• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uprawa doniczkowa - artykuły

Wyniki dla

Uprawa doniczkowa - artykuły - Import eksport

 1. GARDEN STEEL

  Polska

  Firma Domar, właściciel marki Garden Steel to część grupy firm KOBEX, rodzinnego biznesu w projektowaniu I produkcji obiektów stalowych i produktów ze stali. Kobex to wiele lat doświadczenia i doskonalenia procesu produkcyjnego z wykorzystaniem najnowszych technologii poczynając od projektowania na bazie zaawansowanego oprogramowania CAD, laserowego cięcia, zaawansowanych technologii pokryć itd. Baza produkcyjna i doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie unikalnej na rynku, najwyższej jakości serii produktów ze stali dedykowanych do ogrodu i otoczenia domu. Marka Garden Steel to prekursor na Polskim rynku w produkcji rabat ogrodowych i warzywników z blachy a takżę ogrodzeń panelowych. Powstała w 2020 roku w maju. Myślą przewodnią dla jej powstania była chęć unowocześnienia ogrodu stalą nierdzewną, jak i przedstawienie alternatywy dla rabat ogrodowych drewnianych, czy betonowych. Produkujemy rabaty ogrodowe i warzywne, grille, paleniska, ogrodzenia, bramy. Szeroki asortyment produktów pozwala na upiększenie ogrodu według indywidualnych wymagań.

 2. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Polska

  Firma Handlowo Usługowa MAREL to firma rodzinna z długoletnią tradycją mającą swój początek w 1990 roku. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, właściciele zajmowali się sprzedażą różnego rodzaju artykułów w hurcie i detalu. Marel Hurtownia Kwiatów Sztucznych

 3. MODULARTE SRL

  Włochy

 4. LLC PND-GROUP

  Białoruś

 5. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD

  Chiny

 2. BOSAMUA GARDEN

  Turcja

 3. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Turcja

 4. EVHANI

  Francja

 5. ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş

  Turcja

 1. EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT

  Turcja

 2. RE- SISTEM LTD

  Bułgaria

 1. GARDEN NATURA

  Turcja

 2. GREEMEX AGENCY A/S

  Dania

 3. QUICK-POT A/S

  Dania

 4. RACHES POTERIES

  Francja

 5. BOCCHI FLOWER TRADE DENMARK APS

  Dania

 6. AGRIMATCO EESTI AS

  Estonia

 7. DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O.

  Słowenia

 8. BILLUND PLAST A/S

  Dania

 1. BALGANON GARCIA JESUS

  Hiszpania

 2. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polska

  Każdy człowiek odczuwa potrzebę obcowania z naturą, mamy to w genach. Lubimy przebywać na świeżym powietrzu, wśród zieleni. Jeszcze przyjemniej spędzamy czas, jeśli otaczają nas bliskie osoby. Jednym z miejsc, w którym wszystkie z powyższych czynników mogą zostać spełnione jest ogród. Każdy urządza go idealnie pod siebie, dobierając rośliny i dekoracje według własnych upodobań, tworząc przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Właśnie w tym Państwu pomagamy. Przygotowaliśmy szeroką ofertę pełną wysokogatunkowych artykułów do pielęgnacji ogrodu. W naszym asortymencie znajduje się duży wybór roślin. Posiadamy także środki do ich pielęgnacji i ochrony oraz nawozy. Dzięki nim kwiaty dłużej będą zachwycały swoim pięknem. Polecamy też pełną gamę nasion. Staramy się zapewniać kompleksowe podejście, więc poza roślinnością oferujemy meble do ogrodu. Jesteśmy pewni, że czytanie ulubionej książki lub wypicie aromatycznej kawy zasiadając na wygodnym krześle to idealny sposób na spędzenie popołudnia. Meble przydadzą się też podczas organizowania grilla w gronie rodziny lub znajomych. W naszym centrum ogrodniczym dodatkowo zakupią Państwo sprzęt i narzędzia renomowanych marek. Od teraz należycie zadbacie o zielony teren. W sezonie zimowym sprzedajemy choinki i ozdoby na nie.

 3. OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L.

  Rumunia

 4. KERAMIAGEP KERAMIAI GAPEKET GYÁRTÓ KFT

  Węgry

 5. EL ORO VERDE

  Hiszpania

 6. ALU MIXER SRL

  Włochy

 7. PPHU CERAMIKA TOMASZEWSKI

  Polska

 8. GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING

  Francja

 9. OOO POLOTSKTERMOPOLIMER

  Białoruś

 10. EMO - ETT D.O.O.

  Słowenia