• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • urządzenia do mycia przemysłowego

Wyniki dla

Urządzenia do mycia przemysłowego - Import eksport

 1. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINE AND SYSTEMS

  Turcja

  Firma Dolfin została założona w 1976 r. Po wyprodukowaniu pierwszej maszyny do mycia w 1985 r., firma rozwinęła się w 2001 r. i wybudowała zakład produkcyjny na powierzchni wynoszącej 5000 m2, by wejść na rynek międzynarodowy i rozpoczęła produkcję myjek do części przemysłowych. Od pierwszego dnia stała się wzorem w branży myjek do części (dzięki posiadaniu dokumentów ISO 9001 i CE) i dążąc do osiągnięcia wysokiego poziomu jakości. Ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji maszyn standardowych i specjalnych do mycia natryskowego; produkcja myjek silnikowych/blokowych do namaczania i myjek ultradźwiękowych; maszyny do wytrawiania; myjki ultradźwiękowe; myjki do śrub z elementami mocującymi; myjki do samochodowych części zamiennych; myjki do części do samolotów, statków, pociągów i lokomotyw; stajemy się liderem w Turcji. Dolfin będzie kontynuował swój nowoczesny i innowacyjny sposób rządzenia dziś i w przyszłości. Firma daje swoim klientom zaufanie poprzez jakość usług i stosowanie nowoczesnych technologii. Co więcej, Dolfin szanuje swoich pracowników i partnerów, a także dynamicznie reaguje na wymagania. Wraz z jakością i zaufaniem firma eksportuje do ponad 20 krajów i tak będzie kontynuować. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. DUO-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Duo-Technik GmbH istnieje od ponad 25 lat. Z biegiem lat firma przekształciła się z dystrybutora w dostawcę do wszystkich rodzajów systemów w dziedzinie druku fleksograficznego i cyfrowego. Od założenia Duo-Technik w 1989 roku przedsiębiorstwo przekształciło się z organizacji sprzedaży w zakład produkcyjny i oferuje obecnie szeroką gamę urządzeń pomocniczych dla branży poligraficznej. Rosnące wymagania klientów są dla nas motorem ciągłego rozwoju. Obecnie nasz asortyment produktów obejmuje - suszarki na podczerwień i gorące powietrze do farb wodnych i lakierów, urządzenia odpylające do drukarek arkuszowych i taśmowych, urządzenia do polimeryzacji i utrwalania farb i lakierów UV, kondycjonowanie farb, systemy myjące do płyt drukarskich i wałków rastrowych, transport arkuszów

 3. HAVER NIAGARA GMBH

  Niemcy

  Główne kompetencje HAVER NIAGARA GmbH to zapewnianie rozwiązań w dziedzinie przesiewania, mycia i peletowania. W tym celu oferujemy kompleksowe rozwiązania, które integrują i realizują indywidualne życzenia klientów. Asortyment produktów HAVER NIAGARA GmbH uwzględnia łańcuch procesów w branży górnictwa, minerałów przemysłowych, chemikaliów i materiałów budowlanych oraz recyklingu. Obecny zakres „technologii przetwarzania“ sięga od indywidualnego rozwiązania z poszczególnymi maszynami, poprzez konfigurację systemu, aż po kompleksową dostawę urządzeń pod klucz. We współpracy z naszymi klientami lub wiodącymi firmami inżynieryjnymi i dostawcami procesów opracowujemy zrównoważone rozwiązania ku pełnej satysfakcji naszych klientów. Chcemy tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi, doskonałą jakością, gwarancją bezpieczeństwa i absolutną elastycznością!

 4. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 5. DOMO MEDIOAMBIENTE

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KABO INDUSTRIEBEDARF INH. KAI BORNEMANN

  Niemcy

 2. ROFA NIJKERK HOLDING B.V.

  Holandia

 3. ID WASH

  Francja

 4. AMBER ELEKTRONIK

  Turcja

 5. TERMA-GMBH

  Niemcy

 1. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Rumunia

 2. BASCA SRL

  Włochy

 1. JJ.VICEDO

  Hiszpania

 2. DEMIRKAYA MAKINA

  Irak

 3. FIRAT YIKAMA, BOYAMA VE ORGANIK BOYAMA

  Turcja

 4. EQUIP LAVAGGI INDUSTRIALI

  Włochy

 5. CEEVER SRL

  Włochy

 6. VAN DAMME

  Belgia

 7. GIBAC CHEMIE B.V.

  Holandia

 8. HEIM EDT UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 1. MUTEKS MACHINE TOOLS

  Turcja

 2. SELSU

  Turcja

 3. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING SYSTEMS

  Turcja

 4. STE LHEUREUX & CIE

  Francja

 5. VERPA BENELUX

  Belgia

 6. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 7. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Turcja

  WESPY jest producentem maszyn do czyszczenia i odtłuszczania części z siedzibą w Konya, Turcja. Od 2005 roku produkujemy zarówno maszyny detaliczne jak i hurtowe, a nasza firma szybko stała się jednym z wiodących specjalistów w zakresie technologii czyszczenia powierzchni w Turcji. Proponujemy pełną gamę i doskonałą jakość produktów (używamy na naszych maszynach części europejskich marek i tylko stali nierdzewnej) i konkurencyjne ceny, które z pewnością Cię zainteresują. Mamy szeroki wybór portfeli produktów, takich jak: -PRALKI SPRAYOWE Z BASKIEM ROTACYJNYM (ładowanie od góry, ładowanie czołowe), MASZYNY SZCZOTKOWE DO MYCIA RĘCZNEGO -MASZYNY DO MYCIA POD WYSOKIM CIŚNIENIEM - BĘBNY SPIRALNE SERII CONVEYOR -MASZYNY DO CZYSZCZENIA FILTRÓW CZĄSTKOWYCH - MASZYNY DO MYCIA TACEK -HYDRAULICZNE MASZYNY TESTUJĄCE -PRZETWORNIK MOMENTU OBROTOWEGO I MASZYNA TESTUJĄCA SPAWANIE -MASZYNA DO SZLIFOWANIA ZAWORÓW -MASZYNY DO OBRÓBKI MECHANICZNEJ -URZĄDZENIA DO TESTOWANIA GŁOWIC CYLINDRÓW (elektryczny tester próżniowy, automatyczna i ręczna głowica gładząca, mały i duży ściągacz opon zaworowych, urządzenie do ostrzenia kątów, maszyna polerująca, silnik do szlifowania szczelin itp. ) Ponadto obsługujemy naszych cenionych klientów w rozmiarach standardowych i specjalnych w zależności od ich zmieniających się potrzeb. Dzięki doświadczonemu zespołowi i bardzo korzystnym cenom gwarantujemy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 8. CEEVER S.R.L.

  Włochy

 9. LANS

  Austria

 10. POLMAN S.A.

  Polska

  POLMAN S.A. kompleksowo zajmuje się przedsięwzięciami w zakresie czyszczenia przemysłowego z wykorzystaniem zaawansowanych technologii wraz z pracami wspierającymi, dotyczącymi utrzymania sprawności przemysłowych instalacji technologicznych, bieżących i okresowych konserwacji instalacji oraz wszelkich, pozostałych prac remontowo-naprawczych.Spółka realizuje zlecenia przedsiębiorstw z branży petrochemicznej, chemicznej, elektrociepłowniczej, spożywczej i papierniczej.Firma zajmuje się równolegle dystrybucją profesjonalnego sprzętu sprzątającego, akcesoriów i chemii obiektowej. W naszej ofercie znajdą Państwo: •szeroką gamę maszyn do mycia posadzek, odkurzaczy profesjonalnych, szorowarek, zamiatarek włoskiego producenta FIORENTINI, z którym wspólpracujemy ponad 20 lat.•przemysłowe odkurzacze, przenośniki pneumatyczne, systemy centralne do każdej gałęzi przemysłu firmy RGS IMPIANTI •urządzenia i akcesoria do hydrodynamicznego czyszczenia powierzchni, rur itp. amerykańskiej firmy JETSTREAM