• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu - Import eksport

 1. WERNER LANGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Werner Langer, obróbka metalu i tworzyw sztucznych: ponad 90 pracowników, ponad 50 lat doświadczenia na rynku, uznanie jako firma high-tech - oto nasz profil. Certyfikat DIN EN ISO 9001: 2000. Jesteśmy cenieni jako dostawca w branżach takich jak modelarstwo, zaopatrzenie odlewni, motoryzacja, budownictwo oraz przemysł urządzeń elektrycznych i AGD. Jako producent wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych dostarczamy zarówno części, jak i całe moduły z tworzyw sztucznych.

 2. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. AUTOSMILGA

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma AUTOSMILGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach artykuły metalowe mocujące, zamknięcia plastikowe, Pudełka z tworzyw sztucznych, szafki z półkami, zaciski, i zindywidualizowane etykiety samoklejące. Ma siedzibę w Panevezys, Litwa.

 4. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma GRI MOLD AND PLASTIC CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, injection moulds, Formy z tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 2. NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORDDEUTSCHE SEEKABELWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Nordenham, Niemcy.

 3. VGT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy: Urządzenia peryferyjne ProTec GmbH: • Podajniki pneumatyczne podciśnieniowe SOMOS®• Dozowniki grawimetryczne i wolumetryczne SOMOS®• Suszarki molekularne i krystalizatory SOMOS®, Linie LFT do pultruzji i produkcji granulatów tworzyw sztucznych wzmocnionych długim włóknem szklanym, Regulatory gorących kanałów GAMMAFLUX, suszarki do tworzyw na sprężone powietrze RDX, RDM, chillery CAC do optymalizacji procesu rozdmuchu tworzyw sztucznych, osuszacze odwilżacze MSP strefy wtrysku i rozdmuchu, chillery free coolery Frigofluid do chłodzenia wody procesowej, zabezpieczenie form i gorących kanałów przed zalaniem tworzywem AIRTECT, bezchemiczne uzdatnianie wody chłodzącej Bauer, Granulaty modyfikowanych tworzyw sztucznych PA6, PA66, PP, PC, PC/ABS, TPU, PVC.Granulaty i masy czyszczące do układów plastyfikujących- VEGA CLEAN, Środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw: • Porofory – środki spieniające Plastronfoam• Nukleanty Plastron Nuc• Antybloki, środki poślizgowe• Antystatyki • Dodatki antybakteryjne• Rozjaśniacze• Stabilizatory, Koncentraty barwiące i środki pomocnicze firmy AF Color

 4. X-PLAST

  Polska

  Firma X-plast jest producentem płyt litych z PP, PS, ABS oraz PE od 2 do 12mm oraz płyt komorowych od 2 do 5mm.Płyty można zamawiać w dwóch wariantach: jako regranulaty oraz oryginały. Płyty nadają się do termoformowania próżniowego. Zakres parametrów technicznych: Szerokość - min. 400 mm, max. 2000 mm, Długość - min. 400 mm, max. 6000 mm, Grubość - 0, 8 ~ 15 mm.Rodzaje płyt: płyty o powierzchni gładkiej lub jednostronnie moletowanej, płyty antystatyczne, płyty odporne na działanie UV, płyty jedno, dwu lub trzywarstwowe (AB, ABA - koekstruzja), płyty zabezpieczone jednostronnie lub dwustronnie folią ochronną, płyty prądoprzewodzące o oporności powierzchni 104 ~ 106, płyty z wtopionymi taśmami oznacznikowymi, płyty w kolorach zbliżonych z RAL, PANTONE lub uzgodnionym wzorcem. Przykładowe zastosowanie płyt pełnych: przekładki do termoformowania, transport artykułów przemysłowych, np. wyrobów dla motoryzacji oraz budownictwa. Produkujemy także opakowania z płyt kanalikowych 2-5mm.

 5. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polska

  Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu i usług. Oferujemy m.in. części dla pożarnictwa, budownictwa, motoryzacji i rolnictwa. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na każdym etapie współpracy z klientem. Dostarczamy elementy do maszyn i urządzeń wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, wspierając Waszą działalność naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy precyzyjne, trwałe elementy i detale do maszyn i urządzeń dla najrozmaitszych branż przemysłu i usług. Oferujemy bardzo szeroką gamę asortymentu. W naszej firmie możesz zamówić detale wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach. Oferta naszej firmy obejmuje gamę ponad 300 różnorodnych form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne i nietypowe zlecenia - wszystko po to, aby zagwarantować Ci najwyższy standard obsługi i pełne zadowolenie

 1. ASTROMAL SP. Z O.O.

  Polska

  Astromal Sp. z o. o. od 1980 roku specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych do pojazdów komunikacji publicznej (autobusów miejskich, tramwajów, autobusów szynowych, metra, pociągów pasażerskich), pojazdów użytkowych oraz siedzeń pasażerskich.

 2. ROMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkty techniczne z kompozytów polimerowych wzmacnianych włóknami. Projektowanie, formy , wyroby. technologie : Hand , RTM, Infuzja. Samonośne przekrycia zbiorników, chłodnie kominowe, elementy zabudowy samochodów , wagonów kolejowych , metro.

 1. FIRMA CHEMICZNA ANTOS

  Polska

  produkcja EPP expanded polypropylene, produkcja dyspersji styrenowo-akrylowej, wdrożenia innowacyjnych technologii, kompletowanie linii technologicznych

 2. MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MITCHELL AND SON 3D PRINTING SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie mechaniczne 3d, i badania i zindywidualizowane wykonywanie produktów. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 3. PARAT GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma PARAT GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Neureichenau, Niemcy.

 4. DIGMESA POLYFORM AG

  Szwajcaria

  Firma DIGMESA POLYFORM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Sutz, Szwajcaria.

 5. OTTO LYNKER GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO LYNKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 6. BIASIN SRL

  Włochy

  Firma BIASIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Lonigo, Włochy.

 7. ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG

  Niemcy

  Firma ORTMANNS GMBH - KUNSTSTOFF- UND PAPIERVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Rommerskirchen, Niemcy.

 8. ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MARK3D GMBH

  Niemcy

  Firma MARK3D GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 2. PLAST1JECT

  Francja

  Firma PLAST1JECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Carros, Francja.

 3. FRIEDRICHS & RATH GMBH

  Niemcy

  Firma FRIEDRICHS & RATH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Extertal, Niemcy.

 4. A-SAFE

  Francja

  Firma A-SAFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Bailly-Romainvilliers, Francja.

 5. DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DEUSCHLE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 6. TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR

  Niemcy

  Firma TS-THERMOPLAST VELJOVIC PIETSCH GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Rosengarten, Niemcy.

 7. SMC ITALIA

  Włochy

  Firma SMC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, materiały dla przemysłu lotniczego, i bodywork for special vehicles. Ma siedzibę w Cicerale, Włochy.

 8. TERMOPLAST

  Portugalia

  Firma TERMOPLAST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach folie dekoracyjne na kieliszki. Ma siedzibę w Nogueira Braga, Portugalia.

 9. POLYMER COMPOUNDERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POLYMER COMPOUNDERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki podkładek i dla artykułów rymarskich. Ma siedzibę w Durham, Zjednoczone Królestwo.

 10. T.S.T. SRL

  Włochy

  Firma T.S.T. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Volpiano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu - Import eksport

Liczba wyników

307 Przedsiębiorstwa