• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do podlewania i nawadniania

Wyniki dla

Urządzenia do podlewania i nawadniania - Import eksport

 1. RAESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 2. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcja

  Nasza firma została założona jako przedsiębiorstwo produkcyjne w 1994 roku w Mersin/Turcja. Produkuje maszyny i urządzenia oraz części zamienne dla zakładów przemysłowych krajowych i zagranicznych pod nazwą Acarsan od chwili jej powstania po dzień dzisiejszy. Podobnie jak Grupa Acarsan, druga spółkam Acar-Lazer prowadzi produkcję wyrobów płytowych (do takich zastosowań takich jak cięcie, gięcie, spawanie, elektrostatyka, malowanie itp.) a Grupa Acarsan pokazuje swoje doświadczenie produkcyjne i technologiczne w sektorze rolniczym ustanowione przez Acar-Mak-San. Ltd. Co. w 2009 r. Acar-Mak-San. Ltd. Co. najpierw korzystała ze swojego 16-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych i urządzeń metalowych pod marką “Flower®”, później koncentrując się na systemach firltracji i nawadniania. Acar-Mak-San. Ltd.Co. produkuje systemy filtracyjne pod marką ACRV Filter® mające wszystkie certyfikację TS EN ISO 9001: 2008 System zarządzania Jakością.

 3. RIEGOS RUIZ

  Hiszpania

  Riegos Ruiz: Stanowimy kompetentny i efektywny zespół o rozległej wiedzy technicznej. Ponad 30 lat doświadczenia. Proponujemy szeroki asortyment produktów najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Instalacje podlewające i nawadniające. Urządzenia do nawadniania przez zraszanie. Instalacje podlewania kropelkowego. Oś obrotu. Motopompy. Armatki do nawadniania. Systemy filtracji Zraszacze. Projekty dla posiadłości. Topografia. Sprzęt pompujący. Filtry. Wyniesienia.

 4. IBEROGARDEN

  Hiszpania

  Firma IBEROGARDEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 5. OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie kropelkowe, Tryskacze do systemów nawadniających, i nawadnianie przez zraszanie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRILUX

  Portugalia

  Firma PRILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, nawadnianie przez zraszanie, i instalacje irygacyjne. Ma siedzibę w Ponte De Vagos, Portugalia.

 2. HYDOR

  Belgia

  Firma HYDOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Urządzenia do podlewania i nawadniania, instalacje nawadniające do parków, sprayers, i pompy. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 3. AQUA DEWULF

  Belgia

  Firma AQUA DEWULF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Usługi odwiertów, Pompy, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Usługi odwiertów, Pompy, i water purification and treatment. Ma siedzibę w Loppem, Belgia.

 4. GREENERY CREATIONS

  Belgia

  Firma GREENERY CREATIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach czujniki dymowe, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w Willenhall, Zjednoczone Królestwo.

 1. ALFAFLEX

  Francja

  Firma ALFAFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, przewody elastyczne pod ciśnieniem, deszczownie jednostrumieniowe, złącza i elementy metalowe z mosiądzu do przewodów elastycznych, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Sermaize Les Bains, Francja.

 2. HELITENE, LDA

  Portugalia

  Firma HELITENE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 1. BOUTE STEPHAN

  Belgia

  Firma BOUTE STEPHAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Zedelgem, Belgia.

 2. RIEGOS DEL DUERO SA

  Hiszpania

  Firma RIEGOS DEL DUERO SA, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Podlewanie i irygacja - usługi, Urządzenia do podlewania i nawadniania, montaż instalacji irygacyjnych, urządzenia automatyczne do instalacji do podlewania, Podlewanie i irygacja - usługi, i Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Olmedo-Valladolid, Hiszpania.

 3. WWW.TZATOOLS.GR

  Grecja

  Firma WWW.TZATOOLS.GR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, motogeneratory, zwojenie, Pompy głębinowe, i narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Farsala, Grecja.

 4. ZUPAN D.O.O.

  Słowenia

  Firma ZUPAN D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Male?nik, Słowenia.

 5. ARTS TUINEN

  Belgia

  Firma ARTS TUINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Urządzenia do podlewania i nawadniania, prace ogrodowe, Plantacje, i ogrodnictwo. Ma siedzibę w Maldegem, Belgia.

 6. BRAEKEN EDDY

  Belgia

  Firma BRAEKEN EDDY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - gospodarka leśna, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, Ogrodnictwo - gospodarka leśna, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, i Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 7. IRRILAND S.R.L.

  Włochy

  Firma IRRILAND S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Irygacja - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Irygacja - urządzenia, Irygatory automatyczne, i irygatory. Ma siedzibę w Guastalla, Włochy.

 8. SPHERAG

  Hiszpania

  Firma SPHERAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Jest również obecna w dziedzinach nawadnianie automatyczne, telezarządzanie, system zdalnej kontroli, i optymalizacja nawadniania. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. BJ BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BJ BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Triefenstein, Niemcy.

 2. EDUARD ROTTER

  Austria

  Firma EDUARD ROTTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. VALPLEXI SA

  Szwajcaria

  Firma VALPLEXI SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sion, Szwajcaria.

 4. BENZ-BEREGNUNG GESELLSCHAFT FÜR BEREGNUNGS- UND WASSERTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma BENZ-BEREGNUNG GESELLSCHAFT FÜR BEREGNUNGS- UND WASSERTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Göllheim, Niemcy.

 5. INSTALADORES GAS MADRID

  Hiszpania

  Firma INSTALADORES GAS MADRID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia do podlewania i nawadniania. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. WENINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. KG

  Austria

  Firma WENINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Telfs, Austria.

 7. DIP GMBH

  Niemcy

  Firma DIP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ellefeld, Niemcy.

 8. AH BEREGNUNGSTECHNIK INH. A. HERTEL

  Niemcy

  Firma AH BEREGNUNGSTECHNIK INH. A. HERTEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Lichtenow, Niemcy.

 9. HILBA AG

  Szwajcaria

  Firma HILBA AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Szkółki hodowlane i leśne, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bachenbülach, Szwajcaria.

 10. RICHARD HARDER

  Niemcy

  Firma RICHARD HARDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo