• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe - Import eksport

 1. MATOSPLÁS INDUSTRIA DE PLASTICOS S.A.

  Portugalia

  Verified by Europages badge

  MatosPlás S.A. to firma z siedzibą w Portugalii specjalizująca się we wtrysku tworzyw termoplastycznych. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najlepszy produkt. W naszej firmie projektujemy, rozwijamy i dostosowujemy produkty do potrzeb naszych klientów. Nasz zakład zatrudnia dynamiczny zespół, obdarzony bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą w zakresie innowacyjnych narzędzi 3D. Kontrolujemy cały proces produkcyjny, od początku do końca. Od opracowania produktu, projektu formy wtryskowej, produkcji, montażu, po pakowanie i wysyłkę. Gwarantujemy, że produkty będą dostarczone naszym klientom zgodnie z ich specyfikacjami. Wszystkie projekty realizowane są w ramach naszych firm z Grupy Matos. Nasze zdolności produkcyjne sięgają od 55T do 400T z 13 wtryskarkami, co pozwala nam spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości (metrologia), gwarantując produkt wysokiej jakości. Ponadto oferujemy naszym klientom różnorodny zestaw usług, takich jak m.in: tampodruk, zgrzewanie ultradżwiękowe, druk laserowy, cyfrowy druk na folii, serygrafia, mrożenie plastiku, montaż, pakowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze zapytania.

  Witryna www Open In New icon
 2. BIEGLO GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  BIEGLO jest firmą z Hambura zajmującą się dystrybucją wysokowydajnych tworzyw sztucznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polieteroeterketonu (PEEK) CoPEEK firmy Panjin Zhongrun, a także dystrybuujemy poliimid (PI) Meldin® firmy Saint Gobain oraz (TPI)AURUM® firmy Mitsui Chemicals. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się również polibenzimidazole (PBI), poliamid (PAI) i polieteroimid (PEI). Ponadto zajmujemy się również recyklingiem. Chętnie odkupimy czyste i posortowane odpady PEEK. Dla BIEGLO ważna jest obecność międzynarodowa. Wielu klientów znajduje się za granicą i polegamy na międzynarodowej sieci dostawców w realizacji dostaw zamówionych produktów. Ponadto sklepy internetowe PEEK-shop.de, PI-shop.de, PAI-shop.de, PBI-shop.de i PEI-shop.de należą do BIEGLO. Nasz CoPEEK pochodzi z Panjin Zhongrun w Chinach. Możemy zaoferować go jako granulat lub proszek w różnych lepkościach. W naszym asortymencie znajdują się również półprodukty z PEEK, takie jak arkusze, rury, pręty, włókna i folie. Meldin ®s PI pochodzi z Saint Gobain i jest produkowany w USA. Możemy dostarczyć Meldin ® półprodukty w postaci arkuszy i prętów, jak również bezpośrednio formowane części. Termoplastyczny poliimid AURUM ® firmy Mitsui Chemicals z Japonii jest termoplastem o najwyższym Tg wynoszącym 245°C. Oferujemy związki PBI i PBI PEEK firmy Celazole®. Produkty Celazole® serii T to związki PBI opracowane do formowania wtryskowego i wytłaczania.

  Witryna www Open In New icon
 3. IBK-FIBERTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  IBK-Fibertec projektuje, wylicza i wytwarza elementy budowlane z tworzyw warstwowych przystosowanych do ciężkich ładunków. Stosujemy technikę infuzyjną, laminowanie ręczne, proces owijania. Nasze produkty: Maszty antenowe, cylindry antenowe, radomy plastikowe, rury nawojowe z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GFK). Dzięki naszym produktom, usługom i jakościom staliśmy się międzynarodowym liderem na rynku cylindrów antenowych GRP i masztów do telefonów komórkowych GRP.

  Witryna www Open In New icon
 4. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

  Witryna www Open In New icon
 5. LINDNER SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  nasza oferta obejmuje: Butelki PE, butelki PET, PE, opakowania na porcje jednorazowe PP, butelki do pulweryzacji, dozowniki z pompą, zakrętki, kanistry / produkcja / druk / montaż / etykiety.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

  Witryna www Open In New icon
 2. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

  Witryna www Open In New icon
 3. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

  Witryna www Open In New icon
 4. HEXPOL TPE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  HEXPOL TPE jest globalną grupą działającą w branży polimerów i specjalizującą się w elastomerach termoplastycznych TPE. Nasze produkty dodają wartości, funkcjonalności i miękkości w dotyku coraz większej liczbie produktów, odpowiadając w ten sposób na zapotrzebowanie konsumentów oraz potrzeby branży medycznej, opakowań, motoryzacyjnej, elektronicznej i budowlanej. Niemiecki oddział HEXPOL TPE GmbH powstał na bazie firmy Müller Kunststoffe GmbH. Chcemy być jak najbardziej nieskomplikowaną firmą z ktόra można bardzo łatwo wspόłpracować. Takim podejściem kierujemy się w naszej codziennej pracy i właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w nasze zakłady, zespoły i technologie. W ten sposób zapewniamy naszym klientom niezawodne, odpowiednie i efektywne kosztowo mieszanki TPE, a także wsparcie techniczne, wiedzę techniczną i know-how w zakresie zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 5. K&B KUNSTSTOFFDREHEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Czy to wzór, szkic czy część narysowana. Wykonujemy dla Państwa prawie wszystkie rodzaje części. Durch unseren modernen Maschinenpark sind wir in der Lage komplexe Drehteile fertig fallend herzustellen. Mocowanie otworów poprzecznych, radełkowanie, gwintowanie i frezowanie należy do naszych codziennych obowiązków, jak również rozwiązania w zakresie konstrukcji i materiału na części. Części toczone z tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle gazowym, elektrotechnicznym, maszynowym, pomiarowym, kontrolnym i medycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie obróbki plastiku, znamy bardzo dobrze standardy jakościowe i odpowiednie techniki produkcji. Prawie wszystkie tworzywa sztuczne są przetwarzane w naszej firmie. Tworzywo użyte do produkcji może być również przetwarzane w naszej firmie z dodatkami, takimi jak włókno szklane lub wzmacniane włóknem węglowym.

  Witryna www Open In New icon
 1. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

  Witryna www Open In New icon
 2. ECOSERVICE-PLUS

  Rosja

  Verified by Europages badge

  LLC Ecoservice-Plus jest rosyjskim producentem toalet publicznuch i kempingowych, toalet przenośnych i kabin WC, przenośnych kabin prysznicowych oraz wolnostojących toalet modułowych pod marką Ecomarka. Od 2000 roku Ecoservice-Plus wyprodukował ponad 150.000 kabin toaletowych klasy "Economy+", "Economy Eurostandard", "Eurostandard" oraz "Lux" o żywotności przekraczającej 10 lat. Firma zajmuje się również konserwacją toalet chemicznych oraz wynajmem kabin toaletowych oraz produkuje certyfikowany dezodorant “Ecola” do toalet przenośnych. W 2019 roku firma uruchomiła produkcję przenośnych toalet chemicznych i modułów, które mogą być wykonane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów oraz z logo na drzwiach lub panelu bocznym. Producent zapewnia swoim dystrybutorom wsparcie finansowe, prawne, promocyjne, informacyjne i doradcze. Produkty z tworzyw sztucznych firmy Ecoservice-Plus są dobrze znane na Białorusi, Ukrainie, w Mołdawii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Gruzji, Mongolii, Rumunii, Serbii, Niemczech, Łotwie i Chile.

  Witryna www Open In New icon
 3. SEIBEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Od 1996 roku firma Seibel Kunststofftechnik GmbH spełnia indywidualne wymagania znanych firm w kraju i za granicą. Nasi klienci są obecni w przemyśle samochodowym, jak również w przemyśle elektrycznym, przenośnikowym i obuwniczym. Naszą mocną stroną jest tutaj przede wszystkim wtrysk wielokomponentowy. W tym celu dysponujemy maszynami o sile zacisku do 400t i masie wtrysku do 720g. Naszym celem jest nie tylko sprostanie Państwa wysokim wymaganiom, ale ich przekroczenie. Dzięki naszemu ugruntowanemu know-how i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem w całym procesie realizacji; od koncepcji, poprzez wykonanie formy, aż po produkcję seryjną. Z tego punktu widzenia nie zaniedbujemy tematu zrównoważonego rozwoju, ponieważ oznacza to dla nas połączenie trzech rzeczy: możliwie największej korzyści dla klienta, najwyższych standardów bezpieczeństwa dla naszych pracowników oraz maksymalnej kompatybilności ze środowiskiem i klimatem.

  Witryna www Open In New icon
 4. RADOLID THIEL GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  RADOLID Thiel GmbH od 1961 roku specjalizuje się w produkcji i sprzedaży plastikowych nakrętek zabezpieczających śruby. W dwóch zakładach produkcyjnych produkujemy 4000 różnych artykułów dla ponad 3000 klientów. Tym samym RADOLID oferuje największe na świecie portfolio nakrętek zabezpieczających śruby. Nasze produkty znajdują zastosowanie w motoryzacji, energetyce odnawialnej, budowie maszyn i instalacji oraz sektorze budowlanym. Dzięki nowoczesnej, sterowanej komputerowo produkcji, własnemu działowi badań i rozwoju oraz własnej produkcji narzędzi możemy szybko i tanio realizować wymagania klientów. RADOLID to Twój partner w ochronie połączeń śrubowych.

  Witryna www Open In New icon
 5. WERNER LANGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Werner Langer, obróbka metalu i tworzyw sztucznych: ponad 90 pracowników, ponad 50 lat doświadczenia na rynku, uznanie jako firma high-tech - oto nasz profil. Certyfikat DIN EN ISO 9001: 2000. Jesteśmy cenieni jako dostawca w branżach takich jak modelarstwo, zaopatrzenie odlewni, motoryzacja, budownictwo oraz przemysł urządzeń elektrycznych i AGD. Jako producent wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych dostarczamy zarówno części, jak i całe moduły z tworzyw sztucznych.

  Witryna www Open In New icon
 6. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by Europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 7. S.A.R.A. ING. SANDRO BENUSSI SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Założona w 1938 r. S.A.R.A. Inż. Sandro Benussi srl produkuje artykuły techniczne, głównie dla branż wymagających szczególnych kompetencji w doborze materiałów, a także w projektowaniu wyrobów i form. Specjalizuje się szczególnie w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, termoplastycznych i termoutwardzalnych. Produkuje także wyroby dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego, maszyn włókienniczych i przemysłu obronnego oraz narzędzia medyczno-chirurgiczne.

  Witryna www Open In New icon
 8. DIDAK INJECTION

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Projektowanie i wytłaczanie artykułów plastikowych - opakowania na specjalne zamówienie i do powtórnego użytku. Produkcja narzędzi, wytłaczanie na specjalne zamówienie, opakowania. Dzięki naszemu zaktualizowanemu parkowi maszyn, jesteśmy w stanie wytłaczać produkty na specjalne zamówienie wg Państwa specyfikacji (artykuły ważące mniej niż 5 gr do 15 000 gr) przeznaczone dla różnych sektorów przemysłowych.

  Witryna www Open In New icon
 9. COJEMA

  Belgia

  Verified by Europages badge
 10. MEDING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. PFEFFERKORN & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. DUROTHERM KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. PLAST EMILIA SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by Europages badge
 5. VARINA SA

  Belgia

  Verified by Europages badge
 6. BRENNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. HADISCH GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. MB SPRITZGUSSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 9. RIBA-TECHNOLOGY UG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. GS-VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

9935 przedsiębiorstwa