• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących

Wyniki dla

Urządzenia do nanoszenia klejów i zapraw klejących - Import eksport

 1. EMFI

  Francja

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, urządzenia i sprzęt do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie dla przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

 2. BRÄNDSTRÖM

  Francja

 3. SM COATING GMBH

  Niemcy

 4. H & H MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 5. UES AG

  Niemcy

  Nasze produkty już od 15 lat z powodzeniem rozprowadzane są na rynkach klejów. W tym czasie firma UES AG stała się jednym z największych dostawców dla różnych branż i do licznych zastosowań. U wielu klientów rozwiązania systemowe UES zajęły zdecydowane miejsce na liniach produkcyjnych. Nie jest dla nas powód do spoczywania na laurach! Poprzez ciągły rozwój naszych produktów i wprowadzanie nowych technologii, jakość i trwałość są nieustannie ulepszane, zapewniając w rezultacie nowoczesne urządzenia i zadowolonych klientów. Ale nie tylko produkty, także usługi i obsługa klienta są dostosowywane do waszych potrzeb i oczekiwań. Najnowocześniejsze produkty, wysoki poziom elastyczności i niezawodna współpraca zapewnia klientom UES AG pełne zadowolenie i spokój ducha. Zacznij z nami współpracę – oferujemy całą naszą wiedzę fachową, aby skutecznie wspierać Twoje produkty.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLYCHEM SYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od 1982 roku i w tym czasie na trwałe wpisała się na listę najlepszych producentów klejów poliuretanowych, pianek montażowych, surowcowych systemów poliuretanowych do produkcji pianek sztywnych, mikroporowatych, integralnych oraz systemów obuwniczych. W swojej ofercie posiadamy całą paletę klejów do wszelkich możliwych materiałów budowlanych, pianki montażowe o różnych własnościach - od wersji podstawowej, poprzez piankę dla profesjonalistów aż do pianki o klasie palności B2. Proponujemy także płyty termoizolacyjne o różnych gęstościach, otuliny docinane na miarę oraz kształtki sprężyste dla różnych gałęzi przemysłu. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i znakomitymi właściwościami użytkowymi, o czym zaświadczają usatysfakcjonowani Klienci. Wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska oraz nowoczesne laboratorium gwarantuje optymalne dostosowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 2. KLEI ADHESIVE MACHINERY

  Ukraina

 3. GOATEC D.T.M.

  Włochy

 4. BEYER & OTTO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. AKROKEM-FRANCE POLYMÈRE & COLLE

  Francja

 1. NIEMES DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. LERA MELT

  Turcja

 1. ATILLA PELISTER HOLDING A.S

  Turcja

 2. WINKEL ADHESIVES, SEALANTS & LUBRICANTS

  Turcja

 3. FRABO KIMYASAL MADDELER SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

 4. QCUBO, LDA.

  Portugalia

 5. FOCKE MELER GLUING SOLUTIONS

  Hiszpania

 6. AP HOLDING

  Turcja

 7. HERBERT SCHÄFER KLEBETECHNIK

  Niemcy

 8. PIERRE SOLIDE DESIGN

  Francja

 1. SPI DEVELOPMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. ECRAN SUD

  Francja

 3. CS CHEMICAL CO., LTD.

  Korea Południowa

 4. TAGHLEEF INDUSTRIES SLU

  Hiszpania

 5. SILTEX S.R.L.

  Włochy

 6. SA ENTREPRISE DUPONT

  Francja

 7. DOUGLAS STORRIE LABELS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 8. STE INTER COLLE

  Tunezja

 9. PREO SRL.

  Włochy

 10. IMPREGNACIONES MELAMINICAS GALLEGAS SA

  Hiszpania