• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia elektryczne - import-eksport

Wyniki dla

Urządzenia elektryczne - import-eksport - Import eksport

 1. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

 2. PROFELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 3. MJS COMMUNICATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MJS COMMUNICATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, okablowanie sieciowe, okablowanie elektryczne, Telefonia internetowa, i kamera do monitorowania. Ma siedzibę w Courtenay, Francja.

 4. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

 5. ELEKTRO SAL LESZEK HAJBOWICZ

  Polska

  Hurtownia elektryczna „Elektro-sal” w Gliwicach działa na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się dystrybucją artykułów elektrycznych i szeroko rozumianej automatyki przemysłowej od wiodących producentów z kraju i zagranicy. Najważniejszym celem naszej działalności jest zapewnienie Klientom dostawy materiałów umożliwiających realizację planowanej inwestycji w jak najkrótszym czasie. Grono Klientów naszej hurtowni elektroinstalacyjnej tworzą zarówno przedsiębiorstwa przemysłowe, jak również fabryki motoryzacyjne i sprzętu AGD, huty, firmy działające w sektorze infrastruktury oraz wiele firm elektroinstalacyjnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOLMECH SŁAWOMIR KOLASA SP.J.

  Polska

  Jesteśmy stabilną firmą, posiadającą odpowiedni potencjał finansowy, ludzki i techniczny pozwalający wywiązać się z każdego powierzonego zadania. Oferujemy kompletacje dostaw w zakresie komponentów hydrauliki siłowej, aparatury do zasilania i rozdziału energii elektrycznej, aparatury sterowniczej i sygnalizacyjnej, elementów sterowania i układów napędowych, elementów oraz systemów automatyki przemysłowej. Świadczymy usługi regeneracji siłowników, regeneracji pras hydraulicznych i doboru uszczelnień technicznych. Posiadamy kadrę doświadczonych inżynierów, handlowców i instalatorów.

 2. SMG SP. Z O.O. AMPERSHOP

  Polska

  AmperShop to miejsce, w którym można nabyć niemal wszystkie materiały elektryczne, jakie potrzebne są zarówno specjalistom, jak i każdej osobie w codziennym funkcjonowaniu (elektronarzędzia, gniazdka, mierniki, rozdzielnice i inne). Jest to hurtownia elektryczna online współpracująca z najlepszymi producentami, których marki zdobyły uznanie na całym świecie. Klienci, którzy zdecydują się na zakupy w tym sklepie, mogą mieć pewność, że nabędą towar funkcjonalny i pozwalający na wieloletnie korzystanie z niego. Olbrzymią zaletą są niskie ceny, które czynią ofertę niezwykle konkurencyjną. Witryna internetowa ma intuicyjny interfejs i jest łatwa w obsłudze. By zwiększyć użytkownikom komfort przeglądania asortymentu, podzielono towar na kategorie, a dodatkowo udostępniono również wyszukiwarkę. Dzięki niej można zawężać listę wyświetlanych artykułów np. według nazwy producenta lub innych kryteriów. Kadrę sprzedawców tej hurtowni elektrycznej tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie pomogą w wyborze.

 3. EKO-SYSTEM BARTOSZ PRYL - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA

  Polska

  EKO System Polska to marka, która od lat z całych sił stara się adaptować nastawienie rodaków do budownictwa oraz współczesnych technologii, które mają wpływ nie tylko na codzienne życie, lecz również na otoczenie oraz naturę. Fachowcy z EKO System pomagają we wdrażaniu innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań - na przykład fotowoltaiki. Mieszcząca się w Stargardzie marka oferuje dużo systemów z szansą wdrożenia w dowolnym miejscu w naszym kraju - jeśli wyszukują Państwo takich speców, EKO System Polska to dobry adres!

 4. SMART BUDYNEK SP. Z O. O.

  Polska

  Firma Smart Budynek Sp. z o. o. zajmuje się importem oraz sprzedażą akcesoriów do inteligentnego domu. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne komponenty do stworzenia inteligentnej instalacji, dzięki znajomości naszych produktów, będziemy mogli w pełni dobrać rozwiązanie do twoich potrzeb.

 5. SIGMAPIT.EL.ŚRUBOWE

  Polska

  branże: - Śruby, wkręty, nakrętki, nity- Narzędzia, elektronarzędzia- Chemia budowlana- Materiały ścierne, polerujące- Bhp

 1. POWER-XTRA

  Turcja

  Firma POWER-XTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach bateria i akumulator. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 2. ZELKON ELECTRIC

  Turcja

  Firma ZELKON ELECTRIC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach stopery do korków, przewody do instalacji elektrycznych, antyutleniacze do styków elektrycznych, i Trzystykowe wtyczki i gniazdka. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. SIM HOLLAND ENERGIE

  Holandia

  Firma SIM HOLLAND ENERGIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Sliedrecht, Holandia.

 2. EMG D.O.O

  Słowenia

  Firma EMG D.O.O, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Urządzenia elektryczne - import-eksport, Urządzenia elektroniczne - import-eksport, Komponenty elektroniczne, Urządzenia elektryczne - import-eksport, i Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Ma siedzibę w Markovci, Słowenia.

 3. TÜMPA ELEKTRIK

  Turcja

  Firma TÜMPA ELEKTRIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia elektryczne - import-eksport, Urządzenia elektryczne - import-eksport, materiały elektryczne - hurt, materiały elektryczne dla przemysłu, i Sprzęt elektryczny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TECH SERVICES PLUS

  Gabon

  Firma TECH SERVICES PLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Urządzenia elektryczne - import-eksport, Elektryczne roboty instalacyjne, electric equipment, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Urządzenia elektryczne - import-eksport, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Libreville, Gabon.

 5. EMFANORM ELEKTRONIK PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma EMFANORM ELEKTRONIK PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach bębny. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 6. ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE

  Niemcy

  Firma ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do automatyzacji przemysłowej, wyłączniki, i materiały elektryczne - hurt. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 7. DYSTRYBUTOR OZE

  Polska

  Firma DYSTRYBUTOR OZE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 8. PISIMISIS BATTERIES

  Grecja

  Firma PISIMISIS BATTERIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Peristeri Athens, Grecja.

 1. VIRA GROUP OF COMPANIES

  Turcja

  Firma VIRA GROUP OF COMPANIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NECOM

  Rumunia

  Firma NECOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach transformatory elektryczne. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 3. ATEM

  Belgia

  Firma ATEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach łączniki, sznury elektrotechniczne, transformatory elektryczne, i końcówki mocy. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 4. HKG24

  Niemcy

  Firma HKG24, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - przedstawiciele, Urządzenia elektroniczne - import-eksport, Import eksport świeżych produktów transport, Import-eksport - przedstawiciele, akcesoria do systemów wsysania, i Urządzenia elektroniczne - import-eksport. Ma siedzibę w Blankenfelde, Niemcy.

 5. AFOI TSIAVOY OE TEMHK

  Grecja

  Firma AFOI TSIAVOY OE TEMHK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach przewijanie elektryczne i elektromechaniczne. Ma siedzibę w Tripolis, Grecja.

 6. STCB SÀRL

  Szwajcaria

  Firma STCB SÀRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach instalacje słoneczne. Ma siedzibę w Bouveret, Szwajcaria.

 7. DECOR-TECH GMBH

  Szwajcaria

  Firma DECOR-TECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach rzutki, fliper, i szafa grająca. Ma siedzibę w Adligenswil-Luzern, Szwajcaria.

 8. CEWE

  Turcja

  Firma CEWE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. YKF ELEKTRICAL SUPPLIES

  Turcja

  Firma YKF ELEKTRICAL SUPPLIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 10. DINOLUX, SA.

  Portugalia

  Firma DINOLUX, SA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i złączki do przewodów, drutów i kabli elektrycznych, generating set, szafki elektryczne, i oświetlenie publiczne. Ma siedzibę w Agueda, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Urządzenia elektryczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

527 Przedsiębiorstwa