• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do mycia przemysłowego

Wyniki dla

Urządzenia do mycia przemysłowego - Import eksport

 1. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINE AND SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Dolfin została założona w 1976 r. Po wyprodukowaniu pierwszej maszyny do mycia w 1985 r., firma rozwinęła się w 2001 r. i wybudowała zakład produkcyjny na powierzchni wynoszącej 5000 m2, by wejść na rynek międzynarodowy i rozpoczęła produkcję myjek do części przemysłowych. Od pierwszego dnia stała się wzorem w branży myjek do części (dzięki posiadaniu dokumentów ISO 9001 i CE) i dążąc do osiągnięcia wysokiego poziomu jakości. Ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji maszyn standardowych i specjalnych do mycia natryskowego; produkcja myjek silnikowych/blokowych do namaczania i myjek ultradźwiękowych; maszyny do wytrawiania; myjki ultradźwiękowe; myjki do śrub z elementami mocującymi; myjki do samochodowych części zamiennych; myjki do części do samolotów, statków, pociągów i lokomotyw; stajemy się liderem w Turcji. Dolfin będzie kontynuował swój nowoczesny i innowacyjny sposób rządzenia dziś i w przyszłości. Firma daje swoim klientom zaufanie poprzez jakość usług i stosowanie nowoczesnych technologii. Co więcej, Dolfin szanuje swoich pracowników i partnerów, a także dynamicznie reaguje na wymagania. Wraz z jakością i zaufaniem firma eksportuje do ponad 20 krajów i tak będzie kontynuować. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. DUO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Duo-Technik GmbH istnieje od ponad 25 lat. Z biegiem lat firma przekształciła się z dystrybutora w dostawcę do wszystkich rodzajów systemów w dziedzinie druku fleksograficznego i cyfrowego. Od założenia Duo-Technik w 1989 roku przedsiębiorstwo przekształciło się z organizacji sprzedaży w zakład produkcyjny i oferuje obecnie szeroką gamę urządzeń pomocniczych dla branży poligraficznej. Rosnące wymagania klientów są dla nas motorem ciągłego rozwoju. Obecnie nasz asortyment produktów obejmuje - suszarki na podczerwień i gorące powietrze do farb wodnych i lakierów, urządzenia odpylające do drukarek arkuszowych i taśmowych, urządzenia do polimeryzacji i utrwalania farb i lakierów UV, kondycjonowanie farb, systemy myjące do płyt drukarskich i wałków rastrowych, transport arkuszów

 3. HAVER NIAGARA GMBH

  Niemcy

  Główne kompetencje HAVER NIAGARA GmbH to zapewnianie rozwiązań w dziedzinie przesiewania, mycia i peletowania. W tym celu oferujemy kompleksowe rozwiązania, które integrują i realizują indywidualne życzenia klientów. Asortyment produktów HAVER NIAGARA GmbH uwzględnia łańcuch procesów w branży górnictwa, minerałów przemysłowych, chemikaliów i materiałów budowlanych oraz recyklingu. Obecny zakres „technologii przetwarzania“ sięga od indywidualnego rozwiązania z poszczególnymi maszynami, poprzez konfigurację systemu, aż po kompleksową dostawę urządzeń pod klucz. We współpracy z naszymi klientami lub wiodącymi firmami inżynieryjnymi i dostawcami procesów opracowujemy zrównoważone rozwiązania ku pełnej satysfakcji naszych klientów. Chcemy tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi, doskonałą jakością, gwarancją bezpieczeństwa i absolutną elastycznością!

 4. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 5. DOMO MEDIOAMBIENTE

  Hiszpania

  Firma DOMO MEDIOAMBIENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Montcada i Reixac, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KABO INDUSTRIEBEDARF INH. KAI BORNEMANN

  Niemcy

  Firma KABO INDUSTRIEBEDARF INH. KAI BORNEMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 2. ROFA NIJKERK HOLDING B.V.

  Holandia

  Firma ROFA NIJKERK HOLDING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do maszyn do czyszczenia, mycie części metalowych, fosforanowanie metali, i myjnie automatyczne. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 3. ID WASH

  Francja

  Firma ID WASH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Maulévrier, Francja.

 4. AMBER ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma AMBER ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach odtłuszczanie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TERMA-GMBH

  Niemcy

  Firma TERMA-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Scheinfeld, Niemcy.

 1. UNION S.P.A. - METALCLEANING DIVISION

  Włochy

  Firma UNION S.P.A. - METALCLEANING DIVISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie do mycia ultradźwiękowego, Washing installations, maszyny do mycia metali, i metal washing tunnel. Ma siedzibę w Sala Bolognese (bo), Włochy.

 2. FIRAT YIKAMA, BOYAMA VE ORGANIK BOYAMA

  Turcja

  Firma FIRAT YIKAMA, BOYAMA VE ORGANIK BOYAMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach mycie hydrodynamiczne przemysłowe i farby, i biologiczna farba naturalna. Ma siedzibę w Bayrampaşa, Turcja.

 1. BASCA SRL

  Włochy

  Firma BASCA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Vignola, Włochy.

 2. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunia

  Firma BEST SPRING ECOCLEAN SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, Maszyny do prasowania, przemysłowe, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Urządzenia do mycia przemysłowego, Maszyny myjąco-czyszczące, i Maszyny do prasowania, przemysłowe. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 3. DEMIRKAYA MAKINA

  Irak

  Firma DEMIRKAYA MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Arbil, Irak.

 4. EQUIP LAVAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma EQUIP LAVAGGI INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Washing installations, industrial vehicle washing, i utility vehicle washing installations. Ma siedzibę w Vesime, Włochy.

 5. JJ.VICEDO

  Hiszpania

  Firma JJ.VICEDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w El Puig, Hiszpania.

 6. VERPA BENELUX

  Belgia

  Firma VERPA BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych, środek piorący do prania ręcznego, producenci środków odwadniających, środki do mycia rąk, i Podajniki mydła w płynie i ręczników papierowych. Ma siedzibę w Vorst (Kempen), Belgia.

 7. STE LHEUREUX & CIE

  Francja

  Firma STE LHEUREUX & CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Urządzenia do mycia przemysłowego, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Przesiewacze, urządzenia do kruszenia minerałów, Urządzenia do mycia przemysłowego, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Perigny, Francja.

 8. CEEVER SRL

  Włochy

  Firma CEEVER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do mycia przemysłowego, pokrycia polimerowe, precision washing installations, kąpiel ultradźwiękowa, i Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Settala, Włochy.

 1. VAN DAMME

  Belgia

  Firma VAN DAMME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach mycie pod ciśnieniem, odkurzacze przemysłowe, i przemysłowe maszyny sprzątające. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

 2. GIBAC CHEMIE B.V.

  Holandia

  Firma GIBAC CHEMIE B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 3. HEIM EDT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma HEIM EDT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach zmywarka do skrzynek. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 4. MUTEKS MACHINE TOOLS

  Turcja

  Firma MUTEKS MACHINE TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do pralek. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 5. SELSU

  Turcja

  Firma SELSU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach pranie tkanin. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING SYSTEMS

  Turcja

  Firma DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do mycia przemysłowego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Turcja

  Verified by europages badge

  WESPY jest producentem maszyn do czyszczenia i odtłuszczania części z siedzibą w Konya, Turcja. Od 2005 roku produkujemy zarówno maszyny detaliczne jak i hurtowe, a nasza firma szybko stała się jednym z wiodących specjalistów w zakresie technologii czyszczenia powierzchni w Turcji. Proponujemy pełną gamę i doskonałą jakość produktów (używamy na naszych maszynach części europejskich marek i tylko stali nierdzewnej) i konkurencyjne ceny, które z pewnością Cię zainteresują. Mamy szeroki wybór portfeli produktów, takich jak: -PRALKI SPRAYOWE Z BASKIEM ROTACYJNYM (ładowanie od góry, ładowanie czołowe), MASZYNY SZCZOTKOWE DO MYCIA RĘCZNEGO -MASZYNY DO MYCIA POD WYSOKIM CIŚNIENIEM - BĘBNY SPIRALNE SERII CONVEYOR -MASZYNY DO CZYSZCZENIA FILTRÓW CZĄSTKOWYCH - MASZYNY DO MYCIA TACEK -HYDRAULICZNE MASZYNY TESTUJĄCE -PRZETWORNIK MOMENTU OBROTOWEGO I MASZYNA TESTUJĄCA SPAWANIE -MASZYNA DO SZLIFOWANIA ZAWORÓW -MASZYNY DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ -URZĄDZENIA DO TESTOWANIA GŁOWIC CYLINDRÓW (elektryczny tester próżniowy, automatyczna i ręczna głowica gładząca, mały i duży ściągacz opon zaworowych, urządzenie do ostrzenia kątów, maszyna polerująca, silnik do szlifowania szczelin itp. ) Ponadto obsługujemy naszych cenionych klientów w rozmiarach standardowych i specjalnych w zależności od ich zmieniających się potrzeb. Dzięki doświadczonemu zespołowi i bardzo korzystnym cenom gwarantujemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 8. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 9. AUROMAK MAKINA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zlokalizowana w Turcji firma Auromak Makine jest wiodącym producentem przemysłowych maszyn czyszczących i rozwiązań w zakresie mycia części. Nasze starannie wykonane produkty są dostosowane do różnorodnych wymagań zarówno rynków detalicznych, jak i hurtowych, ze szczególnym naciskiem na estetykę, jakość i praktyczność. Nasze maszyny projektujemy z myślą o wszechstronności, doskonale spełniając rygorystyczne wymagania różnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, opakowaniowego i przemysłu spożywczego. Doskonale sprawdzają się szczególnie w zastosowaniach związanych z myciem części. Myjki do części typu koszykowego: •Maszyny do czyszczenia części •Myjka obrotowa do mycia części •Myjka koszowa •Pneumatyczna myjka obrotowa do części •Maszyna kabinowa do mycia części •Ręczne myjki do części i Ręczna szczotka do mycia z rozpuszczalnikiem Zlew do mycia; Turbo myjki do części: •Ręczna myjka ciśnieniowa turbo •Myjka ciśnieniowa turbo; Maszyny do mycia strumieniem: •Maszyna do piaskowania wodnego •Maszyna do piaskowania na mokro i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w innowacje, konsekwentnie podnosząc standardy branżowe i dostarczając wartość dodaną naszym klientom. Nasz dynamiczny zespół gwarantuje, że wyprzedzamy postęp technologiczny, szybko dostosowując się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości. Aby uzyskać więcej szczegółów i informacji, prosimy nie wahać się i skontaktować z nami: ihracat@auromakmakine.com

 10. LANS

  Austria

  Firma LANS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczenie budynków. Jest również obecna w dziedzinach end of works site cleaning, czyszczenie na sucho, urządzenia i maszyny do przemysłowego mycia metali, i usługi czyszczenia okien. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo