• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uran

Wyniki dla

Uran - Import eksport

 1. EURODIF PRODUCTION

  Francja

  Firma EURODIF PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Uran, i Uran. Ma siedzibę w Pierrelatte, Francja.

 2. URENCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma URENCO LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paliwa jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Uran, i Uran. Ma siedzibę w Marlow, Zjednoczone Królestwo.

 3. URENCO NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma URENCO NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Uran, i Uran. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 4. SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY

  Ukraina

  Firma SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa jądrowe. Jest również obecna w dziedzinach Uran, i Uran. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk Region, Ukraina.

 5. URENCO (CAPENHURST) LTD

  Zjednoczone Królestwo

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENUSA INDUSTRIAS AVANZADAS SA

  Hiszpania

 2. WYDAWNICTWO URAN

  Polska

  Firma WYDAWNICTWO URAN, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa książkowe. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Elblag, Polska.

 3. URAN SERVICIOS INTEGRALES S.L.

  Hiszpania

  Firma URAN SERVICIOS INTEGRALES S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Fuenlabrada, Hiszpania.

 4. HOTEL *** SOREA URÁN

  Słowacja

  Firma HOTEL *** SOREA URÁN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotel. Ma siedzibę w Tatranská Lomnica , Słowacja.

 5. USINAGE CONCEPTION MECANOSOUDE ASSERVISSEMENT (UCMA)

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad trzech dekad UCMA jest niekwestionowanym specjalistą w projektowaniu i produkcji mechanicznie spawanych zaworów i przepustnic. Wykorzystując unikalną wiedzę zdobytą na przestrzeni lat, UCMA oferuje gamę wyjątkowych produktów, doskonale dostosowanych do wymagań Państwa branży. Nasza wiedza koncentruje się na konstrukcji spawanej mechanicznie, metodzie produkcji, która łączy w sobie solidność i niezawodność. Dzięki średnicom od 100 do 4000 mm, nasze produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać wielu zastosowaniom, oferując rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy Państwa instalacje są wykorzystywane do przepływu gorących czy zimnych gazów, zapylonych lub nie, nasz zróżnicowany katalog zapewni Państwu odpowiedni sprzęt do tego zadania. Nasze flagowe produkty obejmują pokrywy motylkowe, skrzydełkowe i gilotynowe, z których każda została zaprojektowana z wyjątkową precyzją, aby zapewnić optymalną wydajność w różnych warunkach. Różnorodność materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych zaworów i przepustnic odzwierciedla nasze zaangażowanie na rzecz jakości i trwałości. Używamy materiałów takich jak stal węglowa, stal odporna na ścieranie, stal hartowana, stal nierdzewna, materiały ogniotrwałe, stopy niklu, a nawet Uran, aby zaspokoić najbardziej specyficzne potrzeby.

 1. URAD

  Włochy

  Firma URAD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, Obuwie, Skóry surowe, wyprawione i skóry futerkowe, i Obuwie. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.