• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia elektryczne - import-eksport

Wyniki dla

Urządzenia elektryczne - import-eksport - Import eksport

 1. PROFELEC

  Francja

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 2. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

 3. KOLMECH SŁAWOMIR KOLASA SP.J.

  Polska

  Jesteśmy stabilną firmą, posiadającą odpowiedni potencjał finansowy, ludzki i techniczny pozwalający wywiązać się z każdego powierzonego zadania. Oferujemy kompletacje dostaw w zakresie komponentów hydrauliki siłowej, aparatury do zasilania i rozdziału energii elektrycznej, aparatury sterowniczej i sygnalizacyjnej, elementów sterowania i układów napędowych, elementów oraz systemów automatyki przemysłowej. Świadczymy usługi regeneracji siłowników, regeneracji pras hydraulicznych i doboru uszczelnień technicznych. Posiadamy kadrę doświadczonych inżynierów, handlowców i instalatorów.

 4. SMG SP. Z O.O. AMPERSHOP

  Polska

  AmperShop to miejsce, w którym można nabyć niemal wszystkie materiały elektryczne, jakie potrzebne są zarówno specjalistom, jak i każdej osobie w codziennym funkcjonowaniu (elektronarzędzia, gniazdka, mierniki, rozdzielnice i inne). Jest to hurtownia elektryczna online współpracująca z najlepszymi producentami, których marki zdobyły uznanie na całym świecie. Klienci, którzy zdecydują się na zakupy w tym sklepie, mogą mieć pewność, że nabędą towar funkcjonalny i pozwalający na wieloletnie korzystanie z niego. Olbrzymią zaletą są niskie ceny, które czynią ofertę niezwykle konkurencyjną. Witryna internetowa ma intuicyjny interfejs i jest łatwa w obsłudze. By zwiększyć użytkownikom komfort przeglądania asortymentu, podzielono towar na kategorie, a dodatkowo udostępniono również wyszukiwarkę. Dzięki niej można zawężać listę wyświetlanych artykułów np. według nazwy producenta lub innych kryteriów. Kadrę sprzedawców tej hurtowni elektrycznej tworzą doświadczeni specjaliści, którzy chętnie pomogą w wyborze.

 5. EKO-SYSTEM BARTOSZ PRYL - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA

  Polska

  EKO System Polska to marka, która od lat z całych sił stara się adaptować nastawienie rodaków do budownictwa oraz współczesnych technologii, które mają wpływ nie tylko na codzienne życie, lecz również na otoczenie oraz naturę. Fachowcy z EKO System pomagają we wdrażaniu innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań - na przykład fotowoltaiki. Mieszcząca się w Stargardzie marka oferuje dużo systemów z szansą wdrożenia w dowolnym miejscu w naszym kraju - jeśli wyszukują Państwo takich speców, EKO System Polska to dobry adres!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SMART BUDYNEK SP. Z O. O.

  Polska

  Firma Smart Budynek Sp. z o. o. zajmuje się importem oraz sprzedażą akcesoriów do inteligentnego domu. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne komponenty do stworzenia inteligentnej instalacji, dzięki znajomości naszych produktów, będziemy mogli w pełni dobrać rozwiązanie do twoich potrzeb.

 2. SIGMAPIT.EL.ŚRUBOWE

  Polska

  branże: - Śruby, wkręty, nakrętki, nity- Narzędzia, elektronarzędzia- Chemia budowlana- Materiały ścierne, polerujące- Bhp

 3. POWER-XTRA

  Turcja

 4. ZELKON ELECTRIC

  Turcja

 5. SIM HOLLAND ENERGIE

  Holandia

 1. EMG D.O.O

  Słowenia

 2. TECH SERVICES PLUS

  Gabon

 1. EMFANORM ELEKTRONIK PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 2. ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL MOELLE

  Niemcy

 3. DYSTRYBUTOR OZE

  Polska

 4. AFOI TSIAVOY OE TEMHK

  Grecja

 5. VANES ELEKTROMARKET OTO.INŞ.HIRD.SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

 6. DINOLUX, SA.

  Portugalia

 7. PISIMISIS BATTERIES

  Grecja

 8. HKG24

  Niemcy

 1. STCB SÀRL

  Szwajcaria

 2. NETTSTAFF

  Holandia

 3. VIRA GROUP OF COMPANIES

  Turcja

 4. MICROSUPPLYEU

  Islandia

 5. CEWE

  Turcja

 6. DECOR-TECH GMBH

  Szwajcaria

 7. PROCOM GMBH

  Niemcy

 8. SNL ELEKTRIK DIS TICARET VE SANAYI A.S.

  Turcja

 9. LEAD TECH MAROC SARL

  Maroko

 10. YKF ELEKTRICAL SUPPLIES

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Urządzenia elektryczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

510 przedsiębiorstwa