• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uprawa winorośli - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma rodzinna Wagner Pflanzen-Technik GmbH z Friedelsheim, jest wiodącym na świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się w oryginalnych technikach uprawy winorośli, procesach wyorywania i karczowania, jak również w maszynach do sadzenia. Nasze produkty: • urządzenia do uprawy winorośli • maszyny do sadzenia • maszyny i urządzenia do szkółek drzew • maszyny rolnicze • pługi • używane maszyny rolnicze • elektronika do maszyn rolniczych • maszyny specjalne dla rolnictwa

 2. RUBANGEL

  Hiszpania

  Rubangel produkuje i sprzedaje systemy mocowania, połączenia i paliki cały świat. Nasze systemy dostarczają wyłącznie korzyści rolnikowi i uprawom, na przykład sadzonkom, winnicom, oliwkom, kiwi, drzewkom owocowym, sadzonkom pomidorów, roślinom ozdobnym. Bardzo praktyczne systemy mocowania pędów lub ładowania w winnicach, altanach porośniętych winoroślą i w uprawach winorośli.

 3. POSVIMAN

  Hiszpania

  produkcja pali do ogrodzeń altankowych. produkcja pali do ogrodzeń altankowych. Uprawa winorośli. kotwiczenie, wsporniki dla roślin, elementy chroniące rośliny, drut żelazny. Wszystko do uprawy winnej latorośli.

 4. RINIERI SRL

  Włochy

  Firma RINIERI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, sekatory, Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i przecinaki. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 5. SA SCDC

  Francja

  Firma SA SCDC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i maszyny do uprawy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, materiały do uprawy winorośli, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Fermenting room. Ma siedzibę w Orbais l'Abbaye, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francja

  Firma CONSTRUCTION HUMEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w St Pierre Montlimart, Francja.

 2. ST EMILION EMBOUTEILLAGE

  Francja

  Firma ST EMILION EMBOUTEILLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Saint Sulpice De Faleyrens, Francja.

 3. AMOS INDUSTRIE

  Francja

  Firma AMOS INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, maszyny do produktów rolno-spożywczych, kadź na winogrono, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Beaune, Francja.

 4. CHABAS

  Francja

  Firma CHABAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Import-eksport obrabiarek, Maszyny i sprzęt rolniczy, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Charleval, Francja.

 5. BELLOT SA

  Francja

  Firma BELLOT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Gradignan, Francja.

 1. A&W MOORE WINE RACKS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A&W MOORE WINE RACKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, i przemysł enologiczny. Ma siedzibę w Ilkeston, Zjednoczone Królestwo.

 2. ETS PROTECHNI

  Francja

  Firma ETS PROTECHNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, precision mechanical workshop, Spawanie mechaniczne, Konserwacja instalacji przemysłowych, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Saint Louis De Montferrand, Francja.

 1. IMPROFORT PORTUGAL

  Portugalia

  Firma IMPROFORT PORTUGAL, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Palmela, Portugalia.

 2. BISODISAC

  Francja

  Firma BISODISAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Thoré La Rochette, Francja.

 3. PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH

  Niemcy

  Firma PETER ACKERMANN OENOTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zeltingen-Rachtig, Niemcy.

 4. HANNES WIMMER

  Austria

  Firma HANNES WIMMER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Andau, Austria.

 5. SANDOR BECSEI

  Niemcy

  Firma SANDOR BECSEI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Friedrichshafen, Niemcy.

 6. EVERINTEC GMBH

  Niemcy

  Firma EVERINTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i maszyny do uprawy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Wyroby farmaceutyczne, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 7. KMS RINKLIN GMBH

  Niemcy

  Firma KMS RINKLIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eschbach, Niemcy.

 8. TERRAL (ETABLISSEMENT)

  Francja

  Firma TERRAL (ETABLISSEMENT), roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Canet, Francja.

 1. KRAFT G.M.B.H.

  Austria

  Firma KRAFT G.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. ALBERT PFÄFFLE GMBH

  Niemcy

  Firma ALBERT PFÄFFLE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 3. DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN

  Niemcy

  Firma DIETER HÖHNLE KELLEREIMASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instalacje i maszyny do uprawy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neckarsulm, Niemcy.

 4. ZEHETNER GES.MBH

  Austria

  Firma ZEHETNER GES.MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Hollabrunn, Austria.

 5. MONTIER TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma MONTIER TECHNOLOGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, industrial cooling, Automatyzacja łańcuchów montażowych, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Ma siedzibę w Prunelli Di Fiumorbo, Francja.

 6. PETER LUNTSCH

  Austria

  Firma PETER LUNTSCH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Hodowla - maszyny i urządzenia, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Jois, Austria.

 7. OENO-PÔLE SÀRL

  Szwajcaria

  Firma OENO-PÔLE SÀRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instalacje i maszyny do uprawy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursins, Szwajcaria.

 8. FERDINAND PRÜCKLER

  Austria

  Firma FERDINAND PRÜCKLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Langenlois, Austria.

 9. MOWEIN GMBH

  Niemcy

  Firma MOWEIN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Pellingen, Niemcy.

 10. NIKEMA FRANK NIESEN

  Niemcy

  Firma NIKEMA FRANK NIESEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Instalacje i maszyny do uprawy winorośli, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Platten, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo