• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - półprodukty

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - półprodukty - Import eksport

 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 2. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAKE PLASTICS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, formowanie materiałów termoplastycznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, Termoformowanie tworzyw sztucznych, Produkcja tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 3. FATRA A.S.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma FATRA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Tapety, Folia z tworzyw sztucznych, granulat PVC, podłoża z pcv, Tapety, zabawki dmuchane, profile z plastiku, i folia opakowaniowa. Ma siedzibę w Napajedla, Republika Czeska.

 4. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 5. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELLUNO PLAST S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BELLUNO PLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne, poliwęglan, poliestry, plastik i poliester, polipropylen, formy, i badania produktów z tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Borgo Valbelluna, Włochy.

 2. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Formy do ceramiki, Frezowanie stali i metali, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Obróbka tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Formy do ceramiki. Ma siedzibę w Günselsdorf, Austria.

 3. KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 4. LOHMANN KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOHMANN KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Sinntal, Niemcy.

 5. FRIEDRICH JOERG GMBH ELEKTROTECHNISCHE FABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH JOERG GMBH ELEKTROTECHNISCHE FABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Marktrodach, Niemcy.

 1. BONN WAKU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BONN WAKU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Walldürn, Niemcy.

 2. BANNER KUNSTSTOFFWERK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BANNER KUNSTSTOFFWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 1. BBK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BBK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Ellhofen, Niemcy.

 2. JULAMP GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma JULAMP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Ruswil, Szwajcaria.

 3. THINKTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THINKTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Grafenau, Niemcy.

 4. PRODUKT & DESIGN FLEIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRODUKT & DESIGN FLEIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Tennenbronn, Niemcy.

 5. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 6. HBHC MOULDING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HBHC MOULDING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Gampern, Austria.

 7. ELMEG

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ELMEG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, Składanie części z tworzyw sztucznych wydmuchiwanych, Wydmuchiwane części samochodowe z tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, projektowanie form, i wydmuchiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Isola D'asti, Włochy.

 8. F. & G. HACHTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F. & G. HACHTEL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 1. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MAR-MAT SP. Z O.O., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Opakowania plastikowe, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i pojemniki plastikowe. Ma siedzibę w Jelenia Góra, Polska.

 2. FRALLICCIARDI GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRALLICCIARDI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, akcesoria z pleksiglasu, i Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. MOPAC WASEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MOPAC WASEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Wasen Im Emmental, Szwajcaria.

 4. OBERTO PLAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OBERTO PLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Odpady - recykling, polistyren, abs, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, pcv, Odpady - recykling, produkcja nylonu, i odpady plastikowe. Ma siedzibę w Aglie', Włochy.

 5. BRAC - WERKE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRAC - WERKE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Breitenbach, Szwajcaria.

 6. CMPLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Polietylen, Przekładnie zębate, Poliamid, poliwęglan, polipropylen, Polietylen, obróbka cnc, frezowanie cnc, i toczenie cnc. Ma siedzibę w Dlugie, Polska.

 7. NUOVA RECUPERPLAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA RECUPERPLAST SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Pianki z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne granulowane, tworzywa sztuczne w proszku, Pianki z tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Castel Goffredo, Włochy.

 8. ETM ENGINEERING TECHNOLOGIE MARKETING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETM ENGINEERING TECHNOLOGIE MARKETING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Ma siedzibę w Saalburg-Ebersdorf, Niemcy.

 9. KENOTEC GMBH

  Niemcy

  Kenotec GmbH – ekspert w dziedzinie produktów z miękkich tworzyw sztucznych! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, bliskości klienta, zmotywowanych pracowników oraz innowacyjnych technologii i receptur. Nasza firma powstała w lutym 2006 roku i w ciągu 10 lat stała się wiodącym międzynarodowym producentem wytłaczanych pasów, folii i płyt z miękkiego PVC. Jako średniej wielkości firma, naszą elastycznością i innowacyjnością przekonaliśmy do siebie wielu klientów i dziś z dumą możemy oferować produkty wysokiej niemieckiej jakości. Naszą produkcję zorganizowaliśmy zgodnie z nowoczesnymi zasadami technologii procesów i regularnie ją poszerzamy. W 2017 roku zbudowaliśmy budynek administracyjny z przyłączonymi halami produkcyjnymi i magazynowymi - to kolejny duży krok na drodze do dalszego wzrostu i ciągłego doskonalenia naszych wewnętrznych procesów.

 10. POTYRAŁA I SPÓŁKA SP.J.

  Polska

  Uzbrajamy taśmy w różnego rodzaju dodatkowe wyposażenie jak: kliny prowadzące, zabieraki, perforację czy falbany boczne. Stosujemy także różne metody połączeń między innymi: połączenia zgrzewane na zęby, klejone na zakładkę oraz mechaniczne na złączki metalowe typu aligator, anker i tworzywowe. Zapewniamy Państwu całodobowy serwis dysponując grupami serwisowymi w Poznaniu i Szczecinie. Nasze możliwości serwisowe to łączenie taśm metodą zgrzewania i klejenia do szerokości taśmy 2500 mm oraz metodą mechaniczną bez ograniczenia szerokości taśmy. Dysponujemy możliwością wykonania łączenia taśm przenośnikowych do szerokości 3600 mm po wcześniejszym zgłoszeniu takiej usługi. Złącza mechaniczne do szybkiego montażu, stosowane tam gdzie nie można założyć taśmy zamkniętej w obwód lub wykonanie połączenia taśmy na gorąco nie jest możliwe na przenośniku. Pozwalają na szybkie wyeliminowanie przestoju. Stosowane są w taśmach tworzywowych PCV, PU, PET oraz do taśm gumowych dla przemysłu lekkiego.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - półprodukty - Import eksport

Liczba wyników

11 053 Przedsiębiorstwa