• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uprawa doniczkowa - artykuły

Wyniki dla

Uprawa doniczkowa - artykuły - Import eksport

 1. GARDEN STEEL

  Polska

  Firma Domar, właściciel marki Garden Steel to część grupy firm KOBEX, rodzinnego biznesu w projektowaniu I produkcji obiektów stalowych i produktów ze stali. Kobex to wiele lat doświadczenia i doskonalenia procesu produkcyjnego z wykorzystaniem najnowszych technologii poczynając od projektowania na bazie zaawansowanego oprogramowania CAD, laserowego cięcia, zaawansowanych technologii pokryć itd. Baza produkcyjna i doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie unikalnej na rynku, najwyższej jakości serii produktów ze stali dedykowanych do ogrodu i otoczenia domu. Marka Garden Steel to prekursor na Polskim rynku w produkcji rabat ogrodowych i warzywników z blachy a takżę ogrodzeń panelowych. Powstała w 2020 roku w maju. Myślą przewodnią dla jej powstania była chęć unowocześnienia ogrodu stalą nierdzewną, jak i przedstawienie alternatywy dla rabat ogrodowych drewnianych, czy betonowych. Produkujemy rabaty ogrodowe i warzywne, grille, paleniska, ogrodzenia, bramy. Szeroki asortyment produktów pozwala na upiększenie ogrodu według indywidualnych wymagań.

 2. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polska

  Każdy człowiek odczuwa potrzebę obcowania z naturą, mamy to w genach. Lubimy przebywać na świeżym powietrzu, wśród zieleni. Jeszcze przyjemniej spędzamy czas, jeśli otaczają nas bliskie osoby. Jednym z miejsc, w którym wszystkie z powyższych czynników mogą zostać spełnione jest ogród. Każdy urządza go idealnie pod siebie, dobierając rośliny i dekoracje według własnych upodobań, tworząc przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Właśnie w tym Państwu pomagamy. Przygotowaliśmy szeroką ofertę pełną wysokogatunkowych artykułów do pielęgnacji ogrodu. W naszym asortymencie znajduje się duży wybór roślin. Posiadamy także środki do ich pielęgnacji i ochrony oraz nawozy. Dzięki nim kwiaty dłużej będą zachwycały swoim pięknem. Polecamy też pełną gamę nasion. Staramy się zapewniać kompleksowe podejście, więc poza roślinnością oferujemy meble do ogrodu. Jesteśmy pewni, że czytanie ulubionej książki lub wypicie aromatycznej kawy zasiadając na wygodnym krześle to idealny sposób na spędzenie popołudnia. Meble przydadzą się też podczas organizowania grilla w gronie rodziny lub znajomych. W naszym centrum ogrodniczym dodatkowo zakupią Państwo sprzęt i narzędzia renomowanych marek. Od teraz należycie zadbacie o zielony teren. W sezonie zimowym sprzedajemy choinki i ozdoby na nie.

 3. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Polska

  Firma Handlowo Usługowa MAREL to firma rodzinna z długoletnią tradycją mającą swój początek w 1990 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, właściciele zajmowali się sprzedażą różnego rodzaju artykułów w hurcie i detalu. Marel Hurtownia Kwiatów Sztucznych

 4. MODULARTE SRL

  Włochy

  Firma MODULARTE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. LLC PND-GROUP

  Białoruś

  Firma LLC PND-GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Grodno, Białoruś.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Hiszpania

  Firma COSTIÑA ORGÁNICA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, kora do mulczowania, Uprawa doniczkowa - artykuły, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, i Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Ma siedzibę w O Pino (a Coruña), Hiszpania.

 2. ALYA PLASTIK

  Turcja

  Firma ALYA PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, donice kwiatów, garnki, Uprawa doniczkowa - artykuły, i sztaby złota i srebra. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD

  Chiny

  Firma GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 4. EL ORO VERDE

  Hiszpania

  Firma EL ORO VERDE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 5. BOSAMUA GARDEN

  Turcja

  Firma BOSAMUA GARDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, donice kwiatów, i nawóz płynny. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Turcja

  Firma ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce, sadzonki kalafiorów, roślina wodna, i Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Ma siedzibę w Adana (adana, Turkey), Turcja.

 2. ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş

  Turcja

  Firma ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach laski bambusowe. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 1. EVHANI

  Francja

  Firma EVHANI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Eu, Francja.

 2. SAKSILUX

  Turcja

  Firma SAKSILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT

  Turcja

  Firma EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach donice kwiatów, i przedmioty z terakoty. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. RE- SISTEM LTD

  Bułgaria

  Firma RE- SISTEM LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 5. GARDEN NATURA

  Turcja

  Firma GARDEN NATURA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach donice kwiatów. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. SIEGFRIED-BURGER ET FILS

  Francja

  Firma SIEGFRIED-BURGER ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Soufflenheim, Francja.

 7. GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING

  Francja

  Firma GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 8. JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE.

  Niemcy

  Firma JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamień ogniotrwały. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 1. AGRIMATCO EESTI AS

  Estonia

  Firma AGRIMATCO EESTI AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Uprawa doniczkowa - artykuły, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 2. GREEMEX AGENCY A/S

  Dania

  Firma GREEMEX AGENCY A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Odense N, Dania.

 3. QUICK-POT A/S

  Dania

  Firma QUICK-POT A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 4. INA S.A.

  Grecja

  Firma INA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Aspropyrgos, Grecja.

 5. ALU MIXER SRL

  Włochy

  Firma ALU MIXER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cieplarniane kwiaty i rośliny. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, Uprawa doniczkowa - artykuły, Konserwy warzyw w oleju, i grzyby - hurt. Ma siedzibę w Aaaaaaaaaaaaaaa, Włochy.

 6. YAPAY CICEK

  Turcja

  Firma YAPAY CICEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Atasehir, Turcja.

 7. CHAO ZHOU ASIAN POTTERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma CHAO ZHOU ASIAN POTTERY CO., LTD., roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 8. DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O.

  Słowenia

  Firma DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Sentjernej, Słowenia.

 9. OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L.

  Rumunia

  Firma OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sosy i przyprawy kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Uprawa doniczkowa - artykuły, Makarony, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 10. RACHES POTERIES

  Francja

  Firma RACHES POTERIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa doniczkowa - artykuły, i Uprawa doniczkowa - artykuły. Ma siedzibę w Raches, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo