• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia hydrauliczne

Wyniki dla

Urządzenia hydrauliczne - Import eksport

 1. INDUSTRIEBEDARF KRÜGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Krüger - Nasze układy hydrauliczne łączą i poruszają. Industriebedarf Krüger GmbH jest członkiem Grupy KHK. Grupa KHK jest jednym z wiodących dostawców złączy obrotowych oraz systemów zaworów hydraulicznych i bloków sterowania. Ponadto oferujemy naszym klientom serię zaworów CH50, które mogą być indywidualnie montowane z zaworów z dźwignią ręczną, a także technologię blokady i zawory nabojowe. Dzięki wysokiemu pionowemu zakresowi produkcji i wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie hydrauliki możemy zaoferować naszym klientom projektowanie systemów, w tym funkcje kosztowe i produkcję z jednego źródła. Oferowanie funkcji kosztów i produkcji z jednego źródła. Mamy ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie hydrauliki i jako rodzinna firma średniej wielkości opowiadamy się za partnerską współpracą i zrównoważonym działaniem. Grupa KHK obejmuje spółki Industriebedarf Krüger GmbH, Krüger Maschinenbau GmbH i Czetec spol s.r.o. Nasze produkty są montowane w maszynach budowlanych, rolniczych, komunalnych i obrabiarkach, a także w pojazdach użytkowych i technice napędowej. Każdego dnia nasz zespół składający się z ponad 50 zmotywowanych pracowników w trzech lokalizacjach w Niemczech i Czechach pracuje z najwyższą precyzją nad doskonałymi jakościowo produktami. Szczególne znaczenie ma dla nas awans i rozwój naszych pracowników.

 2. ADIS FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge
 3. BOTT GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOTT GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Ma siedzibę w Mössingen, Niemcy.

 4. NOVA CLIMA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NOVA CLIMA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Układy hydrauliczne, konserwacja instalacji hydraulicznych, naprawa instalacji hydraulicznych, Układy hydrauliczne, i pasteryzatory elektryczne. Ma siedzibę w Novafeltria, Włochy.

 5. AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Pompy hydrauliczne, Urządzenia hydrauliczne, Układy hydrauliczne, zespoły łączące motopompy, hydraulika przemysłowa, Structured cabling layout (CPU networks), regeneracja silników przemysłowych, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NHC SP. Z O. O.

  Polska

  Mamy przyjemność przedstawić naszą ofertę współpracy, która może stać się znaczącym wkładem w sukces Państwa firmy. Nasza firma jest wiodącym dostawcą i producentem komponentów hydraulicznych i elektronicznych do samochodów ciężarowych, budowlanych różnych producentów. Możemy zaproponować nie tylko oryginalne komponenty, ale także kopie oryginalnych części o jakości OEM. Nasza współpraca z wiodącymi producentami i dostawcami gwarantuje, że nasze produkty nie tylko spełniają standardy oryginalnych komponentów, ale przewyższają je w niektórych aspektach. Nasze produkty są wyznacznikiem niezawodności, trwałości i wydajności, a wszystko to dostępne jest w konkurencyjnych cenach. Nasze zalety: - Jakość OEM: Nasze komponenty są nie tylko zgodne z wymogami, ale także podlegają rygorystycznym testom i certyfikacji, zapewniając niezawodność w najbardziej wymagających środowiskach. - Szeroki asortyment: Jesteśmy bardzo dumni z naszego szerokiego wyboru komponentów hydraulicznych i elektronicznych, co ułatwia znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego zastosowania. - Oszczędność kosztów: Nasze ceny są nie tylko konkurencyjne, ale także oferują możliwość obniżenia kosztów przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości. - Profesjonalne wsparcie: Nasz zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielać porad i wskazówek.

 2. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

 3. WILLY ZAHN MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie hydrauliki. Zahn Maschinenbau zalicza się do wiodących dostawców w dziedzinie hydrauliki. Produkujemy cylindry (siłowniki) hydrauliczne, siłowniki specjalne, systemy hydrauliczne oraz elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Naprawa i nowa produkcja: Standardowe siłowniki hudrauliczne. Siłowniki standardowe. Siłowniki specjalne. Siłowniki podwójne. Tłok nurnikowy. Cylinder tłokowy. Kolumny obracane. Tłoczyska. Tłoki. Rurki cylindra. Elektrohydrauliczne urządzenia regulacyjne. Systemy hydrauliczne.

 4. HYDRAULIK SCHWERIN GMBH

  Niemcy

  Firma Hydraulik Schwerin GmbH jest członkiem Grupy Hydraulik Nord od 2017 roku. Razem z Hydraulik Nord Fluidtechnik GmbH & Co. KMF Kemptener Maschinenfabrik GmbH i Litronic Steuer- und Regeltechnik GmbH, stworzono sieć, która dzięki swojej szerokiej ofercie produktowej i ponad sieciowemu podejściu do klientów, zapewnia zdecydowaną przewagę konkurencyjną, konsekwentnie dążąc do rozwoju na rynku międzynarodowym. Grupa Hydraulik Nord, znana jako wiodący specjalista w dziedzinie systemów hydraulicznych, oferuje indywidualne rozwiązania oraz podejmuje różne wyzwania na rynkach światowych. Nasze portfolio opiera się na solidnym fundamencie dziesięcioleci doświadczeń w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów z dziedziny hydrauliki mobilnej, hydrauliki stacjonarnej i związanej z nią obsługi kompleksowej.

 5. DOUCE HYDRO (SA)

  Francja

  Producent standardowych i specjalnych dźwigników hydraulicznych, wszystkich rozmiarów, dużych wymiarów i dostawca cylindrów do wszelkiego rodzaju zasilanych pras hydraulicznych. Dostarczamy również kolumny do pras, kolektory hydrauliczne lub ramy do pras. Proponujemy powłoki według najnowocześniejszej technologii KERADOUCE na trzpieniach cylindrów. Jest to nowatorska powłoka ochronna wszechstronnie testowana i skrajnie wytrzymała.

 1. SO.LA.RIS. SRL

  Włochy

  Firma SOLARIS jest w prowincji Mediolan punktem odniesienia w dziedzinie rozwiązań hydraulicznych i termo-hydraulicznych, instalacji grzewczych, przeciwpożarowych i klimatyzacji. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Melegnano, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.

 2. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

  Firma HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi hydrauliczne, silniki elektryczne na prąd stały, Hydraulic Cylinders for mobile crane manufacturers, i Hydraulic Cylinders for hydraulic press manufacturers. Ma siedzibę w Gorzow Wlkp., Polska.

 1. HYDROPNEU GMBH

  Niemcy

  Firma HYDROPNEU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Ma siedzibę w Ostfildern, Niemcy.

 2. IDROTERMICA LENISA S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROTERMICA LENISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, konserwacja instalacji hydraulicznych, naprawa instalacji hydraulicznych, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Cordignano, Włochy.

 3. DBS DI SIMONE DI BITETTO

  Włochy

  Firma DBS DI SIMONE DI BITETTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, panelowe wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, konserwacja instalacji hydraulicznych, Urządzenia hydrauliczne, i naprawa instalacji hydraulicznych. Ma siedzibę w Chieri, Włochy.

 4. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma AROS HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, Silniki i pompy hydrauliczne, Bezpieczniki hydrauliczne, i podnośniki hydrauliczne. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 5. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Niemcy

  Firma ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia hydrauliczne, systemy mocujące, i urządzenia i sprzęt do produkcji frytek. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 6. VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA

  Włochy

  Firma VERZELLA CLAUDIO TERMOIDRAULICA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja instalacji hydraulicznych, i naprawa instalacji hydraulicznych. Ma siedzibę w Santhia', Włochy.

 7. CHRONO FLEX

  Francja

  Firma CHRONO FLEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach naprawa węży giętkich, i sprzęt hydrauliczny. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 8. HYDRAULICS WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRAULICS WORLD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Części do maszyn pneumatycznych, akcesoria dla przemysłu pneumatycznego, i Części do maszyn pneumatycznych. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

 1. TYROLLER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma TYROLLER HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach podnośniki hydrauliczne, i instalacje przeciwwybuchowe. Ma siedzibę w Waidhofen, Niemcy.

 2. TIGERMETAL

  Niemcy

  Firma TIGERMETAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prasy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, i Urządzenia hydrauliczne. Ma siedzibę w Burtenbach, Niemcy.

 3. TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C.

  Włochy

  Firma TERMOIDRAULICA TOMASELLA DI TOMASELLA PIETRO & MARCO S.N.C., roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja instalacji hydraulicznych, i naprawa instalacji hydraulicznych. Ma siedzibę w San Fior, Włochy.

 4. BATTIGALLI

  Włochy

  Firma BATTIGALLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, klimatyzatory do użytku przemysłowego, warsztaty przeglądu instalacji, Urządzenia hydrauliczne, i urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa. Ma siedzibę w Siena, Włochy.

 5. LUCATO TERMICA S.R.L.

  Włochy

  Firma LUCATO TERMICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, instalacja klimatyzacji, urządzenia do klimatyzacji, Urządzenia hydrauliczne, i instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Castelletto Monferrato, Włochy.

 6. VERGUCHT HYDRAULICS

  Belgia

  Firma VERGUCHT HYDRAULICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach cylindry oleodynamiczne, i silniki oleodynamiczne. Ma siedzibę w Erpe-Mere, Belgia.

 7. HYDRO-TOOLS

  Belgia

  Firma HYDRO-TOOLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - przyrządy i instrumenty kontrolne i nastawcze, drobne części do urządzeń mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych, Hydraulika - przyrządy i instrumenty kontrolne i nastawcze, urządzenia hydrauliczne, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Olne, Belgia.

 8. CONTROL HYDRAULICS

  Irlandia

  Firma CONTROL HYDRAULICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Ma siedzibę w Athy, Irlandia.

 9. GIUDICI GIOVANNI

  Włochy

  Firma GIUDICI GIOVANNI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach instalacje hydrauliczne i termohydrauliczne, i instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych. Ma siedzibę w Figino Serenza, Włochy.

 10. SF-SYSTEME BÜCHELE GMBH

  Niemcy

  Firma SF-SYSTEME BÜCHELE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, transportery ścinek, i Urządzenia hydrauliczne. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo