• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących

Wyniki dla

Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących - Import eksport

 1. EMFI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, urządzenia i sprzęt do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie dla przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

 2. BRÄNDSTRÖM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BRÄNDSTRÖM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy samoprzylepne. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, taśmy przylepne do pakowania, taśmy wzmacniające, i Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

 3. SM COATING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SM COATING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 4. H & H MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H & H MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 5. UES AG

  Niemcy

  Nasze produkty już od 15 lat z powodzeniem rozprowadzane są na rynkach klejów. W tym czasie firma UES AG stała się jednym z największych dostawców dla różnych branż i do licznych zastosowań. U wielu klientów rozwiązania systemowe UES zajęły zdecydowane miejsce na liniach produkcyjnych. Nie jest dla nas powód do spoczywania na laurach! Poprzez ciągły rozwój naszych produktów i wprowadzanie nowych technologii, jakość i trwałość są nieustannie ulepszane, zapewniając w rezultacie nowoczesne urządzenia i zadowolonych klientów. Ale nie tylko produkty, także usługi i obsługa klienta są dostosowywane do waszych potrzeb i oczekiwań. Najnowocześniejsze produkty, wysoki poziom elastyczności i niezawodna współpraca zapewnia klientom UES AG pełne zadowolenie i spokój ducha. Zacznij z nami współpracę – oferujemy całą naszą wiedzę fachową, aby skutecznie wspierać Twoje produkty.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLYCHEM SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od 1982 roku i w tym czasie na trwałe wpisała się na listę najlepszych producentów klejów poliuretanowych, pianek montażowych, surowcowych systemów poliuretanowych do produkcji pianek sztywnych, mikroporowatych, integralnych oraz systemów obuwniczych. W swojej ofercie posiadamy całą paletę klejów do wszelkich możliwych materiałów budowlanych, pianki montażowe o różnych własnościach - od wersji podstawowej, poprzez piankę dla profesjonalistów aż do pianki o klasie palności B2. Proponujemy także płyty termoizolacyjne o różnych gęstościach, otuliny docinane na miarę oraz kształtki sprężyste dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i znakomitymi właściwościami użytkowymi, o czym zaświadczają usatysfakcjonowani Klienci. Wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska oraz nowoczesne laboratorium gwarantuje optymalne dostosowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 2. KLEI ADHESIVE MACHINERY

  Ukraina

  Firma KLEI ADHESIVE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do nakładania kleju, i prasy pneumatyczne. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. GOATEC D.T.M.

  Włochy

  Firma GOATEC D.T.M., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach nakładanie kleju, i klej termiczny pistolety. Ma siedzibę w Pineta Di Laives, Włochy.

 4. BEYER & OTTO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BEYER & OTTO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach obsada ciagadła, i Pistons. Ma siedzibę w Kleinostheim, Niemcy.

 5. ELITE CO.,LTD

  Chiny

  Firma ELITE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 1. INNOTECH MARKETING UND KONFEKTION ROT GMBH

  Niemcy

  Firma INNOTECH MARKETING UND KONFEKTION ROT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Bad Schönborn, Niemcy.

 2. NIEMES DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIEMES DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 1. HERBERT SCHÄFER KLEBETECHNIK

  Niemcy

  Firma HERBERT SCHÄFER KLEBETECHNIK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach hot-melt adhesive. Ma siedzibę w Sandhausen, Niemcy.

 2. ADHÉTECH

  Francja

  Firma ADHÉTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kleje syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, industrial glues, Surface treatment, i Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Hurigny, Francja.

 3. QCUBO, LDA.

  Portugalia

  Firma QCUBO, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Paços De Ferreira, Portugalia.

 4. WINKEL ADHESIVES, SEALANTS & LUBRICANTS

  Turcja

  Firma WINKEL ADHESIVES, SEALANTS & LUBRICANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. LERA MELT

  Turcja

  Firma LERA MELT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach klejarka brzegów, kleje termoutwardzalne, i kleje. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. FOCKE MELER GLUING SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma FOCKE MELER GLUING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach klejarki introligatorskie, sklejarki przemysłowe, i maszyny do klejenia artykułów papierowych i kartonowych. Ma siedzibę w Arazuri/navarra, Hiszpania.

 7. FRABO KIMYASAL MADDELER SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Firma FRABO KIMYASAL MADDELER SAN. VE TIC. LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach kleje do produkcji butów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. PIERRE SOLIDE DESIGN

  Francja

  Firma PIERRE SOLIDE DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach płytki akrylowe, Kamienie syntetyczne, materiały kompozytowe z żywicami, i sprzedaż hurtowa akcesoriów łazienkowych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. SULPEN COMPANY

  Brazylia

  Firma SULPEN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach cyanoacrylate glues, furniture fittings, i Taśmy lepkie. Ma siedzibę w Caxias Do Sul-Rs, Brazylia.

 2. AKROKEM-FRANCE POLYMÈRE & COLLE

  Francja

  Firma AKROKEM-FRANCE POLYMÈRE & COLLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, i spoiwa chemiczne. Ma siedzibę w Vertou, Francja.

 3. AP HOLDING

  Turcja

  Firma AP HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach klejarki do drewna w płytach, kleje do drewna, kleje żeglarskie, i kleje i spoiwa nietrujące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ATILLA PELISTER HOLDING A.S

  Turcja

  Firma ATILLA PELISTER HOLDING A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ROBATECH

  Francja

  Firma ROBATECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, kleje i taśmy samoprzylepne, klejenie, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, i kleje termiczne. Ma siedzibę w Chauvoncourt, Francja.

 6. A.S. EXCLUSIV

  Niemcy

  Firma A.S. EXCLUSIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Jest również obecna w dziedzinach kleje termotopliwe w sztyfcie, klej termiczny pistolety, kleje termotopliwe w granulacie, i urządzenia do termofuzji. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 7. TUTES GMBH

  Niemcy

  Firma TUTES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 8. CS CHEMICAL CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma CS CHEMICAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, adhesive, i industrial glues. Ma siedzibę w Ulju-Gun, Korea Południowa.

 9. PUFFE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma PUFFE ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Ma siedzibę w Sankt Augustin, Niemcy.

 10. ECRAN SUD

  Francja

  Firma ECRAN SUD, roku i działającą w sektorze Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących. Ma siedzibę w RUEIL MALMAISON, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo