• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

 1. OMIPA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne linie do wytłaczania płyt, taśm, folii, profili o strukturze komórkowej, tworzyw sztucznych, walory optyczne, płyta uniwersalna. Rodzinna firma zatrudnia 140 pradowników i odpowada na potrzeby rynku międzynarodowego profesjonalnie i kompetentnie. Od powstania projektu po obsługę posprzedażną Omipa oferuje swoim klientom na całym świecie pomoc techniczną i wiedzę fachową niezbędnąm, aby sprostać wymaganiom rynku.

 2. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 3. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Stahnsdorf, Niemcy.

 4. FARSOON EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FARSOON EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VGT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy: Urządzenia peryferyjne ProTec GmbH: • Podajniki pneumatyczne podciśnieniowe SOMOS®• Dozowniki grawimetryczne i wolumetryczne SOMOS®• Suszarki molekularne i krystalizatory SOMOS®, Linie LFT do pultruzji i produkcji granulatów tworzyw sztucznych wzmocnionych długim włóknem szklanym, Regulatory gorących kanałów GAMMAFLUX, suszarki do tworzyw na sprężone powietrze RDX, RDM, chillery CAC do optymalizacji procesu rozdmuchu tworzyw sztucznych, osuszacze odwilżacze MSP strefy wtrysku i rozdmuchu, chillery free coolery Frigofluid do chłodzenia wody procesowej, zabezpieczenie form i gorących kanałów przed zalaniem tworzywem AIRTECT, bezchemiczne uzdatnianie wody chłodzącej Bauer, Granulaty modyfikowanych tworzyw sztucznych PA6, PA66, PP, PC, PC/ABS, TPU, PVC.Granulaty i masy czyszczące do układów plastyfikujących- VEGA CLEAN, Środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw: • Porofory – środki spieniające Plastronfoam• Nukleanty Plastron Nuc• Antybloki, środki poślizgowe• Antystatyki • Dodatki antybakteryjne• Rozjaśniacze• Stabilizatory, Koncentraty barwiące i środki pomocnicze firmy AF Color

 2. K&K RECYKLING SYSTEM SP. Z O.O.

  Polska

  K&K Recykling System Sp. z o.o. to wiodący producent wysokiej klasy linii do recyklingu tworzyw sztucznych. Firma skutecznie realizuje oczekiwania przetwórców względem zwiększonej wydajności i ograniczonego zużycia energii oferując nowatorskie i indywidualne rozwiązania w branży recyklingowej. W ofercie: innowacyjne modele myjek dynamicznych, wanny flotacyjne, podajniki taśmowe, podajniki ślimakowe, piaskowniki, sita wibracyjne. Firma oferuje również szeroki wachlarz produktowo-usługowy obejmujący produkcję wysokiej jakości regranulatów LDPE. Materiał ten jest idealny do wytwarzania wyrobów foliowych i opakowaniowych od 18 µm. Dodatkowo w ofercie: usługi mycia i regranulacji powierzonego materiału.

 3. WW EKOCHEM SP. Z O.O. SP. K

  Polska

  Jesteśmy Producentem wysokiej klasy Maszyn i kompletnych Linii technologicznych wykonanych z użyciem znanych i cenionych podzespołów europejskich marek. Urządzenia wyposażamy w wiele opcji dodatkowych wykonywanych standardowo, a także indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Rozległa wiedza branżowa, a przede wszystkim długoletnie doświadczenie pozwalają nam na produkowanie a także doradztwo techniczne i technologiczne z szerokiego zakresu zagadnień związanych z Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych. Naszym najnowszym a jednocześnie najbardziej zaawansowanym produktem jest rodzina elastomerów termoplastycznych TPE, TPV, TPU. Naszą zdecydowaną przewagą konkurencyjną jest indywidualne podejście do Klienta oraz szybkie reakcje na zmieniające się potrzeby rynku - jest to możliwe dzięki stale prowadzonym pracom badawczo-rozwojowym w działach Konstrukcyjnym i Laboratorium.

 4. PLAST-CHEM

  Polska

  Oferowane przez nas produkty znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu: PRZEMYSŁ CHEMICZNY: środowiska wysokokorozyjne, instalacje ściekowe, procesy przerobu zanieczyszczeń, instalacje przerobu wody, instalacje przesyłu gazu. PRZEMYSŁ METALURGICZNY: instalacje wytrawiania, odtłuszczania, płukania, instalacje przygotowania wody, instalacje odprowadzania i neutralizacji gazów. PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY: rurociągi do transportu zawiesiny kamienia wapiennego, instalacje odsiarczania spalin, instalacje chłodzenia wody. OCHRONA ŚRODOWISKA: absorbery (poziomy zraszania), instalacje odsiarczania spalin. Stosujemy materiały: laminaty (tworzywa wzmacniane włóknem szklanym), termoplasty oraz tworzywa łączone.

 5. UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma UCS Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy DROPSA Spa, światowego lidera w produkcji układów centralnego smarowania. Produkty DropsA to tworzone od ponad 60 lat wysokiej jakości elementy systemów smarowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy naszej firmy są w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania spełniające oczekiwania techniczno-budżetowe. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno komponenty jak i kompletne rozwiązania systemów smarowania dla przemysłu i pojazdów. Modułowość proponowanych przez nas rozwiązań pozwala tworzyć projekty w każdym typie systemów, wśród których możemy wyróżnić: systemy jednoliniowe, progresywne, dwuliniowe, wieloliniowe oraz natryskowe. Dodatkowo możemy zaproponować Państwu zamienniki poszczególnych elementów produkowanych przez inne firmy, które nie spełniają stawianych oczekiwań. W skrajnych przypadkach jesteśmy w stanie rozpoznać niezidentyfikowany element układu smarowania i zaproponować swój odpowiednik. Do skompletowanych przez nas systemów oferujemy również montaż, uruchomienie i szkolenie personelu z zakresu prawidłowej obsługi.

 1. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polska

  Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu i usług. Oferujemy m.in. części dla pożarnictwa, budownictwa, motoryzacji i rolnictwa. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na każdym etapie współpracy z klientem. Dostarczamy elementy do maszyn i urządzeń wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, wspierając Waszą działalność naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy precyzyjne, trwałe elementy i detale do maszyn i urządzeń dla najrozmaitszych branż przemysłu i usług. Oferujemy bardzo szeroką gamę asortymentu. W naszej firmie możesz zamówić detale wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach. Oferta naszej firmy obejmuje gamę ponad 300 różnorodnych form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne i nietypowe zlecenia - wszystko po to, aby zagwarantować Ci najwyższy standard obsługi i pełne zadowolenie

 2. ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

  Polska

  Zakłady Urządzeń Przemysłowych ZAM Kęty Sp. z o.o., mieści się w Kętach, w powiecie oświęcimskim, na terenie województwa małopolskiego. Działamy nieprzerwanie od 1966 roku, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie oraz szeroką wiedze, co daje Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu produkcji pieców indukcyjnych, jak i gazowych. Produkujemy również aparaturę do pomiarów zanieczyszczeń powietrza. U nas znajdą Państwo również gumowe wyroby przeciwścierne, hydrocyklony oraz pojemniki do przewozów materiałów niebezpiecznych. Oferujemy także kadzie do transportu ciekłego metalu, trudnościeralne wykładziny gumowe do młynów kulowych, trudnościeralne wykładziny zsypów, wywrotnic wagonowych, płyty gumowe i gumowo-metalowe oraz ogumowane koła jezdne. Firma specjalizuje się również w realizacji zamówień nietypowych, małoseryjnych i jednostkowych, wykonywanych na podstawie dokumentacji Zamawiającego, dostarczonych wzorów lub wzajemnych uzgodnień. Wykonujemy remonty zarówno maszyn, jak i urządzeń przemysłowych. Zajmujemy się mechaniką, hydrauliką siłową oraz sterowaniem i automatyką. Oferujemy też modernizację maszyn i urządzeń. Podejmujemy się serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. To wszystko nie wyczerpuje naszej oferty, gdyż zajmujemy się także projektowaniem maszyn i urządzeń w grafikach 2D oraz 3D. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

 1. SCT-STRAW

  Hiszpania

  SCT-STRAW, posiada 60 linii wytłaczanie plastiku, na których jest produkowanych ponad 1200 produktów różnego rodzaju. W tym celu stosujemy ponad 20 rodzajów surowców.

 2. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Turcja

  Firma ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do mieszania kauczuku, mieszarki dla przemysłu chemicznego, mieszanka proszków, i mieszarki pionowe. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 4. PROYECMA, S.A.

  Hiszpania

  Firma PROYECMA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w La Roca Del Vallès, Hiszpania.

 5. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma TANTEC VERTRIEB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka plazmą, generatory plazmowe, Polimeryzacja plazmą, i stacje obsługi corona. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 6. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Niemcy

  Firma AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 7. TSCHRITTER GMBH

  Niemcy

  Firma TSCHRITTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Dorfprozelten, Niemcy.

 8. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Turcja

  Firma ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CGP EUROPE

  Francja

  Firma CGP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Torcy, Francja.

 2. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Horst, Niemcy.

 3. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Niemcy

  Firma BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Memmingerberg, Niemcy.

 4. SPARK MACHINERY

  Włochy

  Firma SPARK MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Perignano, Włochy.

 5. PROPHILM SARL

  Francja

  Firma PROPHILM SARL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 6. CORVAGLIA MOULD AG

  Szwajcaria

  Firma CORVAGLIA MOULD AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach injection moulds, budowa form, i budowa - wyposażenie. Ma siedzibę w Eschlikon, Szwajcaria.

 7. ROLF SCHLICHT GMBH

  Niemcy

  Firma ROLF SCHLICHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reinfeld/holstein, Niemcy.

 8. FRENZ GMBH

  Niemcy

  Firma FRENZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Linie termoelementów, Screw-in type heating elements, heating bands, i Wkłady grzejne. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 9. PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA.

  Portugalia

  Firma PLASAUTO - INJECÇÃO DE PLÁSTICOS LDA., roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Części z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne, i czarki. Ma siedzibę w Martingança, Portugalia.

 10. TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS

  Hiszpania

  Firma TRULLÁS RESISTENCIAS ELÉCTRICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Sant Joan Despí, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

499 Przedsiębiorstwa