• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego - Import eksport

 1. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wielowarstwowych barierowych opakowań foliowych dla różnych gałęzi przemysłu m.in. do pakowania mięs, ryb, obranych warzyw i owoców. W ofercie: folia termo-formowalna dolna i górna; worki próżniowe PA/PE; folia LDPE; worki LDPE; worki typu shrink bag. Firma posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający wykonanie usług takich jak: produkcja folii; drukowanie na folii; produkcja worków próżniowych i produkcja opakowań typu DOYPACK.

 2. V.B.N. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wytłaczanie i współwytłaczanie profili i rur z żywic termoplastycznych, takich jak sztywny i miękki PVC, ABS, polistyren, polietylen, polipropylen, poliwęglan, SAN i poliamid. To przedsiębiorstwo projektuje i produkuje formy do wytłaczania oraz wykonuje prace obróbki na profilach i elementach termoplastycznych, w tym wycinanie, obróbki specjalne z zastosowaniem centrów obróbczych, spawanie i formowanie.

 3. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 4. SP. Z O.O.

  Polska

  Profesjonalna produkcja folii i worków na odpady przy wykorzystaniu najlepszych surowców i materiałów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, potrzeb i oczekiwań klientów. Realizacja niezbędnych standardów jakości. Inwestując w nowe technologie, dbamy o jakość, wytrzymałość i niezawodność naszych produktów. Cenimy długofalowe, partnerskie relacje. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym naszych produktów i satysfakcjonującej obsłudze, rzesza naszych klientów szybko się powiększa. Dostarczamy folie do wielu branż, m.in. handlowej, meblarskiej, budowlanej, rolniczej. Produkujemy z oryginalnego surowca, z domieszką regranulatu lub w całości z surowca pochodzącego z recyklingu. Produkujemy arkusze, rękawy i półrękawy, kaptury, taśmy oraz wkłady foliowe jedno lub dwuwarstwowe. Nadruk na folii: potokowy lub rejestrowany, jednokolorowy Worki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, zwijane w rolki lub loose packi, składane w C z/bez zakładek, zgrzew pojedynczy lub podwójny, Star, wiązane lub z tasiemką. Etykieta naklejka lub banderola według indywidualnego projektu. Zapraszamy do współpracy hurtownie gastonomiczne, BHP, spożywcze, przemysłowe oraz dużych dystrybutorów poszukających firm wykonawczych.

  Wszystkie wyroby na "tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego"

 5. AGRIPOLYANE

  Francja

  Agripolyane jest producentem francuskim takich wyrobów jak: folie rolnicze: folie cieplarniane do tuneli i wielowarstwowe, folie do ściółkowania, ściółkowanie biodegradowalne, folie do pędzenia roślin, folie budowlane, hodowlane i folie na kiszonkę. Folie przemysłowe: folie kurczliwe, powłoki ochronne , folie do ochrony powierzchni lub zwykłe folie opakowaniowe. Wszystkie folie mogą być zmieniane zgodnie z wymaganymi właściwościami. Folie budowlane: marka Polyane® obejmująca folie ochronną, folię uszczelniającą pod posadzki, a także folie do usuwania azbestu. Geomembrana: Agripolyane jest pierwszym producentem francuskim geomembrany HDPE i FPP. Ich zadaniem jest zapewnienie nieprzepuszczalności na płyny różnego typu. Można je znaleźć w projektach wysypisk miejskich, zbiorników retencyjnych lub zlewni burzowych, zapór i kanałów oraz stawów nawadniających.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WORLDPLAS

  Francja

  Firma Worldplas jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji części technicznych z materiałów termoplastycznych dla wszelkich branż przemysłowych: lotnicza, medyczna, samochodowa, artykułów luksusowych… Wykonujemy części techniczne i zewnętrzne, od prototypu do dużych serii poprzez wtryskiwanie wszelkich tworzyw termoplastycznych. Worldplas opracowuje zespoły i podzespoły termoplastyczne oraz kompletne i globalne rozwiązania wykorzystując swoje kompetencje w dziedzinie wtryskiwania, formowanie z okazu, wycinania, montażu i starannej obróbki wykończeniowej materiałów termoplastycznych. Dzięki swoim urządzeniom na szczycie technologii i swojej rygorystycznej organizacji firma Worldplas proponuje wszystkim profesjonalistom wymagającym nowatorskich rozwiązań w zakresie elementów termoplastycznych o wysokiej wartości dodanej. Wykonujemy elementy termoplastyczne odtworzone z odlewu i formujemy z okazu wszelkiego rodzaju wkładki wycinane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła, stopów miedzi, mosiądzu, itd.

 2. MATOSPLÁS INDUSTRIA DE PLASTICOS S.A.

  Portugalia

  MatosPlás S.A. to firma z siedzibą w Portugalii specjalizująca się we wtrysku tworzyw termoplastycznych. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najlepszy produkt. W naszej firmie projektujemy, rozwijamy i dostosowujemy produkty do potrzeb naszych klientów. Nasz zakład zatrudnia dynamiczny zespół, obdarzony bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą w zakresie innowacyjnych narzędzi 3D. Kontrolujemy cały proces produkcyjny, od początku do końca. Od opracowania produktu, projektu formy wtryskowej, produkcji, montażu, po pakowanie i wysyłkę. Gwarantujemy, że produkty będą dostarczone naszym klientom zgodnie z ich specyfikacjami. Wszystkie projekty realizowane są w ramach naszych firm z Grupy Matos. Nasze zdolności produkcyjne sięgają od 55T do 400T z 13 wtryskarkami, co pozwala nam spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości (metrologia), gwarantując produkt wysokiej jakości. Ponadto oferujemy naszym klientom różnorodny zestaw usług, takich jak m.in: tampodruk, zgrzewanie ultradżwiękowe, druk laserowy, cyfrowy druk na folii, serygrafia, mrożenie plastiku, montaż, pakowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze zapytania.

 3. PLÁSTICOS ALBER

  Hiszpania

  Plásticos Alber produkuje komponenty przemysłowe z tworzyw sztucznych oraz artykuły dla ogrodnictwa, szkółek hodowli roślin i do kwiatów ciętych. W dziale ogrodniczym znajdziecie szeroką gamę donic do kwiatów, pojemników, tyczek, kratek, skrzynek oraz akcesoria do kwiatów ciętych. Mamy zwykle zapas artykułów w rozmiarach i kolorach standardowych, co pozwala nam na szybą obsługę zamówień. Mamy także artykuły i kolory specjalne.

 4. PÉREZ LINARES PLASTIC SOLUTIONS

  Hiszpania

  Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo i elementów technicznych dmuchanych. Posiadamy własną gamę butelek, kanistrów, dzbanków, słoików, korków i zamknięć. Opakowania z tworzyw sztucznych dla przemysłu i dla domu, projektowanie i formowanie wtryskowe elementów z tworzyw sztucznych.

 5. RODENAS Y RIVERA, S.A

  Hiszpania

  Ten tekst reaguje na wyszukiwanie. Używaj terminologii i wyrażeń typowych dla Twojej branży. Zwiększa to szanse znalezienia Waszej firmy przez profesjonalistów z tego samego sektora.

 1. ALBUPLAST ZRT.

  Węgry

  Firma ALBUPLAST ZRT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. VICEDO MARTI SL.

  Hiszpania

  Firma VICEDO MARTI SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, zgrzewanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Ibi, Hiszpania.

 1. ROLL

  Włochy

  Firma ROLL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Codogno, Włochy.

 2. RINOCUP - COPOS INQUEBRÁVEIS

  Portugalia

  Firma RINOCUP - COPOS INQUEBRÁVEIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Kubki plastikowe, poliwęglan, akcesoria dla przemysłu spożywczego, i szyba antywłamaniowa. Ma siedzibę w Pataias, Portugalia.

 3. AMERICULE, INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma AMERICULE, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach poliuretan, i realizacja artykułów termoplastycznych. Ma siedzibę w Longmont, Stany Zjednoczone.

 4. HIGH DESIGN PLAST

  Ukraina

  Firma HIGH DESIGN PLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach wyroby blacharskie z plastiku dla budownictwa, części zamienne do maszyn rolniczych, i artykuły z tworzywa sztucznego dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. BINS USATI

  Włochy

  Firma BINS USATI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i skrzynki do składowania, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, sprzęt i narzędzia rolnicze, Pojemniki i skrzynki do składowania, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 6. MANUEL JOSÉ DE OLIVEIRA

  Portugalia

  Firma MANUEL JOSÉ DE OLIVEIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papeteria - artykuły biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, papier, karton i tektura, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

 7. IQCOMPOSITE

  Ukraina

  Firma IQCOMPOSITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 8. NOVAPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVAPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, i szpatułki i łyżeczki. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 1. SOLWAY RECYCLING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOLWAY RECYCLING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Dumfries, Zjednoczone Królestwo.

 2. ROTOMOULAGE DU SUD

  Maroko

  Firma ROTOMOULAGE DU SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, playground product, i Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 3. MELISSA TRADING COMMERCIO E SVILUPPO

  Włochy

  Firma MELISSA TRADING COMMERCIO E SVILUPPO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Acicastello, Włochy.

 4. BENIPLAST/BENITEX SA

  Hiszpania

  Firma BENIPLAST/BENITEX SA, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny opakowaniowe, Tkaniny opakowaniowe, artykuły z plastiku dla laboratoriów chemicznych, materiały do zastosowania w rolnictwie, i siatki dla rolnictwa. Ma siedzibę w Beniganim - Valencia, Hiszpania.

 5. UGURLU IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma UGURLU IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. NOVAPACKSUD S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVAPACKSUD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach pakowanie żywności, pakowanie przemysłowe, i opakowania i etykiety. Ma siedzibę w Vittoria, Włochy.

 7. MOLIPACK SRL

  Włochy

  Firma MOLIPACK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Larino, Włochy.

 8. ROTOTEC

  Francja

  Firma ROTOTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach produkty plastikowe z recyklingu, kadzie plastikowe, i silosy z plastiku. Ma siedzibę w Miniac-Morvan, Francja.

 9. SAMARPLAST PLASTICS,S.L.

  Hiszpania

  Firma SAMARPLAST PLASTICS,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w L´olleria (valencia), Hiszpania.

 10. ETS MULTI-OMEGA

  Francja

  Firma ETS MULTI-OMEGA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego - Import eksport

Liczba wyników

146 Przedsiębiorstwa