• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe - Import eksport

 1. ID GROUP

  Francja

  Verified by europages badge

  IDS Group jest francuskim specjalistą w dziedzinie wykładzin i pokryć do podłóg technicznych, kierującym swoją ofertę do firm. Nasza gama dla budownictwa zawiera wykładziny i pokrycia do wszystkich typów obiektów publicznych. Kompletna gama wykładzin do zabezpieczenia miejsc przemysłowych. Oferujemy również wykładziny i pokrycia podłóg na potrzeby hodowli rolnej (legowiska, rowy kanalizacyjne itd.) oraz do obiektów sportowych i rekreacyjnych - bardzo wytrzymałe podłogi techniczne (lodowiska, pływalnie, sale gimnastyczne itd.)

 2. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki najwyższym kompetencjom w dziedzinie tworzyw sztucznych, 90-letniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, AGOFORM ugruntował na rynku międzynarodowym swoją pozycję wysokowydajnego partnera przemysłu meblarskiego. Mając na celu zaoferowanie klientom optymalnego rozwiązania dla różnorodnych celów, AGOFORM opracowuje doskonałe produkty, które sprawiają, że przestrzeń mieszkalna staje się bardziej komfortowa - od niezliczonych systemów wkładek do różnych zastosowań po maty antypoślizgowe. Dla branży inżynierii ruchu AGOFORM oferuje rozwiązania do przyczep kempingowych, pojazdów użytkowych, a także maszyn budowlanych i rolniczych. Naszą szeroką ofertę i doświadczenie uzupełniają dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu, nośniki produktów (KLT), elektrotechnika i technika medyczna, a także logistyka, reklama i dekoracje. Zawsze z najwyższymi standardami jakości, zawsze mając na uwadze zrównoważony rozwój i obraz przyszłości.

 3. ANC DALLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ANC DALLE specjalizuje się w modułowych płytkach PCV, gumowych i polipropylenowych, spinanych płytach garażowych, płytach PCV, polipropylenowych, gumowych, specjalnych do posadzek garażowych, basenowych, warsztatowych, tarasowych, sklepowych, do hal sportowych: nasze płytki modułowe są idealnym produktem na różne powierzchnie. Oferujemy również sztuczną trawę i sztuczne trawniki do dekoracji tarasów, werand i placów zabaw. Produkowane we Francji i w Europie, nasze płytki na klips Sol-PVC (podłoga-PCV) są bardzo wysokiej jakości. Nasze rozwiązanie podłogowe z PCV można bardzo łatwo montować, bez klejenia, na wszystkich rodzajach twardych podłóg (nawet nierównych, mokrych i zakurzonych) bez większego przygotowania. Ponadto nasz unikalny system mocowania gwarantuje stabilną i solidną powierzchnię bez łączeń. Jako producent i dostawca płytek PCV oferujemy ryżnorodne, wytrzymałe i elastyczne rozwiązania podłogowe dla każdego obszaru zastosowania. Od pomysłu do realizacji Twojej podłogi z PCV, gumy i polipropylenu dostępnych w 14 kolorach. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 5. ACRYTEC FLOORING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu. Stale najwyższa jakość. W acrytec flooring nie znajdą Państwo rozwiązań standardowych. Każde z nich jest dostosowane do potrzeb klienta. Nasze fachowe doradztwo opiera się na wieloletnim doświadczeniu i szczegółowej wiedzy technicznej. Nasz wykwalifikowany zespół 20 fachowców dba o bezproblemowy przebieg realizacji projektów. Precyzyjne planowanie gwarantuje minimalizację przestojów w produkcji. Firma acrytec flooring została założona w 1997 roku. Produkuje ona wytrzymałe posadzki przemysłowe dla branży spożywczej i jest specjalistą w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dotyczących posadzek. Właściciele, Sabine i Horst Stamm, uczyli się konstruowania posadzek od podstaw. Wieloletnie doświadczenie acrytec flooring w różnych obszarach branży sprawia, że firma ta jest kompetentnym partnerem i doradcą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 2. ROKA DISTRIBUTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ROKA DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Livry-Gargan, Francja.

 3. SARL SOLUTIONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SARL SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dywany i wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, powłoki zabezpieczające podłoże na placach zabaw, Pokrycie podłogi przemysłowej, i powłoka ścienna. Ma siedzibę w Lannoy, Francja.

 4. WATCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WATCO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 5. MARKUS GMBH - BODENBELÄGE FÜR MESSE UND OBJEKT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARKUS GMBH - BODENBELÄGE FÜR MESSE UND OBJEKT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. RISTO GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RISTO GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Obernkirchen, Niemcy.

 2. KOCH INDUSTRIEBÖDEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOCH INDUSTRIEBÖDEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Linden, Niemcy.

 1. KALTHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KALTHOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. HG FUSSBODENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HG FUSSBODENSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Heinrichsthal, Niemcy.

 3. GOMAIK TREPPENRENOVIERUNG & RUTSCHSCHUTZ KERSTIN GORNIG EINZELUNTERNEHMER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GOMAIK TREPPENRENOVIERUNG & RUTSCHSCHUTZ KERSTIN GORNIG EINZELUNTERNEHMER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Grimma, Niemcy.

 4. BEER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Breitscheid, Niemcy.

 5. HANTERMANN - DER HOTELAUSSTATTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANTERMANN - DER HOTELAUSSTATTER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Kleinostheim, Niemcy.

 6. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 7. HOFMANN SPEZIALBÖDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOFMANN SPEZIALBÖDEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Sonnefeld, Niemcy.

 8. LAUPHEIMER KOKOSWEBEREI GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAUPHEIMER KOKOSWEBEREI GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Laupheim, Niemcy.

 1. ESTRICH BOSSERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESTRICH BOSSERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Kernen, Niemcy.

 2. B.W.D. SANIERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B.W.D. SANIERUNGS-SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 3. ALUKRAFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUKRAFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 4. HINDERBERGER PROJEKTIERUNG V. AUSBAUSYSTEMEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HINDERBERGER PROJEKTIERUNG V. AUSBAUSYSTEMEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Gschwend, Niemcy.

 5. RIFLEX BODENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIFLEX BODENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Twistringen, Niemcy.

 6. MOSAIK-FLOOR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MOSAIK-FLOOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach ostrza, wymiana podłogi, pcv, i Winylowe wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Saint-Maurice-De-Beynost, Francja.

 7. SILTEX AG

  Szwajcaria

  Siltex AG specjalizuje się w produkcji i sprzedaży pokryć podłogowych. We współpracy z renomowanymi firmami wciąż opracowuje i wprowadza na rynek nowe produkty, sprzedawane zarówno w handlu hurtowym, jak i specjalistycznym. Oprócz obecności na rodzimym rynku w Szwajcarii, firma Siltex AG jest bardzo aktywna na arenie międzynarodowej. Nasze produkty prezentujemy na najważniejszych targach krajowych i międzynarodowych. Produkty: • podkładki pod krzesła biurowe • ochronne maty podłogowe • maty antystatyczne • wycieraczki • inne

 8. MABOMAT

  Niemcy

  Jako niewielkie przedsiębiorstwo nastawione na innowacje specjalizujemy się w produkcji optymalnych wykładzin gumowych przeznaczonych do stosowania we wszystkich dziedzinach. Nasz zespół potrafi zawsze zaproponować odpowiednie rozwiązania, niezależnie od tego, czy będą one stosowane w stajni, w obiektach sportowych czy na placu zabaw. Na podstawie wieloletnich doświadczeń z gumą oraz w oparciu o stałą obserwację wykonanych już nawierzchni możemy nadal ulepszać nasze produkty. Jesteśmy otwarci na wielopłaszczyznową współpracę z naszymi klientami.

 9. HEBETA LVT FLOORING

  Polska

  Jesteśmy producentem podłóg winylowych LVT. Mieścimy się w Polsce. Oferujemy ultra matowe panele winylowe do zastosowań domowych i komercyjnych. Dodatkową naszą ofertą są płytki dywanowe, podłogi laminowane oraz wykładziny dywanowe z rolki. Jeśli zapytasz nas o siłę Hebeta, tak naprawdę istnieje tylko jedna możliwa odpowiedź: „Innowacje oparte na potrzebach konsumentów”. Jako producent, dostawca i hurtownik sami opracowujemy nasze podłogi, a także jako agencja posiłkujemy się najlepszymi i najbardziej kreatywnymi markami z Europy. Dzięki bezpośrednim połączeniom z producentem możemy stale dostosowywać nasz katalog w sposób elastyczny do gustu współczesnego konsumenta mieszkaniowego.

 10. PROFESJONALNY MONTAŻ WYKŁADZIN K.J.P.

  Polska

  Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona pełny remont Państwa biura – świetnie Państwo trafili! Zajmujemy się usługami związanymi z profesjonalnym kładzeniem wykładzin dywanowych oraz PCV – podejmujemy się montażu już od 1 m2! Ponadto wykonujemy remonty pomieszczeń użyteczności publicznej, jak szpitale, biura czy szkoły. Sprzedajemy, montujemy i naprawiamy wycieraczki obiektowe. Lata doświadczeń to nasz atut. Prężnie prosperujemy na rynku już od 2009 roku. Od tego czasu, dzięki naszemu zaangażowaniu i atrakcyjnej ofercie, zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych, polecających nas Klientów. Cały czas rozwijamy się i stajemy się coraz lepszymi specjalistami w naszej dziedzinie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe - Import eksport

Liczba wyników

15 708 Przedsiębiorstwa