• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego - Import eksport

 1. LOUVRETTE GMBH VERPACKUNG + DESIGN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LOUVRETTE od ponad pół wieku skupia się na rozwoju i produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego.

 2. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Zapinki i klamerki, Metki i etykietki ubraniowe tekstylne, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Torby i inne wyroby kaletnicze, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, modne akcesoria, i Zapinki i klamerki. Ma siedzibę w Songjiang District, Shanghai, Chiny.

 3. PIR.SA.FA. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PIR.SA.FA. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Odzieżowe akcesoria, guziki, i Odzieżowe akcesoria. Ma siedzibę w Castellalto, Włochy.

 4. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 5. CORTEC KUNSTSTOFF TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  CORONET - Wasz specjalista w dziedzinie wieszaków przemysłowych i wystawowych. Od pięćdziesięciu lat klienci cenią wysoką jakość naszych produktów, dostępność oraz serwis firmy CORONET. Lokalizacja firmy niedaleko Heidelbergu, w Odenwald, jest geograficznym środkiem Europy. To centralne położenie jest optymalnym punktem umożliwiającym szybkie dostawy w całej Europie. Tajemnicą naszego sukcesu jest połączenie jakości i usług: Pozwoliło nam to na stały wzrost udziału w rynku – obecnie jesteśmy w naszej branży największym producentem w Niemczech i jednym z największych w Europie – ponieważ stale dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom serwis dostosowany do ich potrzeb.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. P.P.H.U KODO

  Polska

  Firma "KODO" zajmuję się przetwarzaniem tworzyw sztucznych: skupem oraz sprzedażą, a także świadczy usługi z zakresu przetwórstwa tworzyw. Zapraszamy do współpracy. Zespół KODO

 2. ZANONI LUIGI E FIGLIO S.R.L.

  Włochy

  Firma ZANONI LUIGI E FIGLIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach wieszaki na spódnice z poprzeczką i klamrami, wykonane z drewna warstwowego, zaciski, i Wieszaki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pastrengo, Włochy.

 3. THE HANGER COMPANY

  Irlandia

  Firma THE HANGER COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Wieszaki z tworzyw sztucznych, welurowe wieszaki do garderoby, drewniane wieszaki do garderoby, i wizualizacja towarów. Ma siedzibę w Dundalk, Irlandia.

 4. BALKAN TERMOPLASTIC

  Turcja

  Firma BALKAN TERMOPLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KIRIKTAS PLASTIK AMBALAJ SANAYI LTD. STI.

  Turcja

  Firma KIRIKTAS PLASTIK AMBALAJ SANAYI LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, przetwórstwo tworzyw sztucznych, koperty, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, i torby papierowe. Ma siedzibę w Arnavutkoy / Istanbul, Turcja.

 1. DOGUS PLASTIK MAKINE KALIP ASKI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma DOGUS PLASTIK MAKINE KALIP ASKI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DANY UND SIMO GMBH

  Bułgaria

  Firma DANY UND SIMO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i materiały biurowe. Ma siedzibę w Kazanlak, Bułgaria.

 1. A.C.L.

  Belgia

  Firma A.C.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Poliester, Tkaniny obiciowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Poliester, Tkaniny obiciowe, i Polyester fibre - manufacturing. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 2. UNIVERPLAST FABRICA PASTICOS LDA

  Portugalia

  Firma UNIVERPLAST FABRICA PASTICOS LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach wieszaki na ubrania, wieszak z plastiku, wieszak drewniany, i wieszak metalowy. Ma siedzibę w Lustosa-Lousada, Portugalia.

 3. BUSRA ASKI AMBALAJ PLASTIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma BUSRA ASKI AMBALAJ PLASTIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AMBIANCE GAZON - L ARTISAN JARDINIER

  Francja

  Firma AMBIANCE GAZON - L ARTISAN JARDINIER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w La Garde, Francja.

 5. MIPLAST

  Chorwacja

  Firma MIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki krawieckie, galanteria, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wieszaki z tworzyw sztucznych, Dodatki krawieckie, galanteria, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i clothing accessories. Ma siedzibę w Pula, Chorwacja.

 6. ART ÇORAP ASKISI VE AKSESUAR SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ART ÇORAP ASKISI VE AKSESUAR SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach S-hook, naklejki samoprzylepne, i Childrens' hangers. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. PVC HANDLE

  Turcja

  Firma PVC HANDLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do uchwytów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SEDEF PLASTIK ASKI (HANGER)

  Turcja

  Firma SEDEF PLASTIK ASKI (HANGER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CHETTA SRL

  Włochy

  Firma CHETTA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Melissano, Włochy.

 2. YALCIN ASKI

  Turcja

  Firma YALCIN ASKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. DUNKEL SERVICE BASEL

  Szwajcaria

  Firma DUNKEL SERVICE BASEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 4. SCHWAB'S GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWAB'S GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 5. L.A.M.P. S.N.C.

  Włochy

  Firma L.A.M.P. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach wieszaki na ubrania, Childrens' hangers, mocowania, i Wieszaki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Villa Del Conte, Włochy.

 6. HAGSPIEL GMBH & CO KG

  Austria

  Firma HAGSPIEL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Dodatki krawieckie, galanteria, Meble sklepowe, Manekiny wystawowe sklepowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Dodatki krawieckie, galanteria. Ma siedzibę w Fußach, Austria.

 7. TAM PLASTIK

  Turcja

  Firma TAM PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SEDEF PLASTIK

  Turcja

  Firma SEDEF PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach plastikowe wieszaki do bielizny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. ARA

  Belgia

  Firma ARA, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Konfekcja - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 10. DAVIDE OBERTA

  Włochy

  Firma DAVIDE OBERTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego. Jest również obecna w dziedzinach odzież, i produkcja odzieży. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego - Import eksport

Liczba wyników

4311 Przedsiębiorstwa