiej ofercie produktowej i ponad sieciowemu podejściu do klientów, zapewnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną, konsekwentnie dążąc do rozwoju na rynku międzynarodowym. Grupa Hydraulik Nord, znana jako wiodący specjalista w dziedzinie systemów hydraulicznych, oferuje indywidualne rozwiązania oraz podejmuje różne wyzwania na rynkach światowych. Nasze portfolio opiera się na solidnym fundamencie dziesięcioleci doświadczeń w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów z dziedziny hydrauliki mobilnej, hydrauliki stacjonarnej i związanej z nią obsługi kompleksowej.

 5. DOUCE HYDRO (SA)

  Francja

  Producent standardowych i specjalnych dźwigników hydraulicznych, wszystkich rozmiarów, dużych wymiarów i dostawca cylindrów do wszelkiego rodzaju zasilanych pras hydraulicznych. Dostarczamy również kolumny do pras, kolektory hydrauliczne lub ramy do pras. Proponujemy powłoki według najnowocześniejszej technologii KERADOUCE na trzpieniach cylindrów. Jest to nowatorska powłoka ochronna wszechstronnie testowana i skrajnie wytrzymała.

 1. SO.LA.RIS. SRL

  Włochy

  Firma SOLARIS jest w prowincji Mediolan punktem odniesienia w dziedzinie rozwiązań hydraulicznych i termo-hydraulicznych, instalacji grzewczych, przeciwpożarowych i klimatyzacji. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Melegnano, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

 2. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

 1. IDROTERMICA LENISA S.R.L.

  Włochy

 2. DBS DI SIMONE DI BITETTO

  Włochy

 3. HYDROPNEU GMBH

  Niemcy

 4. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 5. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Niemcy

 6. VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA

  Włochy

 7. CHRONO FLEX

  Francja

 8. TYROLLER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 1. HYDRAULICS WORLD

  Zjednoczone Królestwo

 2. TIGERMETAL

  Niemcy

 3. TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C.

  Włochy

 4. LUCATO TERMICA S.R.L.

  Włochy

 5. BATTIGALLI

  Włochy

 6. IDROJET SRLS

  Włochy

 7. GIUDICI GIOVANNI

  Włochy

 8. M.C.A. TERMOIMPIANTI DI CELATA MATTEO

  Włochy

 9. ABFLEX

  Belgia

 10. SF-SYSTEME BÜCHELE GMBH

  Niemcy