• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego - Import eksport

 1. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 2. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, przedsiębiorstwo GRI Mold and Plastic Ltd. jest wiodącym producentem form z tworzyw sztucznych i wtryskowych w Stambule, Turcja. Posiadając ponad 27 letnie doświadczenie w branży, staliśmy się jedną z najbardziej renomowanych firm w Turcji, dysponując 5000 m2 zamkniętej powierzchni produkcyjnej, parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą. Jako partner w zakresie rozwiązań i źródło satysfakcji klientów, nieustannie tworzymy udane, krajowe oraz międzynarodowe projekty i dzielimy się nimi. Nasz doświadczony zarząd i fachowi pracownicy ściśle współpracują z naszymi klientami, aby spełniać ich specyficzne potrzeby i wymagania. Obsługujemy różne branże, w tym motoryzacyjną, zabawkarską, kosmetyczną, energii elektrycznej, materiałów budowlanych i składanych etui. Nasz nowoczesny zakład produkuje około 250 form rocznie, zawsze przodując pod względem parku maszynowego. Stosujemy najnowsze technologie wtryskiwania tworzyw sztucznych, zatrudniamy dobrze wykształcony personel i polegamy na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wyrobów z fachowym, kreatywnym wykończeniem. W GRI Mold and Plastic, inwestujemy w najnowsze technologicznie maszyny, aby zapewnić produkty najwyższej jakości. Nasi doświadczeni i fachowi technicy pracują na wszystkich maszynach łącznie, według najnowocześniejszych technologii. Wynikiem tego są produkty, spełniające standardy najwyższej jakości. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Ramirex - Plásticos de Águeda, Lda., to portugalska firma z 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, specjalizująca się zarówno w standardowych pozycjach katalogowych, jak i ekskluzywnych częściach specyficznych dla klienta. Nasza szeroka gama pozycji katalogowych obejmuje akcesoria meblowe (takie jak nogi do sof, niestandardowe drzwi roletowe, bloki i blaty), a także artykuły kreślarskie i biurowe (w tym prostokąty, linijki, kątomierze, papierowe tace, uchwyty na napoje, długopisy i pojemniki na czasopisma) oraz materiały uszczelniające (takie jak zamknięcia i nasadki). Ponadto produkujemy specyficzne i ekskluzywne części techniczne dla różnych branż (takie jak urządzenia chłodzące, elektryczne panele sterowania i różne urządzenia telekomunikacyjne), zapewniając zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne usługi projektowania i rozwoju, aby spełnić specyficzne potrzeby każdego klienta. Dzięki wyspecjalizowanemu i dynamicznemu zespołowi technicznemu posiadamy rozległą wiedzę w zakresie produkcji części formowanych wtryskowo z tworzyw sztucznych. Nieustannie inwestujemy w innowacje i staramy się oferować doskonały stosunek jakości do ceny w połączeniu z terminami dostaw spełniającymi wymagania naszych klientów. Jesteśmy gotowi opracować niestandardowe rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb i zawsze służymy pomocą.

 4. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. 3D-PLASTIC HANS KINTRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D-PLASTIC HANS KINTRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TKG TECHNISCHE KUNSTSTOFF- UND METALLTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TKG TECHNISCHE KUNSTSTOFF- UND METALLTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 2. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 3. PROFORM GMBH

  Niemcy

  Firma ProForm Kunststoffverarbeitung GmbH - założona w 1988 roku - zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją profili dekoracyjnych i technicznych dla przemysłu meblarskiego i okiennego, jak również profili specjalnych na zamówienie. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej Westfalii, która jest centrum przemysłu tworzyw sztucznych. Nasza firma zatrudnia obecnie 20 osób, w systemie zmianowym. Jesteśmy elastycznym, niezawodnym partnerem dla branży meblarskiej i okiennej oraz kompetentnym partnerem biznesowym, nastawionym na realizację oczekiwań naszych klientów. Profile - bezpośrednio od producenta. Nasze produkty: profile dekoracyjne; dodatkowe profile okienne; profile z tworzyw sztucznych; ekstrudowane profile z tworzyw sztucznych; profile z tworzyw sztucznych dla przemysłu meblarskiego; rury ekstrudowane i wiele więcej

 4. PUR SP. Z O.O.

  Polska

  Od 20 lat specjalizujemy się w produkcji poduszek siedziskowych i oparciowych do mebli tapicerowanych. Ponadto produkujemy również pokrowce skórzane i materiałowe, włókninę puszystą (ovata) oraz drewniane stelaże do mebli.

 5. TULPLAST SOCHA SP.K

  Polska

  Jesteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych i metalu. W ciągu 30 lat udało nam się uzyskać pozycję lidera w produkcji m.in. zaślepek. W obliczu dynamicznie rozwijającego się rynku nieprzerwanie poszerzamy swoją ofertę dla branży przemysłowej, ogrodzeniowej i meblowej. Oprócz wytwarzania produktów realizujemy indywidualne zlecenia, zapewniając profesjonalną usługę wtrysku oraz tworzenie w narzędziowni odpowiednio zaprojektowanych form wtryskowych.

 1. DISPLAY STUDIO S.R.L.S.

  Włochy

  Firma DISPLAY STUDIO S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Castelfidardo, Włochy.

 2. DORUK KALIP MAKINE DIZAYN PLASTIK VE KAUCUK

  Turcja

  Firma DORUK KALIP MAKINE DIZAYN PLASTIK VE KAUCUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach stoły szwalnicze. Ma siedzibę w Yunusemre, Turcja.

 1. APEXBI

  Białoruś

  Firma APEXBI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywy z tworzyw sztucznych, i Kapsle z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. SURTECO FRANCE S.A.S

  Francja

  Firma SURTECO FRANCE S.A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Beaucouzé, Francja.

 3. METE PLASTIK SAN VE TIC

  Turcja

  Firma METE PLASTIK SAN VE TIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MORPLASTIK PVC EDGE TAPE BAND TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma MORPLASTIK PVC EDGE TAPE BAND TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach drewno na panele, i profile z pcv. Ma siedzibę w Basaksehir / Istanbul, Turcja.

 5. NORBERT NEIDLINGER GES.M.B.H. FORMEN - KUNSTSTOFFSPRITZGUSS

  Austria

  Firma NORBERT NEIDLINGER GES.M.B.H. FORMEN - KUNSTSTOFFSPRITZGUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Leonding, Austria.

 6. AKKUT KUNSTSTOFFE HANDELSKONTOR FÜR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Firma AKKUT KUNSTSTOFFE HANDELSKONTOR FÜR TECHNISCHE KUNSTSTOFFE E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. PLASTICOS BUESO II, LDA

  Portugalia

  Firma PLASTICOS BUESO II, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie form, produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 8. MURAT PLASTIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma MURAT PLASTIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach trybuny, meble ogrodowe z plastiku, artykuły z plastiku do użytku domowego, i boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą. Ma siedzibę w Şehitkamil / Gaziantep, Turcja.

 1. BASELASER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BASELASER GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Ottensoos, Niemcy.

 2. PLÁSTICOS JOLUCE SA

  Portugalia

  Firma PLÁSTICOS JOLUCE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 3. YEŞILAY PLASTIK MOBILYA AKSESUAR

  Turcja

  Firma YEŞILAY PLASTIK MOBILYA AKSESUAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FRÖBEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FRÖBEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, i budowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Blaufelden, Niemcy.

 5. TACON DECOR SL

  Hiszpania

  Firma TACON DECOR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach laminaty, szafki na buty, i dekoracja wnętrza. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 6. MURAT PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma MURAT PLASTIK SAN.TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Przybory kuchenne, fotele dla fryzjerów, i krzesła ogrodowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 7. USE FAMILY

  Hiszpania

  Firma USE FAMILY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach household items, design, artykuł z plastiku, i Home accessories. Ma siedzibę w Silla Valencia, Hiszpania.

 8. ZEPLIN TRAFFIC SAFETY SOLUTIONS

  Turcja

  Firma ZEPLIN TRAFFIC SAFETY SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacji drogowej, nasyp ziemny, kontrola ruchu, i Tablice sygnalizacji drogowej. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. BECRO

  Chorwacja

  Firma BECRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Trogir, Chorwacja.

 10. FIGPLASTIQUES

  Portugalia

  Firma FIGPLASTIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego. Ma siedzibę w Borralha-Agueda, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego - Import eksport

Liczba wyników

4965 Przedsiębiorstwa