• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia hydrauliczne

Wyniki dla

Urządzenia hydrauliczne - Import eksport

 1. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. WILLY ZAHN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie hydrauliki. Zahn Maschinenbau zalicza się do wiodących dostawców w dziedzinie hydrauliki. Produkujemy cylindry (siłowniki) hydrauliczne, siłowniki specjalne, systemy hydrauliczne oraz elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Naprawa i nowa produkcja: Standardowe siłowniki hudrauliczne. Siłowniki standardowe. Siłowniki specjalne. Siłowniki podwójne. Tłok nurnikowy. Cylinder tłokowy. Kolumny obracane. Tłoczyska. Tłoki. Rurki cylindra. Elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Systemy hydrauliczne.

  Witryna www Open In New icon
 3. INDUSTRIEBEDARF KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Krüger - Nasze układy hydrauliczne łączą i poruszają. Industriebedarf Krüger GmbH jest członkiem Grupy KHK. Grupa KHK jest jednym z wiodących dostawców złączy obrotowych oraz systemów zaworów hydraulicznych i bloków sterowania. Ponadto oferujemy naszym klientom serię zaworów CH50, które mogą być indywidualnie montowane z zaworów z dźwignią ręczną, a także technologię blokady i zawory nabojowe. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji i wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie hydrauliki możemy zaoferować naszym klientom projektowanie systemów, w tym funkcje kosztowe i produkcję z jednego źródła. Oferowanie funkcji kosztów i produkcji z jednego źródła. Mamy ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie hydrauliki i jako rodzinna firma średniej wielkości opowiadamy się za partnerską współpracą i zrównoważonym działaniem. Grupa KHK obejmuje spółki Industriebedarf Krüger GmbH, Krüger Maschinenbau GmbH i Czetec spol s.r.o. Nasze produkty są montowane w maszynach budowlanych, rolniczych, komunalnych i obrabiarkach, a także w pojazdach użytkowych i technice napędowej. Każdego dnia nasz zespół składający się z ponad 50 zmotywowanych pracowników w trzech lokalizacjach w Niemczech i Czechach pracuje z najwyższą precyzją nad doskonałymi jakościowo produktami. Szczególne znaczenie ma dla nas awans i rozwój naszych pracowników.

  Witryna www Open In New icon
 4. DBS DI SIMONE DI BITETTO

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. BOTT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.C.A. TERMOIMPIANTI DI CELATA MATTEO

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. COVRE GIUSEPPE & C. SAS

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. BALLOCCO IMPIANTI DI VIASSONE ALESSANDRO E FEDERICO

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. HYDRAULIK SCHWERIN GMBH

  Niemcy

  Firma Hydraulik Schwerin GmbH jest członkiem Grupy Hydraulik Nord od 2017 roku. Razem z Hydraulik Nord Fluidtechnik GmbH & Co. KMF Kemptener Maschinenfabrik GmbH i Litronic Steuer- und Regeltechnik GmbH, stworzono sieć, która dzięki swojej szerokiej ofercie produktowej i ponad sieciowemu podejściu do klientów, zapewnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną, konsekwentnie dążąc do rozwoju na rynku międzynarodowym. Grupa Hydraulik Nord, znana jako wiodący specjalista w dziedzinie systemów hydraulicznych, oferuje indywidualne rozwiązania oraz podejmuje różne wyzwania na rynkach światowych. Nasze portfolio opiera się na solidnym fundamencie dziesięcioleci doświadczeń w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów z dziedziny hydrauliki mobilnej, hydrauliki stacjonarnej i związanej z nią obsługi kompleksowej.

 5. DOUCE HYDRO (SA)

  Francja

  Producent standardowych i specjalnych dźwigników hydraulicznych, wszystkich rozmiarów, dużych wymiarów i dostawca cylindrów do wszelkiego rodzaju zasilanych pras hydraulicznych. Dostarczamy również kolumny do pras, kolektory hydrauliczne lub ramy do pras. Proponujemy powłoki według najnowocześniejszej technologii KERADOUCE na trzpieniach cylindrów. Jest to nowatorska powłoka ochronna wszechstronnie testowana i skrajnie wytrzymała.

 1. SO.LA.RIS. SRL

  Włochy

  Firma SOLARIS jest w prowincji Mediolan punktem odniesienia w dziedzinie rozwiązań hydraulicznych i termo-hydraulicznych, instalacji grzewczych, przeciwpożarowych i klimatyzacji. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Melegnano, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

 2. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

 3. HYDROPNEU GMBH

  Niemcy

 4. IDROTERMICA LENISA S.R.L.

  Włochy

 5. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Niemcy

 6. CHRONO FLEX

  Francja

 7. VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA

  Włochy

 8. HYDRAULICS WORLD

  Zjednoczone Królestwo

 9. HYDROTERMICA 2000 DI ROTA SERGIO E BERNINI IVAN

  Włochy

 10. TYROLLER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 1. TIGERMETAL

  Niemcy

 2. BATTIGALLI

  Włochy

 3. LUCATO TERMICA S.R.L.

  Włochy

 4. TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C.

  Włochy

 5. HYDRABUY - BUY HYDRAULIC COMPONENTS & SYSTEMS ONLINE

  Włochy

 6. ASENDORF HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 7. TERMOIDRAULICA CERON SAS

  Włochy

 8. PIRTEK UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 9. AVHS - APPLICATION VENTES HYDRAULIQUE SERVICE

  Francja

 10. IDRAULICO SALA ROBERTO

  Włochy