• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ubijarki i rozdrabniacze do śmieci

Wyniki dla

Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci - Import eksport

 1. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Nara Machinery CO., LTD. Filie w Europie! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami! W dziedzinie mielenia, suszenia i nanotechnologii stale kontynuujemy badania w celu przedstawienia nowych, zoptymalizowanych procesów.

 2. MACFAB SYSTEMS LTD

  Irlandia

  Verified by europages badge

  Firma MACFAB SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach kruszarki walcowe, Balers, belownice, ubijaki pionowe, projektowanie belownic odpadów, instalacje i wyposażenie związane z odpadami przemysłowymi, podłoga prefabrykowana, ubijarki, i Instalacje do prasowania odpadków. Ma siedzibę w Carrickmacross,, Irlandia.

 3. ECOLOGIA ESPOSITO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ECOLOGIA ESPOSITO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpadki przemysłowe - zmniejszanie emisji substancji zanieczyszczających środowisko. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, czyszczenie urządzeń do utylizacji osadów kanalizacyjnych i gnojówki, czyszczenie ścieków, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i kontrola wideo układu przewodów. Ma siedzibę w Volla, Włochy.

 4. IDS ENVIRONNEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IDS ENVIRONNEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gospodarka odpadami przemysłowymi. Jest również obecna w dziedzinach Recykling kartonu, Odpady - recykling, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, belownice, Recykling kartonu, Recykling papieru i kartonu, waste processing, recykling plastikowych odpadów przemysłowych, i Recyclable waste. Ma siedzibę w St Trivier De Courtes, Francja.

 5. AB-EX

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AB-EX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Bramsche, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRAUTMANN UMWELTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Glandorf, Niemcy.

 2. GETECHA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETECHA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 3. PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAPENBROCK ENTSORGUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Bad Iburg, Niemcy.

 4. BARRADAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BARRADAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach recykling opon, wytłaczarki do granulatu, natapianie przez spawanie, i kabel. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 1. PALLMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Know-how i doświadczenie zgromadzone w ciągu ponad 100 lat istnienia PALLMANN - firmy założonej w roku 1903 jako fabryka maszyn, obecnie przedsiębiorstwa rodzinnego średniej wielkości - to historia siedmiu pokoleń młynarzy i budowniczych młynów. Firma PALLMANN działa globalnie i specjalizuje się w technikach rozdrabniania i przerobu. Obsługujemy wiele branż i oferujemy ponad 1000 typów maszyn, umożliwiających zastosowanie najszerszego na świecie zakresu technik rozdrabniania wszelkiego rodzaju materiałów miękkich do średnio twardych, kruchych, elastycznych i włóknistych. Grupa PALLMANN zatrudnia blisko 700 doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie. Dzięki własnym fabrykom maszyn, filiom, zakładom, w których na zlecenie przeprowadzamy rozdrabnianie oraz punktom handlowym w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji, w tym w Chinach, oferujemy pierwszorzędną obsługę, a także profesjonalne doradztwo i wsparcie przy planowaniu, montażu i uruchamianiu naszych maszyn i instalacji na całym świecie. Zapewniamy również części zamienne.

 2. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunezja

  Konstruktor urządzeń NIELSEN należy do grupy Aramis i działa od 1988 roku w branży ochrony środowiska, zbiórki, selekcji i recyklingu odpadów i materiałów. W 2004 roku, postanowiono wprowadzić nową gamę pras do belowania pionowego. Celem jest osiągnięcie jednej z najniższych cen za kilogram sprasowanego materiału i zredukowanie, do 90%, objętości odpadów luzem. Od tego czasu, pojawiły się inne produkty, jak wywrotki, kruszarki i zagęszczarki

 1. COMITEC S.R.L.

  Włochy

  Firma COMITEC S.R.L., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ciepłochronne zaprawy murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Godega Di Sant'urbano, Włochy.

 2. AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH

  Austria

  Firma AUSTROPRESSEN - ROITHER MASCHINENBAU GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Bale presses for waste disposal, Baling presses, hydraulic, i ubijarki. Ma siedzibę w Seewalchen, Austria.

 3. AGICOM- PEDERGNANA OG

  Austria

  Firma AGICOM- PEDERGNANA OG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, systemy odzyskiwania i recyclingu tworzyw gumowych z odpadów, systemy odzyskiwania i recyclingu metali z odpadów, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Puch Bei Hallein, Austria.

 4. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Hiszpania

  Firma GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, zgniatarki do odpadów, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Castellar Del Valles, Hiszpania.

 5. ALTERVAL

  Francja

  Firma ALTERVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, belownice, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, wynajem walców, i waste machinery. Ma siedzibę w Epouville, Francja.

 6. BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma BEMA VERPACKUNGSABFALL DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Niefern-Öschelbronn, Niemcy.

 7. EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma EUREC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Krayenberggemeinde, Niemcy.

 8. DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY

  Hiszpania

  Firma DRUIDS PROCESS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, waloryzacja metali, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, przeróbka odpadów z tworzyw sztucznych, i przetwarzanie odpadów drewna. Ma siedzibę w Granollers, Hiszpania.

 1. ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH

  Austria

  Firma ENTSORGUNGSTECHNIK ZEHETLEITNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Meggenhofen, Austria.

 2. SE SHREDDERS

  Turcja

  Firma SE SHREDDERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Bolu, Turcja.

 3. PINI SRL

  Włochy

  Firma PINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, ubijaki pionowe, i Instalacje do prasowania odpadków. Ma siedzibę w Gerenzano, Włochy.

 4. SMELLWELL VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Firma SMELLWELL VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Altach, Austria.

 5. KADANT PAAL GMBH

  Niemcy

  Firma KADANT PAAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Prasy hydrauliczne, przenośniki łańcuchowe, Baling presses, hydraulic, części zamienne prasy, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 6. WEIMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma WEIMA MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach brykieciarki, kruszarki-rozdrabniarki, i shredders. Ma siedzibę w Ilsfeld, Niemcy.

 7. FRANZ KAHL GMBH

  Niemcy

  Firma FRANZ KAHL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. MENART

  Belgia

  Firma MENART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy, industrial crushers for recycling waste, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Wykorzystanie odpadków gospodarstwa domowego - urządzenia i systemy. Ma siedzibę w Dour, Belgia.

 9. TOP-MIX

  Belgia

  Firma TOP-MIX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Materiały do dróg publicznych, i Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 10. VANDEL

  Francja

  Firma VANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci, i ubijarki. Ma siedzibę w Mont De Marsan Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo