• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ubrania robocze i ochronne

Wyniki dla

Ubrania robocze i ochronne - Import eksport

 1. FENTO

  Holandia

  Geert Kaal i René van Rijn są założycielami firmy FENTO KNEE PROTECTION. Razem opracowali ochraniacze kolan FENTO. W 2000 roku, żeglarz René van Rijn poszedł do swojego lekarza z powodu chronicznych dolegliwości kolan. Został skierowany do Geerta Kaala, fizjoterapeuty specjalizującego się w dolegliwościach kolan i pleców. Po dziesięciu zabiegach problemy René z kolanem zniknęły, ale po 3 miesiącach powróciły z tymi samymi objawami fizycznymi. René kupił i przetestował już kilka ochraniaczy na kolana, ale nic nie pomogło mu zapobiec problemom z kolanami i plecami. Zapytał więc Geerta: "Czy może Pan mi pomóc w opracowaniu ochraniacza na kolana, z którym będę mógł kontynuować pracę? ". Po zbadaniu "pozycji kolan" wypróbowano na dziesiątkach osób "formy z pianki", aby znaleźć właściwy ergonomiczny kształt. Na tej podstawie wykonano kilka prototypów, które zostały przetestowane przez różne osoby pracujące na kolanach, takie jak osoby układające dywany, parkiety, glazurnicy i pracownicy budowlani. W ten sposób narodził się pomysł. Musimy opracować ochraniacz kolana, w którym nacisk nie jest wywierany tylko na kolano, ale jest również rozłożony na dolną część nogi. Ponadto musi być lekki, oddychający i wodoodporny. Pięć lat później, pierwszy model był gotowy do wprowadzenia na rynek. Wynajęliśmy najmniejsze stoisko na targach i sprzedaliśmy całość towaru po dwóch dniach. Reszta to już historia. Obecnie mamy ponad 500 000 zadowolonych użytkowników w ponad 10 krajach. Nadal cieszymy się z codziennej progresji i mamy ambicję rozwijać FENTO na skalę międzynarodową.

 2. ALSACE PROTECTION

  Francja

  ALSACE PROTECTION jest firmą rodzinną z siedzibą w Alzacji, we Francji. Zaczęliśmy produkować wszystkie rodzaje sprzętu medycznego, a naszym głównym celem było produkowanie tylko najlepszych produktów. Działając na arenie międzynarodowej w ponad 137 krajach, oferujemy Państwu najszerszy zakres wyposażenia dla wszystkich Państwa potrzeb. Nasza firma oferuje tylko najwyższej jakości produkty i materiały. Od marca 2020 roku zobowiązaliśmy się do produkcji naszych masek we Francji, aby sprostać zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości. Owoc naszego know-how, zaprojektowane przez nas własne maski chirurgiczne, typu IIR, o najwyższym poziomie filtracji stosowane w takich dziedzinach jak przemysł, technologia i wzornictwo.

 3. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Goebel jest rodzinną, międzynarodową grupą przedsiębiorstw specjalizujących się w technologii łączenia i montażu. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwoju innowacyjnych i wysokiej jakości elementów złącznych oraz związanych z nimi systemów przetwarzania. Przyjaźni i doświadczeni pracownicy, przedstawiciele i partnerzy handlowi zapewniają satysfakcję naszych klientów oraz aktywne wsparcie całego łańcucha dostaw i wartości. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dotyczy to zarówno produktów i usług, jak i rozwoju technicznego i organizacyjnego firmy. Goebel chce być uczciwym partnerem dla swoich klientów, dostawców i pracowników. Wzajemny szacunek, uczciwość i życzliwość są podstawą zaufania w relacjach partnerskich. Rozwijamy się i rośniemy wraz z kolejnymi zadaniami otrzymywanymi od naszych klientów.

 4. DIE ARBEITSBEKLEIDUNG BY PETRACH E.K.

  Niemcy

  Odzież robocza powinna zapewniać wygodę i komfort. Rozsądne ceny, wydajność, wysoki poziom obsługi oraz indywidualne podejście do klienta – to główne kryteria, dzięki którym firma strongAnt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Zdobyte doświadczenie i ogromna baza danych pozwalają nam szybko i sprawnie przetwarzać zamówienia lub opracować nowy model. Cechą szczególną firmy strongAnt jest indywidualne wsparcie klienta. Produkcja wysokiej jakości odzieży rekreacyjnej, roboczej i sportowej”

 5. NIERHAUS GMBH MARKE WOHLTAT KNIESCHONER

  Niemcy

  Jako solidny dostawca profesjonalnych ochraniaczy na kolana dla branży górniczej opracowaliśmy je we współpracy z Komitetem Standardów Górniczych w 1953 roku według normy górniczej DIN 23311. Zapewnia to optymalną ochronę dla użytkowników, a jednocześnie wysoki standard jakości nakolanników naszej produkcji. Oczywiście spełniamy również wymagania nowej europejskiej normy DIN EN 14404 z 2005 roku przy jednoczesnym zachowaniu starych standardów jakości. Nasze wyroby chronione znakiem towarowym Wohltat® to dzisiaj symbol wysokiej jakości i wytrzymałych nakolanników przewidzianych dla wielu różnorodnych użytkowników i do poszerzanego z biegiem lat zakresu zastosowań. Stanowią one skuteczną i trwałą ochronę kolan podczas rożnego rodzaju prac wykonywanych na kolanach. To, co zaczęło się od produkcji ochraniaczy kolan dla pracujących w przemyśle wydobywczym, jest dzisiaj firmą produkującą ochraniacze kolan dla wszystkich dziedzin, w których praca ręczna wymaga ochrony i bezpieczeństwa kolan.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KONSTANT ARBEITSSCHUTZ GMBH

  Austria

  KONSTANT - najlepsze wyniki w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Rosnące wymagania ekonomiczne stawiają również najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony w miejscu pracy. We współpracy z naszymi klientami naszym zadaniem jest osiągnięcie maksymalnej elastyczności i zdolności dostawczej przy minimum informacji i wysiłku związanego z zamawianiem dla naszych klientów, zachowując stałą wysoką jakość i najlepsze ceny produktόw. Również z tego powodu rozszerzyliśmy nasze sprawdzone już możliwości zamawiania o składanie zamόwień przez Internet. Import i sprzedaż hurtowa odzieży i akcesoriów ochronnych, od stóp do głów, w tym butów ochronnych, odzieży roboczej, rękawic, artykułów chroniących głowę, słuch i drogi oddechowe, odzież wysokiej widoczności zgodna z normą EN 20471, odzież zimowa i przeciwdeszczowa. Wykonujemy nadruki i hafty na odzieży, na życzenie z logo Państwa firmy.

 2. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 3. AREM ITALIA

  Włochy

  Arem Italia od 1979 roku świadczy dla firm usługi polegające na tworzeniu spersonalizowanej odzieży, haftów, wszelkiego rodzaju nadruków na koszulkach, kurtkach, koszulach, bluzach roboczych, sportowych i promocyjnych. Poza tym oferuje wiele innych spersonalizowanych produktów, takich jak haftowane naszywki, tkane etykiety, breloczki z tkaniny, proporce. Zakład o powierzchni 2500 metrów kwadratowych, zespół 25 osób i ogrom wiedzy. Tworzymy spersonalizowane produkty i sprzedajemy je w 18 krajach świata ze średnim czasem dostawy od 7 do 15 dni.

 4. NOI DEFENCE

  Turcja

  Założona w 2016 roku, Noi Groups Inc. jest światową firmą handlową, dostawczą i logistyczną. Produkujemy artykuły wojskowe o maksymalnej trwałości, wytwarzane przy użyciu wysokiej technologii i przeznaczone do najbardziej wymagających warunków. Noi Group Inc. posiada unikalne systemy dotyczące organizacji, działań, informacji i zasobów - zaangażowanych w przemieszczanie produktu lub usługi od dostawców do klientów. Noi Groups Inc. posiada system, który obejmuje wszystkie działania związane z zarządzaniem logistycznym i operacjami produkcyjnymi. Ponadto, koordynuje procesy i działania z i pomiędzy marketingiem, sprzedażą, projektowaniem produktów, finansami i technologią informacyjną. Posiadamy bogate portfolio produktów tj.: -Hełm wojskowy, -Nano tkaninowa czapka, -Czapka moro, -Maska gazowa, -Kombinezon wojskowy moro, -Parka moro, -Nano tkaninowa parka wojskowa, -Śpiwór odporny na 20 do -40 stopni, -Piżama wojskowa, -Pałasz wojskowy, -Buty wojskowe, -Plecak wojskowy, -Namioty wojskowe, koce, kołdry, zestawy powłoczek, poduszki, łóżka kempingowe i wiele innych są do odkrycia na naszej stronie internetowej! Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 5. FERAX SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo FERAX Co, właściciel marek GATTA i WOLA, założone w 1993 roku w Zduńskiej Woli, jest liderem w produkcji wyrobów pończoszniczych. Jesteśmy jednym z głównych producentów rajstop i pończoch w Polsce. FERAX Co posiada fabrykę należącą do największych i najnowocześniejszych w Europie. Dzięki temu, możemy rozwijać nowe technologie i wprowadzać innowacje produktowe, a także zapewniać najwyższą jakość wyrobów. Przedsiębiorstwo WOLA zostało założone w 1945 roku. Od początku swojego istnienia, firma zainwestowała w rozwój, stopniowo rozbudowując park maszynowy i rozwijając oferty sprzedażowe. WOLA Co proponuje wyroby pończosznicze dla dzieci i dorosłych. Cała produkcja jest wykonana z wysokiej jakości surowców, naturalnych i syntetycznych, przyjaznych dla skóry. Jako potwierdzenie spełniania najwyższych standardów jakości, firma WOLA Co uzyskała certyfikat ‘OEKO TEX Professional’. Gatta jest niekwestionowanym liderem we wprowadzaniu innowacji produktowych i technologicznych. Potwierdzają to coroczne badania konsumenckie, w których jakość i innowacja są wymienione jako najważniejsze atuty marki. Świat mody jest dziedziną, w której GATTA z powodzeniem konkuruje z dobrze znanymi polskimi i europejskimi markami. Jest to wynik kreowania produktów z doskonałym wyczuciem potrzeb kobiet, wyjścia naprzeciw trendom i ciągłej poprawy jakości. Produkty marki GATTA są dostępne w 130 salonach firmowych w największych miastach w Polsce oraz w renomowanych sklepach z bielizną i wyrobami pończoszniczymi. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 1. TOP TROCK HGMBH

  Austria

  Od 1986 roku firma TOP TROCK® wyznacza trendy w zakresie innowacyjnych systemów osuszania i oferuje profesjonalne rozwiązania we wszystkich dziedzinach, gdzie potrzebne jest suszenie wilgotnego lub mokrego obuwia, odzieży sportowej, roboczej i bojowej, a także różnych elementów wyposażenia. Opatentowane systemy suszenia pochodzą z własnego Działu Badań i Rozwoju. Proces produkcji realizowany jest w Graz przez doświadczonych specjalistów, przy czym obróbce poddawane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Prawie wszystkie artykuły są testowane przez TÜV + ÖVE, wyposażone w austriacki znak jakości i certyfikat CE. Produkcja podlega ciągłej, neutralnej kontroli. Wysoka jakość wykonania umożliwia firmie TOP TROCK® udzielanie 10-letniej gwarancji na całym świecie na wszystkie systemy ze stali nierdzewnej.

 2. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 1. DOLFING DRUTEN PROTECTIVE WEAR

  Holandia

  Firma Dolfing produkuje odzież od 1919 r. i stosuje technikę zgrzewania o wysokiej częstotliwości od 1958 r. Poza wodoszczelną odzieżą roboczą, obsługujemy aktualnie wiele innych rynków w tym: łóżka wodne, branża medyczna, samochodowa, żeglarska, etc. Zakład w Druten produkuje również specjalistyczne pontony i inne zgrzewane z wysoką częstotliwością wyroby specjalne. Od ponad 60 lat Dolfing jest znany na świecie ze swojej profesjonalnej ochronnej odzieży roboczej.

 2. WEESAFE

  Francja

 3. CAWE

  Francja

 4. FUNCTEX GMBH - TINEZ WORKWEAR

  Niemcy

 5. JENESSCO INDUSTRIES, INC

  Stany Zjednoczone

 6. KARDELEN WORKWEAR

  Turcja

 7. UCHTEPA NUR TEKSTIL

  Uzbekistan

 8. SYMROCK GMBH

  Austria

 1. SES GMBH SANIERUNGS-UND ENTSORGUNGSSYSTEME

  Niemcy

 2. VITMO HANDELS- UND AUSFÜHRUNGS GMBH

  Niemcy

 3. MSK PRODUCTION GMBH

  Niemcy

 4. FF MEDICAL GMBH

  Niemcy

 5. ROBOEXPERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. AGENTUR PFLICHTFELD

  Niemcy

 7. BERGZEUG GMBH

  Niemcy

 8. ÜBLEIS SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Austria

 9. UNIVENT MEDICAL

  Niemcy

 10. LA VOSTRA SARTORIA S.A.S. DI CASADEI LORELLA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Ubrania robocze i ochronne - Import eksport

Liczba wyników

3137 przedsiębiorstwa