• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne w medycynie

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne w medycynie - Import eksport

 1. 3K LABORATUVAR MEDIKAL PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w 3K Laboratory Plastics, u Twojego głównego producenta plastikowych artykułów do laboratoriów & medycznych materiałów eksploatacyjnych od 2010 roku w Turcji. Dostarczamy wysokiej jakości wyroby, spełniające światowe standardy. Odkryj nasz asortyment, w tym szalki petriego, wirówki, probówki do testów, pojemniki na próbki & nie tylko. Stosując konkurencyjne ceny & mając globalny zasięg, stawiamy na doskonałość. Skontaktuj się z nami, żeby odkryć perfekcję plastików laboratoryjnych & medycznych materiałów eksploatacyjnych

 2. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 3. DISERA MEDICAL EQUIPEMENT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DISERA MEDICAL EQUIPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Sprzęt medyczny, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Tworzywa sztuczne w medycynie, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, rurki do laboratoriów, urządzenia i wyposażenie dla szpitali i laboratoriów medycznych, urządzenia i wyposażenie do diagnostyki, i artykuły jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. PAUL BOETTGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL BOETTGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne w medycynie, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Bodenmais, Niemcy.

 5. J. SÖLLNER AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J. SÖLLNER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 2. HOSPITAL TUBING S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HOSPITAL TUBING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne w medycynie, artykuły medyczne i sanitarne, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Marnate, Włochy.

 3. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 4. STR BIOTECHNOLOGY MEDICAL LTD

  Turcja

  Założona w 2017 roku, firma STR Biotechnology działa w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i marketingu zaawansowanych technologicznie produktów biomedycznych. Posiadamy cztery różne modele PRP pod marką S&M PRP. Ponadto nasz asortyment obejmuje zestaw do przygotowania CGF pod marką GrowthCell oraz wirówkę marki LABFUGE. Dzięki stworzonemu przez nas PRF Box, nasi dentyści wyprodukowali zestaw do przygotowania fibryny bogatopłytkowej i wprowadzili go na rynek. Ponadto w naszym portfolio produktów znajduje się zestaw do przygotowania komórek macierzystych STEMMEX. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów biomedycznych, łatwych w użyciu w kraju i za granicą, w przystępnych cenach. Nasza produkcja przestrzega normy ISO 13485: System zarządzania jakością, GMP, oraz dyrektywy 93/42 / UE. Ponadto wszystkie nasze produkty zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normami Unii Europejskiej. Przyjmujemy zasadę ciągłego doskonalenia i ciągłego zadowolenia klienta poprzez mieszanie wiedzy. W STR Biotechnology, starannie oceniamy opinie otrzymane od naszych klientów i lekarzy i przenosimy je na nasze produkty. Dzięki pracującym w naszej strukturze inżynierom, skrupulatnie zaplanowaliśmy powstawanie nowych produktów i postawiliśmy sobie za cel oferowanie najbardziej odpowiednich i jakościowych produktów w najbardziej przystępnych cenach pod względem komfortu użytkowania. Wiemy, że ciągłość w zadowoleniu klienta rozpoczyna się już na etapie R&D i projektowania, czyli pierwszego etapu produkcji. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 5. RAUMEDIC AG

  Niemcy

  Firma RAUMEDIC AG jest działający na całym świecie producentem i partnerem dla przemysłu techniki medycznej i przemysłu farmaceutycznego w zakresie przewodów, węży, kształtek precyzyjnych i cewników, jak również podzespołów i systemów. Wszystkie polimery i silikony termoplastyczne są przetwarzane w jakości wyrobów medycznych. Poza tym RAUMEDIC projektuje i produkuje wysokoprecyzyjne systemy pomiaru ciśnienia z technologią mikrochipową na potrzeby neuromonitoringu, urologii i traumatologii. Własny dział badań i rozwoju w firmie RAUMEDIC pozwala dostarczać klientom produkty spełniające stawiane im wymagania. RAUMEDIC posiada na całym świecie sieć dystrybutorów, a na wybranych rynkach również własne przedstawicielstwa handlowe. 60 lat zdobywania know-how w dziedzinie ekstruzji, formowania wtryskowego i produkcji seryjnej sprawia, że firma RAUMEDIC jest doskonale przygotowana do przekształcania pomysłów klientów w dojrzałe rozwiązania produkcyjne.

 1. WORLDPLAS

  Francja

  Firma Worldplas jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji części technicznych z materiałów termoplastycznych dla wszelkich branż przemysłowych: lotnicza, medyczna, samochodowa, artykułów luksusowych… Wykonujemy części techniczne i zewnętrzne, od prototypu do dużych serii poprzez wtryskiwanie wszelkich tworzyw termoplastycznych. Worldplas opracowuje zespoły i podzespoły termoplastyczne oraz kompletne i globalne rozwiązania wykorzystując swoje kompetencje w dziedzinie wtryskiwania, formowanie z okazu, wycinania, montażu i starannej obróbki wykończeniowej materiałów termoplastycznych. Dzięki swoim urządzeniom na szczycie technologii i swojej rygorystycznej organizacji firma Worldplas proponuje wszystkim profesjonalistom wymagającym nowatorskich rozwiązań w zakresie elementów termoplastycznych o wysokiej wartości dodanej. Wykonujemy elementy termoplastyczne odtworzone z odlewu i formujemy z okazu wszelkiego rodzaju wkładki wycinane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła, stopów miedzi, mosiądzu, itd.

 2. 3D PRINTING SOLUTION

  Polska

  3D Printing Solution zajmuje się zastosowaniem technologii addytywnej a dokładnie druku 3D w rozwiązaniach dla przemysłu i klienta indywidualnego. Celem naszej firmy jest implementacja druku 3d w jak największej ilości dziedzin życia. Szukam możliwości przyspieszenia, ulepszenia procesu wytwarzania elementów dla różnych dziedzin przemysłu jak również życia codziennego. Staramy się zastąpić elementy metalowe elementami, które można wykonać na drukarkach 3D skracając tym samym proces wytwarzania elementu jak i jego koszt. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie druku 3D w różnych technologiach wydruku, przy czym koncentrujemy się na metodzie Fused Deposition Modeling oraz Stereolitograficznej. Projektujemy elementy i zespoły współzależne elementów jak również służymy pomocą w implikacji druku 3D w obszarach gdzie wcześniej nie był on wykorzystywany. Nasza oferta przeznaczona jest do takich branży jak protetyka, jubilerstwo, elektronika, architektura, przemysły Automotiv , branża lotni

 1. PLAX SRL

  Włochy

  Plax, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki tworzyw sztucznych. Nasza grupa specjalizuje się w plastikach. Proponujemy 8 marek (Lampia, lampia Rom, Wanox, Protolampia, Rodan, Plaxtiglass, Due – Erre, Askerz) w zależności od różnych technologii obróbki plastiku: wtryskiwanie, termoformowanie, szybkie prototypowanie, spawanie przy zastosowaniu wysokiej częstotliwości (elektrospawanie).

 2. ELDE MEDICAL IND. & TRADE INC.

  Turcja

  Firma ELDE MEDICAL IND. & TRADE INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach usługi dotyczące podnoszenia i manipulowania frachtem kolejowym, i narzędzia medyczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. NORPLAST PLASTIK AMBALAJ LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma NORPLAST PLASTIK AMBALAJ LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Opakowania plastikowe, Produkcja plastikowych torebek z nadrukiem, saszetka nylonowa, i torby przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TPLAS MEDICAL & AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma TPLAS MEDICAL & AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, i Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SIRU TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma SIRU TECHNOLOGY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w St. Georgen Im Schwarzwald, Niemcy.

 6. RENGER KUNSTSTOFFSPRITZTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RENGER KUNSTSTOFFSPRITZTEILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Inzigkofen, Niemcy.

 7. DEPPODUNYAM

  Turcja

  Firma DEPPODUNYAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. KAISER WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KAISER WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Lauchringen, Niemcy.

 1. KURT GRÜTZMANN FEINMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Firma KURT GRÜTZMANN FEINMECHANIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Reinfeld, Niemcy.

 2. 2K-PERFORMANCE INH. ANDREAS LORENZ

  Niemcy

  Firma 2K-PERFORMANCE INH. ANDREAS LORENZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 3. BEST GROUP

  Turcja

  Firma BEST GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Maski ochronne, maski jednorazowego użytku, i Maski ochronne. Ma siedzibę w Turkey, Turcja.

 4. THOMAS BENGEL KONSTRUKTION & PROTOTYPEN

  Niemcy

  Firma THOMAS BENGEL KONSTRUKTION & PROTOTYPEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Meßstetten, Niemcy.

 5. MEDIDENCE INTERNATIONAL HEALTHCARE PRODUCTS INC.

  Turcja

  Firma MEDIDENCE INTERNATIONAL HEALTHCARE PRODUCTS INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach rękawice medyczne do jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ASTERION OTEL INSAAT BILISIM MEDIKAL MADEN TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ASTERION OTEL INSAAT BILISIM MEDIKAL MADEN TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. ALTAY PLASTIK - KLIMALIK - AIR DEFLECTOR

  Turcja

  Firma ALTAY PLASTIK - KLIMALIK - AIR DEFLECTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie z pręta stali i metali, klimatyzatory powietrza sufitowe, i wyposażenie do klimatyzacji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SCHÄFER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH - KUNSTSTOFF IN VOLLENDETER FORM

  Niemcy

  Firma SCHÄFER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH - KUNSTSTOFF IN VOLLENDETER FORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - powłoki. Ma siedzibę w Ortenberg, Niemcy.

 9. OPIA MEDICAL VE INOVASYON SAN. A.Ş

  Turcja

  Firma OPIA MEDICAL VE INOVASYON SAN. A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach odzież szpitalna. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 10. LOPER SAGLIK

  Turcja

  Firma LOPER SAGLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne w medycynie. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale - meble, kombinezony jednorazowe, wyposażenie szpitali, i Szpitale - meble. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne w medycynie - Import eksport

Liczba wyników

212 Przedsiębiorstwa