• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ubezpieczenia

Wyniki dla

Ubezpieczenia - Import eksport

 1. LES FINANCIERS

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w Les Financiers, u Twojego zaufanego partnera, wyspecjalizowanego w sektorze finansowym. Jesteśmy, aby pomagać Ci w poszukiwaniu nowych pracowników w sektorach bankowym, ubezpieczeniowym, FinTech i danych. Chcemy wyeksponować kompetencje, doświadczenie i etykę naszych kandydatów. Jesteśmy dumni z proponowania profili ekspertów w poszczególnych zawodach, wysoko wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie, aby wyjść naprzeciw specyficznym potrzebom Twojej firmy. Wierzymy w siłę różnorodności, gdyż to w niej rodzą się nowatorskie pomysły i wyjątkowe rozwiązania. Zachęcając wyrażania różnic, tworzymy dynamiczne środowisko, w którym każdy może wnieść wartość dodaną. Wyróżniają nas wymierne wyniki, mające pozytywny wpływ na życie pracowników. Nie zadowalamy się oferowaniem wysokiej jakości profili; zobowiązujemy się zapewnić doświadczenie praktyczne i pozytywne wszystkim zainteresowanym stronom. Głęboko wierzymy, że udana rekrutacja to taka, która przyczynia się do spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym. Jesteśmy zwolennikami autentyczności. Dlatego też, wprowadziliśmy programy Leadership, mające na celu zachęcanie naszych pracowników do bycia wiernymi samym sobie, przy jednoczesnym rozwijaniu swoich kompetencji i dbaniu o swój potencjał.

 2. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

 3. S.A.F. ASSICURAZIONI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma S.A.F. ASSICURAZIONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubezpieczenia. Jest również obecna w dziedzinach insurance assistance, ubezpieczenie samochodowe całościowe, ubezpieczenie, i doradztwo ds. ubezpieczeń. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 4. RENTEN-KOMPETENZCENTER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENTEN-KOMPETENZCENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubezpieczenia. Ma siedzibę w Marktredwitz, Niemcy.

 5. G.M. ASSICURAZIONI S.R.L.

  Włochy

  G.M. Assicurazioni srl to główna Agencja ubezpieczeniowa obecna na swoim obszarze, z siedzibą w Brescii i oddziałami (subagencjami) na terenie różnych prowincji. Specjalizuje się w sporządzaniu i zarządzaniu umowami z instytucjami, firmami i wspólnotami interesów. G.M. Assicurazioni srl zatrudnia również wysoce wyspecjalizowanych konsultantów dla obszarów działalności indywidualnej i korporacyjnej. Chcemy oferować klientom usługi doradztwa ubezpieczeniowego i emerytalnego, pomagając użytkownikom uświadomić sobie ich potrzeby poprzez strukturalne analizy, przeprowadzane za pomocą najnowocześniejszych narzędzi analitycznych. Agentami są Mirella Gelmi zarejestrowana w RUI pod numerem A000056797 i Carlo Mecca zarejestrowany w RUI pod numerem A000059379

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROFES. UBEZPIECZENIA. M. SZOCIK

  Polska

  Pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie w branży bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Oferujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Współpracujemy niemalże ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które działają w naszym kraju, dzięki czemu Klienci zyskują bogaty wybór oraz mogą porównać oferty między sobą. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy spore grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Obecnie zatrudniamy trzech wykwalifikowanych pracowników, którzy przygotują dla Państwa najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Możemy Państwu zaproponować zakup ubezpieczeń: •komunikacyjnych, w tym: oOC oAC oNNW •na życie •majątkowych •dla firm •medycznych •posagowych •mieszkania Ponadto możemy Państwu zaoferować wykupienie pakietu assistance, a także medycznego. W obecnym świecie otwartych granic proponujemy również zakup ubezpieczeń turystycznych.

 2. BIURO RACHUNKOWO-KSIEGOWE PLUS

  Polska

  Pomagamy wszystkim rozpoczynającym działalność gospodarczą odnaleźć się w gąszczu istniejących przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych. Wykwalifikowani pracownicy naszego biura księgowego sprawnie poprowadzą dla Państwa sprawy dotyczące podatków, kadr i płac czy ZUS-u. Nasze rzetelne księgowe są gwarancją tego, że interesy Państwa firmy znajdą się w najlepszych rękach! Obsługujemy zarówno małe oraz średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa zatrudniające 100 i więcej pracowników. Naszymi Klientami są również osoby fizyczne, spółki (cywilne, jawne, komandytowe, z o.o.), firmy podlegające konsolidacji oraz spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Z naszych usług księgowych korzystają obecnie firmy polskie i zagraniczne (między innymi austriackie i niemieckie). Na terenie Polski współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami z aglomeracji śląskiej. Pracę naszego biura rachunkowego wspierają doświadczeni specjaliści z zakresu prawa handlowego, bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

 3. DUKIEWICZ SP.J.

  Polska

  W 1986 roku, jako pierwsza prywatna firma w Polsce, udało nam się otrzymać autoryzację na wykonywanie napraw samochodów produkcji FSM Bielsko Biała. Był to początek naszej dłuższej współpracy z Fabryką Samochodów Małolitrażowych, która po przejęciu w 1993 roku przez Fiata AUTO przekształciła się w Fiat Auto Poland. Dziś jesteśmy jednym z poważniejszych salonów samochodowych w Warszawie. Jako autoryzowany dealer Subaru, Fiata i Alfa Romeo, w ciągu 22 lat działalności sprzedaliśmy przeszło 16 tysięcy samochodów nowych oraz około 4 tysięcy samochodów używanych. Oprócz tego prowadzimy także serwis Subaru, Fiata-Abarth oraz Alfa Romeo. Byliśmy także sponsorami licznych produkcji filmowych i telewizyjnych m.in. filmów „SHOW”, ”BARWY SZCZĘŚCIA”, „CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ”, „SFORA”, „ZRÓBMY SOBIE WNUKA” czy „PORANEK KOJOTA”. W celu integracji z naszymi klientami sponsorujemy również imprezy lokalne, takie jak PIKNIK WESOŁA, GÓRASZKA, a wspólnie z FIAT AUTO POLAND przekazaliśmy samochód dla CZD.

 4. EX LEGE ODSZKODOWANIA

  Polska

  Ex Lege Odszkodowania to kancelaria odszkodowawcza świadcząca usługi w całej południowej Polsce w obszarze odzyskiwania należnego odszkodowania z OC sprawców. Kancelaria Ex Lege Odszkodowania świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do każdej spraw podchodzi w sposób indywidualny, dbając o detal, właściwą komunikację oraz pełną satysfakcję klienta z finalnego efektu współpracy. Niniejsza kancelaria odszkodowawcza specjalizuje się w następujących obszarach: odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania za wypadki w pracy, odszkodowania za choroby zawodowe, odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za szkody majątkowe, odszkodowania za błędy medyczne, odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, odszkodowania za wypadki na chodnikach oraz odszkodowania lotnicze. Dodatkowo pomaga w obszarze podwyższania rent i emerytur i odzyskiwania pieniędzy z OFE. Za swoje specjalistyczne usługi rozlicza się z klientami na zasadzie success fee, czyli płatności za efekt - w tym przypadku za uzyskanie należnego odszkodowania. Ex Lege Odszkodowania to rzetelna i profesjonalna firma odszkodowawcza, z której usług warto korzystać.

 5. KREDYTY GOTÓWKOWE KRAKÓW

  Polska

  Nasza firma z powodzeniem działa na rynku Niezależnych Doradców Kredytowych już od przeszło kilkunastu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas procentuje w chwili obecnej. Każdego dnia pomagamy swoim klientom spełniać ich marzenia i rozwiązywać problemy. Wiemy, że udzielenie kredytu to coś więcej niż techniczne przelanie środków finansowych na rachunek bankowy klienta. Otrzymane pieniądze pomagają zrealizować życiowe plany i dzięki nim możemy poradzić sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i gwarantujemy pełną dyskrecje w zakresie powierzanych spraw. Nasi klienci otrzymują jasny przekaz i klarowne wytłumaczenie warunków zawieranej umowy. Harmonogram spłat jest zawsze dopasowywany do indywidualnej kondycji finansowej użytkownika. Dodatkowo zajmujemy się postkredytową obsługą kredytobiorcy. W razi konieczności pomagamy konsolidować zobowiązania i prowadzić negocjacje z wierzycielami w przedmiocie obniżenia rat i wydłużenia czasu spłaty.

 1. RYZNAR ANDRZEJ. POŚREDNICTWO FINANSOWE

  Polska

  Zajmuję się pozyskiwaniem kredytów na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Pomogę w finansowaniu działalności gospodarczej. Zapewniam wysoką skuteczność w pozyskiwaniu pieniędzy na różne cele, między innymi na realizację projektów i innych celów. Współpracuję z całym sektorem finansowym, przez co mam możliwości wybrania możliwie najlepszej opcji idealnie dostosowanej do Państwa potrzeb. Oferuję duży wybór kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Zapewniam kwoty nawet do 150 tys. U nas wszelkie procedury przebiegają szybko. Proponuję również kredyty hipoteczne. Pomogę w spełnieniu marzeń o własnych czterech ścianach. W razie jakichkolwiek wątpliwości dołożę starań, by je rozwiać. Odpowiem na wszystkie pytania. Powiem jaka jest wymagana zdolność kredytowa, ile potrzeba własnego wkładu, jaki jest okres czasu zadłużenia, na czym polegają promocje i czy możliwe jest ubezpieczenie nieruchomości. Zadbam o pełne bezpieczeństwo Państwa interesów. Osobom potrzebującym większej gotówki proponuję pożyczkę hipoteczną na dowolny cel. Podejmę stosowne kroki w celu skonsolidowania zobowiązań w przypadku kiedy są trudne do spłacenia. Postaram się znaleźć rozsądne rozwiązanie. Specjalizuję się również w ubezpieczeniach. Oferuję duży wybór: •ubezpieczeń na życie •ubezpieczeń wypadkowych •ubezpieczeń zdrowotnych •ubezpieczeń grupowych •ubezpieczeń dla dzieci •planów sukcesji •inwestycji •programów emerytalnych • prywatną rentę wypadkową.

 2. WŁODARCZYK ELŻBIETA. AGENT UBEZPIECZENIOWY

  Polska

  Ofertę swoich usług ubezpieczeniowych kieruję zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Teren mojej działalności obejmuje Kraków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, podpisanie umowy odbywa się w miejscu przez nich wybranym – domu, firmie itp. i zawsze w dogodnej dla nich porze. W ofercie naszej agencji ubezpieczeniowej mogą Państwo znaleźć ubezpieczenia: samochodu, floty samochodów, w tym: OC, AC, KR, NNW kierowców i pasażerów, szyby, pomoc assistance, ochrony utraty zniżki, stała suma ubezpieczenia, bagaż. Mieszkania lub domu, domu w trakcie budowy, domu letniskowego. NNW indywidualne, NNW grupowe. Odpowiedzialność cywilna, w tym: OC działalności gospodarczej, OC w życiu prywatnym, OC spedytora, OC przewoźnika w ruchu krajowym, OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym, OC zawodowe, OC lekarzy, farmaceutów i innych osób świadczących usługi medyczne, OC nauczyciela i instruktora i wychowawcy, OC rolników z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego.

 1. VERACOMP SA

  Polska

  Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Rzeszowie. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. Klientami i Partnerami Handlowymi Veracomp są integratorzy systemów informatycznych, sklepy i salony komputerowe, a także dostawcy usług internetowych i operatorzy telekomunikacyjni. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Firma inwestuje w zdobycie know-how, edukację i doradztwo.

 2. POD ZEGAREM. CENTRUM UBEZPIECZEŃ RADOM

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ubezpieczeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. Systematycznie też poszerzamy ofertę. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach posiadanie ubezpieczenia może okazać się przydatne w najmniej oczekiwanym momencie.W naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domów, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia podróżne, a także ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podczas doboru odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej, bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów i ich możliwości finansowe. Specjalizujemy się także w obliczaniu wartości składek ubezpieczeniowych.Uzupełnieniem oferty są ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia przedsiębiorstw, ubezpieczenia ryzyk budowlano- montażowych, ubezpieczenia transportowe, ubezpieczenia spedytora oraz assistance. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia podróżnicze. Coraz więcej osób, które systematycznie wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, decydują się na wykupienie pakietu, który pokryje ewentualne koszty leczenia za granicą.

 3. MAUR. AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

  Polska

  Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet ubezpieczeń na życie. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać konkretną ofertę, indywidualnie dopasowaną do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy pakiety ubezpieczeniowe skrojone na miarę Państwa oczekiwań, ponieważ wiemy, jak ważna jest ochrona zdrowia i życia najbliższych. Warto dobrze zadbać o bezpieczną i pewną przyszłość swoją, i swoich najbliższych, w przypadku tragicznych wypadków losowych! W naszej ofercie posiadamy Ubezpieczenie Rodzinne PROTEKTOR CARDIF BNP PARIBAS GROUP. Polecamy je tym, którzy doceniają potrzebę zabezpieczenia siebie i najbliższych na wypadek nieprzewidzianych okoliczności życiowych.

 4. MAGRO

  Polska

  Ubezpieczenia Łódź - Magro Szanowni Państwo, zapraszamy do multiagencji ubezpieczeniowej Magro - ubezpieczenia Łódź mieszczącej się przy ul. T.Kościuszki 123. UBEZPIECZENIA Łódź MAGRO to multiagencja ubezpieczeniowa. Oznacza to że oferujemy produkty ubezpieczeniowe kilkunastu najbardziej konkurencyjnych ubezpieczycieli w Polsce. Zadając pytanie o ubezpieczenie masz pewność że oferta, którą otrzymasz będzie najtańszą oraz najbardziej kompleksową z dostępnych na rynku ubezpieczeń. Magro funkcjonuje w branży Ubezpieczenia w Łodzi.

 5. HELPER KREDYTY

  Polska

  Firma nasza zajmuje się udzielaniem kredytów, ubezpieczeniami majątkowymi i na życie. Posiadamy również punkt opłat. Oferujemy kredyty dla osób prywatnych i dla firm, pomagamy w finansowaniu bieżących potrzeb, spełnianiu marzeń takich jak własny dom, czy pierwszy samochód, ale również i spłacie już posiadanych kredytów, tak by nowa rata była mniejsza i pozwalała ? ? Złapać oddech? ? . Szczególną rolę w naszej ofercie zajmują kredyty dla działalności gospodarczej. Oferujemy dostępne finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw, wolnych zawodów, czy chociażby działalności prowadzonych krócej niż rok czasu. Obecna polityka kredytowa sprawia, iż klient chcąc uzyskać finansowanie, często spotyka się z odmową banku pomimo spełnienia wymaganych kryteriów. Zależy to czasem od czynników o których możemy nie mieć pojęcia(np. wiek kredytobiorcy, poziom dochodów czy brak historii w BIK).

 6. CARLO UBEZPIECZENIA RZESZÓW

  Polska

  CARLO Ubezpieczenia Rzeszów dzięki współpracy z dwudziestoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi ma możliwość doboru najlepszego produktu ubezpieczeniowego. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Doświadczenie oraz dobra znajomość rynku pozwala na stosowanie wielu atrakcyjnych rozwiązań. Wykwalifikowani pracownicy starają się o dobór oferty z jak najniższą składką ubezpieczeniową. W ofercie znajdziemy ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie, wszelkie ubezpieczenia związane z podróżami, ubezpieczenie nieruchomości, domu w budowie. Możemy ubezpieczyć nasz majątek firmowy. Oferują OC komunikacyjne, AUTOCASCO, auto szyby. Ciekawą ofertą jest OC rolnika, czyli obowiązkowe ubezpieczenie, zapewniające odszkodowanie osobom, które poniosły szkodę powstałą w związku z posiadaniem przez rolnika gospodarstwa rolnego. Możemy ubezpieczyć również budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego. Carlo Ubezpieczenia to młody, prężny i ciągle rozwijający się zespół, który za główny cel stawia sobie profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na dedykowanej stronie firmy ubezpieczeniowej Carlo.

 7. UBEZPIECZENIA DLA FIRM - MULTIAGENCJA ASIS

  Polska

  Ubezpieczenia to nasza specjalność. Multiagencja ubezpieczeniowa obsługuje osoby z Poznania oraz firm z terenu całego kraju. Działamy niezależnie i przedstawiamy ceny i zakresy 15 towarzystw ubezpieczeniowych. Zawsze zapoznasz się ofertami w niskich cenach oraz tymi które posiadają najszerszy zasób ochrony. Znajdziemy OC firmy z niską składką, ubezpieczenie majątku dające pewność likwidacji szkody. Dla przedsiębiorstw nasz zakres usług to: wykonanie audytu posiadanych polis, przeprowadzenie planu ubezpieczenia, kompletacja i zestawienie ofert w formie raportu oraz doradztwo przy podejmowaniu decyzji. Korzystanie z usług Multiagencji ASIS obniży Państwa wydatki na ubezpieczenia i ograniczyć ryzyko przerwy działalności firmy po szkodzie.

 8. PLC ADVISOR DORADCA FINANSOWO - UBEZPIECZENIOWY

  Polska

  Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie: - Kredyty - Ubezpieczenia - Leasing - Pożyczki pozabankowe - Kredyty i pożyczki dla firm Aby zaoferować państwu najwyższą jakość usług współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pozwala to nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie oraz najkorzystniejsze warunki na rynku. NASZE ATUTY: Działamy zawsze w imieniu i na rzecz naszych Klientów Proponujemy optymalne rozwiązana Stosujemy indywidualne podejście do każdego Klienta Nie pobieramy od Klientów żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

 1. DORADZTWO FINANSOWE - NATALIA PANOCHA

  Polska

  Doświadczenie zawodowe zdobyte poprzez lata pracy w bankowości jak i współpracowania z instytucjami finansowymi, zarówno na szczeblu Doradcy, Menadżera Zespołu czy Dyrektora Oddziału a także współpracowanie z firmą ANG, czyli najlepszą Spółdzielnią Doradców Kredytowych. Pozwala mi na pełne realizowanie jak i oferowanie usług z zakresu Doradztwa Finansowego. Jako Doradca Finansowy, zajmuje się przede wszystkim pomocą w kwestii: kredytów (w tym hipotecznego jak i gotówkowego), inwestycji, ubezpieczeń, pomocy dla firm oraz maksymalizacji zawieranych umów. Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.

 2. TUIR WARTA S.A. WARSZAWA

  Polska

  Ubezpieczenia TUiR WARTA S.A. w Warszawie. Pełna oferta ubezpieczeń - majątkowych, samochodowych, turystycznych, na życie oraz odpowiedzialności cywilnej. Fachowa i sprawna obsługa - 7 dni w tygodniu - zapewniona przez doświadczonego Agenta, znającego swoją firmę i zachodzące w niej procedury od podszewki, a jej produkty - na bieżąco. Możliwość wykładni Ogólnych Warunków Ubezpieczeń. Możliwość płatności kartą w dowolnym miejscu. Obsługiwany obszar: Warszawa oraz południowa i wschodnia Aglomeracja Warszawska (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Józefów, Karczew, Otwock, Góra Kalwaria, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sulejówek, Radzymin, Nieporęt) AUTOCASCO KOMFORT Ubezpieczenie Dom Ubezpieczenie Domu w Budowie Ubezpieczenie Dom Komfort Ubezpieczenie Mieszkania Ubezpieczenie Ruchomości firmowych/domowych/mieszkaniowych Ubezpieczenie Maszyn i Urządzeń Ubezpieczenie Floty samochodowej Ubezpieczenie Jachtu Serdecznie zapraszam Zenon Cieślak

 3. UBEZPIECZENIA AVIVA. DORADCA DS UBEZPIECZEŃ I INWESTYCJI AVIVA.

  Polska

  Profesjonalne usługi z zakresu ubezpieczeń i planowania inwestycyjnego oraz wysokie standardy świadczonych usług: Ubezpieczenia na życieUbezpieczenia zdrowotneUbezpieczenia wypadkoweUbezpieczenia nieruchomości, domów i mieszkańUbezpieczenia grupowe i pracowniczeUbezpieczenia kredytów, cesja na bankUbezpieczenia majątkuUbezpieczenia firmyPlanowanie emerytalnePlanowanie inwestycyjneSukcesja firmyObsługuje klientów w Mrągowo, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec oraz pobliskie miejscowości. Dojeżdża na spotkania do klientów.

 4. PAMA UBEZPIECZENIA SZCZECIN

  Polska

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dostosowane do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i firm. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zapewnimy Ci największy komfort współpracy. Jesteśmy partnerem kilku towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują produkty ubezpieczeniowe dla osób fizycznych oraz prawnych. Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz majątkowych umożliwia nam przygotowanie wielu atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę oferowaną dla klientów.

 5. MONDIAL ASSISTANCE SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma jest już na rynku kilka lat i skupia głównie swoją działalność na branży ubezpieczeniowej. Posiadamy bogatą ofertę polis, a wśród nich m.in. polisy turystyczne, samochodowe i na dom. Zatrudniamy ponad 10 tysięcy specjalistów na całym świecie, co wpływa na prędkość i jakość oferowanej przez nas pomocy. Gwarantujemy fachowość i terminowość. Już dziś kup na naszym portalu polisę odpowiadającą Twoim potrzebom! Zapraszamy. Oferta firmy: - Ubezpieczenie Auto - Ubezpieczenie Dom - Polisy na podróż - Pomoc drogowa - Ubezpieczenie turystyczne, pracownicze

 6. INSECO.PL

  Polska

  Inseco.pl to najlepsza porównywarka ubezpieczeń online. W serwisie porównasz oferty wielu ubezpieczycieli, kupisz i otrzymasz polisę online. Nasz serwis stworzyliśmy dla osób ceniących sobie czas, pieniądze oraz wygodę podczas dokonywania zakupów. Dlatego przygotowaliśmy wiele udogodnień i maksymalnie uprościliśmy proces wyszukiwania oferty oraz zakupu polisy. Obecnie w ofercie mamy następujące ubezpieczenia: ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie na narty, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie assistance, ubezpieczenie AC i OC. Nasz przyjazny formularz przeprowadzi Cię przez proces ustalenia warunków ubezpieczenia. W tym kroku podpowiemy, jak właściwie określić sumę ubezpieczenia, i podamy definicje pojęć z zakresu tematyki ubezpieczeniowej oraz wskażemy gdzie należy ich szukać. Następnie, po zapoznaniu się z szeroką gamą ofert, będziesz mógł wybrać polisę, która idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

 7. 4-LIFE SP. Z O.O.

  Polska

  Asekureo to agencja ubezpieczeniowa i jednocześnie porównywarka ofert ubezpieczeń o różnym charakterze i zakresie. Klienci mogą złożyć zapytanie w sprawie interesującej ich polisy za pośrednictwem internetu, a w odpowiedzi zespół ekspertów zaproponuje najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązania. Firma agreguje polisy różnych towarzystw, pomagając zainteresowanym w wytypowaniu najlepszej dla nich opcji. Aktualnie z pomocą agencji klienci mogą ubezpieczyć się w takich obszarach, jak: • ubezpieczenia samochodowe (w tym OC i AC), • ubezpieczenia turystyczne, • ubezpieczenia firmowe i majątkowe, • ubezpieczenia na życie. Warto podkreślić, że jeśli zajdzie taka potrzeba, doświadczeni eksperci pomogą również w uzyskaniu kredytu bankowego na najbardziej opłacalnych warunkach. Agencja może występować także jako reprezentant swoich klientów. Jeżeli ktoś nie chce składać zapytania w sprawie polisy czy kredytu we własnym zakresie, kompetentni pracownicy zajmą się tym, a potem skontaktują z klientem celem ustalenia szczegółów.

 8. WYKUPIENIE ASSISTANCE ZA POMOCĄ INERNETU

  Polska

  Ubezpieczenie assistance za granicą jest bardzo pomocne, jeśli zdarzy nam się awaria, lub wypadek za granicą. Największy problem z wykupieniem tej polisy, jest jednak wtedy, kiedy decydujemy się na nią w ostatniej chwili przed wyjazdem. Możemy zrobić to podobnie, jak robi się obliczanie składki OC online. Musimy tylko wejść na stronę internetową ubezpieczyciela, i zaznaczyć interesujący nas pakiet. Transakcję finalizujemy robiąc przelew bankowy, i od razu możemy wydrukować polisę. Jest to bardzo wygodna i szybka forma. Zobacz więcej: http: //www.mtu24.pl/

 9. PKS FINANZ GMBH

  Szwajcaria

  PKS Finanz GmbH to firma działająca w Szwajcarii na rynku ubezpieczeń zdrowotnych, na życie, komunikacyjnych oraz majątkowych. Zajmujemy się też kredytami i rozliczeniami podatkowymi. To certyfikowana firma przez agencję CICERO z ciągle poszerzającymi swoją wiedzę pracownikami poprzez szkolenia organizowane u naszych Partnerów: Generali, Basler, Helsana, Assura, Concordia i inni. Ubezpieczenia prawnicze w Szwajcarii: posiadamy wybór wśród wielu firm. Ubezpieczenia zdrowotne w Szwajcarii, jesteśmy certyfikowani, Nasi doradcy są profesjonalistami w tym temacie. Kredyty konsumpcyjne w Szwajcarii, posiadam wszelkie uprawnienia oraz umowy z 5 pięcioma bankami! Zapraszamy!

 10. TUIR WARTA S.A

  Polska

  Głównym profilem działalności naszej firmy jest kompleksowe świadczenie usług w zakresie polis ubezpieczeniowych. Nasza oferta obejmuje m.in. elastyczne pakiety dotyczące polis turystycznych, sportowych, mieszkaniowych, pracowniczych, dla rodzin z dziećmi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami pracy oraz zespołem specjalistów, dlatego naszego ubezpieczenia mają najwyższą jakość. Zapewniamy rzetelność oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy! Oferta firmy: - Ubezpieczenie turystyczne - Ubezpieczenie mieszkaniowe - Ubezpieczenie sport - Ubezpieczenie praca

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ubezpieczenia - Import eksport

Liczba wyników

10 590 Przedsiębiorstwa