• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe - Import eksport

 1. WERNER LANGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Werner Langer, obróbka metalu i tworzyw sztucznych: ponad 90 pracowników, ponad 50 lat doświadczenia na rynku, uznanie jako firma high-tech - oto nasz profil. Certyfikat DIN EN ISO 9001: 2000. Jesteśmy cenieni jako dostawca w branżach takich jak modelarstwo, zaopatrzenie odlewni, motoryzacja, budownictwo oraz przemysł urządzeń elektrycznych i AGD. Jako producent wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych dostarczamy zarówno części, jak i całe moduły z tworzyw sztucznych.

 2. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

 3. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 4. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 5. BIEGLO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BIEGLO jest firmą z Hambura zajmującą się dystrybucją wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polieteroeterketonu (PEEK) CoPEEK firmy Panjin Zhongrun, a także dystrybuujemy poliimid (PI) Meldin® firmy Saint Gobain oraz (TPI)AURUM® firmy Mitsui Chemicals. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się również polibenzimidazole (PBI), poliamid (PAI) i polieteroimid (PEI). Ponadto zajmujemy się również recyklingiem. Chętnie odkupimy czyste i posortowane odpady PEEK. Dla BIEGLO ważna jest obecność międzynarodowa. Wielu klientów znajduje się za granicą i polegamy na międzynarodowej sieci dostawców w realizacji dostaw zamówionych produktów. Ponadto sklepy internetowe PEEK-shop.de, PI-shop.de, PAI-shop.de, PBI-shop.de i PEI-shop.de należą do BIEGLO. Nasz CoPEEK pochodzi z Panjin Zhongrun w Chinach. Możemy zaoferować go jako granulat lub proszek w różnych lepkościach. W naszym asortymencie znajdują się również półprodukty z PEEK, takie jak arkusze, rury, pręty, włókna i folie. Meldin ®s PI pochodzi z Saint Gobain i jest produkowany w USA. Możemy dostarczyć Meldin ® półprodukty w postaci arkuszy i prętów, jak również bezpośrednio formowane części. Termoplastyczny poliimid AURUM ® firmy Mitsui Chemicals z Japonii jest termoplastem o najwyższym Tg wynoszącym 245°C. Oferujemy związki PBI i PBI PEEK firmy Celazole®. Produkty Celazole® serii T to związki PBI opracowane do formowania wtryskowego i wytłaczania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 2. LINDNER SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  nasza oferta obejmuje: Butelki PE, butelki PET, PE, opakowania na porcje jednorazowe PP, butelki do pulweryzacji, dozowniki z pompą, zakrętki, kanistry / produkcja / druk / montaż / etykiety.

 3. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 4. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 5. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 1. S.A.R.A. ING. SANDRO BENUSSI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1938 r. S.A.R.A. Inż. Sandro Benussi srl produkuje artykuły techniczne, głównie dla branż wymagających szczególnych kompetencji w doborze materiałów, a także w projektowaniu wyrobów i form. Specjalizuje się szczególnie w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, termoplastycznych i termoutwardzalnych. Produkuje także wyroby dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego, maszyn włókienniczych i przemysłu obronnego oraz narzędzia medyczno-chirurgiczne.

 2. V.B.N. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wytłaczanie i współwytłaczanie profili i rur z żywic termoplastycznych, takich jak sztywny i miękki PVC, ABS, polistyren, polietylen, polipropylen, poliwęglan, SAN i poliamid. To przedsiębiorstwo projektuje i produkuje formy do wytłaczania oraz wykonuje prace obróbki na profilach i elementach termoplastycznych, w tym wycinanie, obróbki specjalne z zastosowaniem centrów obróbczych, spawanie i formowanie.

 1. DIDAK INJECTION

  Belgia

  Verified by europages badge

  Projektowanie i wytłaczanie artykułów plastikowych - opakowania na specjalne zamówienie i do powtórnego użytku. Produkcja narzędzi, wytłaczanie na specjalne zamówienie, opakowania. Dzięki naszemu zaktualizowanemu parkowi maszyn, jesteśmy w stanie wytłaczać produkty na specjalne zamówienie wg Państwa specyfikacji (artykuły ważące mniej niż 5 gr do 15 000 gr) przeznaczone dla różnych sektorów przemysłowych.

 2. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAKE PLASTICS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, formowanie materiałów termoplastycznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, Termoformowanie tworzyw sztucznych, Produkcja tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 3. BAUFENS

  Bośnia i Hercegowina

  Verified by europages badge

  Firma BAUFENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, Okna z PCV, Okna, Okiennice zwijane, Roboty ciesielskie i stolarskie, i UPVC Profiles. Ma siedzibę w Brčko, Bośnia i Hercegowina.

 4. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 5. P+S POLYURETHAN - ELASTOMERE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma P+S POLYURETHAN - ELASTOMERE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Diepholz, Niemcy.

 6. VARINA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VARINA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Prototypy przemysłowe, Wzornictwo przemysłowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Prototypy przemysłowe. Ma siedzibę w Antoing, Belgia.

 7. PLAST EMILIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PLAST EMILIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach butelki z plastiku dla laboratoriów, i korki plastikowe do konfekcjonowania. Ma siedzibę w Bagnolo In Piano, Włochy.

 8. DUROTHERM KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUROTHERM KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Haiterbach, Niemcy.

 1. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. PFEFFERKORN & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PFEFFERKORN & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach korki do win musujących, oszczędna wylewka, zamknięcia do butelek szampana, kapsle/TOPCAP, kapsle ozdobne, artykuły techniczne z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe 2K, budowa - wyposażenie, i budowa form. Ma siedzibę w Simmern, Niemcy.

 3. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma HODA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Elementy z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe, i Wyroby plastikowe dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Verbiskes, Moletai, Litwa.

 4. RIBA-TECHNOLOGY UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIBA-TECHNOLOGY UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Weinheim, Niemcy.

 5. PANOZZO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PANOZZO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, i artykuł z plastiku. Ma siedzibę w Merate, Włochy.

 6. BRENNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRENNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Dillingen, Niemcy.

 7. MB SPRITZGUSSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MB SPRITZGUSSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Marktoberdorf, Niemcy.

 8. CUBIDESIGN GEHÄUSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CUBIDESIGN GEHÄUSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 9. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 10. REISS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REISS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

8894 Przedsiębiorstwa