• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego - Import eksport

 1. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 2. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wielowarstwowych barierowych opakowań foliowych dla różnych gałęzi przemysłu m.in. do pakowania mięs, ryb, obranych warzyw i owoców. W ofercie: folia termo-formowalna dolna i górna; worki próżniowe PA/PE; folia LDPE; worki LDPE; worki typu shrink bag. Firma posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający wykonanie usług takich jak: produkcja folii; drukowanie na folii; produkcja worków próżniowych i produkcja opakowań typu DOYPACK.

  Wszystkie wyroby na "tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego"

 3. 3D-PLASTIC HANS KINTRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D-PLASTIC HANS KINTRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. TKG TECHNISCHE KUNSTSTOFF- UND METALLTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TKG TECHNISCHE KUNSTSTOFF- UND METALLTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 5. RENOLIT HISPANIA S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RENOLIT HISPANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, pokrycia plastyczne, struktury plastikowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, płyty plastikowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Villatuerta-Navarra, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma GRI MOLD AND PLASTIC CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, injection moulds, Formy z tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NORBERT NEIDLINGER GES.M.B.H. FORMEN - KUNSTSTOFFSPRITZGUSS

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma NORBERT NEIDLINGER GES.M.B.H. FORMEN - KUNSTSTOFFSPRITZGUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 3. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, artykuły szkolne, uchwyty do mebli, linijki, akcesoria do mebli, i przybory rysunkowe. Ma siedzibę w Aguada De Cima, Portugalia.

 4. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 5. PROFORM GMBH

  Niemcy

  Firma ProForm Kunststoffverarbeitung GmbH - założona w 1988 roku - zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją profili dekoracyjnych i technicznych dla przemysłu meblarskiego i okiennego, jak również profili specjalnych na zamówienie. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej Westfalii, która jest centrum przemysłu tworzyw sztucznych. Nasza firma zatrudnia obecnie 20 osób, w systemie zmianowym. Jesteśmy elastycznym, niezawodnym partnerem dla branży meblarskiej i okiennej oraz kompetentnym partnerem biznesowym, nastawionym na realizację oczekiwań naszych klientów. Profile - bezpośrednio od producenta. Nasze produkty: profile dekoracyjne; dodatkowe profile okienne; profile z tworzyw sztucznych; ekstrudowane profile z tworzyw sztucznych; profile z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego; rury ekstrudowane i wiele więcej

 1. PUR SP. Z O.O.

  Polska

  Od 20 lat specjalizujemy się w produkcji poduszek siedziskowych i oparciowych do mebli tapicerowanych. Ponadto produkujemy również pokrowce skórzane i materiałowe, włókninę puszystą (ovata) oraz drewniane stelaże do mebli.

 2. TULPLAST SOCHA SP.K

  Polska

  Jesteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych i metalu. W ciągu 30 lat udało nam się uzyskać pozycję lidera w produkcji m.in. zaślepek. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych.

 1. DORUK KALIP MAKINE DIZAYN PLASTIK VE KAUCUK

  Turcja

  Firma DORUK KALIP MAKINE DIZAYN PLASTIK VE KAUCUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach stoły szwalnicze. Ma siedzibę w Yunusemre, Turcja.

 2. DISPLAY STUDIO S.R.L.S.

  Włochy

  Firma DISPLAY STUDIO S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Castelfidardo, Włochy.

 3. APEXBI

  Białoruś

  Firma APEXBI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywy z tworzyw sztucznych, i Kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 4. SURTECO FRANCE S.A.S

  Francja

  Firma SURTECO FRANCE S.A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Beaucouzé, Francja.

 5. METE PLASTIK SAN VE TIC

  Turcja

  Firma METE PLASTIK SAN VE TIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MORPLASTIK PVC EDGE TAPE BAND TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma MORPLASTIK PVC EDGE TAPE BAND TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach drewno na panele, i profile z pcv. Ma siedzibę w Basaksehir / Istanbul, Turcja.

 7. BASELASER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BASELASER GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Ottensoos, Niemcy.

 8. PLASTICOS BUESO II, LDA

  Portugalia

  Firma PLASTICOS BUESO II, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie form, produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 1. VIBHA SYSTEMS

  Indie

  Firma VIBHA SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Chennai, Indie.

 2. PLÁSTICOS JOLUCE SA

  Portugalia

  Firma PLÁSTICOS JOLUCE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 3. YEŞILAY PLASTIK MOBILYA AKSESUAR

  Turcja

  Firma YEŞILAY PLASTIK MOBILYA AKSESUAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AKKUT KUNSTSTOFFE HANDELSKONTOR FÜR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Firma AKKUT KUNSTSTOFFE HANDELSKONTOR FÜR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. MURAT PLASTIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma MURAT PLASTIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach trybuny, meble ogrodowe z plastiku, artykuły z plastiku do użytku domowego, i boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą. Ma siedzibę w Şehitkamil / Gaziantep, Turcja.

 6. SHENZHEN SINLEEN ARTIFICIAL PLANTS CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma SHENZHEN SINLEEN ARTIFICIAL PLANTS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne kwiaty i rośliny, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Shenzhen, Stany Zjednoczone.

 7. FRÖBEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FRÖBEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, i budowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Blaufelden, Niemcy.

 8. TACON DECOR SL

  Hiszpania

  Firma TACON DECOR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach laminaty, szafki na buty, i dekoracja wnętrza. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 9. USE FAMILY

  Hiszpania

  Firma USE FAMILY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach household items, design, artykuł z plastiku, i Home accessories. Ma siedzibę w Silla Valencia, Hiszpania.

 10. FIGPLASTIQUES

  Portugalia

  Firma FIGPLASTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Borralha-Agueda, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego - Import eksport

Liczba wyników

4981 Przedsiębiorstwa